Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Όταν υπάρχουν άτομα που πιστεύουν ότι οι γυναίκες έχουν τις ίδιες σεξουαλικές ορμές με τους άντρες...

Τι να συζητήσεις;   :rolleyes:

Τυπε τους το παιζουν γυναικες απο το skype
και τους κοροιδευουν για να γελανε μαζι τους  :grin:
σε αυτο δεν εχεις αδικο.

Απλα γινεσαι τραπαριφας οταν μας τα ζαλιζεις συνεχεια
με τα δικα σου... στα αρχιδια μας στο ειπα και χθες
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Λοιπον ασε τα emoticon και πες την γνωμη σου για τα λεγομενα του συναγωνιστη picker... :sunglasses:
τι να πω?!οχι...δεν εχω κατι να πω...αλλωστε ειμαι πολυ ηλιθια γ να παρω μερος σε μια κουβεντα.

καλη σας μερα!
 

Επισκέπτης
τι να πω?!οχι...δεν εχω κατι να πω...αλλωστε ειμαι πολυ ηλιθια γ να παρω μερος σε μια κουβεντα.

καλη σας μερα!

Mα δεν είναι αξιαγάπητες (και αξιογάμητες) όταν παραδέχονται την κατωτερότητά τους;

Αχ, έτσι σας θέλω μωρέ...!    :smitten:

She Is Waiting To Kiss My Hand
But She Will Wait For My Command
My Chains And Collar Brought Her To Her Knees
She Now Is Free To Please

Woman Be My Slave
That's Your Reason To Live
Woman Be My Slave
The Greatest Gift I Can Give
Woman Be My Slave

Before Her Surrender She Had No Life
Now She's A Slave Not A Wife
Her Only Sorrow Is For Women Who Live With Lies
She's Taken Off Her Disguise

Woman Be My Slave
Chained Unto My Bed
Woman Be My Slave
Begging To Be Fed
Woman Be My Slave
Your Body Belongs To Me

Woman Come Here
Remove Your Garments
Kneel Before Me
Please Me

Woman Be My Slave
Chained Unto My Bed
Woman Be My Slave
Begging To Be Fed
Woman Be My Slave
Come Here Woman Now
Woman Be My Slave
I Want You Now

Woman Be My Slave
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
οσο υπαρχουν και αυξανονται γυναικες τυπου "ΚοντοβοΧειρδαρη" και το ολο κακο συναπαντημα νεοφωτιστης "εναλλακτικης" γιαπισας δυτικου τυπου,  ολοενα και περισσοτεροι τυποι θα καταληγουν στον δρομο του picker(με λιγοτερες υπερβολες και ακραιες θεσεις βεβαι)... :sunglasses:
 

mikegr_76

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2012
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Όταν υπάρχουν άτομα που πιστεύουν ότι οι γυναίκες έχουν τις ίδιες σεξουαλικές ορμές με τους άντρες...

Τι να συζητήσεις;   :rolleyes:
ελα ντε!!! για ποιον ντυνονται και βαφονται οι γυναικες?  :boobies:για ποιον ξυριζονται? ετσι για πλακα ? :tits2:εγω τα λεω αυτα στην πραξη........οχι θεωριες...απλα μας εχουν βρει μαλακες να κανουμε εμεις την πρωτη κινηση...ολα ειναι για το σεξ...τους νοιαζει το ιδιο με  εμας, απλα δεν το δειχνουν..το παιζουν αδιαφορες...αν το παιζες και εσυ ετσι ισως να σπρωχνες κανενα που και που τσαμπα...
  οι γκομενες λενε τα παντα μεταξυ τους...να ξερεις αν παρεις μια, θα εχει πει στη φιλη της λεπτομερεις που δεν εχεις φανταστει...πως την πηρες, σταση..αγρια , δυνατα, αντοχη, διαρκεια, μεγεθος, αν κανει κουρμπα η τσαπου σου ολα...τα παντα...πηδα μια και θα εχεις αλλη συμπεριφορα απο την φιλη της...δεν γινεται να μην το εχεις προσεξει αυτο...

τωρα στα site που εδειξες...εγω δεν διαβασα τιποτα για κατωτεροτητα....και δεν καταλαβαινω τι σχεση εχει αυτο με το σεξ...???
 

mikegr_76

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2012
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
σωστος τυπε :thumbsup:...μονο που τα κοινωνικα προτυπα που εχουν υιοθετησει ουσιαστικα τους τραβανε το χαλι κατω απο τα ποδια και εχουν φτασει να αυτοικανοποιουνται με οτι να ναι οπως λες στο επομενο ποστ σου...
Καλα τις βαθια αντιδραστικες αποψεις περι διανοητικης κατωτεροτητας των γυναικων της αφηνω ασχολιαστες...
:rockon:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
ελα ντε!!! για ποιον ντυνονται και βαφονται οι γυναικες?  :boobies:για ποιον ξυριζονται? ετσι για πλακα ? :tits2:εγω τα λεω αυτα στην πραξη........οχι θεωριες...απλα μας εχουν βρει μαλακες να κανουμε εμεις την πρωτη κινηση...ολα ειναι για το σεξ...τους νοιαζει το ιδιο με  εμας, απλα δεν το δειχνουν..το παιζουν αδιαφορες...αν το παιζες και εσυ ετσι ισως να σπρωχνες κανενα που και που τσαμπα...
  οι γκομενες λενε τα παντα μεταξυ τους...να ξερεις αν παρεις μια, θα εχει πει στη φιλη της λεπτομερεις που δεν εχεις φανταστει...πως την πηρες, σταση..αγρια , δυνατα, αντοχη, διαρκεια, μεγεθος, αν κανει κουρμπα η τσαπου σου ολα...τα παντα...πηδα μια και θα εχεις αλλη συμπεριφορα απο την φιλη της...δεν γινεται να μην το εχεις προσεξει αυτο...

τωρα στα site που εδειξες...εγω δεν διαβασα τιποτα για κατωτεροτητα....και δεν καταλαβαινω τι σχεση εχει αυτο με το σεξ...???

There ain't no such thing as a free lunch.-
 

Επισκέπτης
ελα ντε!!! για ποιον ντυνονται και βαφονται οι γυναικες?  :boobies:για ποιον ξυριζονται? ετσι για πλακα ?

Ρώτα τον εαυτό σου καλύτερα. Φυσικά και όλα αυτά τα κάνουν για να εκμεταλλευτούν την αυξημένη ερωτική ελξή που ασκούν σε εμάς τους άντρες. Οι άντρες δεν τα κάνουμε γιατί οι γυναίκες δεν καυλώνουν εύκολα από την εξωτερική μας εμφάνιση. Με άλλα λόγια, τα κάνουν όχι επειδή αυτές έχουν καύλες αλλά επειδή εμείς έχουμε καύλες!

Και αναρωτιέμαι ξανά: Είναι δυνατό να υπάρχουν άτομα κάποιας ηλικίας που ακόμα δεν έχουν λύσει αυτή την εξίσωση στο μυαλό τους;    :uglystupid:

 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Ωρες ωρες με κανετε και κλαιω απο τα γελια αχαχχαχαχα ....+1

να προσθέσω και κάτι , μιας και βρήκα λίγο ελεύθερο χρόνο...

πρώτον : Ειλικρινά δεν είμαι καθόλου μα καθόλου σίγουρος ,ότι ο picker είναι ελεύθερος ψυχιατρικής νόσου , αλλά ακόμα και αν είναι , είναι προφανές ότι είχε στο παρελθόν "τραυματικές εμπειρίες" απο το άλλο φύλο ή το κοινωνικό του περιβάλλον , γι'αυτό εκδηλώνει αυτές τις σχεδόν , "παραληρηματικές ιδέες"...

δεύτερον : Πολλά τα οποία λέει είναι όντως σωστά, όπως ότι οι άντρες λόγω αυξημένης τεστοστερόνης έχουν περισσότερες ορμές πράγμα που ίσως δικαιολογεί και το κατά μ.ο. αυξημένο iq τους. Όμως τα συμπεράσματα στα οποία καταλήγει είναι ανόητα, για πολλούς λόγους. Ας πώ πρόχειρα μερικούς :

α)Για ποιό λόγο ο Picker θεωρεί τον εαυτό του εξυπνοτερο απο μια κοπέλα που έχει διδακτορικό απο ΕΜΠ ενώ αυτος είναι απλά ένας τηλεφωνητής ?

β) Για ποιό λόγο, και με ποιό δικαίωμα κυρίως, απαιτεί ο Picker όλες οι γυναικές που του γυαλίζουν , να του ανοίγουν τα πόδια τους όποτε του καυλώνει ?
(πολλές φορές τις δικαιολογώ τις ελλεηνίδες , και γώ την κόρη μου θα την προφύλασσα απο τον κάθε picker )

γ)Για ποιό λόγο , δεν είναι αντιφατικές οι δεσμεύσεις του "πέρι αποχής επι του αυνανισμού"   , κρίνοντας απο το περιεχόμενο των λεγόμενών του ? Δλδ τι κέρδισε που δεν παλινδρομεί το πέος του, ενώ ο εγκέφαλός του παίρνει τη σκυτάλη γι'αυτή τη δραστηριότητα ?

δ) Για ποιό λόγο μια κοινωνία που έχει ώς καθολικό ιδανικό την πορνεία ,θα διαφέρει απο άρρωστα πιθηκοειδή που θα πεθαίνουν απο αρρωστιες...?

 
θα μπορούσα να γράψω κι'άλλα , αλλά ...

τρίτον :
Πολλοί άνθρωποι είναι κατά των σχέσεων και πηγαίνουν συνειδητά στις πουτάνες ή κάνουν ξεπέτες , αλλά κανένας πλήν των νοσούντων , δεν τους αποδίδει λατρευτικές ιδιότητες όπως ο picker.
Για την ακρίβεια, αξιακά οι πουτάνες είναι πάρα πολύ κατώτερες απο την μέση ελεηνίδα ( σκουπίδια θα έλεγα ) , αλλά σε κάθε κοινωνία είναι αναγκαία αυτά τα φιλοχρήματα θήλεα για να αδειάζουμε το περιεχόμενο των σπερματοδόχων κύστεών μας . Όπως επίσης είναι αναγκαίο να υπάρχουν και οι σοβαρές κοπέλες που μέσω σοβαρών σχέσεων να οδηγηθούν στο θεσμό της οικογένειας , να κάνουν παιδιά και να τους μεταδώσουν αξίες...και όχι φυσικά την πουτανιά!

τέταρτον  :
Όσον αφορά τους δεσμευμένους που πηγαίνουν στις πουτάνες . Η άποψή μου είναι ότι όσο δεν διαλύουν την οικογένειά τους , όχι μόνο καλά κάνουν και πηγαίνουν με πουτάνες , αλλά είναι αναγκαίο αυτό. Η απιστία έγκειται στο να μην προσέχεις την γυναίκα σου και τα παιδιά σου , και όχι άν άδειασες το πλεονάζον σπέρμα σου κάπου ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom