Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Μιλάς με γρίφους γέροντα.  :think:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.650
Πόντοι
24.700
Μιλάς με γρίφους γέροντα.  :think:


Στείλε μου τον μπάτσο, και σου εγγυώμαι να στον στείλω πίσω κωλογαμημένο σαν κι εσένα. Ξεφτιλισμένε απατεώνα, γκομενοκαψούρη χυλοπιτάκια.

Και κοίτα: Από εδώ και στο εξής, κάθε φορά που θα γράφεις κάτι για τον νικ μου, ή θα αναφέρεσαι σε αυτό, θα αποκαλύπτω και από ένα ψηφίο του τηλεφωνικού σου αριθμού, υποτακτική κωλοδαχτυλιασμένη λούγκρα.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Βλάκα Saint αυτό το τηλέφωνο το έχω για τον πούτσο. Το βγάζω και μόνος μου στη φόρα. Εσένα όμως, επειδή είσαι τόσο μεγάλος ΓΑΜΙΟΛΗΣ και ΜΠΙΝΕΣ, θα σε τσακίσω. Θα σου γαμήσω ό,τι έχεις και δεν έχεις. Και το εννοώ.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Γελοίο υποκείμενο st@rdust όταν μιλάς για τον Picker θα το σκέφτεσαι 2 φορές. Άκου τι θα σου πω να το χωνέψεις: Εσύ είσαι μαλάκας, εγώ είμαι γαμιάς. Εσύ το πρωί ξυπνάς και τραβάς μαλακία, εγώ το πρωί (4 από τις 7 μέρες) ετοιμάζομαι να γαμήσω ξανά.
 

bakalos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Νομίζω 2 λείπουν ακόμη. :bigdick:
 

bakalos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Βλάκα Saint αυτό το τηλέφωνο το έχω για τον πούτσο. Το βγάζω και μόνος μου στη φόρα. Εσένα όμως, επειδή είσαι τόσο μεγάλος ΓΑΜΙΟΛΗΣ και ΜΠΙΝΕΣ, θα σε τσακίσω. Θα σου γαμήσω ό,τι έχεις και δεν έχεις. Και το εννοώ.

άμα δώσεις και για αυτό θα μένει  1!!!  :bigdick:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Τι να δώσει ρε μαλάκα ο ΜΠΙΝΕΣ; Να ετοιμάζεται για δικαστήριο η ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΑ, θα τον πάω γαμιώντας να με μάθει καλύτερα.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.650
Πόντοι
24.700
Βλάκα Saint αυτό το τηλέφωνο το έχω για τον πούτσο. Το βγάζω και μόνος μου στη φόρα. Εσένα όμως, επειδή είσαι τόσο μεγάλος ΓΑΜΙΟΛΗΣ και ΜΠΙΝΕΣ, θα σε τσακίσω. Θα σου γαμήσω ό,τι έχεις και δεν έχεις. Και το εννοώ.

9

Τι να δώσει ρε μαλάκα ο ΜΠΙΝΕΣ; Να ετοιμάζεται για δικαστήριο η ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΑ, θα τον πάω γαμιώντας να με μάθει καλύτερα.

Με το να μου στέλνεις απειλητικά π.μ. με παπάτζες, το μόνο που κάνεις είναι να χειροτερεύεις την θέση σου.  :)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.650
Πόντοι
24.700
Τι να δώσει ρε μαλάκα ο ΜΠΙΝΕΣ; Να ετοιμάζεται για δικαστήριο η ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΑ, θα τον πάω γαμιώντας να με μάθει καλύτερα.

Και ποιό θα είναι το κατηγορητήριο ρε βλαμμένε;

Ότι βγήκε στο νετ ένα τηλέφωνο που έστειλες από μόνος σου και μάλιστα οικειοθελώς, σε κάποιον που σου ήταν παντελώς άγνωστος;

Θα σε δέσουν με ζουρλομανδύα ρε παράφρονα.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.705
Like
1.358
Πόντοι
366
Γελοίο υποκείμενο st@rdust όταν μιλάς για τον Picker θα το σκέφτεσαι 2 φορές. Άκου τι θα σου πω να το χωνέψεις: Εσύ είσαι μαλάκας, εγώ είμαι γαμιάς. Εσύ το πρωί ξυπνάς και τραβάς μαλακία, εγώ το πρωί (4 από τις 7 μέρες) ετοιμάζομαι να γαμήσω ξανά.

Βλακεντιε - ξεκωλιαρη ΠΙΚΕΡ,

Μια συμβουλη:

Αρκεσου μοναχα στο γνωστο τσιτατο, κι ασε τις αναλυσεις και τις ερμηνειες στις οποιες Φασκεις κι αντιφασκεις, αυτοανερείσαι, εκτειθεσαι, γελιοποιεισαι.

Κι οσο για τα γαμησια σου! Τρια λεπτα γαμησι σε μια σταση, νομιζεις οτι ΓΑΜΑΣ, ρε μαλακα κοκορακο;


Υ.Γ ΓΑΜΙΚΟ, αναμενουμε νεα φωτο με την κωλαθρα σου, ή καμια ιστορια για το ποσο καυλωτικα ειναι τα κωλοδαχτυλιασματα που δεχεσαι αγογγυστα απ τις κορασιδες.  :hi:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ξέρεις πολύ καλά ποιο θα είναι το κατηγορητήριο. Το τηλέφωνό μου το έδωσα σε συγκεκριμένο μέλος με pm και όχι σε όλους.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Ελπίζω λεφτά για το δικαστήριο να έχεις.
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
[size=11pt]Ρισπέκτ από τα βάθη της καρδιάς μου στον Άγιο για το ξεφτίλισμα του Πίκερ!  :kneel:

Το θεάρεστο αυτό έργο που επιχείρησα να αρχίσω το ολοκληρώνεις με τον αισιότερο τρόπο!

Δέον εστί η αποκάλυψις ενός ακόμη ψηφίου!

Ευλόγισον!

:rockon:[/size]
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.705
Like
1.358
Πόντοι
366
Πικερ εισαι για γελια και για κλαματα!!!!

Πες μας μονο ποτε θα ναι η δικη να ρθουμε!!!!

Βλαξ, ψευτη, απατεωνα και κοτοπουλα.

Χεζουμε εσενα και την απατεωνιστικη "φιλοσοφια" σου.

 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Βλάκα st@rdust αν εγώ έχω φάει 2-3 κωλοδάχτυλα από γκόμενες στη ζωή μου, το πιο πιθανό είναι εσύ να έχεις φάει μερικές πούτσες. Όσο για τα "κοκορογαμήσια" που λες, πολύ θα ήθελες να είχες την ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ να γαμάς και να χύνεις στο 7-λεπτο αλλά ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.650
Πόντοι
24.700
Ξέρεις πολύ καλά ποιο θα είναι το κατηγορητήριο. Το τηλέφωνό μου το έδωσα σε συγκεκριμένο μέλος με pm και όχι σε όλους.

Ωραία.

Τότε να αρχίσω να βγάζω στη φόρα τον τηλεφωνικό αριθμό του ξαδέλφου σου του μπάτσου, που έστειλες σε εμένα συγκεκριμένα.  :)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.650
Πόντοι
24.700
[size=11pt]Ρισπέκτ από τα βάθη της καρδιάς μου στον Άγιο για το ξεφτίλισμα του Πίκερ!  :kneel:

Το θεάρεστο αυτό έργο που επιχείρησα να αρχίσω το ολοκληρώνεις με τον αισιότερο τρόπο!

Δέον εστί η αποκάλυψις ενός ακόμη ψηφίου!

Ευλόγισον!

:rockon:[/size]

Δύο είναι τα ψηφία που λείπουν ακόμα.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Junis μάλλον δεν έχεις καταλάβει εσύ και κάποιοι άλλοι ποιος ξεφτιλίζει ποιον. Κανείς δεν έχει τα αρχίδια να με ξεφτιλίσει.
 

Kaligoulas28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.316
Like
6
Πόντοι
16
Αποψε θα εχουμε την νυχτα των κρυσταλλων....μαζικο πογκρομ στα μπουρδελα στοχοποιωντας κορινα πικερ και απανταχου υποστηρικτες του νομου του...αν τη βγαλεις καθαρη σημερα πικερ μετα τη δημοσιευση του κινητου σου και τον πολεμο που δεχεσαι θα εισαι βασιλιας αλλιως θα γινεις υποτακτικος του Αγιου και δεν θα θελεις να γραψεις ξανα ουτε σε θεμα για αθλητικα...οψομεθα.... :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom