Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Της ειχα μιλησει στο παρελθον αλλα κανει εμετο και μονο που ακουει για σενα.
Σε σιχαινεται υπερβολικα, δυσκολα αντιστρεφει η κατασταση. :-


Ποιος ασχολείται τύπε ...
μια πουτάνα είναι ...


οι πουτάνες είναι σαν τις καπότες ...

για ένα χύσιμο η χρησιμότητά τους ...
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Πλεύρη ... ακόμη καλύτερο τσιτάτο για υπογραφή , του τεράστιου δασκάλου είναι το ...



Είμαι φασίστας.Δεν είναι κακό να είσαι φασίστας.
Κακό είναι να είσαι πούστης.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
Πλεύρη ... ακόμη καλύτερο τσιτάτο για υπογραφή , του τεράστιου δασκάλου είναι το ...



Είμαι φασίστας.Δεν είναι κακό να είσαι φασίστας.
Κακό είναι να είσαι πούστης.
0 στον ελεγχο και να ξαναερθεις το σεπτεμβριο με τον κηδεμονα σου
η φρασις ειναι "φασιστας ειμαι, πουστης δεν ειμαι"
ειπωθηκε σε μια στιγμη εξαρσης τρολαρισματος στον τηλεοπτικο αερα του στεφανου χιου προς το γκρεγκορυ βαλιανατος και οι αγγελοι επαιζαν τρομπετες
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
0 στον ελεγχο και να ξαναερθεις το σεπτεμβριο με τον κηδεμονα σου
η φρασις ειναι "φασιστας ειμαι, πουστης δεν ειμαι"
ειπωθηκε σε μια στιγμη εξαρσης τρολαρισματος στον τηλεοπτικο αερα του στεφανου χιου προς το γκρεγκορυ βαλιανατος και οι αγγελοι επαιζαν τρομπετες

Το έχει πει πολλές φορές ρε.
Τον παρακολουθούσα από mid 90s τότε που εσύ θα έπαιζες με playmobil ...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.420
Κριτικές
90
Like
32.565
Πόντοι
24.700
0 στον ελεγχο και να ξαναερθεις το σεπτεμβριο με τον κηδεμονα σου
η φρασις ειναι "φασιστας ειμαι, πουστης δεν ειμαι"
ειπωθηκε σε μια στιγμη εξαρσης τρολαρισματος στον τηλεοπτικο αερα του στεφανου χιου προς το γκρεγκορυ βαλιανατος και οι αγγελοι επαιζαν τρομπετες


Προσπαθείτε δολίως να αποσπάσετε την προσοχή του Λάκη και να δημιουργήσετε παράλληλο μέτωπο την στιγμή που ο κ. Λάκης δίνει ήδη άνισσο αγώνα με πιρφόρους σε άλλο θρεντ.

Σας ενημερώνουμε πως η M.Y.ΠΛΗ.ΒΟU κατέγραψε το γεγονός και θα πραγματοποιηθεί έλεγχος.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
Ρε φίλε Picker αυτό δεν είναι νόμος. Ο νόμος περιγράφει ποια σχέση υπάρχει μεταξύ αιτίας και αιτιατού. Περιγράφει ένα φυσικό φαινόμενο.

Αυτό εδώ είναι προτροπή, ενθάρρυνση, κήρυγμα, νουθεσια, προειδοποίηση....
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Ρε φίλε Picker αυτό δεν είναι νόμος. Ο νόμος περιγράφει ποια σχέση υπάρχει μεταξύ αιτίας και αιτιατού. Περιγράφει ένα φυσικό φαινόμενο.

Αυτό εδώ είναι προτροπή, ενθάρρυνση, κήρυγμα, νουθεσια, προειδοποίηση....
Είναι νόμος με τη νομοθετική έννοια, όχι αυτήν της φυσικής.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.717
Κριτικές
6
Like
8.888
Πόντοι
1.686
Της ειχα μιλησει στο παρελθον αλλα κανει εμετο και μονο που ακουει για σενα.
Σε σιχαινεται υπερβολικα, δυσκολα αντιστρεφει η κατασταση. :-


Πως τα κατάφερε έτσι ο Πίκερ ;

Ποιό κάλο της πάτησε και τη έχει κάνει τόσο εχθρική
απέναντί του ;
Τα παρακάλια, με κλάψα την έκαναν να νευριάσει τόσο ;  :huh:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.420
Κριτικές
90
Like
32.565
Πόντοι
24.700
Άγιε, πόσους γυναικείους κλώνους έχεις φτιάξει στο site; Είμαι περίεργος.  :2funny:

Κανέναν.

Ο Κλώνος ήταν του Μαρμπαρόσα, ή Ζιγκ, ή Βλαχάντερ, ή Κθούλου:

Παράθεση από: DOUBLE VISION στις 12/07/16, 20:08
Παιδια κουραστηκα.
Πολυ ιντριγκα και παρασκηνιο για το τιποτα.

Για να μην το παω μακρια και να λυθουν αμεσα οι αποριες ολων σας να σας πω κατ αρχας οτι ειμαι ο ζιγκ η βλαχαντερ η μπαρμπαροσα η κθουλου.
Αυτος ο λογαριασμος οπως και οι προηγουμενοι εγιναν με σκοπο να κανουμε πλακιτσα και να χαβαλεδιασουμε για οσο κρατησει αλλα στην πορεια το εχασα..
Βλεπετε τα κεφια του φορουμ γερνουν πιο πολυ στο κουτσομπολιο και στην συνομωσια παρα στην πλακα που εγω τουλαχιστον επιδιωκω.
Για να πω την αληθεια οταν εφτιαξα το λογαριασμο πιστευα οτι ηταν θεμα χρονου να καταλαβετε οτι ενα νικ με 8 ποστ που μπαστακωνεται στα παππουδια ειμαι εγω και να παμε παρακατω αλλα στην αρχη ειχα τον μπλιζ να με περναει για την ροζυ και ολους τους αλλους να ψαχνετε ποιος κλωνος ειμαι...

Λεω ασε μην το καψεις πλακα θα εχει και αυτο ηταν και το μεγαλο λαθος... Μπηκα στο τριπ του τρολ και εκει αρχισαν να δουλευουν ολοι οι υπόγειοι μηχανισμοι του σαιτ.
Αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι ολοι κουβεντιαζαν για το ποιος κλωνος ειμαι αλλα μονο η ερη εστειλε ενα πμ να ρωτησει... Οι αλλοι φοβήθηκαν μην τους βγει το ονομα πιρφορος και διαλεξαν την κοντρα.
Οταν αρχισε να μαθαινεται το θεμα ειχε τελειωσει...
Δεν ξερω τι να πω.
Ενα μεγαλο συγνωμη στους φιλους στα πμ και στον αγιο που δεχθηκαν το μεγαλυτερο τρολαρισμα αλλα να ξερετε δεν ηταν αυτος ο στοχος μου εξ αρχης.
Φανταζομαι δεν χρειαζεται να πω οτι τα πμ δεν υπαρχουν πια και δεν υπαρχει περιπτωση να εκτεθει ΚΑΝΕΝΑΣ

Επισης οφειλω να παραδεχτω και την ηττα μου απο τον αντισθενη. Αδερφε κερδισες. Βαριεμαι να ξαναμπω αν και ξερεις καλα οτι μπορω.
3 σερι λογαριασμοι εγκριθηκαν απο τα χερακια σου. Μεχρι και μπαρμπαροσα περασα οι μονες άμυνες σου ειναι ηλεκτρονικες και χαζες αλλα ας ειναι. Δικο σου ειναι το μαγαζι δεν θελεις και οκ. Βεβαια το μονο που ζητησα ηταν να το πεις και τίποτα αλλο..

Αυτα απο μενα και καλα να περνατε

 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.671
Like
1.307
Πόντοι
366
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:

Επαναλαμβάνω για όσους ακόμα δεν έχουν καταλάβει: Ο νόμος του Picker δεν απαγορεύει σε καμία περίπτωση τις σχέσεις. Ο νόμος του Picker προτάσσει την απόλυτη ειλικρίνεια με τις γκόμενες, απαγορεύει το καμάκι αλλά προτρέπει τους άντρες να ανταποκρίνονται θετικά όταν εκδηλώνεται σαφές ενδιαφέρον από τις γκόμενες. Ο νόμος του Picker είναι νόμος υπερηφάνειας και ειλικρίνειας πάνω από όλα, κάτι που τα ελεεινά λαμόγια φυσικά δεν μπορούν να χωνέψουν καθώς μια ζωή είναι βουτηγμένα στο ψέμα και στην ξεφτίλα.

:jerking:
σιχαμενε (εχεις γλυψει ολα τα βρωμοποδαρα του μεταξιου), ξεκωλιαρη (απ τα πολλα φιστινκγ σου χει γινει σα το μπουρι της σομπας), μπαζογαμη (γαμησες βοδι 40 κιλα παραπανω απο σενα), και πυροφοροαγαπουλη (τα σχολια εδω περιττεύουν...), αν δεν αντιλαμβανεσαι την αντιφατικοτητα των λεγομενων σου εισαι μεταξυ των αλλων και ΗΛΙΘΙΟΣ και ΒΛΑΞ  :hi:

:orchestra:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.420
Κριτικές
90
Like
32.565
Πόντοι
24.700
Θες να τον αντιμετωπίσω σαν άντρας; Τον προκαλώ να βγάλει στη φόρα όλο τον διάλογο που είχα με τη Double Vision από την αρχή μέχρι το τέλος. Εγώ δυστυχώς τον έχω διαγράψει. Αφού τον έχει, τον προκαλώ να τον βγάλει στη φόρα τον καριόλη.

7
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.420
Κριτικές
90
Like
32.565
Πόντοι
24.700
Βασικά και μόνο το γεγονός ότι έκανε ένα γυναικείο προφίλ αποδεικνύει πόσο ξεφτίλας είναι. Εγώ θα αηδίαζα και μόνο στην ιδέα ότι μου κολλάνε άντρες για να με γαμήσουν. Αυτός όμως όχι μόνο δεν αηδίαζε αλλά είχε μπει για τα καλά στο πετσί του ρόλου.

2
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom