Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Όσο γι' αυτούς που λένε ότι καταπατώ το νόμο μου... Από τη στιγμή που οι γκόμενες που - κατά τη γνώμη σας - "σαλιαρίζω" γνωρίζουν ότι γαμάω στα μπουρδέλα 4 φορές την εβδομάδα, αυτό από μόνο του σημαίνει ότι δεν τους δίνω την παραμικρή αξία. Αν ήθελα να τους δώσω αξία και να πυρφορίσω μαζί τους θα έκανα αυτό που κάνετε εσείς, δηλαδή θα απέκρυπτα το γεγονός ότι γαμάω στα μπουρδέλα.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Αν το πρώτο πράγμα που λες σε μια γκόμενα είναι ότι γαμάς 4 φορές την εβδομάδα στα μπουρδέλα, αυτό είναι η μεγαλύτερη απόδειξη ότι δεν της δίνεις την παραμικρή αξία. Τη φτύνεις στη μάπα, την εξευτελίζεις, δεν τη χρειάζεσαι, την εξομοιώνεις με τις πουτάνες.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Deuka75 πόσες μαλακίες τράβηξες και πόσες χυλόπιτες έφαγες σήμερα; Δεν εξηγείται αλλιώς τέτοια εμπάθεια με το νόμο μου.

Τύπε σήμερα είχα δυωράκι με βίζιτα. Στο δίωρο την γάμησα όσο γαμάς εσύ τετράμηνο και βάλε.

Χυλοπιτούλες τύπε δεν τρώω, ακολουθώ νόμο Λάκη, χρόνια τώρα, αν θέλουνε κουβεντούλα και δράματα, υπάρχουν καμμένοι πιρφόροι του λόγου σου που τρέχουν από πίσω.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Deuka75 αρχιπυρφόρε, με τα λεφτά που έδωσες σήμερα για να γαμήσεις 2 φορές, εγώ γαμάω 15-20 φορές. Πάρε τον πούλο λοιπόν.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Σας έχω καταλάβει ρε άχρηστοι, όσοι μπαίνετε εδώ μέσα και μου τη λέτε είστε κάτι ανίκανοι που δεν μπορείτε με τίποτα να γαμήσετε σε μπουρδέλο. Είστε ανίκανοι και παίρνετε μόνο βίζιτες ή γενικά τα σκάτε χοντρά μία στο τόσο γιατί θέλετε 1 ώρα για να σας σηκωθεί. Φυσικά, όλο τον υπόλοιπο καιρό εσείς την κάνετε σφεντόνα ενώ εγώ γαμάω. Σας έχω στην ξεφτίλα ρε βλάκες, πάρτε το πρέφα.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Τύπε δεν γαμάς

Ούτε για μαλακία δεν πιάνεται

 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Η κλασική άμυνα όλων των ανίκανων που δεν τους σηκώνεται εύκολα είναι ότι στο μπουρδέλο δεν γαμάς αλλά τραβάς μαλακία. Πείτε κι άλλα αστεία, έχετε πλάκα. Η ουσία είναι όμως μία: Ότι εγώ ρίχνω 17-18 τελειωμένα γαμήσια το μήνα με κόστος 170-180 ευρώ.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Τύπε κάποιοι γαμάνε στα μπουρδέλα, εσύ δεν γαμάς, έχει διαφορά.

 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Κάντε ό,τι μαλακία θέλετε, βάλτε γυναικείους κλώνους να με γλείφουν, απαξιώστε με. Όταν όμως τρώτε χυλόπιτες ή αναγκάζεστε να γίνεστε ψεύτες για να γαμήσετε, τότε σας καίει μέσα σας πολύ. Θα θέλατε πάρα πολύ να είστε σαν εμένα, να γαμάτε συχνά χωρίς να παρακαλάτε και χωρίς να λέτε ψέματα ποτέ. Ο νόμος του Picker είναι μαγκιά, υπερηφάνεια, ελευθερία!
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΚΡΑΤΑΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Δεν εχει μεινει κανεις να σε στηριξει
Προκαλώ το πουλι και τους λοιπους θιασώτες
να εκφρασουν καποιο δειγμα πιστης στον γκουρου τους
 

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Τι λες ρε μεγάλε παππού; Όλοι οι μεγάλοι γαμιάδες εδώ έχουν μαζευτεί. 4 φορές την εβδομάδα είναι μεγάλη συχνότητα σεξ, είναι ακριβώς το διπλάσιο του παγκόσμιου μέσου όρου που είναι 2 φορές την εβδομάδα. Είναι πάνω και από τον ελληνικό μέσο όρο - τον μεγαλύτερο στον κόσμο - που είναι περίπου 3 φορές την εβδομάδα. 4 φορές την ημέρα ονειρεύονται να γαμάνε όσοι την έχουν κάνει λάστιχο, γιατί - όπως λέει και η παροιμία - ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται.


Το site λέγεται μπουρδελα. Αν δεν είμασταν γαμιάδες δεν θα μασταν σε αυτο το site.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.650
Πόντοι
24.700
Κώστα Κωνσταντινίδη κανένας νόμος δεν διαλύεται. Το νόμο του Picker σήμερα τον διάβασαν αρκετές δεκάδες άτομα. Επίσης, αν δεχθώ έστω και ένα τηλεφώνημα στο κινητό μου θα σταλεί στην παλιόπουστα Saint μήνυμα από μπάτσο και θα βρω σίγουρα ποιος είναι.

Στείλε μου τον μπάτσο, και σου εγγυώμαι να στον στείλω πίσω κωλογαμημένο σαν κι εσένα. Ξεφτιλισμένε απατεώνα, γκομενοκαψούρη χυλοπιτάκια.

Και κοίτα: Από εδώ και στο εξής, κάθε φορά που θα γράφεις κάτι για τον νικ μου, ή θα αναφέρεσαι σε αυτό, θα αποκαλύπτω και από ένα ψηφίο του τηλεφωνικού σου αριθμού, υποτακτική κωλοδαχτυλιασμένη λούγκρα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.196
Κριτικές
496
Like
62.809
Πόντοι
39.662
Και κοίτα: Από εδώ και στο εξής, κάθε φορά που θα γράφεις κάτι για τον νικ μου, ή θα αναφέρεσαι σε αυτό, θα αποκαλύπτω και από ένα ψηφίο του τηλεφωνικού σου αριθμού, υποτακτική κωλοδαχτυλιασμένη λούγκρα.

εχεις πει ηδη  τα 3 τελευταια τα δυο πρωτα ειανι 69 οποτε 5 εμειναν  :o
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Picker
Aν σου κάθοταν καλά μουνια
Θα τα γαμούσες μονο 4 φορες την εβδομάδα :think:


Εγώ πιστεύω αν μου καθόταν η Briggite Bulgari
σε 4 μέρες θα χρειαζόμουν το πρώτο μόσχευμα νεφρού.
Κι αυτή κωλάντερου.

URL]]
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.650
Πόντοι
24.700
Δεν εχει μεινει κανεις να σε στηριξει
Προκαλώ το πουλι και τους λοιπους θιασώτες
να εκφρασουν καποιο δειγμα πιστης στον γκουρου τους

Ο νόμος κατέπεσε παταγωδώς. Ο νομοθέτης δε, αποδείχθηκε τσαρλατάνος και απατεώνας, και αυτό δεν χωρά καμιά αμφιβολία.

Όποιος λοιπόν από τούδε και στο εξής εκφράσει συμπάθεια για τον νόμο ή τον νομοθέτη, θα μπάινει αυτόματα στο στόχαστρο της υπηρεσίας.

Θα ακολουθήσει και σχετική ανακοίνωση.

 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Γαμιόλη μην επιβαρύνεις τη θέση σου. Αυτός ο μπάτσος τα παίρνει πολύ άσχημα όταν τον προσβάλλουν. Θα σε πάει γαμιώντας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom