Νέα

Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ryu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

listo

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
409
Κριτικές
4
Like
333
Πόντοι
21
αντιθέτως η ΠΑΝΙΩΝΑΡΑ σε προδιαθέτει για κυριλέ σκηνικό...

τα έχει πει κι ο (αεκτζής) κοντογιαννίδης χαχαχα
 

mirakos60

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
590
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
6
μπακασέτας εφυγε, ο Πανιωνιος παίρνει 400.000 και λαμπρόπουλο. καλό φαίνεται το deal με το λαθρέμπορα. όσο για τον τασούλη πρέπει να ξέρει οτι όποιος έφυγε τα τελευταία χρόνια από τον Ιστορικό με ξεφτιλισμένο τρόπο όπως αυτός τα είχε τα θεματάκια του. οι κατάρες των Πανιώνιων πιάνουν. ας ρωτήσει εκεί που πάει για μάκο κοντοέ, θα του πούνε...

+100000000000000000000 :kneel:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
γιατι και αυτος θελει να φυγει;σιγα φετος δεν επαιξε καθολου μονο περυσι εδειξε κατι οπως τοτε που καιγοταν να φυγει ο σπυροπουλος το δεξι μπακ για παο
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
καλα αυτοι οι ροζ πανθηρες μεγαλοι καραγκιοζηδες

τωρα τις θυμιθηκαν τις ανακοινωσεις, ο ουζουνιδης τους μαρανε

υποκρισια του εσχιστου ειδους
 

melrules

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
124
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
καλα αυτοι οι ροζ πανθηρες μεγαλοι καραγκιοζηδες

τωρα τις θυμιθηκαν τις ανακοινωσεις, ο ουζουνιδης τους μαρανε

υποκρισια του εσχιστου ειδους
Που το ειδες το καραγκιοζιλικι κ την υποκρισια?
Δηλαδη δεν εβγαζαν ανακοινωση σε αλλες περιπτωσεις? Μαλλον δεν τις διαβαζες εσυ..
 

mirakos60

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
590
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
6
καλα αυτοι οι ροζ πανθηρες μεγαλοι καραγκιοζηδες

τωρα τις θυμιθηκαν τις ανακοινωσεις, ο ουζουνιδης τους μαρανε

υποκρισια του εσχιστου ειδους

Αγορακι μου διαβαζε τις ανακοινωσεις απο τους Πανθηρες και μη γραφεις οτι σου ερχεται. Καθε φορα οι Πανθηρες για το συμφερον του Πανιωνιου βγαζουν ανακοινωση.
Να μου πεις κατι εσυ. Αν τελικα δεν παει στο γαυρο ο Ουζουνιδης (Καπου εκει βαδιζει το πραγμα), θεωρεις οτι ειναι τιμιο να μεινει στον Πανιωνιο????
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
Που το ειδες το καραγκιοζιλικι κ την υποκρισια?
Δηλαδη δεν εβγαζαν ανακοινωση σε αλλες περιπτωσεις? Μαλλον δεν τις διαβαζες εσυ..

Αγορακι μου διαβαζε τις ανακοινωσεις απο τους Πανθηρες και μη γραφεις οτι σου ερχεται. Καθε φορα οι Πανθηρες για το συμφερον του Πανιωνιου βγαζουν ανακοινωση.
Να μου πεις κατι εσυ. Αν τελικα δεν παει στο γαυρο ο Ουζουνιδης (Καπου εκει βαδιζει το πραγμα), θεωρεις οτι ειναι τιμιο να μεινει στον Πανιωνιο????

ρε ουστ αποδω λαμογια, τοσα χρονια παραρτημα του γαβρου ηταν καλα, τωρα θυμηθηκατε τις ανακοινωσεις

και λιγο ντροπη δε βλαπτει, αλλα που να τη βρουν τη ντροπη τα πανθηρακια
 

mirakos60

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
590
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
6
ρε ουστ αποδω λαμογια, τοσα χρονια παραρτημα του γαβρου ηταν καλα, τωρα θυμηθηκατε τις ανακοινωσεις

και λιγο ντροπη δε βλαπτει, αλλα που να τη βρουν τη ντροπη τα πανθηρακια

Φιλε μου ασχολήσου εσυ με τα ΔΕΛΤΙΑ ΚΑΙΡΟΥ και ασε σε αλλους να μας πουν ποιανού παράρτημα ειμαστε.
Όταν εφυγε ο Μπουμαλ πριν 7-8 μηνες ειμασταν παρατημα του βαζελου. Όταν εφυγε πριν 2 μηνες ο Μπακασετας ειμασταν της κουλας.
Οσο για τους Πανθηρες ψαξε λιγο να δεις τι ανακοινωσεις εχουν βγαλει. 
  Ετσι για να βαλουμε τα πραγματα στη σωστη τους θεση.
 

listo

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
409
Κριτικές
4
Like
333
Πόντοι
21
ο ουζουνίδης παίρνει πούλο. κι αυτό έπρεπε να γίνει. ο κοσμος του πανιωνίου ήταν είναι κα θα είναι περήφανος και αξιοπρεπής.
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
Φιλε μου ασχολήσου εσυ με τα ΔΕΛΤΙΑ ΚΑΙΡΟΥ και ασε σε αλλους να μας πουν ποιανού παράρτημα ειμαστε.
Όταν εφυγε ο Μπουμαλ πριν 7-8 μηνες ειμασταν παρατημα του βαζελου. Όταν εφυγε πριν 2 μηνες ο Μπακασετας ειμασταν της κουλας.
Οσο για τους Πανθηρες ψαξε λιγο να δεις τι ανακοινωσεις εχουν βγαλει.  
 Ετσι για να βαλουμε τα πραγματα στη σωστη τους θεση.
μαγκα ασε τις μαλακιες με τον μπουμαλ και μη πετας τη μπαλα στην εξεδρα.

τοσα χρονια βολευοσασταν με την ατυπη σχεση που ειχατε με τον ολυμπιακο, μενατε στην κατηγορια, η διαιτησια σας πηγαινε καλα οταν επρεπε(γιατι αραγε;  :2funny:) και περνουσατε καλα και κανατε τα στραβα ματια

οσο για τους πανθηρες, ηταν τοσο πυρινες οι ανακοινωσεις τους που δεν επερνε χαμπαρι κανενας τιποτα

λοιπον, υποκριτες φαρισαιοι εισαστε και τωρα ξαφνικα θυμηθηκατε(γιατι άραγε; κοιτα να δεις μια περιεργη συμπτωση, τωρα που το συστημα της τωρινης επο πιθανον να καταρευσει) οτι ο ολυμπιακος ειναι αντιπαλος

ξεφτιλες του κερατα ειστε και τις εξυπναδες με τα δελτια καιρου να τα πεις αλλου
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.116
Like
1.900
Πόντοι
216
μαγκα ασε τις μαλακιες με τον μπουμαλ και μη πετας τη μπαλα στην εξεδρα.

τοσα χρονια βολευοσασταν με την ατυπη σχεση που ειχατε με τον ολυμπιακο, μενατε στην κατηγορια, η διαιτησια σας πηγαινε καλα οταν επρεπε(γιατι αραγε;  :2funny:) και περνουσατε καλα και κανατε τα στραβα ματια

οσο για τους πανθηρες, ηταν τοσο πυρινες οι ανακοινωσεις τους που δεν επερνε χαμπαρι κανενας τιποτα

λοιπον, υποκριτες φαρισαιοι εισαστε και τωρα ξαφνικα θυμηθηκατε(γιατι άραγε; κοιτα να δεις μια περιεργη συμπτωση, τωρα που το συστημα της τωρινης επο πιθανον να καταρευσει) οτι ο ολυμπιακος ειναι αντιπαλος

ξεφτιλες του κερατα ειστε και τις εξυπναδες με τα δελτια καιρου να τα πεις αλλου
Ρε φιλε ασχολησου με την ομαδα σου και ασε εμας.Αντιπαλος για μενα ειναι ολοι οι μεγαλοι και οσοι ειναι εναντιον μας.Αν δεν σαρεσει ειναι δικο σου θεμα.
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
Ρε φιλε ασχολησου με την ομαδα σου και ασε εμας.Αντιπαλος για μενα ειναι ολοι οι μεγαλοι και οσοι ειναι εναντιον μας.Αν δεν σαρεσει ειναι δικο σου θεμα.
για σενα προσωπικα αντιπαλοι μπορει να ειναι ολοι οι μεγαλοι.

τοσην ωρα δεν αναφερομαι προσωπικα σε σενα ή σε οποιον αλλο οπαδο του πανιωνιου θεωρει το ιδιο

αναφερομαι στην ομαδα και στους πολυ κοντινους αυτης(οργανωμενοι κτλ,,) που τοσα χρονια ηταν στη μουγκα
 

mirakos60

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
590
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
6
για σενα προσωπικα αντιπαλοι μπορει να ειναι ολοι οι μεγαλοι.

τοσην ωρα δεν αναφερομαι προσωπικα σε σενα ή σε οποιον αλλο οπαδο του πανιωνιου θεωρει το ιδιο

αναφερομαι στην ομαδα και στους πολυ κοντινους αυτης(οργανωμενοι κτλ,,) που τοσα χρονια ηταν στη μουγκα

Φιλε μου η ροη των γεγονοτων σε διαψευδει. Ασε λοιπον το πνευμα και ειδικα με εμας τους Πανιωνιους.
Και κατι τελευταιο. Τωρα που θελεις τον Σιωπη ειμαστε παραρτημα δικο σας?????
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
Φιλε μου η ροη των γεγονοτων σε διαψευδει. Ασε λοιπον το πνευμα και ειδικα με εμας τους Πανιωνιους.
Και κατι τελευταιο. Τωρα που θελεις τον Σιωπη ειμαστε παραρτημα δικο σας?????
κοιτα να δεις με το λες ανακριβιες δεν ενισχυεις τα επιχειρηματα σου

τον σιωπη δεν τον θελω, διοτι εμπλεκεται και ο ολυμπιακος και θα πρεπει να αποζημιωθει

ηδη υπαρχει η εκκρεμοτητα με τον βλαχοδημο, ο σιωπης δε παιζει. Υπηρχε σκεψη και μονο, οχι προταση, το χειμωνα τωρα οχι

και τι μου κοπανατε ολη την ωρα εσυ και ο αλλος το οτι λεει ''επειδη ο παναθηναικος ζητα καποιους παιχτες ειναι παραρτημα του ο πανιωνιος;'' τι ηληθια σκεψη και επιχειρημα ειναι αυτο που προβαλεται;
 

mirakos60

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
590
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
6
κοιτα να δεις με το λες ανακριβιες δεν ενισχυεις τα επιχειρηματα σου

τον σιωπη δεν τον θελω, διοτι εμπλεκεται και ο ολυμπιακος και θα πρεπει να αποζημιωθει

ηδη υπαρχει η εκκρεμοτητα με τον βλαχοδημο, ο σιωπης δε παιζει. Υπηρχε σκεψη και μονο, οχι προταση, το χειμωνα τωρα οχι

Δεν τα ξερεις καλα τα πραγματα. Εχεις δει το μισο εργο. Αστο δεν το εχεις. Τον θελεις ακομη και χθες οχι σημερα.....
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
Δεν τα ξερεις καλα τα πραγματα. Εχεις δει το μισο εργο. Αστο δεν το εχεις. Τον θελεις ακομη και χθες οχι σημερα.....
ρε αγορι μπορει να τον θελω οκ εγω σου λεω οτι τωρα προταση δεν προκειται να γινει

και ξαναλεω μου προβαλεται το βλακωδες επιχειρημα ''επειδη ο παναθηναικος ζητα παιχτες απο τον πανιωνιο σημαινει οτι ο πανιωνιος ειναι παραρτημα;''

ειναι επιχειρημα αυτο; για να αποδειξεις οτι δεν τα ειχε κανει πλακακια με τον ολυμπιακο;
 

mirakos60

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
590
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
6
ρε αγορι μπορει να τον θελω οκ εγω σου λεω οτι τωρα προταση δεν προκειται να γινει

και ξαναλεω μου προβαλεται το βλακωδες επιχειρημα ''επειδη ο παναθηναικος ζητα παιχτες απο τον πανιωνιο σημαινει οτι ο πανιωνιος ειναι παραρτημα;''

ειναι επιχειρημα αυτο; για να αποδειξεις οτι δεν τα ειχε κανει πλακακια με τον ολυμπιακο;

To εκαψες μεγαλε. Δεν το εχεις αστο να παει στο διαολο. Πολυ ασχοληθηκα μαζι σου. Καλη σου συνεχεια.
 

melrules

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
124
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
ρε αγορι μπορει να τον θελω οκ εγω σου λεω οτι τωρα προταση δεν προκειται να γινει

και ξαναλεω μου προβαλεται το βλακωδες επιχειρημα ''επειδη ο παναθηναικος ζητα παιχτες απο τον πανιωνιο σημαινει οτι ο πανιωνιος ειναι παραρτημα;''

ειναι επιχειρημα αυτο; για να αποδειξεις οτι δεν τα ειχε κανει πλακακια με τον ολυμπιακο;
Ο φιλος Διομηδης μαλλον ειναι μικρος σε ηλικια η εχει ξεχασει τα καλα τα δικα του οταν εφτιαχνε παραρτηματα ανα την Ελλαδα για να κανει αυτο που του κανουν τωρα, και το οποιο επιθυμει διακαως να ξανακανει γιατι αλλιως δεν θα εχει δικαιολογια να πει "εχασα γιατι ημουν χειροτερος¨η "εχασα γιατι οι παικτες που ερχονται ειναι μανατζεροαλλαξοκωλιες και δεν μπορουν τα παλληκαρια"
Αν θες τη γνωμη μμου Διομηδη, ΝΑΙ ειχαμε και εχουμε στενοτερη σχεση με τον Ολυμπιακο και τον Παοκ (οχι στο επιπεδο παραρτηματος που εσυ ονειρευεσαι-αλλα στις μεταγραφες,μετακινησεις παικτων) ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΜΕ γιατι Ολυμπιακος (κυριως) και Παοκ (δευτερευοντως) εχουν αποδειχτει στη διαρκεια των χρονων ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΛΕΒΟΥΝ.
Και προς τιμην του ο Ιστορικοτερος Συλλογος της χωρας, δεν καταδεχτηκε να ριξει την Ομαδα στον αποπατο της Γ'Εθνικης για να γλυτωσει μερικα εκατομμυρια χρεους οπως εκαναν Αεκ,Αρης Λαρισα,Ηρα κτλ κτλ) αλλα προτιμησε να μαζεψει τα χαλια του ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΣ με τα ψεμματα και με φιλαθλους που καθαριζανε τις κερκιδες γιατι δεν υπηρχαν ουτε 100Ε για τις καθαριστριες ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ να ξεχρεωσει.Αρα στα δικα μου ματια, ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ και τις εκανε με τους συγκεκριμενους γιατι δεν μπορουσε αλλιως.
Φιλε Διομηδη και η δικη σου ομαδα ειχε τα ιδια προβληματα και ευτυχως βρεθηκε ο Αλαφουζος και πλησιαζεις και εσυ..Η διαφορα μας ειναι οτι ΕΓΩ το παλευω χωρις να μουτσοκλαιω ενω ΕΣΥ θες και να εξυγειανθεις αλλα και να παρεις πρωταθλημα με παικτες που γελαει ο πλανητης..
Και η νοοτροπια σας αυτη εσας των οπαδων των 3 καταστροφεων του ελληνικου ποδοσφαιρου ειναι αυτη ακριβως: Δεν θελετε να χανετε λες και παιζει μονο ενας..Δεν θα ειχατε ποτε τα αντερα να υποστηριξετε τον Πανιωνιο, τον Ηρακλη, τη λαρισα, τα Γιαννενα, τον Απολλωνα κτλ. Γιατι ειστε τσαμπουκας μαζικος και στη δουλεια μαλακας που λεει και το συνθημα στα Εξαρχεια.
Χωρις διαθεση να σου αλλαξω την γνωμη, αλλα μονο την νοοτροπια-μονο ετσι θα ευχαριστηθεις αυτο που σου αρεσει να βλεπεις, ειτε χανεις ειτε κερδιζεις..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom