Νέα

Περί Ροδίνης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Maxim Reality
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 288
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
δηλαδη αυτό γαργαρα ε?
επιλεκτικο διάβασμα κάνετε ορισμένοι
[/quote
δηλαδη αυτό γαργαρα ε?
επιλεκτικο διάβασμα κάνετε ορισμένοι

Κ αυτό είναι μέρος της μαγείας του site...ας γίνουμε πιο αναλυτικοί...κ ας ψαχνόμαστε περισσότερο. ...κ έξω στον δρόμο 100 να ρωτήσεις άλλη γνώμη θα πάρεις για κάτι. .άλλωστε η αλήθεια μετά από λίγο φαίνεται...κ δεν είμαστε παιδιά ούτε μας υποχρεώνει κάποιος .να το σκίσουμε το γκομενακι αν δεν θέλουμε. .
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
3
Like
1.379
Πόντοι
496
Πολλοί που λένε ότι είναι υπαρκτό πρόσωπο έχουν μόνο μια δυο φωτογραφίες της και απλά έχουν μιλήσει μέσω μειλ. Κανένας από αυτούς δε μου είπε ότι τη συνάντησε. Έτσι συναντάω και εγώ τη Miley Cyrus άμα λάχει. Ο μόνος που έγραψε ότι τη συνάντησε ήταν ο Γκουρού και το μόνο που έχει πει είναι μια ασαφής περιγραφή. Σε οποιαδήποτε άλλη ερώτησή μου δεν απαντά αλλά ξαναρωτά "τι θέλω να μάθω".

Και μπαίνουν και οι άλλοι οι μαλακοπίτουρες και λένε μα τόσα μουνιά υπάρχουν στη Ροδίνη κολλήσαμε? Μα εδώ τίθονται θέματα αξιοπιστίας και εμπιστοσύνης σε διαχειριστές και παλαιά μέλη. Το θέμα δεν είναι μόνο να γαμίσεις. Αυτό θα γίνει. Το θέμα είναι να μη δουλευει ο ένας τον άλλο και ειδικά να μη γράφετε σα ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΕΣ.

Εγώ σας αδειάζω τη γωνιά μιας και ο Γκουρού δε μου απάντησε ποτέ σε ότι τον ρώτησα.

τυπε δικιο εχεις αλλα μην τρελενεσαι
κουμαντο στην τσεπη σου και στα ευρω σου κανεις μονο ΕΣΥ
 

pitabakes

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2013
Μηνύματα
120
Like
2
Πόντοι
1
τυπε δικιο εχεις αλλα μην τρελενεσαι
κουμαντο στην τσεπη σου και στα ευρω σου κανεις μονο ΕΣΥ

φιλε το παιδι αλλα πραγματα λεει...δεν λεει οτι του κανει κανεισ κουμαντο στην τσεπη...την κοροιδια καταγγέλει...αυτο ειναι που σπαει νευρα...και αυτο ειναι και το προβλημα, οχι αν δεν μπορεσε να γαμησει 1-2 πουτανες
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
3
Like
1.379
Πόντοι
496
τυπε δικιο εχεις αλλα μην τρελενεσαι
κουμαντο στην τσεπη σου και στα ευρω σου κανεις μονο ΕΣΥ

και συμπληρωνω εδω : κανενας μοντ - παλιο μελος ή οπως αλλιως θες να το πεις
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
3
Like
1.379
Πόντοι
496
φιλε το παιδι αλλα πραγματα λεει...δεν λεει οτι του κανει κανεισ κουμαντο στην τσεπη...την κοροιδια καταγγέλει...αυτο ειναι που σπαει νευρα...και αυτο ειναι και το προβλημα, οχι αν δεν μπορεσε να γαμησει 1-2 πουτανες

οκ φιλε..αυτο του λεω..το καταλαβε,γλιτωσε τα ευρουλακια του, τελιωσε
παρακατω
γιατι ως γνωστο μουνια υπαρχουν λεφτα δεν υπαρχουν
 
OP
OP
Maxim Reality

Maxim Reality

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
99
Like
4
Πόντοι
0
τυπε δικιο εχεις αλλα μην τρελενεσαι
κουμαντο στην τσεπη σου και στα ευρω σου κανεις μονο ΕΣΥ

Στα ευρώ μου μόνο εγώ.

Στο τηλέφωνο μου, τις φωτογραφίες μου, το μειλ μου? Που τα έχει στην κατοχή της(?) και με βρίζει ποιός κάνει κουμάντο?

Έκανα το λάθος και τα έδωσα γιατί είδα ένα παλιό μέλος και μάλιστα μοντερατορ να ανοιγει σελίδα για αυτή. Αναλαμβάνω το δικό μου κομμάτι ευθύνης που τα έδωσα, αυτοί που ήξεραν και ξέρουν όμως γιατί κάνουν γαργάρα? Τι καλύπτουν στη τελική? Υπάρχουν συμφέροντα δηλαδή πίσω από μια υποτειθέμενη "ανεξάρτητη"? Και αν είναι έτσι γιατί να προστατεύεις αυτή και όχι τα 1000 αδες μέλη του σαιτ που είσαι και μοντερειτορ.

Έλεος μάγκες, δεν είναι όλοι μαλάκες.. ΕΛΕΟΣ..
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
Στα ευρώ μου μόνο εγώ.

Στο τηλέφωνο μου, τις φωτογραφίες μου, το μειλ μου? Που τα έχει στην κατοχή της(?) και με βρίζει ποιός κάνει κουμάντο?

Έκανα το λάθος και τα έδωσα γιατί είδα ένα παλιό μέλος και μάλιστα μοντερατορ να ανοιγει σελίδα για αυτή. Αναλαμβάνω το δικό μου κομμάτι ευθύνης που τα έδωσα, αυτοί που ήξεραν και ξέρουν όμως γιατί κάνουν γαργάρα? Τι καλύπτουν στη τελική? Υπάρχουν συμφέροντα δηλαδή πίσω από μια υποτειθέμενη "ανεξάρτητη"? Και αν είναι έτσι γιατί να προστατεύεις αυτή και όχι τα 1000 αδες μέλη του σαιτ που είσαι και μοντερειτορ.

Έλεος μάγκες, δεν είναι όλοι μαλάκες.. ΕΛΕΟΣ..
ωπα ωπα σε βριζει???
δηλαδη?
για καντο πενηνταρακια?

εννοειται οτι υπάρχουν συμφέροντα...να δεις ερωτησεις για να ψαρεψουν που κανουν για να ειναι καλυμένοι!!!αλλα στο θεμα μας,για πες σε βριζει??
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
3
Like
1.379
Πόντοι
496
Στα ευρώ μου μόνο εγώ.

Στο τηλέφωνο μου, τις φωτογραφίες μου, το μειλ μου? Που τα έχει στην κατοχή της(?) και με βρίζει ποιός κάνει κουμάντο?

Έκανα το λάθος και τα έδωσα γιατί είδα ένα παλιό μέλος και μάλιστα μοντερατορ να ανοιγει σελίδα για αυτή. Αναλαμβάνω το δικό μου κομμάτι ευθύνης που τα έδωσα, αυτοί που ήξεραν και ξέρουν όμως γιατί κάνουν γαργάρα? Τι καλύπτουν στη τελική? Υπάρχουν συμφέροντα δηλαδή πίσω από μια υποτειθέμενη "ανεξάρτητη"? Και αν είναι έτσι γιατί να προστατεύεις αυτή και όχι τα 1000 αδες μέλη του σαιτ που είσαι και μοντερειτορ.

Έλεος μάγκες, δεν είναι όλοι μαλάκες.. ΕΛΕΟΣ..

ε ρε φιλε
γιατι να στειλεις φωτο
εισαι μαλακας?
αυτο που θελω να πω εγω, και δεν θελει πολυ μυαλο για να το καταλαβει καποιος
ειναι οτι εδω γινεται ενα μπουγιο για να γαμανε καποιοι τζαμπα
προσεξε δεν το κατηγορω καταναγκη, δε ζουμε σε κοινωνια αγγελων
ισως να το κανα και γω αν ημουν στα κολπα
το σιγουρο ειναι οτι συμβαινει
οποτε ο καθενας ας προσεχει την παρτη του και την τσεπη του
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Πολλοί που λένε ότι είναι υπαρκτό πρόσωπο έχουν μόνο μια δυο φωτογραφίες της και απλά έχουν μιλήσει μέσω μειλ. Κανένας από αυτούς δε μου είπε ότι τη συνάντησε. Έτσι συναντάω και εγώ τη Miley Cyrus άμα λάχει. Ο μόνος που έγραψε ότι τη συνάντησε ήταν ο Γκουρού και το μόνο που έχει πει είναι μια ασαφής περιγραφή. Σε οποιαδήποτε άλλη ερώτησή μου δεν απαντά αλλά ξαναρωτά "τι θέλω να μάθω".

Και μπαίνουν και οι άλλοι οι μαλακοπίτουρες και λένε μα τόσα μουνιά υπάρχουν στη Ροδίνη κολλήσαμε? Μα εδώ τίθονται θέματα αξιοπιστίας και εμπιστοσύνης σε διαχειριστές και παλαιά μέλη. Το θέμα δεν είναι μόνο να γαμίσεις. Αυτό θα γίνει. Το θέμα είναι να μη δουλευει ο ένας τον άλλο και ειδικά να μη γράφετε σα ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΕΣ.

Εγώ σας αδειάζω τη γωνιά μιας και ο Γκουρού δε μου απάντησε ποτέ σε ότι τον ρώτησα.
σου απαντησα και μην λες βλακειες!!!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
Στα ευρώ μου μόνο εγώ.

Στο τηλέφωνο μου, τις φωτογραφίες μου, το μειλ μου? Που τα έχει στην κατοχή της(?) και με βρίζει ποιός κάνει κουμάντο?

Έκανα το λάθος και τα έδωσα γιατί είδα ένα παλιό μέλος και μάλιστα μοντερατορ να ανοιγει σελίδα για αυτή. Αναλαμβάνω το δικό μου κομμάτι ευθύνης που τα έδωσα, αυτοί που ήξεραν και ξέρουν όμως γιατί κάνουν γαργάρα? Τι καλύπτουν στη τελική? Υπάρχουν συμφέροντα δηλαδή πίσω από μια υποτειθέμενη "ανεξάρτητη"? Και αν είναι έτσι γιατί να προστατεύεις αυτή και όχι τα 1000 αδες μέλη του σαιτ που είσαι και μοντερειτορ.

Έλεος μάγκες, δεν είναι όλοι μαλάκες.. ΕΛΕΟΣ..

αμα πρώτα ζητάει φωτογραφία και μετά σε βρίζει φιλαράκο αστο ειναι ενα βλαχοαλβανάκι που ειχε εξαφανιστει
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Νταξ...ότι κάποιοι σπρώχνουν κάποιες με καλές κριτικές,τόσο σε στούντιο όσο και "ανεξάρτητες"αυτό κάποιες φορές έχει γίνει αντιληπτό....Εδώ, με αυτά που διαβάζω,αρχίζει και ξεφεύγει το πράγμα..Πλέον το σάιτ γίνεται μόνο χώρος για διαφήμιση επαγγελματιών του χώρου και όλα τα υπόλοιπα "και καλά ενημέρωση" μεταξύ μας,είναι μούφα.Πιθανά μόνο στα μπουρδέλα Μεταξουργίου και πέριξ να πάιζουν αλήθειες...στα παραπάνω φράγκα...απλά διαφήμιση και μόνο....
Κρίμα !!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.404
Πόντοι
8.006
Να σημειωσω ότι η θυριδα εισερχομενων της Ροδινης είναι γεματη και δεν δεχεται άλλα μηνυματα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Για να πεταχτω κι εγω εδω (σαν την π....)   να κανω μια ερωτηση...ισως και ρητορική.

 Το παρόν site ειναι μόνο για ενημέρωση  η προμοταρει και κοπέλες? Διοτι για ενα κοριτσι που μαθαινουμε απο καποια αγγελια  η ενα site γνωριμιων  οκ... μπορουμε να συζηταμε για ωρες,   να κρινουμε αν ειναι ακριβο  φθηνο τιμιο  VFM.  απατη  ξεπετα  κλπ κλπ κλπ.
  Αλλα για ενα κοριτσι που προμοταρεται και δουλευει ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ απο τα μελη του forum,  εχει λόγο και το site για οτι στραβο συμβαινει.
 Αν ειμαι λαθος....επιχειρηματολογειστε ελευθερα.
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Για να πεταχτω κι εγω εδω (σαν την π....)   να κανω μια ερωτηση...ισως και ρητορική.

 Το παρόν site ειναι μόνο για ενημέρωση  η προμοταρει και κοπέλες? Διοτι για ενα κοριτσι που μαθαινουμε απο καποια αγγελια  η ενα site γνωριμιων  οκ... μπορουμε να συζηταμε για ωρες,   να κρινουμε αν ειναι ακριβο  φθηνο τιμιο  VFM.  απατη  ξεπετα  κλπ κλπ κλπ.
  Αλλα για ενα κοριτσι που προμοταρεται και δουλευει ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ απο τα μελη του forum,  εχει λόγο και το site για οτι στραβο συμβαινει.
 Αν ειμαι λαθος....επιχειρηματολογειστε ελευθερα.

Σκορπιέ..τσιμπάς....
 

sbl

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.204
Like
2
Πόντοι
16
Λοιπόν παίδες για να το κλείνουμε σιγά-σιγα για να μην σέρνετε άλλο.
Άλλωστε ήταν σίγουρο ότι κάτι τέτοιο θα συμβεί με το εν λόγω σούργελο (κ λίγα λέω)
Η εν λόγω λοιπόν είναι μια εκ των ημίτρελλων γυναικών μέλων-επαγγελματιών.
Χαρακτηριστικό της ότι αλλάζει διαρκώς ονόματα (όπως μια άλλη γνωστή ημίτρελλη)
Η "Ροδίνη" είναι πασίγνωστη γυναίκα μέλος που έχει φτιάξει δεκάδες κλώνους λοιπόν, την τελευταία 5ετία (τουλάχιστον)
Αν κάναμε ένα brainstorming εντός μισαώρου θα βρίσκαμε μια ντουζίνα νικ με τα οποία έχει απασχολήσει τους Συναγωνιστές ασκόπως.
Ασκόπως διότι είναι κάτω της μετριότητος.
Ακριβώς διότι είναι κάτω της μετριότητας προσπαθεί να αποφυγεί την σύνδεση με τα προηγούμενα νικ.
Για να το αποφύγει αυτό θεωρεί ότι αλλάζοντας νικ θα τα καταφέρει απλά ικανοποιώντας μια συνθήκη.
Να μην συναντήσει μέλη με τα οποία έχει ήδη συναντηθεί στο παρελθόν υπό άλλα νικ, και συνεχίσουν να αναδεικνύουν την απόλυτη μετριότητα της.
ΠΩς θα το αποφύγει αυτό, γνωρίζοντας ότι όπως η ίδια πιθανώς και Συναγωνιστές να έχουν κλωνο νίκ(μιας και εννοείται έχει φακελώσει άπαντες όσους έχει ήδη βρεθεί και όχι μόνο);
Στο ημίτρελλο μυαλό της η δικλείδα είναι κάτι τέτοια κολπάκια, δεν δίνει φωτό δικές, δεν δίνει τηλ να μην αναγνωριστεί από την φωνή, ζητάει φωτό μελών κτλ. (Σημείωση σημαντική: Επειδή το αρχικά πλασάρισμα της ιδίας ήταν σαν Αφέντρα ενδεχομένως η ψυχασθένεια της να ικανοποιείται με έναν ακόμη τρόπο, βασανίζοντας τους Συναγωνιστές με εμπόδια που πρέπει να υπερβουν για να την συνατήσουν)
Γράψτε την ψυχασθένεια της στα αρχίδια σας και προσπεράστε Α ΦΟ ΒΑ.
Τζάμπα χρόνος κ χρήμα κυριολεκτικά.
Όσο για τον μοντ είναι απλά ενθουσιωδης και του αρέσει να μοιράζεται πληροφορίες(και καλά κάνει διότι χωρίς διαμοιρασμό πληροφοριών δεν έχει σκοπό και νόημα ύπαρξης το site).
Κατάφερε και την πήδηξε και θέλησε να το μοιραστεί.
Το λάθος του είναι ότι επανέφερε στον αφρό ένα ΚΑΛΩΣ ξεχασμένο νικ μιας ημίτρελλης με τις αναμενόμενες συνέπειες. Ο δρόμος προς την κόλαση είναι στρωμένος με τις καλύτερες προθέσεις.
Πιθανόν άλλωστε τώρα με τον τζερτζελέ που γίνεται το έχει καταλάβει ήδη.
Προσπεράστε την ημίτρελλη και μην ταϊζετε την ψύχωσή της. Για το καλό όλών μας.
Ο χρόνος όλων μας είναι χρήμα. Κ αυτό έχει γίνει πολυτιμότερο στις μέρες μας.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
Λοιπόν παίδες για να το κλείνουμε σιγά-σιγα για να μην σέρνετε άλλο.
Άλλωστε ήταν σίγουρο ότι κάτι τέτοιο θα συμβεί με το εν λόγω σούργελο (κ λίγα λέω)
Η εν λόγω λοιπόν είναι μια εκ των ημίτρελλων γυναικών μέλων-επαγγελματιών.
Χαρακτηριστικό της ότι αλλάζει διαρκώς ονόματα (όπως μια άλλη γνωστή ημίτρελλη)
Η "Ροδίνη" είναι πασίγνωστη γυναίκα μέλος που έχει φτιάξει δεκάδες κλώνους λοιπόν, την τελευταία 5ετία (τουλάχιστον)
Αν κάναμε ένα brainstorming εντός μισαώρου θα βρίσκαμε μια ντουζίνα νικ με τα οποία έχει απασχολήσει τους Συναγωνιστές ασκόπως.
Ασκόπως διότι είναι κάτω της μετριότητος.
Ακριβώς διότι είναι κάτω της μετριότητας προσπαθεί να αποφυγεί την σύνδεση με τα προηγούμενα νικ.
Για να το αποφύγει αυτό θεωρεί ότι αλλάζοντας νικ θα τα καταφέρει απλά ικανοποιώντας μια συνθήκη.
Να μην συναντήσει μέλη με τα οποία έχει ήδη συναντηθεί στο παρελθόν υπό άλλα νικ, και συνεχίσουν να αναδεικνύουν την απόλυτη μετριότητα της.
ΠΩς θα το αποφύγει αυτό, γνωρίζοντας ότι όπως η ίδια πιθανώς και Συναγωνιστές να έχουν κλωνο νίκ(μιας και εννοείται έχει φακελώσει άπαντες όσους έχει ήδη βρεθεί και όχι μόνο);
Στο ημίτρελλο μυαλό της η δικλείδα είναι κάτι τέτοια κολπάκια, δεν δίνει φωτό δικές, δεν δίνει τηλ να μην αναγνωριστεί από την φωνή, ζητάει φωτό μελών κτλ. (Σημείωση σημαντική: Επειδή το αρχικά πλασάρισμα της ιδίας ήταν σαν Αφέντρα ενδεχομένως η ψυχασθένεια της να ικανοποιείται με έναν ακόμη τρόπο, βασανίζοντας τους Συναγωνιστές με εμπόδια που πρέπει να υπερβουν για να την συνατήσουν)
Γράψτε την ψυχασθένεια της στα αρχίδια σας και προσπεράστε Α ΦΟ ΒΑ.
Τζάμπα χρόνος κ χρήμα κυριολεκτικά.
Όσο για τον μοντ είναι απλά ενθουσιωδης και του αρέσει να μοιράζεται πληροφορίες(και καλά κάνει διότι χωρίς διαμοιρασμό πληροφοριών δεν έχει σκοπό και νόημα ύπαρξης το site).
Κατάφερε και την πήδηξε και θέλησε να το μοιραστεί.
Το λάθος του είναι ότι επανέφερε στον αφρό ένα ΚΑΛΩΣ ξεχασμένο νικ μιας ημίτρελλης με τις αναμενόμενες συνέπειες. Ο δρόμος προς την κόλαση είναι στρωμένος με τις καλύτερες προθέσεις.
Πιθανόν άλλωστε τώρα με τον τζερτζελέ που γίνεται το έχει καταλάβει ήδη.
Προσπεράστε την ημίτρελλη και μην ταϊζετε την ψύχωσή της. Για το καλό όλών μας.
Ο χρόνος όλων μας είναι χρήμα. Κ αυτό έχει γίνει πολυτιμότερο στις μέρες μας.
καλά το πήγαινες αλλά κάπου μου τα χάλασες...
βεβαια το θεμα δεν ειναι η ροδινη,ειναι η αφορμή
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom