Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 647K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Εκανα μια βολτα προσφατα, στα λημερια στο ποταμι. Σαπιλα... Στα μονικας ενημερωθηκα οτι το ελευθερο στοματικο το χρεωνουν ενα πενηνταρι! Σοβαρα τωρα? Κατεληξα τελικά σε ενα απο τα τρια σαπια διπλα, οπου πηρα ενα μπαζακι, με προγραμμα των 30 και τρομαξα να τελειωσω. Με ωθουν να σκεφτομαι την αποσυρση μου απο τον μπουρδελοκοσμο της Πατρας!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Εκανα μια βολτα προσφατα, στα λημερια στο ποταμι. Σαπιλα... Στα μονικας ενημερωθηκα οτι το ελευθερο στοματικο το χρεωνουν ενα πενηνταρι! Σοβαρα τωρα? Κατεληξα τελικά σε ενα απο τα τρια σαπια διπλα, οπου πηρα ενα μπαζακι, με προγραμμα των 30 και τρομαξα να τελειωσω. Με ωθουν να σκεφτομαι την αποσυρση μου απο τον μπουρδελοκοσμο της Πατρας!
ποια ηταν το μπαζακι τυπε?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Εκανα μια βολτα προσφατα, στα λημερια στο ποταμι. Σαπιλα... Στα μονικας ενημερωθηκα οτι το ελευθερο στοματικο το χρεωνουν ενα πενηνταρι! Σοβαρα τωρα? Κατεληξα τελικά σε ενα απο τα τρια σαπια διπλα, οπου πηρα ενα μπαζακι, με προγραμμα των 30 και τρομαξα να τελειωσω. Με ωθουν να σκεφτομαι την αποσυρση μου απο τον μπουρδελοκοσμο της Πατρας!
γραφτους στα @@ σου να κλεισουν
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Στα τρια οτι να ναι, δουλευαν η Τζενη, που ηταν δωματιο, και γενικα δεν με εμπνεει, μια μαρια, χοντρη που δεν την πηδας, ουτε μετα απο 30 χρονια αγαμιας και αυτη που μπηκα, που δεν θυμμαι ονομα, αλλα ηταν μια ξανθοκαστανη λεπτη, πολυ μετρια,με νυσταγμένο βλεμμα, και μαλλον οντως νυσταζε.
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Αν ξαναπαω Πατρα, θα παω μονο στην Ναντια, η οποια αν και εχει πεσει, τιμαει τα λεφτα που παιρνει. Μονικας δεν ξαναπαω. Δεν θα τους κανω μαγκες με υπηρεσια μπουρδελου και τιμες υπερπολυτελους στουντιο. Η ισως αρχισω να ξαναπηγαινω Αιγιο, που γενικα οσες φορες εχω παει, εχω εκσπερματισει εντυπωσιακα! Παντως το καλυτερο ολων ειναι "φυλατε λεφτα, για οταν πατε Αθηνα!"
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
οντως υπαρχει πρόβλημα στη πατρα εχει πεσει πολύ το επιπεδο και εκει που υπηρχαν κανα 2 κοπελες καλες να τις εχουμε τουλάχιστον στανταρακια εχουν εξαφανιστεί.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
Αποριας αξιο ειναι το γιατι τα ιδια τα μαγαζια δεν κανουν κατι να ανανεωσουν τον στολο τους!!!!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Αποριας αξιο ειναι το γιατι τα ιδια τα μαγαζια δεν κανουν κατι να ανανεωσουν τον στολο τους!!!!
να τον ανανεωσουν ως προς το καλυτερο να φερνουν πιο ομορφες κοπελες και να είναι καλες στις υπηρεσίες τους.
το να μας φερνουν καινουργια μπαζακια δεν λεει κατι.
 

stiler

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2013
Μηνύματα
33
Like
35
Πόντοι
0
Πραγματικά απο όταν ήταν ανοιχτό το prosexeto στις αρχές του, έχουμε να δούμε στην Πάτρα καλές εποχές, αν δεν αλάξουν πολιτική τα μαγαζιά τότε καλύτερα Αθήνα ...
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
Αν ξαναπαω Πατρα, θα παω μονο στην Ναντια, η οποια αν και εχει πεσει, τιμαει τα λεφτα που παιρνει. Μονικας δεν ξαναπαω. Δεν θα τους κανω μαγκες με υπηρεσια μπουρδελου και τιμες υπερπολυτελους στουντιο. Η ισως αρχισω να ξαναπηγαινω Αιγιο, που γενικα οσες φορες εχω παει, εχω εκσπερματισει εντυπωσιακα! Παντως το καλυτερο ολων ειναι "φυλατε λεφτα, για οταν πατε Αθηνα!"
φιλε πας συχνα αιγιο? εχει τπτ καλο? δεν με εμπνεει πια η πατρα. πολυ σαπικλα εχει μαζευτει. στο ιντερνετ που εχει σελιδα του στουντιο δεν βαζουν πια φωτο.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Πριν απο καιρό είχα πάρει την Νίκη στο Μόνικας όντως εχει καταπληκτική κωλάρα σαν να είναι φτιαγμένη χειρουργικά.
Αλλά αυστηρά δεκάλεπτο και δεν θα ξαναπροτημηθεί.

Φίλος πρόσφατα πήρε την ξανθιά Μαρία στο Μονικας με άσχημες εντυπώσεις και ενημερώνω προς αποφυγή φόλας.

Σε λίγο καιρό θα ξαναπάω και αν δω καμιά καινούργια της προκοπής θα ενημερώσω.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Τωρα έρχεται κ το καρναβάλι κάτι θα κάτσει εκεί στην όμορφη Πατρα..περα από το άσυλο του γλυκού που λένε 30 το απλό πιάσε χέρι +10 ευρώ πιασε πόδι +10 ευρώ.
Πέρα από την πλάκα κάτι σε υπαίθρια πορνεια δεν παίζει τίποτα τώρα;
Οι μαύρουλες που ήταν εκεί στην Ρήγα Φεραίου κοντά στην Τσαμαδού που χάθηκαν;
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
φιλε πας συχνα αιγιο? εχει τπτ καλο? δεν με εμπνεει πια η πατρα. πολυ σαπικλα εχει μαζευτει. στο ιντερνετ που εχει σελιδα του στουντιο δεν βαζουν πια φωτο.
εχει πεσει και το αιγιο τυπε ότι απομειναρι μενει στην αθηνα το στελνουν αιγιο.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Πριν απο καιρό είχα πάρει την Νίκη στο Μόνικας όντως εχει καταπληκτική κωλάρα σαν να είναι φτιαγμένη χειρουργικά.
Αλλά αυστηρά δεκάλεπτο και δεν θα ξαναπροτημηθεί.

Φίλος πρόσφατα πήρε την ξανθιά Μαρία στο Μονικας με άσχημες εντυπώσεις και ενημερώνω προς αποφυγή φόλας.

Σε λίγο καιρό θα ξαναπάω και αν δω καμιά καινούργια της προκοπής θα ενημερώσω.
και με τις δυο εχω τις χειρότερες εντυπώσεις.
η μαρια είναι τελειως ξεπετα και η νικη για τα μπαζα.
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Sos μυστες! Ειδα στο φουμπου στη σελιδα του στουντιοΚ στην Οθωνος "μαζι μας η Αντζελα" και καποιος απο κατω σχολιαζει οτι ειναι η Αντζελα που καποτε ηταν στο 106. Πιθανον εννοει την ξανθια Θεα-μιλφαρα με τις βυζαρες. Μπορει καποιος να επιβεβαιωσει την πληροφορια?
 

Xoui

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
49
Like
71
Πόντοι
0
Μαλλον εννοει αυτη με τα κοντα μαλλια που ηταν στο διπλα σπιτι
 

giant123

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
172
Πόντοι
1
Πείτε μου ότι γύρισε η θρυλικά Άντζελα...!!! :huh:

(Αν και κατά πάσα πιθανότητα είναι η άλλη η Άντζελα η οποία ήταν πρόσφατα δίπλα και η οποία γενικώς είναι ...αχαρακτήριστη.)
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Sos μυστες! Ειδα στο φουμπου στη σελιδα του στουντιοΚ στην Οθωνος "μαζι μας η Αντζελα" και καποιος απο κατω σχολιαζει οτι ειναι η Αντζελα που καποτε ηταν στο 106. Πιθανον εννοει την ξανθια Θεα-μιλφαρα με τις βυζαρες. Μπορει καποιος να επιβεβαιωσει την πληροφορια?
προχθεσινη τσαρκα
στο 100 ηταν μια ξανθια κοντομαλλα αδυνατη ονομα δεν θυμαμαι
στο 106 ηταν η λουλα αν την λεω καλα μια ξανθια 40 και χρονων δεν μου αρεσε
στο ποταμι στο ξεσπαω ντανα και ευριδικη στο διπλα η μαρια και στα υπολοιπα 3 του χωρου τζενη τζουλια κορινα.
τελικα δεν πηρα καμια και εφυγα.
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Φιλε εισαι πειθαρχημενος και μπραβο σου. Εγω την παταω, γιατι αμα ξεκινησω τσαρκα δεν μπορω να γυρισω σπιτι αβρεχτος! Οποτε μου φευγουν 30 ευρω τζαμπα. Επειδη βλεπω οτι τιποτα δεν αξιζει, η επομενη επισκεψη θα ειναι στη Ναντια, που εχω καιρο να παω, και τουλαχιστον ειναι τιμια!
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
Φιλε εισαι πειθαρχημενος και μπραβο σου. Εγω την παταω, γιατι αμα ξεκινησω τσαρκα δεν μπορω να γυρισω σπιτι αβρεχτος! Οποτε μου φευγουν 30 ευρω τζαμπα. Επειδη βλεπω οτι τιποτα δεν αξιζει, η επομενη επισκεψη θα ειναι στη Ναντια, που εχω καιρο να παω, και τουλαχιστον ειναι τιμια!
κ η ντανα ειναι τιμια. εμενα 2 φορες μου εχει φερθει ωραια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom