Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 657K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

177

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2018
Μηνύματα
97
Like
49
Πόντοι
0
αν δεν παράκουσα (δύσκολο γιατί ήμουν μόνος στην αναμονή και υπήρχε ησυχία), η τσατσά μου την σύστησε καρολίνα. η αλήθεια πάντως, από την εμπειρία μου με τέτοια αστεράκια και τέτοιου στυλ, είναι ότι συνηθίζεται να βγαίνουν κομοδίνα. ήταν κάτι που το σκέφτηκα την επόμενη, ανακαλώντας στο μυαλό φόλες που έχω φάει και ήταν τέτοιου είδους κουκλάκια, για αυτό και μάλλον θα τα ρίξω στη νίκη που έβαλε παραπάνω ο προπερ.
 

toklarino13

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Μπορει καποιος να μου πει μεχρι τι ωρα ειναι ανοιχτα στην Οθωνος? Και σε πιο απο ολα να παω χωρις να γινουμε καρτα απο κανεναν περαστικο?
 

177

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2018
Μηνύματα
97
Like
49
Πόντοι
0
Μπορει καποιος να μου πει μεχρι τι ωρα ειναι ανοιχτα στην Οθωνος? Και σε πιο απο ολα να παω χωρις να γινουμε καρτα απο κανεναν περαστικο?
μέχρι 01:00 μου είπαν και στα δύο που έβαλα ρεπόρτο παραπάνω.
το πεζοδρόμιο εκεί δεν έχει πολύ κίνηση. οπότε το διέσχισα περπατώντας αργά και, όταν πέτυχα νέκρα κάποια στιγμή στο 2ο πέρασμα, μπήκα. τι άλλο να κάνεις.. δυσκόλεψε λίγο έξω από το μονικας που έχει και δυνατό προβολέα εκεί.
αν περασεις μην ξεχάσεις να βάλεις κριτική
 

toklarino13

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
σκεφτομαι να παω καποια απο αυτες τις μερες, αλλα φοβαμαι στην σκεψη οτι θα με δει καποιος περαστικος με το αυτοκινητο, δεν υπαρχει καποιο που να ειναι λιγο ασφαλης και κρυμμενο εκει στην Οθωνος?
 

177

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2018
Μηνύματα
97
Like
49
Πόντοι
0
σκεφτομαι να παω καποια απο αυτες τις μερες, αλλα φοβαμαι στην σκεψη οτι θα με δει καποιος περαστικος με το αυτοκινητο, δεν υπαρχει καποιο που να ειναι λιγο ασφαλης και κρυμμενο εκει στην Οθωνος?
μιλάω σοβαρά
αν σε ταλαιπωρεί τόσο πολύ δώσε 3-5 ευρώ και πάρε ένα σκουφί από τα φτηνά, φόρα το στο κεφάλι, και κατέβασέ το στο πρόσωπο λίγο πριν μπεις. το έχω κάνει πιο νέος σε ένα ρδέλο. αλλο τσαρδί δεν ξέρω εκεί
patra-tora-listeia-me-pyrovolismous-sto-souper-market-andrikopoulos-ston-agio-vasili---tromos-gia-tous-pelates-1-315x236.jpg

 

toklarino13

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Βλεπω οτι εισαι μυστης, συμβουλες δωσε μ που θα παω, ανεβαινω τα σκαλια? καθομαι στον καναπε, μου μιλαει η τσατσα...δωσε μ λιγο την εμπειρια σου ενα ενα τα βηματα γιατι θα παω μονος μου οποτε θα εχω λιγο στρεςς, επισης να με συμβουλεψεις το πως να βγω απο το ρδελο χωρις να με δουν, το να μπω ειναι καπως ευκολο γιατι πηγαινοερχεσαι δυο τρεις φορες και χωνεσαι.
 

177

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2018
Μηνύματα
97
Like
49
Πόντοι
0
Βλεπω οτι εισαι μυστης, συμβουλες δωσε μ που θα παω, ανεβαινω τα σκαλια? καθομαι στον καναπε, μου μιλαει η τσατσα...δωσε μ λιγο την εμπειρια σου ενα ενα τα βηματα γιατι θα παω μονος μου οποτε θα εχω λιγο στρεςς, επισης να με συμβουλεψεις το πως να βγω απο το ρδελο χωρις να με δουν, το να μπω ειναι καπως ευκολο γιατι πηγαινοερχεσαι δυο τρεις φορες και χωνεσαι.
δεν είμαι σίγουρος ότι δεν κάνεις πλάκα. θα τα γράψω πάντως σε περίπτωση που είσαι πιτσιρίκος-άσχετος..
εγώ θα προτιμούσα την νάντια (εσύ αν θες τράβα και στο διπλανό ''monikas'' μήπως και προτιμήσεις την άλληνα).
όθωνος και σαχτούρη είναι λοιπόν, αν πρόσεξα καλά το γράφει και απ' έξω ''nantia's home''.
στρίβεις από όθωνος στο μικρό στενάκι της σταχτούρη που έχει είσοδο το τσαρδί από εκεί, ανοίγεις την πόρτα κάτω, ανεβαίνεις στον 1ο χτυπάς κουδούνι περνάς σαλόνι και περιμένεις μέχρι να έρθει η νάντια ή η τσατσά (όταν πήγα εγώ δεν υπήρχε τσατσά). δίνεις παράβολο 30 σου δείχνει σε ποιο δωμάτιο θα πας, μπαίνεις εκεί, γδύνεσαι και την περιμένεις να τα κάνει όλα εκείνη. εσύ μόνο θα σμπρώχνεις :knockinb: για τα άλλα, είπαμε, σκουφάκι που θα το κόψεις εκεί στα μάτια να βλέπεις και μόλις πιάσεις τα σκαλιά να βγεις το κατεβάζεις ωσότου απομακρυνθείς 20 μέτρα από το τσαρδί, άλλη λύση δεν υπάρχει και γνώμη μου είναι να το κάνεις οπωσδήποτε, γιατί αν έχεις άγχος για αυτό παίζει να σε επηρεάσει στην κάμαρα.
www.google.com/maps/@38.2448255,21.7286104,18.75z]https://www.google.com/maps/@38.2448255,21.7286104,18.75z[/url]
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Καλησπερα σε όλους τους φίλους μας τους Πατρινούς κ στην όμορφη Πατρα!!
Με καμία τσιγγάνα παίζει τίποτα εκεί στυλ σε κάνα παρκιν σουπερμάρκετ..να βγάζει κάνα μεροκάματο..
Ξέρετε εσείς τι εννοώ..η κάτι παρόμοιο;
Άκουσα ότι γίνεται παιχνίδι αλλά καμία πληροφορία για συγκεκριμένα..
 

177

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2018
Μηνύματα
97
Like
49
Πόντοι
0
δίπλα από την περιμετρική στον χάραδρο ποταμό έχει κανά 5αρι παράγκες όπου είναι γυφτοπούλες που το δίνουν. είχα σταματήσει στην πανεπιστημίου κάτω από την περιμετρική με το σκουτερ για να μιλήσω στο τηλ και πετάχτηκε ένα 14χρονο, μου πιάνει τα αρχίδια, ανεβαίνει στο σκουτερ και μου λέει ''πάμε!'', αμέσως εμφανίζεται και μια 60αρα χοντρή και μου λέει ''άντε, πάρτην, πηγαίντε''. αρνήθηκα ευγενικά και την ρώτησα για το βράδυ προφασιζόμενος δουλειά εκείνη την ώρα, και μου λέει ''έλα, πάρκαρε εδώ κοντά να φαίνεσαι από το τσαντήρι και θα στην στείλω''. έτσι κατάλαβα ότι εκεί παίζει τέτοιο νταραβέρι. έχω δει και κάμποσες φορές γυφτοπούλες από εκεί να ξεκινάνε με ταπόδια και βαμμένες και ντυμένες πεζοδρομιακά, κουνάμενες σεινάμενες, να κατευθύνονται για την πόλη, περιπαίζωντας τους περαστικούς. βέβαια, αμα πας μην ξεχνάς να έχεις το νου σου για παν ενδεχόμενο, πάντα μιλάμε για γύφτους.
μέσα στην πάτρα και αλλού δεν ξέρω τι παίζει.
www.google.com/maps/@38.2854564,21.7755865,17z]https://www.google.com/maps/@38.2854564,21.7755865,17z[/url]
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Ευχαριςτω για την απάντηση κ Χαρτης ακόμα ευχαριςτω,
Σε αυτόν τον δρομο νομίζω περνάει το λεωφορείο το 6 για το πανεπιστήμιο..
Σπούδαζα στην πατρα..κ ερχομαι μια στο τόσο..
Αναμνήσεις πολλές..οποιοδήποτε αλλη πληροφορία δεκτή κ σε πμ ευχαριςτω..
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
κανα νέο κοριτσι από τα τσαρδια της πολης εχουμε?
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
334
Κριτικές
8
Like
335
Πόντοι
21
Κανα call girl παιζει πατρα?
 

toklarino13

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις στο natnia's home αν μπορεις να μπεις απο το στενακι που εχει πορτα? η πρεπει να μπεις απο την εισοδο που κοιταει στον δρομο?
 

toklarino13

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ακατεβατα 30 ειναι μαγκες? ξερει κανεις τις τιμες?
 

stiler

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2013
Μηνύματα
33
Like
35
Πόντοι
0
ξερει κανεις στο natnia's home αν μπορεις να μπεις απο το στενακι που εχει πορτα? η πρεπει να μπεις απο την εισοδο που κοιταει στον δρομο?
ακατεβατα 30 ειναι μαγκες? ξερει κανεις τις τιμες?

Η έισοδος είναι στο στενάκι , επομένως μήν ανχώνεσαι δεν φαίνεσαι εύκολα απο εκεί.

Τώρα για τις τιμές τι να σου πώ, 30 δεν είναι ούτε πολλά αλλα ούτε και λίγα, όλα τα στούντιο-ντελα της πάτρας τόσο χρεώνουν για το βασικό πρόγραμμα..

δεν ξέρω αν όντως ανχώνεσαι τόσο η σοβαρολογείς , απλά πάρτο απόφαση και πήγαινε και μήν ανχώνεσαι γιατί δεν θα μπορέσεις να το ευχαριστηθείς , απλά αν έχεις τέτοιο άνχος - φόβο αντιμετώπισέ τον στα ίσια, να χάσεις δεν έχεις κάτι παρα μόνο να κερδίσεις ...
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
καλυτερα 50 στο αιγιο φιλε αλεκο παρα να πληρωνουμαι 25 30 στη πατρα και να τα κλαιμε συν να τρωμε στη μαπα τις φολες του γλαυκου.μια αμαλια ηταν και τωρα η μονη που αξιζει είναι η τζενη στο μονικας καλο κοριτσι.
α ρε τυπε ησουν ο μονος που ενημερωνε για τα τσαρδια της πολης αν είναι και πηγαίνεις ακομα δωσε καμια ενημερωση.
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
344
Like
378
Πόντοι
21
α ρε τυπε ησουν ο μονος που ενημερωνε για τα τσαρδια της πολης αν είναι και πηγαίνεις ακομα δωσε καμια ενημερωση.



φιλαρακι μιας και πηγες επανω μας λες τι και ποιες κοπελες δουλευαν?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
φιλαρακι μιας και πηγες επανω μας λες τι και ποιες κοπελες δουλευαν?
στο 120 ηταν η καρολινα η αντζελα η κοντη μελαχροινη με τα ραστα μαλλια και μια άλλη ονομα δεν συγκρατησα ηταν μια πολύ κοντη μελαχροινη αδυνατη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom