Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 654K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
343
Like
377
Πόντοι
21
ας ενημερωσει καποιος τι παιζει στα σπιτακια....
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
κανα νέο από τα τσαρδια της πολης?
 

SportingLisbon13

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
49
Κριτικές
5
Like
118
Πόντοι
0
Γνωρίζουμε κάποιο στούντιο στην ευρύτερη περιοχή;
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
334
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
21
Στο monikas και στο ξεσπαω εχουν ερθει μου ειπαν στο τηλ 2 ρωσσιδες καινουργιες.
Τις εχρι δει κανεις να δωσει περιγραφη???
 

toklarino13

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια, σκεφτομαι να επισκεφτω το nantias home, επειδη παω πρωτη φορα σε τσαρδη, θελω να μου πειτε λιγο την φαση, απο την στιγμη που χτυπας το κουδουνι μεχρι να μπεις μεσα να γαμησεις, με λεπτομερη περιγραφη γιατι θα εχω πολυ αγχος και επειδη θα παω και μονος μου θα ειμαι διπλα τρακαρισμενος.
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
Παιδια, σκεφτομαι να επισκεφτω το nantias home, επειδη παω πρωτη φορα σε τσαρδη, θελω να μου πειτε λιγο την φαση, απο την στιγμη που χτυπας το κουδουνι μεχρι να μπεις μεσα να γαμησεις, με λεπτομερη περιγραφη γιατι θα εχω πολυ αγχος και επειδη θα παω και μονος μου θα ειμαι διπλα τρακαρισμενος.
φιλε μου μην εχεις αγχος για τπτ. μπες μεσα, καθησε στον καναπε κ θα ερθει η ναντια να την δεις. θα σου πει την τιμη κ θα περασεις μεσα. γδυσου κ περιμενε. αν πας 1η φορα καλο ειναι να τον παιξεις πρωτα για να μην χυσεις γρηγορα. αμα της πεις κιολας οτι πας για πρωτη φορα πιστευω θα σε προσεξει παραπανω. καλη τυχη
 

toklarino13

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω αδερφε, εχεις να μου προτινεις κατι αλλο εκτος απο το nadias' home στην πατρα και δικιες σου εμπειριες απο τα τσαρδια τα δικα μας? αγχωνομαι στην σκεψη το ποσο αμιχανος θα ειμαι, να περιμενω στο δωματιο με το παλαμαρι εξω.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Είδα τις δύο καινούργιες δεν λένε και πολλά, η δεύτερη πολύ μεγαλοπροσωπη. Πάντως επειδή είχα πάει με καυλες γαμησα την μαγδα, μαυρομαλικο ποντοπουτανο.
Μέσα η συμπεριφορά της ήταν πολύ καλή με δυνατή συμμετοχή δειχνωντας ότι γούσταρε.
Αν δεν χαλάει κάποιον ή εμφάνιση της δεν θα το μετανιώσει.

Για την ναντια που λέει ο άλλος την είχαδει... Τα έχει φάει τα ψωμιά της από πρόσωπο δυστυχώς δεν...
Δεν πας στην ντανα καλύτερα? Καλύτερη εμφάνιση και πάρα πολύ καλή συμπεριφορά.
 

toklarino13

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Αυτες οι καινουριες ποιες ειναι? στο ΞεSσπαω?
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Ναι.
Συνεννόηση με μαγδα στα αγγλικά και ρώσικα.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Όμορφη δεν την λες μέτριο ύψος με λίγα παραπάνω κιλακια, 25+ ετων, μαύρο μακρύ ίσιο μαλλί,ατριχη, το φως ήταν χαμηλό και μάλλον καλύτερα έτσι παντός από συμμετοχή ήταν πολύ καλή και δεν το μετάνιωσα που μου πήρε τα φράγκα.
Γαμιεται απροβληματιστα αντέχει δυνατό κομπρεσαρισμα χαμογελαστή χωρίς να κλέβει με χέρια και βλακειες όπως κάτι άλλες.

Ρωσίδα δηλώνει αλλά.....
Αν είσαι κοντά στην Πάτρα κάνε ένα κόπο να την δεις αν μένεις πιο μακριά και θες εμφάνιση μοντελέ μην πας.
 

177

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2018
Μηνύματα
97
Like
49
Πόντοι
0
χρόνια πολλά τύποι,
γνωρίζει κάποιος τι παίζει στα Όθωνος Αμαλίας 101, Όθωνος Αμαλίας 106 και Όθωνος Αμαλίας 100;;
 

toklarino13

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μαγκες, περασα εξω απο το Μονικα'ς στην Οθωνος Αμαλιας, και παρατηρησα οτι η πορτα του ειναι φατσα με τον δρομο, κατι αλλο μεσα στην πατρα που ειναι μην γινουμε ξεφτιλα δεν υπαρχει και χωρις να χρειαστει να τρεχουμε στον Γλαυκο με αμαξι?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
στα συγκρκριμενα επρεπε να βαλουν παραβαν μπροστα στη πορτα μηκος 2 μετρων τεντοπανο και αποσταση πλατους 1 μετρο ετσι ώστε να είναι διαμπερες ειτε στην εισοδο ειτε στην εξοδο από το παραβαν.τωρα ετσι όπως είναι βγαινοντας από την πορτα φατσα καρτα θα σε δει περαστικος κυριως με αμαξι.
 

177

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2018
Μηνύματα
97
Like
49
Πόντοι
0
Γλαύκου 120
το πρώτο δεξιά στο Monica's Μαρία ρωσιδορουμάνα, καστανόξανθο μαλλί μακρύ, μεγάλο πρόσωπο, νταρντάνα 170+ μέτριας ομορφιάς. Σώμα ψιλοκαλό με λίγα πιασίματα, κώλος στρογγυλούλης καλοστεκούμενος, βυζί 3αρι. Ψιλοαδιάφορο σαλονάρισμα, 35αρα+ έδειχνε. 30 απλό, 40 ακα, 50 κώλο.

Δεύτερο από δεξιά προς αριστερά η Ρενάτα, ''ιταλίδα'' είπε ο τσάτσος ρουμάνα την έκανα. ξανθό μαλλί ίσιο ως τους ώμους, μικρό πρόσωπο, λεπτοκαμωμένη με κωλαράκι αφράτο ψιλοκαλό, 2-3 βυζί, καλό σαλονάρισμα, χαμογελαστή, 25+ χρονών. 25 απλό, 30 ακα, 40 τελείωμα στο στόμα όπου ο τσάτσος είπε ότι το κάνει καλά.

Τρίτο από δεξιά προς αριστερά το αστεράκι ''Καρολίνα από ιταλία'' είπε η τσατσά, που έμοιαζε όντως ιταλίδα. 170, μαυρο μαλλί κοντό ως τα αυτιά, μεσαίο προς μικρό όμορφο πρόσωπο, λευκό δέρμα αρίστης κατάστασης, λεπτή με 3αρι βυζί και μια ΚΩΛΑΡΑ στητή και στρογγυλή. Θερμό σαλονάρισμα, θα τιμηθεί προσεχώς. 25 απλό, 30 ακα.

Τέταρτο και τελευταίο από δεξιά προς αριστερά η σόνια, μαύρο ίσιο μαλλί στους ώμους, 25αρα κοντονταρντανούλα αφρατούλα με 3 αρια βυζιά 155+ ύψος, μεγάλος κώλος και πρόσωπο αλλά πρόσχαρη, τσαχπίνα και χαμογελαστή. Το πιο θερμό σαλονάρισμα από όλες. Ουγγαρία είπε, ρουμάνα μου μοιαζε. 25 απλό, 40 καλό (ίσως εννοούσε κώλο-δεν ρώτησα γιατί δεν μου άρεσε), 50 με μασαζ σύνολο μισή ώρα, δυνατότητα και για άλλη μαζί.

Όθωνος Αμαλίας 101 στη Νάντια, καλό μουνί, περπατημένη, ψηλή λεπτή με 4αρι βυζί ωραίο, όμορφο και γλυκό πρόσωπο, αλλά πολλάααα τατουάζ. Ελληνίδα ή αλβανίδα φάνηκε. Αδιάφορο σαλονάρισμα, μίλαγε στο τηλέφωνο είπε και δεν κάθισε καθόλου. 30 απλό. Αξίζει για δοκιμή.

Όθωνος Αμαλίας 106 μονικας, μια ψηλή καστανόξανθη με κοντό μαλλί, 40αρα λεπτή με 2αρια βυζιά, καλοστεκούμενο κωλαράκι. Μαρία είπε, φάνηκε ελληνίδα. 30απλό.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Αντε ντε και καμιά ενημέρωση της προκοπής και από κάναν αλλον...
Θα κοιτάξω να τσεκάρω Καρολίνα και Σόνια όταν ξαναπεράσω από Πάτρα.
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
343
Like
377
Πόντοι
21
Nικη στο monikas home...ο ορισμος της κωλαρας!!!!!τρελο μουνι απιστευτο γαμησι!!!Ηταν και παλια εκει αλλα τωρα εχει παχυνει και ειναι τουμπανο!βλεπεις τον κωλο της και αρρωσταινεις....Σιγουρα μεσα στις 5 καλυτερες που εχουν ερθει στην πατρα....πρωτοηρθε στο prosexeto πριν κατι χρονια...
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Γλαύκου 120




Τρίτο από δεξιά προς αριστερά το αστεράκι ''Καρολίνα από ιταλία'' είπε η τσατσά, που έμοιαζε όντως ιταλίδα. 170, μαυρο μαλλί κοντό ως τα αυτιά, μεσαίο προς μικρό όμορφο πρόσωπο, λευκό δέρμα αρίστης κατάστασης, λεπτή με 3αρι βυζί και μια ΚΩΛΑΡΑ στητή και στρογγυλή. Θερμό σαλονάρισμα, θα τιμηθεί προσεχώς. 25 απλό, 30 ακα.
μηπως λες τη κορινα τυπε γιατι από την περιγραφή που δινεις μοιαζει πολύ με τη κορινα.
αν είναι η κορινα εχω παει και εχω τις χειρότερες εντυπώσεις προκαταρκτικα μηδεν επικοινωνια το ιδιο γενικα δεν το εχει το κοριτσι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom