Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ο,τι μαλακια θες εδω θα τη διαβασεις τελικα  :jerking:

ο πικερ απ οτι καταλαβα πρεπει να ναι η χαλια εμφανισιακα ,η τον εχουν φτυσει τοσο αγρια οι γκομενες που σαλεψε...

ακομα κι αν συμφωνω στο οτι δεν πρεπει να δινεις πολυ σημασια στις γυναικες(με την εννοια οτι δεν πρεπει ποτε να γινεσαι δουλος και να σε κοροιδευουν) ο τροπος που γραφει ο τυπος ειναι αθλιος...

για αρχη,αμα πεις σε γκομενα οτι γαμας στα μπορδελα στο μεταξι δε προκειται να σου κατσει ουτε κι αν το ηθελε...δεν ειναι ουτε θεμα ειλικρινειας ουτε μαγκιας  :jerking: ...καποια πραγματα δε λεγονται για λογους απλης λογικης...κι εγω μπορει να γουσταρω μεταξουργειο αλλα δε το λεω σε κανεναν γιατι απλα ειναι κατι που μου αρεσει ΕΜΕΝΑ ,δε το κανω δηλαδη για να αποδειξω κατι  ...

τα αλλα περι μαλακιας κι ασκητη ουτε καν τα σχολιαζω ...

τυπε οταν τα λεει ο μορτης ομως αυτα λετε οτι δεν ειναι
σταθερος στις αποψεις του  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ελα ντε!!! για ποιον ντυνονται και βαφονται οι γυναικες?  :boobies:για ποιον ξυριζονται? ετσι για πλακα ? :tits2:εγω τα λεω αυτα στην πραξη........οχι θεωριες...απλα μας εχουν βρει μαλακες να κανουμε εμεις την πρωτη κινηση...ολα ειναι για το σεξ...τους νοιαζει το ιδιο με  εμας, απλα δεν το δειχνουν..το παιζουν αδιαφορες...αν το παιζες και εσυ ετσι ισως να σπρωχνες κανενα που και που τσαμπα...
 οι γκομενες λενε τα παντα μεταξυ τους...να ξερεις αν παρεις μια, θα εχει πει στη φιλη της λεπτομερεις που δεν εχεις φανταστει...πως την πηρες, σταση..αγρια , δυνατα, αντοχη, διαρκεια, μεγεθος, αν κανει κουρμπα η τσαπου σου ολα...τα παντα...πηδα μια και θα εχεις αλλη συμπεριφορα απο την φιλη της...δεν γινεται να μην το εχεις προσεξει αυτο...

τωρα στα site που εδειξες...εγω δεν διαβασα τιποτα για κατωτεροτητα....και δεν καταλαβαινω τι σχεση εχει αυτο με το σεξ...???

Tυπε εχεις αποδεικτικα στοιχεια για αυτα που λες?
Συγκεκριμενες εμπειριες θελουμε... οχι αλλη θεωρια  :grin:
την κουραστηκα μεχρι και εγω!!!

Αν εχεις ... πες συγκεκριμενα τι και πως. Περιμενουμε να σε ακουσουμε.

p.s Την αλλη φορα που ελεγα για καμακι σας ειπα μεχρι και που να πατε
για να πετυχετε αυτην που περιεγραψα...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Με τις θεωριες που βγαζει ο καθενας απο το μυαλο του
δεν βοηθαει κανεναν (ουτε τον ιδιο του τον εαυτο).
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
βολντεμορτη σε αυτο που λεει για το οτι οι γκομενες λενε ολες τις λεπτομερειες μεταξυ τους συμφωνω απολυτα ...απλα στησε αυτι καμμια φορα σε γκομενοπαρεα η ρωτα τη μανα σου η καμμια φιλη σου που την ξερεις χρονια και θα σου πει τα ιδια...

εξαλλου το ιδιο δεν κανουμε κι εμεις? οτι κανουμε  οταν περιγραφουμε πως γαμησαμε την ταδε γκομενα ακριβως το ιδιο κανει και η γκομενα για μας...λογικο ειναι ...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Με τις θεωριες που βγαζει ο καθενας απο το μυαλο του
δεν βοηθαει κανεναν (ουτε τον ιδιο του τον εαυτο).

απ'ότι κατάλαβα είσαι θετικός επιστήμονας

οπότε αν δεν φτιάξεις μια θεωρία που θα την δοκιμάζεις συνεχώς , τότε πώς αλλιώς θα εξηγείς την πραγματικότητα ?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
βολντεμορτη σε αυτο που λεει για το οτι οι γκομεες λενε ολες τις λεπτομερειες μεταξυ τους συμφωνω απολυτα ...απλα στησε αυτι καμμια φορα σε γκομενοπαρεα η ρωτα τη μανα σου η καμμια φιλη σου που την ξερεις χρονια και θα σου πει τα ιδια...

εξαλλου το ιδιο δεν κανουμε κι εμεις? οτι κανουμε  οταν περιγραφουμε πως γαμησαμε την ταδε γκομενα ακριβως το ιδιο κανει και η γκομενα για μας...λογικο ειναι ...

Οχι τυπε. Εγω δεν κανω το ιδιο. Αυτα ειναι προσωπικα.
Μονο για πουτανες ελεγα πως τις εγλειψα , πως τις γαμησα κτλπ.
Να καθομαι να συζητησω για την γκομενα μου με σενα? γιατι για να βαρας μαλακια?
ή για να την βαλεις στο ματι πιο ευκολα μετα  :grin:

Σε αυτο που λεει εχει δικιο... γιατι οι πουτανες οι γυναικες
παντα βγαζουν στην σεντρα το γκομενο τους (ακομη και οταν δεν πρεπει)
ελαχιστες εχουν μυαλο και ειναι διακριτικες ως προς αυτο. Το εχω πει και πιο παλια.

Εγω λεω να μας πει παραδειγματα συγκεκριμενα οτι οι γκομενες οι ωραιες το δινουν
τσαμπα και τοσο ευκολα οσο λεει. Κανα σκηνικο εχει να μας πει?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
απ'ότι κατάλαβα είσαι θετικός επιστήμονας

οπότε αν δεν φτιάξεις μια θεωρία που θα την δοκιμάζεις συνεχώς , τότε πώς αλλιώς θα εξηγείς την πραγματικότητα ?

Απλα εχω βαρεθει ρε φιλε τη θεωρια...
οσο και αν φαινεται περιεργο επειδη παλια δεν ξεχναω
οτι υπηρξα αρκετα φαφλατάς. (Δεν εχω πει ψεμματα σε τιποτα ωστοσο προσοχη! )

Νταξει τωρα να λεμε θεωριες... οτι οι γυναικες γαμιουνται αβερτα αλλα καποιοι κοιμουνται
ή οτι οι γυναικες ΔΕΝ γαμιουνται αβερτα και καποιοι εχουν ξυπνησει και το χουν καταλαβει
τι νοημα εχει?  :-
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
τελοσπαντων επειδη θα παει μακρια η βαλιτσα,ουτε εμενα μου αρεσει να μιλαω γενικως για γκομενικα η πουτανικα αλλα οι πλειοψηφια αυτο κανει...γκομενες και αντρες...μια διαπιστωση κανουμε ...

δε ξερω τι λεει ο τυπος αλλα ειναι γεγονος οτι οι γκομενες οι ωραιες που λες τραβανε κι αυτες μεγαλο ζορι γι αυτο ειναι και μαλακισμενες(μερικες) ... σκεψου τι μαλακιες ακουει η καθε ωραια γκομενα απ τον καθε μαλακα και κρινε...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
τελοσπαντων επειδη θα παει μακρια η βαλιτσα,ουτε εμενα μου αρεσει να μιλαω γενικως για γκομενικα η πουτανικα αλλα οι πλειοψηφια αυτο κανει...γκομενες και αντρες...μια διαπιστωση κανουμε ...

δε ξερω τι λεει ο τυπος αλλα ειναι γεγονος οτι οι γκομενες οι ωραιες που λες τραβανε κι αυτες μεγαλο ζορι γι αυτο ειναι και μαλακισμενες(μερικες) ... σκεψου τι μαλακιες ακουει η καθε ωραια γκομενα απ τον καθε μαλακα και κρινε...

Στα αρχιδια μου τι εχει ακουσει.
Αν δεν τα εχει ξεπερασει να κατσει σπιτι της.
Δατς λάιφ.

Οτι οροι υπάρχουν για ολους και ολες υπάρχουν και για αυτην.
Μην σας τουμπαρουν στο ετσι  :rockon:

 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
παντως εγω αρχιζω και συμπαθω τις γκομενες ωρες ωρες...βλεπω κατι τυπους στο δρομο η στις καφετεριες πως κανουν και λεω ''αυτοι στο μπουρδελα.κομ θα γραφουν'' ...  :2funny:

 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Απλα εχω βαρεθει ρε φιλε τη θεωρια...
οσο και αν φαινεται περιεργο επειδη παλια δεν ξεχναω
οτι υπηρξα αρκετα φαφλατάς. (Δεν εχω πει ψεμματα σε τιποτα ωστοσο προσοχη! )

Νταξει τωρα να λεμε θεωριες... οτι οι γυναικες γαμιουνται αβερτα αλλα καποιοι κοιμουνται
ή οτι οι γυναικες ΔΕΝ γαμιουνται αβερτα και καποιοι εχουν ξυπνησει και το χουν καταλαβει
τι νοημα εχει?  :-
...η αξία της θεωρίας φαίνεται στην επαλήθευση λοιπόν  ;)
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Στα αρχιδια μου τι εχει ακουσει.
Αν δεν τα εχει ξεπερασει να κατσει σπιτι της.
Δατς λάιφ.

Οτι οροι υπάρχουν για ολους και ολες υπάρχουν και για αυτην.
Μην σας τουμπαρουν στο ετσι  :rockon:

Πρωτη φορα συμφωνω μαζι σου... :S
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
παντως εγω αρχιζω και συμπαθω τις γκομενες ωρες ωρες...βλεπω κατι τυπους στο δρομο η στις καφετεριες πως κανουν και λεω ''αυτοι στο μπουρδελα.κομ θα γραφουν'' ...  :2funny:

Το κανα και εγω αυτο το λαθος παλια.
Να μην βιαζεσαι να συμπαθησεις κανεναν...
και να πας με το μερος.

Που ξες εσυ αν η γκομενα δεν αξιζε το καμακι που πηρε?
Εισαι σιγουρος οτι δεν το αξιζε?

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
...η αξία της θεωρίας φαίνεται στην επαλήθευση λοιπόν  ;)

Η αξια της θεωριας φαινεται στο ποσο
μπορει να περιγράψει επαρκώς , κατανοητά και με απλότητα
αυτο που δουλεύει στην πράξη.

Η επαλήθευση πιστοποιεί την θεωρία.
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Το κανα και εγω αυτο το λαθος παλια.
Να μην βιαζεσαι να συμπαθησεις κανεναν...
και να πας με το μερος.

Που ξες εσυ αν η γκομενα δεν αξιζε το καμακι που πηρε?
Εισαι σιγουρος οτι δεν το αξιζε?
ελα ρε βολντε γαμωτο μη μου το χαλας και σε συμπαθω...εννοειται οτι δε ξερεις τι ειναι ο αλλος αλλα οταν βλεπεις το μπουρναζογκομενο, θυρα 13 ,γαμω και δερνω κι εχω και παπι με εξατμιση να την πεφτει στο κοριτσακι σε στυλ γκουσγκουνη ε με πιανουν τα γελια...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
παντως εγω αρχιζω και συμπαθω τις γκομενες ωρες ωρες...βλεπω κατι τυπους στο δρομο η στις καφετεριες πως κανουν και λεω ''αυτοι στο μπουρδελα.κομ θα γραφουν'' ...  :2funny:

να στο πώ αλλιώς :

έστω ότι έχεις μια γκόμενα , αυτή γιατί να "καθίσει" και να μην κάνει τη ζωή δύσκολη σε κάποιον λιγούρη ή ανώμαλο ή picker ή ...κτλ κτλ ?

όλα έχουν την εξηγησή τους  ;)

Η αξια της θεωριας φαινεται στο ποσο
μπορει να περιγράψει επαρκώς , κατανοητά και με απλότητα
αυτο που δουλεύει στην πράξη.

Η επαλήθευση πιστοποιεί την θεωρία.
συμφωνώ,

η θεωρία πρέπει να υποβάλλεται συνεχώς σε έμπρακτα test για να βλέπουμε κατά πόσο είναι σωστή
και όσο περνάει ο καιρός , όλο και κάποια λάθη θα εμφανίζονται , οπότε θα αναγκαζόμαστε συνεχώς να την εξελλίσουμε και να την βελτιστοποιούμε...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ελα ρε βολντε γαμωτο μη μου το χαλας και σε συμπαθω...εννοειται οτι δε ξερεις τι ειναι ο αλλος αλλα οταν βλεπεις το μπουρναζογκομενο, θυρα 13 ,γαμω και δερνω κι εχω και παπι με εξατμιση να την πεφτει στο κοριτσακι σε στυλ γκουσγκουνη ε με πιανουν τα γελια...

Τι να σου πω. Δεν ξερω. Δεν ημουν μπροστα.
Να δω τι φοραει και η γκομενα στην οποια ο αλλος
απεκτησε το δικαιωμα να κανει καμακι... ή να δω αν του εριξε
καμια περιεργη ματια πιο πριν ... δεν ειναι τρελος και ο αλλος.  ;)

Ποσες φορες έχουμε δει "αθωα" θυματακια σε τετοιο στυλ.... για αυτο
εχω πλεον μια γαμημενη αρχη στη ζωη μου  :grin: να μην κρινω αν δεν ακουσω ή δεν δω
και τις 2 πλευρές.  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom