Νέα

Περί Ροδίνης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Maxim Reality
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 288
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

KyklopasPolifimos

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2013
Μηνύματα
632
Κριτικές
26
Like
34
Πόντοι
16
Αν και προβληματίστηκα πολύ αν θα πρέπει να τοποθετηθώ, θα ήθελα να αναφέρω ότι η Ροδινή είναι υπαρκτό πρόσωπο. Είχα επικοινωνία μαζί της πριν αρκετούς μήνες (θα θυμάστε ότι είχε ξαναεμφανιστεί και έγινε ξανά ο ίδιος ψιλοχαμός, (είμαι C.G αλλα δεν δίνω τηλέφωνο, δεν δίνω φωτό, στειλε e-mail και μια από τα ιδια) ώσπου ξαφνικά εξαφανίστηκε.
Επίσης θα ήθελα να αναφέρω ότι δεν έχω καμία διάθεση να ασχοληθώ περισσότερο, άλλωστε δεν έχει κανένα νόημα και δεν θα απαντήσω σε κανένα pm σχετικά με αυτή για ευνόητους λόγους.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Αν και προβληματίστηκα πολύ αν θα πρέπει να τοποθετηθώ, θα ήθελα να αναφέρω ότι η Ροδινή είναι υπαρκτό πρόσωπο. Είχα επικοινωνία μαζί της πριν αρκετούς μήνες (θα θυμάστε ότι είχε ξαναεμφανιστεί και έγινε ξανά ο ίδιος ψιλοχαμός, (είμαι C.G αλλα δεν δίνω τηλέφωνο, δεν δίνω φωτό, στειλε e-mail και μια από τα ιδια) ώσπου ξαφνικά εξαφανίστηκε.
Επίσης θα ήθελα να αναφέρω ότι δεν έχω καμία διάθεση να ασχοληθώ περισσότερο, άλλωστε δεν έχει κανένα νόημα και δεν θα απαντήσω σε κανένα pm σχετικά με αυτή για ευνόητους λόγους.
:thumbsup:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.404
Πόντοι
8.006
Υπαρκτό προσωπο είναι.
Το θεμα είναι, αν είναι καποιο προσωπο που το ξερουμε με αλλα στοιχεια.
Εγω παντως δεν γνωριζω, γιατι δεν εχω συναντησει τη Ροδινη.
 

pitabakes

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2013
Μηνύματα
120
Like
2
Πόντοι
1
αγαπητε, περιμενεις δηλαδη να σε παρει καποιος απ το χερακι και να σε παει στρατα στρατουλα?
σορρυ που στο λεω ετσι, αλλα πλανασαι πλανην οικτρα...

ο alpula εγραψε κατι πολυ σωστο: "Πρώτον μην περιμένεις να σε προστατέψει κανένας,μόνος σου είσαι και διασταυρωνεις πληροφορίες"

δεν το εγραψε για μενα αυτο ο alpula captain...ουτε παραπονεθηκα για κατι...μια ενημερωση εκανα ανφεροντας απλα ενα γεγονος για να σωσουμε κανεναν..
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Πρώτον μην περιμένεις να σε προστατέψει κανένας,μόνος σου είσαι και διασταυρωνεις πληροφορίες
Δευτερον ο συγκεκριμένος mod που αναφέρεσαι γενικά το έχει αυτό το "άλλ' αντι άλλων"
Τρίτον ποιος σου είπε να στείλεις φωτογραφία?
και άντε και την έστειλες,τι θα σου κάνουν?
Δυστηχως όπως είπε και ενα εξαιρετο μέλος ή μας περνανε απροκάλυπτα για μαλάκες ή ειναι αφελείς!
παρατα τα μαν.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Υπαρκτό προσωπο είναι.
Το θεμα είναι, αν είναι καποιο προσωπο που το ξερουμε με αλλα στοιχεια.
Εγω παντως δεν γνωριζω, γιατι δεν εχω συναντησει τη Ροδινη.
:thumbsup:
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
δεν το εγραψε για μενα αυτο ο alpula captain...ουτε παραπονεθηκα για κατι...μια ενημερωση εκανα ανφεροντας απλα ενα γεγονος για να σωσουμε κανεναν..

δεν ειπα οτι το ανεφερε για σενα, εβαλα τα λεγομενα του για να σου πω οτι δεν ειναι ροδινα τα πραγματα εδω μεσα...
καλη συνεχεια και καλα ζμπρωξηματα...

 
OP
OP
Maxim Reality

Maxim Reality

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
99
Like
4
Πόντοι
0
Ναι είναι υπαρκτό πρόσωπο αλλά... έχω μιλήξσει μαζί της με μειλ πριν μήνες... είναι κάποια άλλη με αλαγμένο nickname ...κολοκύθια τούμπανα...

Σε site με άντρες μπήκα ή σε κάνα με αδελφές? Ρε εστω ότι είναι υπαρκτό πρόσωπο (εγώ συνεχίζω να το αμφισβητώ) γιατί δε γράφει κάποιος την αλήθεια?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
στην είπανε man οτι ειναι υπαρκτό,σε όλα τα υπόλοιπα δεν θα διαφωνησω!
 

pitabakes

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2013
Μηνύματα
120
Like
2
Πόντοι
1
δεν ειπα οτι το ανεφερε για σενα, εβαλα τα λεγομενα του για να σου πω οτι δεν ειναι ροδινα τα πραγματα εδω μεσα...
καλη συνεχεια και καλα ζμπρωξηματα...
οκ ρε κανενα θεμα...το ξερω οτι δεν ειναι ροδινα, αλλα καλο ειναι να "σφιξει" και κανας κωλος γιατι το εχουν παραγαμησει..καλα  "ζμπρωξηματα"... εννοειτε!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.404
Πόντοι
8.006
Το πρόβλημα ποιο ακριβως είναι ρε παιδια?  :think:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
ο pitabakes λέει άλλο πράγμα και ο maxim άλλο!
σε αυτο που λέει ο πρώτος υπάρχει πρόβλημα απλά το κάνουνε γαργάρα!
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
Καλά ρε παιδιά....σόρυ και όλα αλλά με μ@υνί μέχρι το ταβάνι κ τόσες επιλογές για ψάξιμο κλπ...εμείς χαλάμε το thread αντί να δίνουμε πληροφορίες κ ασχολούμαστε με μια Ροδίνη? ????κ τι θα γίνει δηλαδή κ αν δεν πάρουμε αυτήν; ;;χάθηκαν οι γυναίκες; ;; αυτά από εμένα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Καλά ρε παιδιά....σόρυ και όλα αλλά με μ@υνί μέχρι το ταβάνι κ τόσες επιλογές για ψάξιμο κλπ...εμείς χαλάμε το thread αντί να δίνουμε πληροφορίες κ ασχολούμαστε με μια Ροδίνη? ????κ τι θα γίνει δηλαδή κ αν δεν πάρουμε αυτήν; ;;χάθηκαν οι γυναίκες; ;; αυτά από εμένα

:thumbsup: :thumbsup:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
αδερφε...προχθες ανοιγει μια ενα θρεντ και τη ρωταω κατι δημοσια και μπερδευεται και μου δινει απαντηση με αλλο ψευδονυμο αντρικου μελους και τοπ αξιολογητη....βεβαια το καταλαβε σχεδον αμεσως και το εσβησε το σχολιο και απαντησε με το αλλο το και καλα "κανονικο" γκομενας δηλαδη...βγαλε τα συμπερασματα σου εσυ λοιπον για το τι παιζει εδω μεσα....μην τσιμπατε παιδια με τισ κριτικες ακομα και να ειναι πολυ παλια μελη και με πολλες κριτικες...μη τσιμπατε....διασταυρωστε και βγάλτε συμπερασματα μονοι σας...αμα τη δεις και σε καυλωνει πηγαινε...τουλαχιστον θα εχεις ακολουθησει το ενστικτο σου και οχι να την εχεις πατησει απο προμοτορα...ειναι και θεμα εγωισμου....
δηλαδη αυτό γαργαρα ε?
επιλεκτικο διάβασμα κάνετε ορισμένοι
 
OP
OP
Maxim Reality

Maxim Reality

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
99
Like
4
Πόντοι
0
στην είπανε man οτι ειναι υπαρκτό,σε όλα τα υπόλοιπα δεν θα διαφωνησω!

Πολλοί που λένε ότι είναι υπαρκτό πρόσωπο έχουν μόνο μια δυο φωτογραφίες της και απλά έχουν μιλήσει μέσω μειλ. Κανένας από αυτούς δε μου είπε ότι τη συνάντησε. Έτσι συναντάω και εγώ τη Miley Cyrus άμα λάχει. Ο μόνος που έγραψε ότι τη συνάντησε ήταν ο Γκουρού και το μόνο που έχει πει είναι μια ασαφής περιγραφή. Σε οποιαδήποτε άλλη ερώτησή μου δεν απαντά αλλά ξαναρωτά "τι θέλω να μάθω".

Και μπαίνουν και οι άλλοι οι μαλακοπίτουρες και λένε μα τόσα μουνιά υπάρχουν στη Ροδίνη κολλήσαμε? Μα εδώ τίθονται θέματα αξιοπιστίας και εμπιστοσύνης σε διαχειριστές και παλαιά μέλη. Το θέμα δεν είναι μόνο να γαμίσεις. Αυτό θα γίνει. Το θέμα είναι να μη δουλευει ο ένας τον άλλο και ειδικά να μη γράφετε σα ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΕΣ.

Εγώ σας αδειάζω τη γωνιά μιας και ο Γκουρού δε μου απάντησε ποτέ σε ότι τον ρώτησα.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
Πολλοί που λένε ότι είναι υπαρκτό πρόσωπο έχουν μόνο μια δυο φωτογραφίες της και απλά έχουν μιλήσει μέσω μειλ. Κανένας από αυτούς δε μου είπε ότι τη συνάντησε. Έτσι συναντάω και εγώ τη Miley Cyrus άμα λάχει. Ο μόνος που έγραψε ότι τη συνάντησε ήταν ο Γκουρού και το μόνο που έχει πει είναι μια ασαφής περιγραφή. Σε οποιαδήποτε άλλη ερώτησή μου δεν απαντά αλλά ξαναρωτά "τι θέλω να μάθω".

Και μπαίνουν και οι άλλοι οι μαλακοπίτουρες και λένε μα τόσα μουνιά υπάρχουν στη Ροδίνη κολλήσαμε? Μα εδώ τίθονται θέματα αξιοπιστίας και εμπιστοσύνης σε διαχειριστές και παλαιά μέλη. Το θέμα δεν είναι μόνο να γαμίσεις. Αυτό θα γίνει. Το θέμα είναι να μη δουλευει ο ένας τον άλλο και ειδικά να μη γράφετε σα ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΕΣ.

Εγώ σας αδειάζω τη γωνιά μιας και ο Γκουρού δε μου απάντησε ποτέ σε ότι τον ρώτησα.
ε  καποιοι ανθρωποι ετσι απαντανε τι να κανουμε?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom