Νέα

το τελος του paraxenos απο την πιατσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraxenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poiuytrewq

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξερω αρκετες 4+ που το τελευταιο 3μηνο οσες φορες τις πετυχα δινανε κ κωλο ακα. Το συμπερασμα? Οποιος γαμησε ακαποτα κακο του κεφαλιου του. Να τραβηξει το αγχος κ να εξεταστει. Το γεγονος οτι εξαφανιστηκαν πολλες δν σημαινει ντε κ καλα αυτο που ειπε ο paraxenos ομως. Αλλες δν θα χουν χαρτια κ τις στειλαν πισω κτλ . πολλα παραδειγματα υπαρχουν
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Για την Άσπα μιλάς μάστορα;
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
876
Like
592
Πόντοι
86
Μέτα από αυτό το νήμα, το επόμενο που θα ανοίξει θα πρέπει να ονομάζετε

Το τέλος της πιάτσας από την Θεσσαλονίκη

Έχει πέσει τρελή σκούπα, αν και εχθές είχε κάποια σχετικά καλή κίνηση (διαβάστε το διπλά νήμα).

Όλοι ενήλικες είμαστε εδώ, όταν πάμε μπουρδέλο-στούντιο-μασάζ-πιάτσα-call girl-city toyr-trans κλπ, οι κανόνες είναι ολόιδιοι.




 

Συνημμένα

  • 892.jpg
    892.jpg
    22,3 KB · Εμφανίσεις: 71

poiuytrewq

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Για την Άσπα μιλάς μάστορα;

Δεν έλεγα για ααυτην , δν ξέρω αν εκανε καιαυτη τέτοια. Τι συζηταμε τώρα? Κ εμενα με ειπαν κωλαρακι ακα κ είπα οχι. Οποιος τα κανε με γεια κ χαρά του που λέμε στο χωριό mου. Δηλαδη δν ξέρει οτι οι μισές κατω ειναι ζακια κ το 90% βρωμιάρες κ δν παιρνει προφυλαξεις? ε τι παραπανω να πω.. Κ σε οσους τα διαβαζουν κ αγχωνονται ποια μπορει να ναι κ αν πηγα κ αν επαθα κατι κτλ. Εκ του ασφαλους μιλαω εγω γιατι προ 1,5 μηνα εξεταστηκα κ εγω: Οποιος δεν εκανε τα παραπανω για μενα δεν εχει να φοβαται τπτ (προσωπικη μ αποψη, μην αρχισουμε να λεμε τι κολλας κ πως το κολλας, τα ξερουμε.) Δικαιωμα του καθενος να κατεβαινει στη πιατσα μετα απο ολα αυτα. εγω θα κατεβαινω προσεχοντας παντα. Φιλικα
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
409
Κριτικές
38
Like
2.404
Πόντοι
4.110
Παλικάρια της πιάτσας είμαι κ εγώ, δεν είμαι κανένας χθεσινός. Μη το πέρνετε ότι το παίζω έξυπνος, ούτε κιδεμόνας κάποιου είμαι- απλά το γράφω καλοπροέρετα για όσους δεν είναι σωστά ενημερωμένοι... Προσοχή με το ακάποτο όσο ωραίο και να είναι και ιδικά με κόλο...!!! Αν απο μ@@@ι έχεις πιθανότητα 10% να κολήσεις από κόλο έχεις 60+%!!!! Γι αυτό και έχουν την ασθένεια περισσότερο οι ομορφιλόφιλοι (βάση στατιστικής) πάρα οι str8. Οπότε προσοχή πολύ γενικά στο ακάποτο αλλά και ιδικά στο κολό...!! Από εδώ και πέρα ο καθένας ξέρει τι κάνει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom