Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.705
Like
1.358
Πόντοι
366
Πικερ, φαε σκατα, να γινεις καλα!

Και σταματα να κοροϊδευεις τον κοσμο και προπαντως τον εαυτο σου με τις γελοιες αμπελοφιλοσοφιες σου.

Μην προσπαθεις να μας πεισεις για κατι που δεν το πιστευεις ουτε εσυ ο ιδιος.



 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.705
Like
1.358
Πόντοι
366
Αποψε θα εχουμε την νυχτα των κρυσταλλων....μαζικο πογκρομ στα μπουρδελα στοχοποιωντας κορινα πικερ και απανταχου υποστηρικτες του νομου του...αν τη βγαλεις καθαρη σημερα πικερ μετα τη δημοσιευση του κινητου σου και τον πολεμο που δεχεσαι θα εισαι βασιλιας αλλιως θα γινεις υποτακτικος του Αγιου και δεν θα θελεις να γραψεις ξανα ουτε σε θεμα για αθλητικα...οψομεθα.... :orchestra: :orchestra: :orchestra:
Ειναι βλακας και ηλιθιος και ως εκ τουτων και ισχυρογνώμων, και για αυτο μπορει να επιβιωσει...ο σκώληξ. 
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Η εμπάθειά σας είναι κωμικοτραγική. Τι είναι αυτό που σας κάνει όμως τόσο εμπαθείς; Ότι κάποιος σας γαμάει με το γάντι.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Βλάκα st@rdust αν εγώ έχω φάει 2-3 κωλοδάχτυλα από γκόμενες στη ζωή μου, το πιο πιθανό είναι εσύ να έχεις φάει μερικές πούτσες. Όσο για τα "κοκορογαμήσια" που λες, πολύ θα ήθελες να είχες την ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ να γαμάς και να χύνεις στο 7-λεπτο αλλά ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ.

7 λεπτο ή 7 δεύτερα  :think:

Γιατι όπως τα έγραφες παλιότερα το 7 λεπτο ακούγεται αιωνιότητα
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Και ποιό θα είναι το κατηγορητήριο ρε βλαμμένε;

Ότι βγήκε στο νετ ένα τηλέφωνο που έστειλες από μόνος σου και μάλιστα οικειοθελώς, σε κάποιον που σου ήταν παντελώς άγνωστος;

Θα σε δέσουν με ζουρλομανδύα ρε παράφρονα.

Είστε άδικος κύριε, δεν το έστειλε σε όποιον και όποιον, στη μέλλουσα μάνα των παιδιών του το έστειλε.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Κώστα Λαδάκη ακόμα δεν έχεις καταλάβει γιατί η Κορίνα είναι μαζί μου τόσο εχθρική; Δεν έχει καμία σχέση με την "κλάψα" και τα "παρακάλια" που λες. Ο λόγος είναι ότι της είπα πως αυτό που κάνει δεν είναι δουλειά και ότι όλοι οι πελάτες της είναι και γκόμενοί της. Μην το ψάχνεις παραπέρα, ο λόγος είναι αυτός και μόνο αυτός.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.650
Πόντοι
24.700
Είστε άδικος κύριε, δεν το έστειλε σε όποιον και όποιον, στη μέλλουσα μάνα των παιδιών του το έστειλε.

Σε αυτο έχετε δίκιο. Το προσμετρώ ως ελαφρυντικό, άσχετο αν δεν την είχε δεί, και τελικώς η μέλλουσα μάνα των παιδιών του, προέκυψε καραφλός με τραγιάσκα Cangoo και μουστακάκι ποντικοουρά.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.705
Like
1.358
Πόντοι
366
Η εμπάθειά σας είναι κωμικοτραγική. Τι είναι αυτό που σας κάνει όμως τόσο εμπαθείς; Ότι κάποιος σας γαμάει με το γάντι.
Καμια εμπαθεια. Απλα θα γαμηθεις!  :)

Νομοτολειακο ειναι ολο αυτο. Αν ησουν ειλικρινης δεν θα υπηρχε κανενα θεμα.

Φωνη λαου οργη Θεου.

Απο ποτε προεκυψε ολο αυτο το κυμα εναντιον σου; (σε εχω ξαναενοχλησει παλιοτερα για παραδειγμα ΕΓΩ;)

Απο τοτε που αποδειχτηκε η ψευτια και η απατεωνια σου, σε αναλογια και με το πεισμα και την απολυτοσυνη των αρλουμπων που μας τσαμπουνας.  :2on1:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Σε αυτο έχετε δίκιο. Το προσμετρώ ως ελαφρυντικό, άσχετο αν δεν την είχε δεί, και τελικώς η μέλλουσα μάνα των παιδιών του, προέκυψε καραφλός με τραγιάσκα Cangoo και μουστακάκι ποντικοουρά.


χαχαχαχαχαχαχ τι είπε πάλι
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Σε αυτο έχετε δίκιο. Το προσμετρώ ως ελαφρυντικό, άσχετο αν δεν την είχε δεί, και τελικώς η μέλλουσα μάνα των παιδιών του, προέκυψε καραφλός με τραγιάσκα Cangoo και μουστακάκι ποντικοουρά.

Καλά η καράφλα, από όσα ξέρω η μέλλουσα μάνα βαράει κιόλας, γλύτωσε πολύ παντόφλα ο καψερός, κανονικά Άγιο έπρεπε να σε έχει ο πίκης Άγιε.
 

Kaligoulas28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.316
Like
6
Πόντοι
16
Κώστα Λαδάκη ακόμα δεν έχεις καταλάβει γιατί η Κορίνα είναι μαζί μου τόσο εχθρική; Δεν έχει καμία σχέση με την "κλάψα" και τα "παρακάλια" που λες. Ο λόγος είναι ότι της είπα πως αυτό που κάνει δεν είναι δουλειά και ότι όλοι οι πελάτες της είναι και γκόμενοί της. Μην το ψάχνεις παραπέρα, ο λόγος είναι αυτός και μόνο αυτός.

Ρε μαλακα picker ολα καλα κι ολα ωραια ενα πραγμα δεν καταλαβαινω.Για ποιο λογο καθεσαι και δινεις αναφορα σε ολους γιατι κανεις αυτο και γιατι κανεις το αλλο?Γραψε αυτα που θες οπως εκανες παντα και ασε αυτους που σε κραζουν να συνεχισουν μεχρι να βαρεθουν και να σταματησουν.Μην ξεχνατε πως στην τελικη ολοι μια παρεα ειμαστε...ειρηνη υμιν!!!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.650
Πόντοι
24.700
Ρε μαλακα picker ολα καλα κι ολα ωραια ενα πραγμα δεν καταλαβαινω.Για ποιο λογο καθεσαι και δινεις αναφορα σε ολους γιατι κανεις αυτο και γιατι κανεις το αλλο?Γραψε αυτα που θες οπως εκανες παντα και ασε αυτους που σε κραζουν να συνεχισουν μεχρι να βαρεθουν και να σταματησουν.Μην ξεχνατε πως στην τελικη ολοι μια παρεα ειμαστε...ειρηνη υμιν!!!

Υπάρχει στην ανάρτησή σας κάποια μορφή υποστήριξης στον ατιμασμένο και κωλοδαχτυλιασμένο προσκυνομουνάκια καθώς και στον μολυσματικο νόμο του, ή  μου φαίνεται;
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.705
Like
1.358
Πόντοι
366
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
Ελα, ηλιθιο και ψυχαναγκαστικό υποκειμενο, μονος σου τα αναιρεις:

Επαναλαμβάνω για όσους ακόμα δεν έχουν καταλάβει: Ο νόμος του Picker δεν απαγορεύει σε καμία περίπτωση τις σχέσεις. Ο νόμος του Picker προτάσσει την απόλυτη ειλικρίνεια με τις γκόμενες, απαγορεύει το καμάκι αλλά προτρέπει τους άντρες να ανταποκρίνονται θετικά όταν εκδηλώνεται σαφές ενδιαφέρον από τις γκόμενες. Ο νόμος του Picker είναι νόμος υπερηφάνειας και ειλικρίνειας πάνω από όλα, κάτι που τα ελεεινά λαμόγια φυσικά δεν μπορούν να χωνέψουν καθώς μια ζωή είναι βουτηγμένα στο ψέμα και στην ξεφτίλα.

ΑΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΑΤΗ  :)

 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Έχω εξηγήσει 100.000 φορές το πνεύμα του νόμου του Picker. O νόμος σε καμία περίπτωση δεν απαγορεύει τις σχέσεις. Απαγορεύει το ψέμα προς τις γκόμενες και το να γίνεται η πρώτη κίνηση από τον άντρα. Ο νόμος του Picker πιστεύει ότι το να έχει κανείς σχέση δεν είναι ούτε καλύτερο ούτε χειρότερο από το να είναι μόνος, αρκεί ο μοναχικός άντρας να ξέρει να εφαρμόζει το νόμο του Picker.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Εσύ που ήσουν ειλικρινής πίκη, γιατί πιστεύεις σε απέρριψε η double vision;
 

Kaligoulas28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.316
Like
6
Πόντοι
16
Υπάρχει στην ανάρτησή σας κάποια μορφή υποστήριξης στον ατιμασμένο και κωλοδαχτυλιασμένο προσκυνομουνάκια καθώς και στον μολυσματικο νόμο του, ή  μου φαίνεται;

Σαφως και δεν υπαρχει καμιας μορφης υποστηριξη Αγιε αλλα στη ζωη μου ειμαι παντοτε υπερ της διπλωματικης οδου αν και στην συγκεκριμενη περιπτωση δεν βλεπω να αποφευγει ο Picker την δημοσια διαπομπευση...ακομα αναρωτιεμαι πως καταφερε και ξεπερασε τις 1000 σελιδες το θεμα του
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
O νόμος σε καμία περίπτωση δεν απαγορεύει τις σχέσεις. Απαγορεύει το ψέμα προς τις γκόμενες και το να γίνεται η πρώτη κίνηση από τον άντρα.


Αγόρι μου Πίκερ ...

κάθε πράγμα πρέπει να έχει ΜΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΑΙΤΙΟΛΟΓΗΣΗ.

Με δεδομένο ότι οι γκόμενες, λένε ψέμματα , όποτε ανοιγοκλείνουν το στόμα τους,
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΛΕΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΨΕΜΜΑΤΑ;;;


Είναι τελείως ΜΑΛΑΚΙΑ & ΑΝΕΥ ΛΟΓΟΥ , αυτό που προτείνεις.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Κάποιοι, όπως ο pussy wagon, έχουν πιάσει το πνεύμα του νόμου γιατί είναι αρκετά έξυπνοι. Κάποιοι άλλοι δυστυχώς έχουν μυαλό κουκούτσι. Έχω πει 100.000 φορές ότι έχω γαμήσει 6 γκόμενες τζάμπα. Αυτό σημαίνει ότι ΦΥΣΙΚΑ και δεν είμαι κατά των σχέσεων. Είμαι κατά του ελεεινού μαζικού καμακιού το οποίο κατά τη γνώμη μου αποτελεί τη μεγαλύτερη ξεφτίλα για τον άντρα. Είμαι επίσης πολύ κατά του ψέματος, το οποίο ταιριάζει μόνο στις γυναικούλες. Θες να ξενογαμήσεις; Πες το στα ίσια μωρή αδερφή αν έχεις αρχίδια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom