Νέα

Περί Ροδίνης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Maxim Reality
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 288
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
Maxim Reality

Maxim Reality

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
99
Like
4
Πόντοι
0
Εδώ είστε λίγο οφ σάιντ. Χειραγώγηση (στο ναι) από Μεσιέ, υπήρξε. Οπότε κάποια νέα, λιγότερο έμπειρα (ή απονήρευτα αν θέλετε) και συνάμα αφελή μελη, δύνανται να τον εμπιστεύτηκαν (λόγω αξιώματος) και να την πάτησαν ;)

Μη λες μόνο αφελή και μαλάκα πες με δεν έχω θέμα.

Αλλά είμαι νέο μέλος. Ξέρεις ότι αυτή είναι ψυχοπαθής. Βλέπεις και άλλα μέλη να τσιμπανε. Την προμοτάρεις και είσαι εκεί και παρακολουθείς την εξέλιξη. Δε μιλάς. Σε ρωτάνε αν τρέχει κάτι και ξέρεις (γιατί κάτι αρχίζουν και ψιλιάζονται) και εσύ απαντάς "τι θες να μάθεις", ενώ έχω ρωήσει ένα σιδηρόδρομο πράγματα.

Και μη σας φαίνεται παράξενο και από fb και από badoo έχω πηδήξει με ανταλλαγή κάποιον φωτογραφιών. Δε μου φάνηκε εξωφρενικό αυτό που ζήταγε ενώ μάλιστα για αυτή είχε γράψει ένα "σεβαστό" μέλος, παλιό και αστεράτο.

Εντάξει αν είστε φίλοι καταλαβαίνω (μιλάω για αυτό το daredevil). Αλλά μην το παραγαμάτε γιατί φορτώνουμε. Μια εξήγηση αρκούσε σαν αυτή που έδωσε ο ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΣ SBL... Να ναι καλά ο άνθρωπος.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.797
Κριτικές
90
Like
33.639
Πόντοι
24.700
θα συμφωνησω .... αλλα και ο καθενας μας εχει και μια νοημοσυνη ...

Σίγουρον. Πλην όμως ίδιο ακριβώς ισχύει και για τους "αξιωματουχους" του παρόντος ιστοτόπου, και ως γνωστόν, ο καθείς κρίνεται από το αποτέλεσμα των ενεργειών του (στις οποίες προχώρησε με βαση την νοημοσύνη του), ανεξαρτήτως των προθέσεων.   :)
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
996
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
6
ρε φιλε...εδω φαινεται οτι το 90% δεν την εχει καν δει...οτι υπαρχει και ειναι τρελη θα σου πω εγω να συμφωνησω και μαζι σου, αν υπηρχε αυτη η ενημερωση απο πιο πριν δεν θα ειχαν γλυτωσει πολλοι?δεν λεω για τον συγκεκριμενο mod (αυτος υποτιθεται εχει παει) για τους τοσους αλλους που την πατησαν(-με)...και σου εξηγησα πριν τον λογο που καποιος μπορει να στειλει φωτογραφια και στον ξαναλεω: οταν υπαρχουν περιπτωσεις που οντως δουλευουν με αυτον τον τροπο , γιατι εσυ που το εχεις αποφασισει να στειλεις να μην στειλεις και σε αυτην ,μη εχοντας διαβασει τι εχει συστημα να κανει η συγκεκριμενη, στο σχετικο θεμα?
αν το ειχαν πει δεν θα ασχολιονταν τοσος κοσμος...

φιλε μου όχι το  90% αλλα το 99% δεν την εχει δει ....

Σου ειπα 5 με 6 ατομα το πολύ την εχουν δει .... και θεσ να μαθεις και το ωρααιο ... σημερα υποθετηκα εχει μαζι μου ραντεβού στο οποιο φυσικα δεν θα γινει γιατι δεν θα πηγαινα και δεν θα ερχοταν φυσικα ...

επειδή όμως από ότι βλεπω στα ποστ δεν εισαι και πολύ ενεργο μελος εχεις και εσυ τα δικια σου ως ένα σημειο για την ενημερωση ..... αλλα αφου βλέπεις ότι γινετε ντορος γυρω από το ονομα ρωτα καποιον .... στειλε ένα πμ ... δεν είναι ντροποη να απντησεις ... υπαρχουν και σωστα ατομα στο σαιτ δεν είναι ολοι .....πιτουρες και παρτακιδες !!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
εσυ ρε φιλε με 35 ποστ και εγγραφη προ ημερων εχεις τοσο μεγαλη αποψη και ξερεις το σαιτ και τον αλπουλα και εμενα και τον μοντεραιτορ και τον σαιντ ....????????????

μετρα μιλαμε για κλωνους ....

μαζι σου δεν εχω λογους να ξαναμιλησω η να απαντησω ... αν θελεις μπες με το κανονικο σου προφιλ να μιλησουμε και να κοιταζόμαστε στα ματια
μετρας τα posts?
και τα χρονια?
και τις κριτικες?
ωστε να συνομιλησεις με καποιον που τουλάχιστον δεν σε προσβάλει?
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
996
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
6
Σίγουρον. Πλην όμως ίδιο ακριβώς ισχύει και για τους "αξιωματουχους" του παρόντος ιστοτόπου, και ως γνωστόν, ο καθείς κρίνεται από το αποτέλεσμα των ενεργειών του (στις οποίες προχώρησε με βαση την νοημοσύνη του), ανεξαρτήτως των προθέσεων.   :)

δεν μπορω να διαφωνησω γιατι μιλας σωστα
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
φιλε μου όχι το  90% αλλα το 99% δεν την εχει δει ....

Σου ειπα 5 με 6 ατομα το πολύ την εχουν δει .... και θεσ να μαθεις και το ωρααιο ... σημερα υποθετηκα εχει μαζι μου ραντεβού στο οποιο φυσικα δεν θα γινει γιατι δεν θα πηγαινα και δεν θα ερχοταν φυσικα ...

επειδή όμως από ότι βλεπω στα ποστ δεν εισαι και πολύ ενεργο μελος εχεις και εσυ τα δικια σου ως ένα σημειο για την ενημερωση ..... αλλα αφου βλέπεις ότι γινετε ντορος γυρω από το ονομα ρωτα καποιον .... στειλε ένα πμ ... δεν είναι ντροποη να απντησεις ... υπαρχουν και σωστα ατομα στο σαιτ δεν είναι ολοι .....πιτουρες και παρτακιδες !!
μα σου λέει ο άλλος οτι έστειλε και εβγαλε και στην φορα τα pm και τις απαντησεις...
 
OP
OP
Maxim Reality

Maxim Reality

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
99
Like
4
Πόντοι
0
φιλε μου όχι το  90% αλλα το 99% δεν την εχει δει ....

Σου ειπα 5 με 6 ατομα το πολύ την εχουν δει .... και θεσ να μαθεις και το ωρααιο ... σημερα υποθετηκα εχει μαζι μου ραντεβού στο οποιο φυσικα δεν θα γινει γιατι δεν θα πηγαινα και δεν θα ερχοταν φυσικα ...

επειδή όμως από ότι βλεπω στα ποστ δεν εισαι και πολύ ενεργο μελος εχεις και εσυ τα δικια σου ως ένα σημειο για την ενημερωση ..... αλλα αφου βλέπεις ότι γινετε ντορος γυρω από το ονομα ρωτα καποιον .... στειλε ένα πμ ... δεν είναι ντροποη να απντησεις ... υπαρχουν και σωστα ατομα στο σαιτ δεν είναι ολοι .....πιτουρες και παρτακιδες !!

Αυτοί οι μετα Χριστόν εεεε SBL ήθελα να πω προφήτες και αναλυτές είναι και αυτοί που μου τη δίνουν πιο πολύ.

ΩΡΑΙΟΣ ΜΑΓΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΣ είσαι και εσύ. Σε ευχαριστούμε που μας πρόλαβες.... αααα ξέχασα είχες κλείσει ραντεβού σήμερα..

Εσύ τώρα παριστάνεις το παλιό, έμπειρο μέλος που πρέπει να συμβουλευόμαστε?  :headbang:
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
996
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
6
μετρας τα posts?
και τα χρονια?
και τις κριτικες?
ωστε να συνομιλησεις με καποιον που τουλάχιστον δεν σε προσβάλει?

ρε αλπουλα ουτε εγω τον προσβαλω ... δεν το ξερω το παλικαρι αλλα δεν είμαι βλακας ..

Να σου πω κατι .... δεν μετραω την εξυπναδα μου και τη νοημοσυνη μου με το ποσο καιρο καποιος είναι σε μπουρδελοσαιτ ... ελεος ...
ουτε εσυ εισαι περισσοτερο μαγκας από εμενα αν εχει ςπαει με 500 και εγω με 99 ...

Αλλα μη λεμε τη μια μερα για κλωνους και την άλλη μερα τους υποστηριζουμε .... αυτό κανεις τωρα ...εχω δικιο η όχι ... μιλα ντομπρα όμως ...

δεν γινετε ρε φιλε να λεει το παλικαρι όλα αυτά που λεει ( που δειχνει ότι εχει βαθος σε αυτά που λεει ) και να ισχυριζετε ότι είναι νεος ....
Χθες τα ελεγες για καποια άλλη και σημερα τα ξεχασες ?
 

sbl

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.204
Like
2
Πόντοι
16
Σου ειπα 5 με 6 ατομα το πολύ την εχουν δει ....

Φιλαράκο το γάμησες. Το εν λόγω σούργελο απασχολεί τα μέλη του site από το '07 που πρωτογράφτηκε.
Κ έναν τον χρόνο να έβλεπε πάλι περισσότεροι την έχουν δει, οπότε μην λες υπερβολές.
Κ η ίδια δεν θα έμπαινε σε τέτοιο κόπο για τόσο ασήμαντο αριθμό άλλωστε
Μερικές δεκάδες την έχουν δει οπωσδήποτε απλά δεν έχουν πλήρη επίγνωση της πραγματικής κατάστασης, είτε γιατί δεν τους ενδιαφέρει είτε γιατί ασχολούνται περιστασιακά έτσι κ αλλιώς.
Εξάλλου το συστηματάκι της λειτουργεί μια χαρά κ αποδίδει όπως αποδεικνύεται περίτρανα ακόμη.  
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.797
Κριτικές
90
Like
33.639
Πόντοι
24.700
Μη λες μόνο αφελή και μαλάκα πες με δεν έχω θέμα.

Αλλά είμαι νέο μέλος. Ξέρεις ότι αυτή είναι ψυχοπαθής. Βλέπεις και άλλα μέλη να τσιμπανε. Την προμοτάρεις και είσαι εκεί και παρακολουθείς την εξέλιξη. Δε μιλάς. Σε ρωτάνε αν τρέχει κάτι και ξέρεις (γιατί κάτι αρχίζουν και ψιλιάζονται) και εσύ απαντάς "τι θες να μάθεις", ενώ έχω ρωήσει ένα σιδηρόδρομο πράγματα.

Και μη σας φαίνεται παράξενο και από fb και από badoo έχω πηδήξει με ανταλλαγή κάποιον φωτογραφιών. Δε μου φάνηκε εξωφρενικό αυτό που ζήταγε ενώ μάλιστα για αυτή είχε γράψει ένα "σεβαστό" μέλος, παλιό και αστεράτο.

Εντάξει αν είστε φίλοι καταλαβαίνω (μιλάω για αυτό το daredevil). Αλλά μην το παραγαμάτε γιατί φορτώνουμε. Μια εξήγηση αρκούσε σαν αυτή που έδωσε ο ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΣ SBL... Να ναι καλά ο άνθρωπος.

Παραβιάζετε ανοιχτές θύρες κύριε. Ήμουν από τους πρώτους που αναφέρθηκα στα αρνητικά, ομού με τον κ. Λοπεθ.
Πιθανόν από την "κάψα" σας δια νέες γνωριμίες, να το προσπεράσατε. Μην νομίζετε ότι είστε ο μόνος. Σχεδον όλοι το έχουμε πράξει κατά την βρεφική ηλικία των νικ μας, και ακόμα περισσοτεροι την έχουμε "πατήσει" χοντρά.    
 

moras123

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
9
Πόντοι
1
Την στιγμή που έχει αλλάξει 5 ΟΝΟΜΑΤΑ στο site.

Tην στιγμή που το 99% δεν την έχει δει  και το αλλο 1% που την εχει υποθετικά δει

Την στιγμή που δεν έχουμε φώτο τιμές και προγράμματα που κάνει


ΤΙ   ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ?????????????????????????????????????????????????????????????????

 
OP
OP
Maxim Reality

Maxim Reality

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
99
Like
4
Πόντοι
0
ρε αλπουλα ουτε εγω τον προσβαλω ... δεν το ξερω το παλικαρι αλλα δεν είμαι βλακας ..

Να σου πω κατι .... δεν μετραω την εξυπναδα μου και τη νοημοσυνη μου με το ποσο καιρο καποιος είναι σε μπουρδελοσαιτ ... ελεος ...
ουτε εσυ εισαι περισσοτερο μαγκας από εμενα αν εχει ςπαει με 500 και εγω με 99 ...

Αλλα μη λεμε τη μια μερα για κλωνους και την άλλη μερα τους υποστηριζουμε .... αυτό κανεις τωρα ...εχω δικιο η όχι ... μιλα ντομπρα όμως ...

δεν γινετε ρε φιλε να λεει το παλικαρι όλα αυτά που λεει ( που δειχνει ότι εχει βαθος σε αυτά που λεει ) και να ισχυριζετε ότι είναι νεος ....
Χθες τα ελεγες για καποια άλλη και σημερα τα ξεχασες ?

Α ΟΚ οι νέοι είναι κλώνοι ενός παράλληλου σύμπαντος. Εδώ παύει να μιλάει η λογική δυστυχώς. περάσαμε στη αμετρο-μαλακία για σεμινάρια.

Τώρα καταλαβαίνω ακριβώς τη ρήση ότι δεν μπορείς να κερδίσεις με τίποτα τον ηλίθιο.
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
996
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
6
Αυτοί οι μετα Χριστόν εεεε SBL ήθελα να πω προφήτες και αναλυτές είναι και αυτοί που μου τη δίνουν πιο πολύ.

ΩΡΑΙΟΣ ΜΑΓΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΣ είσαι και εσύ. Σε ευχαριστούμε που μας πρόλαβες.... αααα ξέχασα είχες κλείσει ραντεβού σήμερα..

Εσύ τώρα παριστάνεις το παλιό, έμπειρο μέλος που πρέπει να συμβουλευόμαστε?  :headbang:

ακου

Ουτε στον στρατο δεν το επαιξα παλιος ....εμεπειρος σε τι αληθεια να είμαι ? και δεν σου ειπα να με συμβολαυτεις  ..

τωρα αν είμαι παντελονατος ΑΣΤΟ .... μπες με το κανονικο σου προφιλ να μιλαμε και οι 2 με παντελόνια

ΥΣ..... οσο αφορα το ραντεβού ....μη τρλεθουμε κιολας .... αν εισαι τοσο εξυπνος καταλαβες !!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
ρε αλπουλα ουτε εγω τον προσβαλω ... δεν το ξερω το παλικαρι αλλα δεν είμαι βλακας ..

Να σου πω κατι .... δεν μετραω την εξυπναδα μου και τη νοημοσυνη μου με το ποσο καιρο καποιος είναι σε μπουρδελοσαιτ ... ελεος ...
ουτε εσυ εισαι περισσοτερο μαγκας από εμενα αν εχει ςπαει με 500 και εγω με 99 ...

Αλλα μη λεμε τη μια μερα για κλωνους και την άλλη μερα τους υποστηριζουμε .... αυτό κανεις τωρα ...εχω δικιο η όχι ... μιλα ντομπρα όμως ...

δεν γινετε ρε φιλε να λεει το παλικαρι όλα αυτά που λεει ( που δειχνει ότι εχει βαθος σε αυτά που λεει ) και να ισχυριζετε ότι είναι νεος ....
Χθες τα ελεγες για καποια άλλη και σημερα τα ξεχασες ?
δικιο έχεις,αλλά όταν ενας mod πέφτει σε παραπτωμα και το συζηταμε όλοι στα "πηγαδάκια" και ξαφνικά βρισκεται ενα μέλος και το εκθέτει το πρόβλημα τότε συγγνώμη αλλα θα εστιασω στο πρόβλημα και όχι στο μέλος που το εξέθεσε.
βλέπεις το δάσος και χάνεις το δέντρο έτσι όπως το θέτεις εσυ!
Επίσης να σου θυμίσω όπως γράψανε εξαιρετα μέλη εδω μεσα καλο ειναι να πει μια συγγνωμη παρα να σβηνει posts απροκάλυπτα!

Και να σου θίξω και κατι μιας που τα συζητάμε,οι admins όλων των forums γνωρίζουν ποιος είναι κλώνος,γιατι δεν διαγράφονται?όσο τους αφήνουν,μου δίνουν τροφή να πιστευω και να λεω οτι θέλω και όχι μόνο σε εμενα αλλά και σε άλλα μέλη!
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
996
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
6
Φιλαράκο το γάμησες. Το εν λόγω σούργελο απασχολεί τα μέλη του site από το '07 που πρωτογράφτηκε.
Κ έναν τον χρόνο να έβλεπε πάλι περισσότεροι την έχουν δει, οπότε μην λες υπερβολές.
Κ η ίδια δεν θα έμπαινε σε τέτοιο κόπο για τόσο ασήμαντο αριθμό άλλωστε
Μερικές δεκάδες την έχουν δει οπωσδήποτε απλά δεν έχουν πλήρη επίγνωση της πραγματικής κατάστασης, είτε γιατί δεν τους ενδιαφέρει είτε γιατί ασχολούνται περιστασιακά έτσι κ αλλιώς.
Εξάλλου το συστηματάκι της λειτουργεί μια χαρά κ αποδίδει όπως αποδεικνύεται περίτρανα ακόμη.  

φιλαρακο ...σου ειπε κανεις ότι είμαι ο κολλητος της και ξερω τα μυστικα του κρατους ?

ΕΙΠΑ 5 με 6 ξερω εγω ....  και το ανεφερα αυτό γιατι καποιος ειπε ότι μπορει να μην είναι και υπαρκτο προσωπο ....

δεν μπορω να μιλαω άλλο για τη Ροδινη ..... το πμ της είναι ακομα γεματο ...  :s&m_2:
 
OP
OP
Maxim Reality

Maxim Reality

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
99
Like
4
Πόντοι
0
ακου

Ουτε στον στρατο δεν το επαιξα παλιος ....εμεπειρος σε τι αληθεια να είμαι ? και δεν σου ειπα να με συμβολαυτεις  ..

τωρα αν είμαι παντελονατος ΑΣΤΟ .... μπες με το κανονικο σου προφιλ να μιλαμε και οι 2 με παντελόνια

ΥΣ..... οσο αφορα το ραντεβού ....μη τρλεθουμε κιολας .... αν εισαι τοσο εξυπνος καταλαβες !!

Ποιό κανονικό προφίλ ρε? Είσαι απόφοιτος τρελοκομείου? Έχεις πειραγμένο εγκέφαλο? Λες να είμαι παλιός να ήξερα την όλη κατάσταση και να έδωσα κινητά, φωτογραφίες, email κλπ σε μια που ήξερα τι ρόλο βαράει έτσι από μαζοχισμό?

Μήπως εσύ είσαι κλώνος της μαλακίας αυτοπροσώπως?
 

pitabakes

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2013
Μηνύματα
120
Like
2
Πόντοι
1
φιλε μου όχι το  90% αλλα το 99% δεν την εχει δει ....

Σου ειπα 5 με 6 ατομα το πολύ την εχουν δει .... και θεσ να μαθεις και το ωρααιο ... σημερα υποθετηκα εχει μαζι μου ραντεβού στο οποιο φυσικα δεν θα γινει γιατι δεν θα πηγαινα και δεν θα ερχοταν φυσικα ...

επειδή όμως από ότι βλεπω στα ποστ δεν εισαι και πολύ ενεργο μελος εχεις και εσυ τα δικια σου ως ένα σημειο για την ενημερωση ..... αλλα αφου βλέπεις ότι γινετε ντορος γυρω από το ονομα ρωτα καποιον .... στειλε ένα πμ ... δεν είναι ντροποη να απντησεις ... υπαρχουν και σωστα ατομα στο σαιτ δεν είναι ολοι .....πιτουρες και παρτακιδες !!

οχι "ενεργο μελος" δεν ειμαι...να σου πω δεν θυμαμαι και ποτε εφτιαξα το προφιλ, το εφτιαξα ομως για να πληροφορησω οταν γνωριζω κατι και για να μπορεσω να παρω και καποιο τηλεφωνο που θα με ενδιαφερει καποια στιγμη (μονο οι ιδιες μου εχουν απαντησει και απο μελη 1 στους 10 απο τους οποιους ρωτησα, αυτο για απαντηση οσον αφορα τα π.μ....και συμφωνω δεν ειναι ολοι πιτουρες), επισης το site το πaρακολουθω χρονια και εχω αποψη... οποτε οπως καταλαβαινεις το "νεος" και το ενεργος η μη ειναι πολυ σχετικα...
ειδα και τον αλλον τον τοπ αξιολογητη με τα 12000 μυνηματα.....ρωτουσα την εκδιδομενη κατι και μου απαντησε αυτος ως η εκδιδομενη απο το κανονικο του...λοιπον μη μου λες νεος παλιος και λοιπα...ολοι εχουν δικαιωμα να ξερουν για τις κακοτοπιες...για τα κρυφα καλα τηλεφωνα ειναι αλλο ζητημα...εκει μπορω να καταλαβω το οτι μετραει η συνεισφορα και η παλαιοτητα...
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.705
Like
1.358
Πόντοι
366
η ροδινη ηταν η μεσσαλινα???  :o α τη (μ)που-τανα
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
996
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
6
Α ΟΚ οι νέοι είναι κλώνοι ενός παράλληλου σύμπαντος. Εδώ παύει να μιλάει η λογική δυστυχώς. περάσαμε στη αμετρο-μαλακία για σεμινάρια.

Τώρα καταλαβαίνω ακριβώς τη ρήση ότι δεν μπορείς να κερδίσεις με τίποτα τον ηλίθιο.

μιλας ασχημα όμως ....

αλλα ξερεις τι περιμενω και δεν απανταω στις μαλακιες που γραφεις .... Περιμενω τον ALpula να παρει μια θεση Για το αν εισαι κλωνος η όχι ...
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
μιλας ασχημα όμως ....

αλλα ξερεις τι περιμενω και δεν απανταω στις μαλακιες που γραφεις .... Περιμενω τον ALpula να παρει μια θεση Για το αν εισαι κλωνος η όχι ...
εγω σου απαντησα ευγενικα και ομορφα,δες το!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom