Νέα

The phoenix club London

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Excalibur
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Ευχαριστούμε για το review φίλος. Η αλήθεια είναι ότι το phoenix είναι για πολύ "vanilla" καταστάσεις όπως λένε και οι Άγγλοι. Αν θες κάτι πιο "βρώμικο" θα σου έλεγα να πας στο LSAP (www.londonswingersadultparties.com/]http://www.londonswingersadultparties.com/[/url]).
Πήγα πριν κανένα χρόνο όταν ήταν ακόμα στην παλιά του τοποθεσία στο Southwark και γινόταν της τρελής, μέχρι που βρέθηκα σε κάποια φάση σε ένα MMFM και δεν ήξερα πως να βγω. 80 στερλίνες ταρίφα για ένα 4ωρο all-you-can-eat. Το καλό είναι ότι εκτός από άντρες πελάτες βρίσκεις και γυναίκες οι οποίες μπαίνουν τζάμπα (τον πρώτο καιρό έπρεπε απλώς να φέρνουν 1 μπουκάλι κρασί αλλά δεν ξέρω αν καταργήθηκε). Ηλικιακά ήμουν ο μικρότερος στο πάρτυ, οι περισσότεροι ήταν 35-55 και οι κοπέλες ήταν από μέτριες μέχρι χάλια με εξαίρεση ένα Ασιάτικο ΜΙΛΦ θυμάμαι που ήταν τούμπανο. Καμιά ώρα πριν το τέλος όμως μου χαμογέλασε η τύχη καθώς μπήκαν στο σπίτι 2 Ισπανίδες πελάτισσες κοντά στα 30 οι οποίες ψαχνόντουσαν για τρίο όπως μου είπαν αλλά δεν γούσταραν την φάση "ανοιχτές πόρτες" και φύγαμε μαζί για σπίτι μου.

Σύνοψη, αν δεν ερχόντουσαν οι Ισπανίδες στο τέλος δεν θα μου άρεσε καθόλου. Αλλά το συνιστώ γιατί με λίγη τύχη μπορεί να βρεις fuck-buddy από το πουθενά.

Τύπε απο οτι ειδα στο site τους διοργανώνουν 3 διαφορετικά events: swinging party, extravaganza, και greedy girls. Ποιο προτείνεις;
 

Studentgigolo

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2013
Μηνύματα
198
Like
290
Πόντοι
21
Τύπε απο οτι ειδα στο site τους διοργανώνουν 3 διαφορετικά events: swinging party, extravaganza, και greedy girls. Ποιο προτείνεις;

Οψ, sorry για τη καθυστέρηση. Είναι ενδεικτικά αυτά τα λεγόμενα events. Δεν υπάρχει ιδιαίτερο theme ή κάτι. Απλά η ρότα των κοπέλλων αλλάζει κάθε φορά. Από αυτές προτείνω ανεπιφύλακτα την Malu και την Mia (Ασιάτισσα ΜΙΛΦ)
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.651
Κριτικές
178
Like
39.135
Πόντοι
21.896
Έχει πάει τώρα τελευταία κανένας ;;;;;;;;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.648
Κριτικές
15
Like
11.209
Πόντοι
3.846

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.651
Κριτικές
178
Like
39.135
Πόντοι
21.896
Θα πας σύντομα;
Εγώ έκλεισα ταξίδι Λονδίνο σε λίγους μήνες αλλά πιστεύω ότι όλα είναι ππανάκριβα εκεί και δεν αξίζει.
Για δουλειά πάω αστραπή ...
Ε καλα Λονδίνο με τόσε μταναστριες έχει γίνει σα Βαρσοβία κ ανατολική σλαβική πόλη στο εύκολο γανησι
Πολλές σλαβες ,μαύρες αφρικανες κ.λστιμες ζουν εκει
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.648
Κριτικές
15
Like
11.209
Πόντοι
3.846
Για δουλειά πάω αστραπή ...
Ε καλα Λονδίνο με τόσε μταναστριες έχει γίνει σα Βαρσοβία κ ανατολική σλαβική πόλη στο εύκολο γανησι
Πολλές σλαβες ,μαύρες αφρικανες κ.λστιμες ζουν εκει
Δεν έχω χρόνο για ψάξιμο από εφαρμογές.
Και εγώ 5 μέρες για δουλειά πάω και δεν ξέρω πόσο ελεύθερο χρόνο θα έχω.
Οπότε ιδανικά όταν βρω 1-2 ώρες απλά θα ήθελα να πήγαινα κάπου να διαλέξω κοπέλα.
Παίζουν και μαγαζιά μασάζ εκεί;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.651
Κριτικές
178
Like
39.135
Πόντοι
21.896
Δεν έχω χρόνο για ψάξιμο από εφαρμογές.
Και εγώ 5 μέρες για δουλειά πάω και δεν ξέρω πόσο ελεύθερο χρόνο θα έχω.
Οπότε ιδανικά όταν βρω 1-2 ώρες απλά θα ήθελα να πήγαινα κάπου να διαλέξω κοπέλα.
Παίζουν και μαγαζιά μασάζ εκεί;
Δεν γνωρίζω για μασατζιδικα αν κ σίγουρα θα έχει με ασιατισσες διότι παίζει πολύ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom