Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 658K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Φιλε εισαι πειθαρχημενος και μπραβο σου. Εγω την παταω, γιατι αμα ξεκινησω τσαρκα δεν μπορω να γυρισω σπιτι αβρεχτος! Οποτε μου φευγουν 30 ευρω τζαμπα. Επειδη βλεπω οτι τιποτα δεν αξιζει, η επομενη επισκεψη θα ειναι στη Ναντια, που εχω καιρο να παω, και τουλαχιστον ειναι τιμια!
φιλαω το 30αρι για αθηνα τυπε μιας και κάθε μηνα ανεβαινω
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
336
Κριτικές
8
Like
339
Πόντοι
21
εγω δυστηχως ουτε με την ντανα είμαι ευχαριστημένος,στην αρχη ηταν ενταξει παντως...
Παλιοτερα που ηταν ειχα παρει μου ειχε φερθει οκ.
Τελευταια φορα που την ειδα ναι μεν ο κωλος της και το κορμι της γενικα ενδεικνυται για πιασιματα. Εκεινο το εκκεντρικο ξυρισμενο μαλλι με χαλαει πολυ....
Χανει την οποια θυληκοτητα της
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
πηγε κανεις στο studio k στην οθωνος? γραφει στο face οτι λειτουργει υπο νεα διευθυνση κ με νεα κοριτσια
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
230
Like
298
Πόντοι
21
ενας νανος ειναι με κατι τεραστια βυζομπαλα δεν λεει κατι κατα την αποψη μου
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
21
Like
458
Πόντοι
31
Καλησπέρα σε όλους ακολουθεί μίνι ενημέρωση.

Όθωνος 100 μια κοντούλα, ασχημούλα και με πασαρέλα "βαριέμαι που ζω" - το μόνο που ξεχώριζε επάνω της ήταν τα μεγαλούτσικα στήθη. Όθωνος Μόνικας  μια μέτρια προς το άσχημο κοπέλα, συμπαθητικό σωματάκι, ευγενική, αλλά τέτοιες παίζουν Αθήνα, Μετάξι με 10€.

Γλαύκος στο γνωστό συγκρότημα των "3 και ένα της Μόνικας". Στο ένα η Τζένη το μόνο αξιόλογο τεμάχιο (με αυτά που κυκλοφορούν) αλλά δεν προλάβαινε να αλλάζει δωμάτιο η καημένη. Στο άλλο ήταν η Ρενάτα που δεν είναι του γούστου μου και στης Μόνικας η Μαρία η οποία παρά το σχετικά ωραίο παρουσιαστικό είναι πολύ διεκπεραιωτική και το 50αρικο δύσκολο να της το δώσεις.

Στο πάνω της Μόνικας η Νίκη η οποία είναι απλά καλή ΑΝ την πετύχεις στα κέφια της.
 

giant123

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
172
Πόντοι
1
Είναι όντως τόσο καλή η Τζένη; Πες μας λεπτομέρειες, υπηρεσίες αν ξέρεις...
 

giant123

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
172
Πόντοι
1
Μάλλον είναι αυτή η ελληνίδα που ήταν και πριν δυο χρόνια στη Μόνικα αν δεν κάνω λάθος. Καλή ήταν γενικά αν είναι αυτή που νομίζω. Έχει μήπως βάλει πρόγραμμα με τελειωτικό στο στόμα. Η Ρενάτα το έχει αλλά είναι πολύ άγαρμπη δυστυχώς. Η Πάολα ήταν εξαιρετική σε αυτό αλλά μάλλον σταμάτησε από Πάτρα τουλάχιστον.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Μάλλον είναι αυτή η ελληνίδα που ήταν και πριν δυο χρόνια στη Μόνικα αν δεν κάνω λάθος. Καλή ήταν γενικά αν είναι αυτή που νομίζω. Έχει μήπως βάλει πρόγραμμα με τελειωτικό στο στόμα. Η Ρενάτα το έχει αλλά είναι πολύ άγαρμπη δυστυχώς. Η Πάολα ήταν εξαιρετική σε αυτό αλλά μάλλον σταμάτησε από Πάτρα τουλάχιστον.
αυτή είναι τυπε
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
21
Like
458
Πόντοι
31
Είναι όντως τόσο καλή η Τζένη; Πες μας λεπτομέρειες, υπηρεσίες αν ξέρεις...
Είναι η μόνη που μου έκανε κλικ (αν δεν γινόταν το "έλα συ φύγε εσύ" θα πέρναγα) και κατά την γνώμη μου τιμάει τα χρήματα που παίρνει. Απο σέρβις τιμές τα γνωστά 25 απλό, 30 ακάπελα, κοκ

Γενικά έχει πέσει πολύ το επίπεδο, γυναίκες καινούριες δεν βλέπουμε συχνά ή όσες έρχονται προσωρινά έιναι αρπαχτές.
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Χθες Κυριακη, κατηφορισα προς λιμανι, καρφι για Ναντια, αλλα ηταν κλειστη. Οποτε σκεφτηκα να δω τι παιζει στα αλλα δυο.Στο μονικας, η πιο ασχημη πουτανα που εχει δει η Πατρα. Πηγε να μου κολλησει γλωσσοφιλο κατα το σαλοναρισμα... αηδιασα και εφυγα τρεχοντας.Στο στουνιο Κ. Εσκασε μυτη, μια Χριστινα. Η κοπελα απο εμφανιση ηταν αστερι. Μου θυμισε Ανισσα Κειτ, για τους γνωστες. ΑΛΛΑ.... Μου ανακοινωσε ο κιουριος τα προγράμματα. 30 απλο, 40 απλο με υπηρεσιες καλυτερης ποιοτητας. Για στασου δηλαδη. Θα πληρωσω ενα μεροκαμματο για δεκα λεπτα, και μου λες καταμουτρα, οτι οι υπηρεσιες ειναι μετριες, και αν θελω κατι καλυτερο να τσονταρω αλλα δεκα ευρω? Αυτο μου φανηκε μαλακια. Του πρότεινα με ενα 40αρι να βαλει και ενα ελευθερο μεσα στο πακετο, για να περασω.
Τοτε αρχισε η αλλη η μουναρα, το τσωλι να τσιριζει... "οχι Νικο...οχι Νικοοοο". Εκει καταλαβα, με την πορνοεμπειρια μου,οτι μουναρα μεν... ξινη δε. Ρε παιδια, ουτε κανενας 90χρονος ειμαι, ουτε ασχημος ειμαι, για τετοια αντιδραση. Στραβωσα και εφυγα. Για την ιστορια κατεληξα Τζενη. Και περασα γαματα!!! 
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
336
Κριτικές
8
Like
339
Πόντοι
21
Οθωνος Αμαλιας 100
StudioK
Εχω να το επισκεφθω καποια χρονια αλλα βλεπω διαρκως να ανανεωνει τον στολο του στη σελιδα του Facebook.
Πηγε κανεις χτες ή σημερα?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Χθες Κυριακη, κατηφορισα προς λιμανι, καρφι για Ναντια, αλλα ηταν κλειστη. Οποτε σκεφτηκα να δω τι παιζει στα αλλα δυο.Στο μονικας, η πιο ασχημη πουτανα που εχει δει η Πατρα. Πηγε να μου κολλησει γλωσσοφιλο κατα το σαλοναρισμα... αηδιασα και εφυγα τρεχοντας.
φιλε αλεκο ποια ηταν στο μονικας?
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Σε σπιτι Μονικας πηγα μονο στο λιμανι. Δεν θυμαμαι το ονομα της κοπελας, αλλα ηταν πολυ κατω του μετριου. (Μαλλον Μολδαβη η γυφτορουμανα).Και με πολυ επιμονη να με βαλει δωματιο.. οταν ανεβηκα γλαυκο, η αληθεια ειναι οτι σκεφτομουν Ντανα για κατι safe. Αλλα θυμηθηκα που λεγατε για Τζενη. Οποτε δεν μπηκα καν στη διαδικασια να δω τα υπόλοιπα κοριτσια εκεί πανω (πιθανοτατα τις ξινες φατσες Μαριας και Νικης)
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
κανα νέο από την αγονη ζωνη?
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
336
Κριτικές
8
Like
339
Πόντοι
21
To οθωνος 100 λεει φερνει κατι καινουργιο. Αλλα λογω αποστασης δεν μπορω να δοκιμασω αμεσα. Ας ενημερωσει καποιος κοντινος
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
η μπουρδελοζωη στην αθηνα είναι σε άλλο level.
στη πατρα οι επιλογες είναι λιγες και το επιπεδο γενικα χαμηλο
 

KAVLIARIS33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
6
Like
1.272
Πόντοι
201
Σημερα μετα απο πολλες αναβολες λογω εππαγγελματικων καταφερα να φτασω στο πρωην prosexeto τωρα ονομαζεται  ξεSπαω.Τον χωρο τον ξερουν ολοι χωρις κατι το ιδιαιτερο  μπαινω μεσα και σκαει ενα διμετρο μωρο με τατου.Στην αρχη την καυλωσα  αλλα μετα πια νω το σωματακι της ρε πουστη μου παροτι ψιλη μουναρα το σωμα πλαδαρο.Τρωω το πρωτο ακυρο.Τεσπα την ρωταω ποσο παει το μαλλι  Ηθελε για 1 ωρα 200 ευρω .Ρε εισαστε με τα καλα σας.Δεν παω Αθηνα να παρω το TOP ΘΕΟΜΟΥΝΟ  και να δωσω 150 και λιγοτερο αρκετες φορες.Αν δεν συνελθετε δεν θα παταει ουτε ενας πελατης.
Παω στο παραμεσα μαλι μια ψιλομουνα και αυτη ιδιες τιμεςΜετα αφου καταλαβε οτι ψηνομαι για 1 ωρα μου ειπε να ρωτησω για κατι καλυτερο αλλα ξερεις εχει πολυ δουλεια αλλα δεν πατησε κανα μισαωρο που εμεινα εκει ουτε θυληκια γατα. .Συνελθετε μαγκες Πατρινοι!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom