Νέα

Περί Ροδίνης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Maxim Reality
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 288
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

sbl

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.204
Like
2
Πόντοι
16
καλά το πήγαινες αλλά κάπου μου τα χάλασες...
βεβαια το θεμα δεν ειναι η ροδινη,ειναι η αφορμή

Το θέμα βεβαίως και ΕΙΝΑΙ αυτή, διότι σαν ημίτρελλη που είναι, και έχεις εμπειρία από έτερη ημίτρελλη, ήταν βέβαιο ότι θα προκληθεί όλο αυτό το σκηνικό.
Όσο αξιοπιστος και αν μπορεί να είναι κάποιος όταν μπλέξει με αναξιόπιστους άλλους θα τον φάνε οι κότες μαζί με τα πίτουρα.
Εκεί είναι και το λάθος του μόντ πιθανόν, ο ενθουσιασμός του τον πρόδωσε, μιας και αφορούσε παντελώς αναξιόπιστο πρόσωπο.
Στην αντίθετη περίπτωση το λάθος θα ήταν εγκληματικό, διότι θα έπρεπε να είναι εντελώς επικίδυνος ως αδαής για τον εαυτό του πρωτιστως για να ταυτίσει οποιαδήποτε είδους συμφέροντα του με τα συμφέροντα της σύντομα εγκλείστου σε ψυχιατρική κλινική.
ΚΑι τέτοια δείγματα δεν έχει δώσει τόσα χρόνια μέσα στο site νομίζω.
Απλά πληρώνει λίγο ακριβά την βυζολαγνεία του.
 
OP
OP
Maxim Reality

Maxim Reality

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
99
Like
4
Πόντοι
0
@SBL

Επιτέλους ένας άντρας ρε πούστη.

Το μόνο που δεν καταλαβαίνω από αυτά που γράφεις είναι ότι αυτή με το συγκεκριμένο όνομα λέει ότι είναι πάνω από χρόνο. ΕΝΑΣ ευλογημένος δε βρέθηκε στη σελίδα που ανοίχτηκε να γράψει ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑ συμβαίνει αυτό και αυτό?

Ειδικά με αυτά που λες περί ψυχασθενή εξηγούνται πάάάάάάάάρα πολλά.

Και σε όλα τα υπόλοιπα καλύφθηκαν πολλές απορίες μου και σε ευχαριστούμε όσοι μαλάκες την πατήσαμε. Έπρεπε να γίνει της πουτάνας, να υποθέσουμε τα πάντα για να πει κάποιος την αλήθεια.

Για τον πούτσο δηλαδή
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.611
Πόντοι
17.470
Το θέμα βεβαίως και ΕΙΝΑΙ αυτή, διότι σαν ημίτρελλη που είναι, και έχεις εμπειρία από έτερη ημίτρελλη, ήταν βέβαιο ότι θα προκληθεί όλο αυτό το σκηνικό.
Όσο αξιοπιστος και αν μπορεί να είναι κάποιος όταν μπλέξει με αναξιόπιστους άλλους θα τον φάνε οι κότες μαζί με τα πίτουρα.
Εκεί είναι και το λάθος του μόντ πιθανόν, ο ενθουσιασμός του τον πρόδωσε, μιας και αφορούσε παντελώς αναξιόπιστο πρόσωπο.
Στην αντίθετη περίπτωση το λάθος θα ήταν εγκληματικό, διότι θα έπρεπε να είναι εντελώς επικίδυνος ως αδαής για τον εαυτό του πρωτιστως για να ταυτίσει οποιαδήποτε είδους συμφέροντα του με τα συμφέροντα της σύντομα εγκλείστου σε ψυχιατρική κλινική.
ΚΑι τέτοια δείγματα δεν έχει δώσει τόσα χρόνια μέσα στο site νομίζω.
Απλά πληρώνει λίγο ακριβά την βυζολαγνεία του.
μακάρι να μπορούσε να δικαιολογηθεί και ο ίδιος ο mod έτσι όπως τα λες εσυ...αλλά....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.078
Κριτικές
1
Like
29.758
Πόντοι
8.006
Το θέμα βεβαίως και ΕΙΝΑΙ αυτή, διότι σαν ημίτρελλη που είναι, και έχεις εμπειρία από έτερη ημίτρελλη, ήταν βέβαιο ότι θα προκληθεί όλο αυτό το σκηνικό.
Δηλαδη να θεωρήσουμε δεδομενο, ότι η "ετερη" ημιτρελλη, είναι οντως "ετερη"?
 

sbl

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.204
Like
2
Πόντοι
16
@SBL

Επιτέλους ένας άντρας ρε πούστη.

Το μόνο που δεν καταλαβαίνω από αυτά που γράφεις είναι ότι αυτή με το συγκεκριμένο όνομα λέει ότι είναι πάνω από χρόνο. ΕΝΑΣ ευλογημένος δε βρέθηκε στη σελίδα που ανοίχτηκε να γράψει ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑ συμβαίνει αυτό και αυτό?

Πάντως σε όλα τα υπόλοιπα καλύφθηκαν πολλές απορίες μου και σε ευχαριστούμε όσοι μαλάκες την πατήσαμε.

Η συγκεκριμένη με αυτό το όνομα απλά διατηρεί έναν λογαριασμό για να επικοινωνεί με διάφορα μέλη με πμ απλά.
Είτε παλαιότερους πελάτες (που ως ψυχασθενής είναι εξαιρετικά χειριστική και τους ελέγχει απόλυτα) είτε πεσίματα σε νέα μέλη που γράφουν κάτι σε ανύποπτο χρόνο το οποίο της δίνει το εναυσμα για να τους πλησιασει εκείνη πχ όσους αναζητούν υπηρεσίες αυταρχικού, οι οποίοι άλλωστε επίσης μπορεί να αποδειχτούν στην πορεία εξαιρετικά χειραγωγήσιμοι.

Αυτοί που δεν γράψαν ενδεχομένως να μην έχουν την διάθεση και τον χρόνο να αντιπαρατεθούν μαζί της, είτε δημόσια είτε ιδιωτικά (καθώς πολλές φορές στέλνει πμ που απειλεί η ζητάει τον λόγο).
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.611
Πόντοι
17.470
χαχαχαχαχαχαχα
ρε τι διαβάζουμε?
τους απειλει??
οι φωτο που στέλνει ειναι δικες της?
 

sbl

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.204
Like
2
Πόντοι
16
μακάρι να μπορούσε να δικαιολογηθεί και ο ίδιος ο mod έτσι όπως τα λες εσυ...αλλά....

Αλπούλα δεν πάω να δικαιολογήσω κανέναν σε καμμία περίπτωση, απλά γράφω πως τα βλέπω εγώ τα πράγματα με τα όσα μπορώ να γνωρίζω.
Το τι παίχτηκε ακριβώς δεν μπορώ να το ξέρω, βάζω κάτω πέντε δεδομένα και λέω μια γνώμη.
Αν το θέμα μας είναι "βαλτός" η "χαζός" πχ, ποντάρω στο "χαζός". Εγκληματικό είναι και αυτό για μοντ αλλωστε.
Αλλοι μπορεί να ποντάρουν στο "βαλτός" οκ δεκτό και κατανοητό.

Δηλαδη να θεωρήσουμε δεδομενο, ότι η "ετερη" ημιτρελλη, είναι οντως "ετερη"?

Δεν κατάλαβα τι εννοείς πιθανόν επειδή και εσύ δεν κατάλαβες σωστά.
 

sbl

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.204
Like
2
Πόντοι
16
χαχαχαχαχαχαχα
ρε τι διαβάζουμε?
τους απειλει??
οι φωτο που στέλνει ειναι δικες της?

Εσένα δεν σε εχει απειλήσει η έτερη ημίτρελλη που αλλάζει διαρκώς ονόματα δλδ?
Τι σου κάνει εντύπωση;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.611
Πόντοι
17.470
Αλπούλα δεν πάω να δικαιολογήσω κανέναν σε καμμία περίπτωση, απλά γράφω πως τα βλέπω εγώ τα πράγματα με τα όσα μπορώ να γνωρίζω.
Το τι παίχτηκε ακριβώς δεν μπορώ να το ξέρω, βάζω κάτω πέντε δεδομένα και λέω μια γνώμη.
Αν το θέμα μας είναι "βαλτός" η "χαζός" πχ, ποντάρω στο "χαζός". Εγκληματικό είναι και αυτό για μοντ αλλωστε.
Αλλοι μπορεί να ποντάρουν στο "βαλτός" οκ δεκτό και κατανοητό.
:thumbsup:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
μακάρι να μπορούσε να δικαιολογηθεί και ο ίδιος ο mod έτσι όπως τα λες εσυ...αλλά....
σιγα μην ασχοληθω κιολας.ο καθενας διαβαζει και κρινει μονος του εδω μεσα...και επειδη το νημα εχει αλλο χαρακτηρα πισω στην ενημερωση.
 

sbl

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.204
Like
2
Πόντοι
16
Γιατι? Ειμαι σαφέστατος. Μηπως είναι το ιδιο προσωπο?

Όχι. Το ένα πρόσωπο διατηρεί θέματα στο φόρουμ με τα διαχρονικά νικ του το άλλο όχι.
Εξάλλου αφού τις έχουμε συναντήσει και τις δυο κάποιοι μπορούμε να ξέρουμε.
Επίσης της μιας η παλαβομάρα της, είναι παρενέργεια άλλης ασθένειας, που την έχει δημόσια αποκαλύψει.

 

heimweh_64

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2011
Μηνύματα
3.618
Κριτικές
6
Like
302
Πόντοι
296
Όχι. Το ένα πρόσωπο διατηρεί θέματα στο φόρουμ με τα διαχρονικά νικ του το άλλο όχι.
Εξάλλου αφού τις έχουμε συναντήσει και τις δυο κάποιοι μπορούμε να ξέρουμε.
Επίσης της μιας η παλαβομάρα της, είναι παρενέργεια άλλης ασθένειας, που την έχει δημόσια αποκαλύψει.

Τώρα είσαι ακόμη σίγουρος ότι έχεις καταλάβει για ποια λέω με τον Αλπούλα;


Εγώ προσωπικά έχασα ένα καλάθι μπάλες............
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.463
Κριτικές
53
Like
9.234
Πόντοι
25.786
Ρε μην ασχολείστε άλλο με το θέμα τελειωμένη ήταν από την αρχή.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.332
Κριτικές
90
Like
32.404
Πόντοι
24.700
σιγα μην ασχοληθω κιολας.ο καθενας διαβαζει και κρινει μονος του εδω μεσα...και επειδη το νημα εχει αλλο χαρακτηρα πισω στην ενημερωση.

Λίγο όψιμη η εκδήλωση της απαρέσκειάς σας για ενασχόληση, από την στιγμή που όχι μόνο ασχοληθήκατε να την εντάξετε στα cg αλλά και λάβατε την πρωτοβουλία να της ανοίξετε νήμα στην σχετική με cg κατηγορία.... δεν νομίζετε;  :)
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom