Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ο κώλος σου να φέξει μωρή λουλού... Θες μήπως να αφιερώνω στο μουνάκι σου όλα τα γαμήσια μου μέχρι το τέλος του χρόνου;
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Γαμιόλη μην επιβαρύνεις τη θέση σου. Αυτός ο μπάτσος τα παίρνει πολύ άσχημα όταν τον προσβάλλουν. Θα σε πάει γαμιώντας.

Μην κάνεις σαν 12χρονο που του έκλεψαν το γλειφιντζούρι ρε αρχίδα. Αντιμετώπισέ τον στα ίσια σαν άντρας με επιχειρήματα και άσε τα πουστριλίκια.
Άκου "αυτός ο μπάτσος τα παίρνει άσχημα όταν τον προσβάλλουν".

:2funny:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Άγιε, πόσους γυναικείους κλώνους έχεις φτιάξει στο site; Είμαι περίεργος.  :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Θες να τον αντιμετωπίσω σαν άντρας; Τον προκαλώ να βγάλει στη φόρα όλο τον διάλογο που είχα με τη Double Vision από την αρχή μέχρι το τέλος. Εγώ δυστυχώς τον έχω διαγράψει. Αφού τον έχει, τον προκαλώ να τον βγάλει στη φόρα τον καριόλη.
 

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
πικερουλη εγώ μία φορά την εβδομάδα γάμησα μια μουνάρα. (έκανα μια βδομάδα να χύσω...)
 

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Εγώ πιστεύω αν μου καθόταν η Briggite Bulgari
σε 4 μέρες θα χρειαζόμουν το πρώτο μόσχευμα νεφρού.
Κι αυτή κωλάντερου.

http://[URL unfurl="true"]www4.pictures.zimbio.com/gi/John+Richmond+Milan+Fashion+Week+Menswear+9az72XP6STjx.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

:headbang3: :headbang3: :headbang3:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Βασικά και μόνο το γεγονός ότι έκανε ένα γυναικείο προφίλ αποδεικνύει πόσο ξεφτίλας είναι. Εγώ θα αηδίαζα και μόνο στην ιδέα ότι μου κολλάνε άντρες για να με γαμήσουν. Αυτός όμως όχι μόνο δεν αηδίαζε αλλά είχε μπει για τα καλά στο πετσί του ρόλου.
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
Βασικά και μόνο το γεγονός ότι έκανε ένα γυναικείο προφίλ αποδεικνύει πόσο ξεφτίλας είναι. Εγώ θα αηδίαζα και μόνο στην ιδέα ότι μου κολλάνε άντρες για να με γαμήσουν. Αυτός όμως όχι μόνο δεν αηδίαζε αλλά είχε μπει για τα καλά στο πετσί του ρόλου.
Εσυ δεν ποσταρες φωτογραφιες το κωλαρακι σου ψαχνοντας πελατακια να στο σκισουν ρε σιχαμενε φτωχομπινε;

 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Αυτό ξέρεις πώς λέγεται; Διαδικτυακό τραβεστί. Θυμάμαι παλιά - τότε που ακόμα ήμουν μαλάκας - έκανα chat σε ένα γνωστό site και κατά καιρούς εκεί είχα βρει κάποιες γκόμενες με τις οποίες κάναμε τηλεφωνικό αμοιβαίο αυνανισμό. Μία από αυτές αποδείχτηκε στη συνέχεια τραβέλι που έκανε πιάτσα στη Συγγρού. Κάπως έτσι είναι και αυτή η περίπτωση. Όταν ανταλλάσσεις ερωτικά μηνύματα με άντρες προσποιούμενος τη γυναίκα, στην ουσία είσαι τραβεστί.
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
Γαμιόλη μην επιβαρύνεις τη θέση σου. Αυτός ο μπάτσος τα παίρνει πολύ άσχημα όταν τον προσβάλλουν. Θα σε πάει γαμιώντας.
Ο ξαδερφος σου ο μπατσος ξερει οτι εκδιδεσαι επι χρημασι;

 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Χαχαχαχα! Πλάκωσε και ο Πλεύρης. Ρε μαλάκα Πλεύρη ο ξεφτίλας σε αυτή την περίπτωση είναι αυτός που καυλώνει με έναν κώλο που γνωρίζει ότι είναι αντρικός. Εγώ απλά τους τρόλαρα για να δω πόσο ανώμαλοι είναι. Ποτέ δεν το έπαιξα γκόμενα όπως ο Saint.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.098
Πόντοι
39.662
Χαχαχαχα! Πλάκωσε και ο Πλεύρης. Ρε μαλάκα Πλεύρη ο ξεφτίλας σε αυτή την περίπτωση είναι αυτός που καυλώνει με έναν κώλο που γνωρίζει ότι είναι αντρικός. Εγώ απλά τους τρόλαρα για να δω πόσο ανώμαλοι είναι. Ποτέ δεν το έπαιξα γκόμενα όπως ο Saint.

το κακο τωρα πικερ είναι ότι ο saint σε εχει του χεριου του, θα πρεπει να κανεις ότι σου ζηταει.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Dmtrsxxx το τηλέφωνο που του έδωσα το αλλάζω όποτε θέλω. Ένα γαμημένο What's Up είναι που δεν το ξέρει σχεδόν κανείς.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Κωνσταντίνε Πλεύρη μιλάς ακόμα με το Κορινάκι; Μπορείς να της πεις κάτι για μένα; Πριν από λίγο της έστειλα αυτό το μήνυμα:

"Κορινάκι πάλι σήμερα στο μπουρδέλο σου ήμουν και γάμησα τη Λάουρα. Κάθομαι στο κρεβάτι και σκέφτομαι ότι πριν από λίγες ώρες ήσουν εσύ εκεί. Και στεναχωριέμαι. Όλοι σε λένε "η Κορίνα του Picker", το ξέρεις; Κι εσύ τι κάνεις για τον Picker; Μόνο στεναχώρια του δίνεις επειδή σ' αγαπάει πολύ."
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Picker Θα πάω να μιλήσω στην Κορινα για σένα είμαι σίγουρος ότι θα τρέξει στην αγκαλιά σου..
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
Κωνσταντίνε Πλεύρη μιλάς ακόμα με το Κορινάκι; Μπορείς να της πεις κάτι για μένα; Πριν από λίγο της έστειλα αυτό το μήνυμα:

"Κορινάκι πάλι σήμερα στο μπουρδέλο σου ήμουν και γάμησα τη Λάουρα. Κάθομαι στο κρεβάτι και σκέφτομαι ότι πριν από λίγες ώρες ήσουν εσύ εκεί. Και στεναχωριέμαι. Όλοι σε λένε "η Κορίνα του Picker", το ξέρεις; Κι εσύ τι κάνεις για τον Picker; Μόνο στεναχώρια του δίνεις επειδή σ' αγαπάει πολύ."
Της ειχα μιλησει στο παρελθον αλλα κανει εμετο και μονο που ακουει για σενα.
Σε σιχαινεται υπερβολικα, δυσκολα αντιστρεφει η κατασταση. :-
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Picker αγόρασε λουλούδια ,σοκολατιά ,και ένα   μονόπετρο..αν δεν σου φτάνουν τα χρήματα κόψε τα μπουρδελα για κανα μηνά :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom