Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
το μαλακίσαμε...
 

dm34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
88
Like
1
Πόντοι
0
Απορία έχω

Οοοολα αυτά τα που Ξέρεις,
είναι αποτέλεσμα της τεραααάστιας μελέτης σου στις 4 αυτές γυναίκες που σε άντεξαν (… η αγία ένα μήνα ολάκερο…) μέχρι τα 34 σου χρόνια?


Πόσες ΩΡΕΣ μετράς (μόνος σου, όχι στο λεωφορείο) με γυναίκα 500? 1000? Το πολύ!!!

Ούτε στο πρώτο service δεν έφτασες ακόμα…

Ένας σωστός φαλλοκράτης μελετά πρώτα το θέμα και μετά όλα τα άλλα...

ΠΑΨΕ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΦΑΛΟΚΡΑΤΙΣΜΟΥ ΜΕ ΚΟΥΤΑΜΑΡΕΣ


:jerking:
 

sadragino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2010
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
207
Πόντοι
511
picker εκτος του ότι θα σου αποκαλύψω τη δίαγνωση της νόσου απ'την οποία πάσχεις (κατ'εμέ) λίγο αργότερα

θέλω να μου απαντήσεις στα εξής ερωτήματα :

Αν επικρατήσουν οι ιδέες τις οποίες πρεσβεύεις δηλάδη :
α)"όλες οι γυναίκες πρέπει όποτε μας καυλώνει να ανοίγουν τα πόδια τους , αλλιώς τις απαξιώνουμε"
β) το ιδανικό μας είναι να "μην τελειώνουμε μόνοι μας" ,
γ) και  το ιερό μας να είναι "η πορνεία σε γενικό και ειδικό επίπεδο".

1)
Η κοινωνία που θα προκύψει μετά, για ποίο λόγο θα διαφέρει απο την επιστροφή σ'ένα τσούρμο άρρωστων πιθήκων που θα κατοικούν σε σπηλιές και  που θα χύνει ο ένας τον άλλο όποτε ερεθίζονται ?

2)
Γιατί δεν μας κοινοποιείς τα κινητά όλων των θηλυκών μελών της οικογενειάς σου για να τις κανιβαλίζουμε σεξουαλικά όποτε ερεθιζόμαστε και να μην τελειώνουμε μόνοι μας ?

3)
Η δουλεία στην οποία εργάζεσαι είναι ΔΕΚΟ ?
και άν ναι με ποιές διαδικασίες έχεις εισαχθεί?
έχεις κάνει κάποιες σπουδές ?

4)
Τα βγάζεις πέρα καλά στην προσωπική και επαγγελματική σου ζωή ?

Ωρες ωρες με κανετε και κλαιω απο τα γελια αχαχχαχαχα ....+1
 

Επισκέπτης
Απορία έχω

Οοοολα αυτά τα που Ξέρεις,
είναι αποτέλεσμα της τεραααάστιας μελέτης σου στις 4 αυτές γυναίκες που σε άντεξαν (… η αγία ένα μήνα ολάκερο…) μέχρι τα 34 σου χρόνια?


Πόσες ΩΡΕΣ μετράς (μόνος σου, όχι στο λεωφορείο) με γυναίκα 500? 1000? Το πολύ!!!

Ούτε στο πρώτο service δεν έφτασες ακόμα…

Ένας σωστός φαλλοκράτης μελετά πρώτα το θέμα και μετά όλα τα άλλα...

ΠΑΨΕ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΦΑΛΟΚΡΑΤΙΣΜΟΥ ΜΕ ΚΟΥΤΑΜΑΡΕΣ


:jerking:

1) Δεν γουστάρω να κάνω παρέα με γυναίκες.   :sunglasses:

2) Τις γκόμενες τις έδιωξα, δεν με έδιωξαν.   :birdman:



3)Πάντως, ένας "σοφός" της αναγέννησης που θεωρούσε τις γυναίκες κατώτερες είχε ο ίδιος μικρότερο εγκέφαλο...  :think:

Δεν είναι μόνο το μέγεθος του εγκεφάλου, είναι ότι οι άντρες έχουν κατά μέσο όρο 6,5 φορές περισσότερη φαιά ουσία από τις γυναίκες.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Picker είσαι ωραίος.  :sunglasses:  Απλά πρέπει να καταλάβεις ότι ο καθένας βρίσκει χαρά στη ζωή του σε διαφορετικά πράγματα. Άλλος τη βρίσκει στις πουτάνες. Άλλος στο ποδόσφαιρο. Άλλος στο χαμόγελο της γυναίκας και των παιδιών του. Και πάει λέγοντας.

Άρα άμα είσαι ευτυχισμένος με αυτό που κάνεις,  αυτό είναι το μόνο μου μετράει.  :grin:

υ.γ. Σιγά ρε που είσαι μεγάλος στα 34. Μην διαβάζω τέτοια τύπε. :S

τα είπες όλα
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
αν δεν γουστάρεις να κάνεις παρέα με γυναίκες... πρέπει να το προσέξεις!!!
 

dm34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
88
Like
1
Πόντοι
0
1) Δεν γουστάρω να κάνω παρέα με γυναίκες.   :sunglasses:



Το ότι δε γουστάρεις τις γυναίκες μας το ξανάπες «προσεχώς δροσερό αγόρι»

( το γιατί ας το βρει ο ψυχαναλυτής σου)

:tickedoff:  Να μη μιλάς για κάτι όταν δεν το γνωρίζει πρώτα σε λέω!!!  :tickedoff:


Κι αφού από  γυναίκες ούτε ξέρεις, ούτε θες να μάθεις…

(….και μας το διατυμπανίζεις ότι δεν τις γουστάρεις κιόλας…)


Άλλαξε θέμα και πες γι κάτι που γνωρίζεις


Για τι μαλακια π.χ.
 

CrashTest

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.079
Like
8
Πόντοι
16
Αφού και τη μαλακία την έκοψε σου λέει.
Ας μας πει για καλσόν...κάτι μου λέει ότι το κατέχει το θέμα εις βάθος.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
picker εκτος του ότι θα σου αποκαλύψω τη δίαγνωση της νόσου απ'την οποία πάσχεις (κατ'εμέ) λίγο αργότερα

θέλω να μου απαντήσεις στα εξής ερωτήματα :

Αν επικρατήσουν οι ιδέες τις οποίες πρεσβεύεις δηλάδη :
α)"όλες οι γυναίκες πρέπει όποτε μας καυλώνει να ανοίγουν τα πόδια τους , αλλιώς τις απαξιώνουμε"
β) το ιδανικό μας είναι να "μην τελειώνουμε μόνοι μας" ,
γ) και  το ιερό μας να είναι "η πορνεία σε γενικό και ειδικό επίπεδο".

1)
Η κοινωνία που θα προκύψει μετά, για ποίο λόγο θα διαφέρει απο την επιστροφή σ'ένα τσούρμο άρρωστων πιθήκων που θα κατοικούν σε σπηλιές και  που θα χύνει ο ένας τον άλλο όποτε ερεθίζονται ?

2)
Γιατί δεν μας κοινοποιείς τα κινητά όλων των θηλυκών μελών της οικογενειάς σου για να τις κανιβαλίζουμε σεξουαλικά όποτε ερεθιζόμαστε και να μην τελειώνουμε μόνοι μας ?

3)
Η δουλεία στην οποία εργάζεσαι είναι ΔΕΚΟ ?
και άν ναι με ποιές διαδικασίες έχεις εισαχθεί?
έχεις κάνει κάποιες σπουδές ?

4)
Τα βγάζεις πέρα καλά στην προσωπική και επαγγελματική σου ζωή ?

Picker σε τηλεφωνικο κεντρο δεν εχεις πει οτι δουλευεις? Εχω μια απορια ομως ρε τυπε, πως γινεται να πουλας προιοντα και να μη λες ψεμματα  :think:
 

Επισκέπτης
αν δεν γουστάρεις να κάνεις παρέα με γυναίκες... πρέπει να το προσέξεις!!!

Εσύ όταν ήσουν μικρός έπαιζες με κορίτσια; Eγώ ποτέ.

Όταν μεγάλωσα άρχισα απλά να τα γαμάω.   :sunglasses:



Picker σε τηλεφωνικο κεντρο δεν εχεις πει οτι δουλευεις? Εχω μια απορια ομως ρε τυπε, πως γινεται να πουλας προιοντα και να μη λες ψεμματα  :think:

Δεν κάνω πωλήσεις. Αυτό το σιχαίνομαι.
 

CrashTest

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.079
Like
8
Πόντοι
16
Εσύ όταν ήσουν μικρός έπαιζες με κορίτσια; Eγώ ποτέ.

Όταν μεγάλωσα άρχισα απλά να τα γαμάω.   :sunglasses:

Tραβούσες και γραμμή στη μέση τυ θρανίου και ότι δικό της περνούσε στη δικιά σου μεριά της το γέμιζες μύξες?  :rockon: :rockon: :rockon:
 

dm34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2012
Μηνύματα
88
Like
1
Πόντοι
0
Αφού και τη μαλακία την έκοψε σου λέει.
Ας μας πει για καλσόν...κάτι μου λέει ότι το κατέχει το θέμα εις βάθος.


Ρε σύ τοοοοοοσα χρόνια κάτι θα ξέρει το παιδί. Πρόσφατα την έκοψε «λέει»


ΑΑααα ναι!!!

κάτι έλεγε ότι για να τον πατά μια γυναίκα στη μούρη φορώντας καλσόν την πλήρωσε κιόλας! Που δεν τις γουστάρει κιόλας φαντάσου...

Καααατι θα ξέρει αυτός

 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
τι εχουμε να δουμε εδω μεσα Ιουλιο Αυγουστο ε;
 

Επισκέπτης
Υπαρχουν και αλλα τηλεφωνικα κεντρα  :think:  σαν τι κανεις δηλαδη?

Δημοσκοπήσεις.



Για ακόμη μια φορά αποδεικνύεται πόσο καλά τα πάνε οι γκόμενες με τους φεμινιστές γλύφτες τους. Κοπελιά, πρόσεξε όμως... Αυτοί είναι οι τύποι που αν τα φτιάξεις μαζί τους θα σε κοροϊδέψουν με το χειρότερο τρόπo. Εγώ αντίθετα, σου λέω πως είσαι κατώτερη και πως αν μου αρνείσαι το σεξ θα πηγαίνω με άλλη αλλά δεν θα κάνω ποτέ κάτι χωρίς να το ξέρεις. Πες μου τώρα: είσαι χαζή ή όχι;
 

CrashTest

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.079
Like
8
Πόντοι
16
Δημοσκοπήσεις.


Για ακόμη μια φορά αποδεικνύεται πόσο καλά τα πάνε οι γκόμενες με τους φεμινιστές γλύφτες τους. Κοπελιά, πρόσεξε όμως... Αυτοί είναι οι τύποι που αν τα φτιάξεις μαζί τους θα σε κοροϊδέψουν με το χειρότερο τρόπo. Εγώ αντίθετα, σου λέω πως είσαι κατώτερη και πως αν μου αρνείσαι το σεξ θα πηγαίνω με άλλη αλλά δεν θα κάνω ποτέ κάτι χωρίς να το ξέρεις. Πες μου τώρα: είσαι χαζή ή όχι;

Και οι δύο μαλάκες είστε , γιατί να πρέπει να διαλέξω? Μπορω να σας έχω και τους δύο και να είμαστε ουαν χάπι φάμιλι  :grin:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
εισαι λαθος φιλε μου...ισως φταιει που η μεγαλυτερη σχεση σου ειναι 1 μηνα...η γυναικες μερικες(αν οχι παντα) φορες εχουν μεγαλυτερη αναγκη απο εμας για σεξ....ιδιως αν τις χαμουρεψεις λιγο...αμα δεν το φανε ειναι κακοκεφες και μεστα νευρα....εγω εχω σχεσεις σχεδον 20 χρονια τωρα, και το ιδιο πιστευω θα σου πουν και αλλοι...απλα εχουν κερδισει το παιχνιδι, και δεν θελουν να το δειχνουν...
-σιγουρα δεν θα σου ετυχε γυναικα να σου ορμησει...βραδιατικα... :boobies:

τωρα τα περι πνευματικων και IQ..και δεν συμφωνω...και δεν βλεπω τι σχεση εχουν...
και μην νομιζεις οτι ειμαι κανας μουν_δουλος οκ?

σωστος τυπε :thumbsup:...μονο που τα κοινωνικα προτυπα που εχουν υιοθετησει ουσιαστικα τους τραβανε το χαλι κατω απο τα ποδια και εχουν φτασει να αυτοικανοποιουνται με οτι να ναι οπως λες στο επομενο ποστ σου...
Καλα τις βαθια αντιδραστικες αποψεις περι διανοητικης κατωτεροτητας των γυναικων της αφηνω ασχολιαστες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom