Νέα

Ρε μαγκες που βαζετε το γαμημενο αρωματικο δεντρακι στο αυτοκινητο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nekrothaftis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.704
Like
20.543
Πόντοι
5.006
Δουλευω ρε ανεπροκοπε ενδιαμεσα....πως τον βλεπεις τον Θρυλο φετος θα μπουμε στην 8αδα;
Δυσκολα για 8αδα...βεβαια αμα βγουμε 1οι στον ομιλο και εχουμε ευκολη κληρωση στους 32, μετα ειναι δυο παιχνιδια για τους 8 του γιουροπα...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.612
Κριτικές
31
Like
12.278
Πόντοι
5.097
Δυσκολα για 8αδα...βεβαια αμα βγουμε 1οι στον ομιλο και εχουμε ευκολη κληρωση στους 32, μετα ειναι δυο παιχνιδια για τους 8 του γιουροπα...
Για την σούπερ λίγκ μιλάει.  :S :S :S
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.612
Κριτικές
31
Like
12.278
Πόντοι
5.097

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.729
Πόντοι
3.425
Εγώ το κρεμάω έξω απο το αμάξι και μυρίζει πολύ ωραία γύρω-γύρω.
 

STRAIGHT_EDGE

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2013
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Κατα πρωτον,ποιος ο λογος να τη βαλεις στου συνοδηγου ενω μπορεις να ριξεις τα μπροστινα καθισματα και να αραξεις πισω με περισσοτερη ανεση (εκτος αν εχεις σμαρτακι η αλλο διθεσιο οποτε πασο)

Κατα δευτερον,ποσο μακρυ κορδονι ειχε πια αυτο το δεντρακι και ποσο μεγαλο ηταν ωστε να εχει αμεση επαφη με τα μουτρα της;

Γενικα πουτσες μπλε ακουγεται η ιστορια σου και μαλλον τρολλαρεις. Κι αν ειναι αληθεια,δεν ειναι θεμα του αρωματικου,απλα η γκομενα εχει εντονη αλλεργια. Ειναι στον ανθρωπο.

Εγω το δεντρακι το βαζω στη βαση του καθρεφτη,αλλα αν εχει μακρυ κορδονακι το φερνω 1-2 γυρες για να φαινεται πιο κομψο και να μη κρεμεται σαν αφρικανικη ψωλη.
 
OP
OP
Nekrothaftis4

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Κατα πρωτον,ποιος ο λογος να τη βαλεις στου συνοδηγου ενω μπορεις να ριξεις τα μπροστινα καθισματα και να αραξεις πισω με περισσοτερη ανεση (εκτος αν εχεις σμαρτακι η αλλο διθεσιο οποτε πασο)

Κατα δευτερον,ποσο μακρυ κορδονι ειχε πια αυτο το δεντρακι και ποσο μεγαλο ηταν ωστε να εχει αμεση επαφη με τα μουτρα της;

Γενικα πουτσες μπλε ακουγεται η ιστορια σου και μαλλον τρολλαρεις. Κι αν ειναι αληθεια,δεν ειναι θεμα του αρωματικου,απλα η γκομενα εχει εντονη αλλεργια. Ειναι στον ανθρωπο.

Εγω το δεντρακι το βαζω στη βαση του καθρεφτη,αλλα αν εχει μακρυ κορδονακι το φερνω 1-2 γυρες για να φαινεται πιο κομψο και να μη κρεμεται σαν αφρικανικη ψωλη.
Kαταρχην ρε μπαγλαμα που μπηκες να γραψεις την μαλακια σου και να το παιξεις ηρακλης πουαρο θα μπορουσα να γραψω μονο την ερωτηση μου αλλα εγραψα ολη την ιστορια ετσι για να γελασουμε γιατι μπορει εκεινη την ωρα να χεστηκα πανω μου αλλα οσο το σκεφτομαι γελαω γιατι οσο να ναι ηταν και αστειο περιστατικο.

Πρωτον το αμαξι ειναι διθεσιο αλλα και να μην ηταν εγω ετσι γουσταρω να γαμαω οταν ειναι καλοκαιρι να ειμαι ορθιος δηλαδη εξω απο το αμαξι.Δευτερων η μαλακια το αποσμητικο που αγορασα ειχε ενα πλαστικο πιαστρακι για να το κρεμας αλλα ηταν τοσο για τον πουτσο που εσπασε καθως προσπαθουσα να το βαλω στον καθρεφτη που οπως εγραψα εχω κρεμασμενες ενα σωρο μαλακιες και δεν υπαρχει καθολου χωρος οποτε μετα εδεσα ενα σχοινι και το κρεμασα απο ενα αλλο αντικειμενο απο αυτα που εχω στον καθρεφτη που ηταν ηδη αρκετα κατω απο τον καθρεφτη ηταν και το σχοινι καπως μακρυ αλλα δεν ασχοληθηκα μαυτο γιατι οταν δεν θα μυριζε ποια θα εψαχνα αλλη λυση γιαυτο εκανα και την ερωτηση οποτε ετσι οπως βολευοταν η γκομενα την ακουμπησε η μαλακια στο μετωπο.

Και τριτον ουτε στον ανθρωπο ειναι και λοιπες μαλακιες γιατι η γιατρος που της εκανε την ενεση και ενω της εξηγησε τι εγινε με το αποσμητικο μας ειπε πως ολο αυτο το αλεργικο σοκ προκληθηκε απο αυτο το λαδι που εχει πανω το αποσμητικο αμα το πιασεις στα χερια σου που σε λαδωνει τα χερια και οχι απο την μυρωδια γιατι καναμε ενα σωρο χιλιομετρα πριν παμε εκει αμα ηταν η μυρωδια θα το ειχε παθει πιο μπροστα.

Απο δω και περα σπρει οπως προτειναν πολλοι φιλοι παραπανω αυριο κιολας θα παω να αγορασω.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696
Έκανε ο άνθρωπος μια ερώτηση,γέμισε το θέμα 7 σελίδες και μόνο 4-5 απαντήσεις είναι σχετικές με το ερώτημα...Έχει καταντήσει κουραστικό μάγκες,σε κάθε θέμα να γράφετε ότι σας κατέβει...

Απο δω και περα σπρει οπως προτειναν πολλοι φιλοι παραπανω αυριο κιολας θα παω να αγορασω.
Το σπρέι είναι καλό αλλά θέλει τακτικό ψέκασμα διότι φεύγει η οσμή γρήγορα.Κάποια αμάξια έχουν υποδοχή για αρωματικές αμπούλες από το εργοστάσιο.Δες μήπως έχει το δικό σου.
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
2
Like
3.050
Πόντοι
456
εκει που βγαινει ο αερας απο το αιρ κοντισιον
 

AntonisAnt2

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.447
Κριτικές
1
Like
530
Πόντοι
96
..... της το προκαλεσε η μαλακια το αρωματικο .....

το γραφεις και μονος σου

δυο συναδελφοι μου επαθαν χοντρη ζημια τη δεκαετια του 80 απο αυτες τις μαλακιες και ψαχνοντας ανακαλυψαν οτι χρησιμοποιουν τις χειροτερες πτητικες ουσιες και τα σκουπιδια/αποβλητα των χημικων βιομηχανιων για την κατασκευη τους

ποτε λοιπον τετοια αρωματικα σε τοσο κλειστο χωρο - οπου μπορεις αφηνε καλυτερα 2 ποντους ανοιχτα τα παραθυρα για να μην μυριζει κλεισουρα

την καλυτερη λυση στην εγραψαν - μαγειρικη βανιλια στα πατακια
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Δηλαδή τύπε τι άλλο έχεις κρεμασμένο στον μεσαίο καθρέπτη;
Εγώ προσωπικά δεν μπορώ να έχω τίποτα στο οπτικό μου πεδίο που να με αποσπά όπως κρεμαστά κλπ.
Ακόμα και ,για όποιους θυμούνται,τα αυτοκόλλητα απο τα τέλη κυκλοφορίας πάντα έβγαζα το παλιό και κόλλαγα το νέο.Και αυτό το έβαζα κοντά στην βάση του καθρέπτη ώστε να μην το βλέπω.

Οσο για το αρωματικό ,όταν βάζω γιατί δεν τα μπορώ και πολύ τα αρώματα,ανοίγω λίγο το σακουλάκι και το βάζω κάτω απο το κάθισμα του συνοδηγού ή στο πορτμπαγκάζ.
 
OP
OP
Nekrothaftis4

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Δηλαδή τύπε τι άλλο έχεις κρεμασμένο στον μεσαίο καθρέπτη;
Εγώ προσωπικά δεν μπορώ να έχω τίποτα στο οπτικό μου πεδίο που να με αποσπά όπως κρεμαστά κλπ.
Ακόμα και ,για όποιους θυμούνται,τα αυτοκόλλητα απο τα τέλη κυκλοφορίας πάντα έβγαζα το παλιό και κόλλαγα το νέο.Και αυτό το έβαζα κοντά στην βάση του καθρέπτη ώστε να μην το βλέπω.

Οσο για το αρωματικό ,όταν βάζω γιατί δεν τα μπορώ και πολύ τα αρώματα,ανοίγω λίγο το σακουλάκι και το βάζω κάτω απο το κάθισμα του συνοδηγού ή στο πορτμπαγκάζ.
Τυπε εχω απο διαφορα μπρελοκ,σημα ομαδας και ενα σωρο αλλα μεχρι και ενα κομπολοι που φτανει μεχρι και την κονσολα περιπου.Δεν με ενοχλουν παντως στην ορατοτητα δεν εχω καποιο θεμα γιαυτο και τα εχω ακομα εκει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom