Νέα

Ο καθηγητής και η καθηγήτρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KWSTAS22C
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 331
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
τελικά για καλή μου τυχη με δέχτηκαν στο σχολείο της γυναίκας μου. Μετά από λίγο καιρό. Στην αρχή μου είπαν ότι είναι πληρης . Όμως μετά από λίγο καιρό ένας καθηγητής έφυγε απ το σχολείο και έτσι με προσελαβαν εκεί. Δεν ήταν το καλυτερο μου να κάνω μάθημα σε επαγγελματικό αλλά το καλό ήταν και μου εδινε χαρά ότι θα ήμουν στον ίδιο χώρο με τη γυναίκα μου. Ήταν παρασκευη και την Δευτέρα θα έπιανα δουλειά κανονικά
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.507
Κριτικές
20
Like
22.743
Πόντοι
8.346
Τελικά δεν μας είπες ποια βογκουσε όταν έκανες ιδιαίτερα.
Για να μας το ανέφερες πάει να πει ότι κάποιο ρόλο παίζει στην αφήγηση.
Τι περιμένεις και συ..
Ο τύπος είναι ναυάγιο
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Έκεινο το Σάββατο δεν έκανε ιδιαίτερα η γυναίκα μου και βγήκε για ψώνια. Έτσι πήγα μαζί της για να περάσουμε λίγο χρόνο μαζί. Σε ένα μαγαζί όπως μπήκαμε πετύχαμε τον βλάκα τον αλυτάμπουρα τον Σάκη.Εννοειτε έκανα πως δεν τον ειδα. Τελικά εγώ πήγα στα αντρικά να δω για παντελόνι βρήκα ένα και πήγα στο δοκιμαστήριο. Το δοκιμαστήριο δεν ήταν απ τα κλασικά με το παραβάν .Ήταν ένα μικρό δωμάτιο σαν αποθήκη. Ενώ η γυναίκα μου έψαχνε επάνω στα γυναικεία για καμιά φούστα. Αφού δοκίμασα δυό παντελόνια στο δοκιμαστήριο πήγα να βγώ και η πόρτα δεν άνοιγε είχε κολλήσει. Έκανα τα αδύνατα δυνατά για να βγώ αλλά τίποτα είχε φρακάρει. Φώναζα για να με ακούσουν και να ανοίξουν αλλά δεν με άκουγαν. Τελικά μετά απο αρκετή ώρα μια πωλητήρια με άκουσε και ήρθε να ανοίξει. Όμως δεν έβρισκε το κλειδί. Κάτι πολυ παράξενο μιας και θυμάμαι είχε κλειδί απ έξω νομίζω. Τελικά αυτή βρήκε άλλο κλειδί και άνοιξε την πόρτα. Όταν βγήκα και τελείωσα πείρα το παντελόνι και πήγα πανω.Αποκλειεται η γυναίκα μου να τελείωνε γρηγορότερα με τα ψώνια απο εμένα και ασ άργησα με την αναποδιά που μου έτυχε. Όπως και η κάθε γυναίκα δηλαδή έτσι και η Σοφία πάντα αργούσε στα ψώνια. Ανέβηκα στον επάνω όροφο στα γυναικεία να βρώ τη γυναίκα μου. Αλλά δεν είχε ψυχή επάνω .τη φώναξα - αγάπη μου; Σόφη;
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
ενώ πλησίασα προς το δοκιμαστήριο μήπως και δοκίμαζε κανα ρούχο. - Σοφη ; μετά όντως άκουσα τη φωνή της μέσα απ το παραβάν - ναι μωρό μου εδώ είμαι !περίμενε βγαίνω σε λίγο.
- δοκιμάζεις ;
- ναι ναι ! δοκιμάζω. ... Εε ..μωρό μου ; μου κάνεις μια χάρη; μου είπε ναζιάρικα.
- φυσικά
- μωρε νομίζω ξέχασα κάτω την τσάντα μου...πας να ρίξεις μια μάτια να δεις αν είναι εκεί..κοίτα και στο ταμείο;
- εντάξει πάω . Κατέβηκα ξανά κάτω να ψάξω αλλά δε την βρήκα. Έψαξα παντου. Ξανανεβαίνοντας την είδα να μιλάει με τον βλάκα τον Σάκη. Εγώ είπα στη γυναίκα μου για να τους διακόψω και να τη βοηθήσω να ξεφύγει.
- αγάπη μου δε τη βρήκα
- εντάξει μωρό μου την βρήκα εδώ ήταν τελικά . Και κοίτα και ποιόν πέτυχα εδώ τον μαθητή μου τον Σάκη. Δεν είναι απίστευτο;
Εγώ έμεινα - μαθητής σου; μα αυτός ήταν στο δικό μου σχολείο πριν λίγο καιρό.
- αλήθεια; γνωρίζεστε ;

περυσι είχε μηνει στην ίδια τάξη και αφου φέτος έφυγε σκέφτηκα ότι τα είχε παρατησει είχα υποθέσει
- δεν ήξερα ότι ξεκίνησες παλι σε άλλο σχολείο.Και πως κι απο δω ;του είπα
- να ήρθα να διαλέξω ένα δώρο για την κοπέλα μου. Και ζήτησα τη βοήθεια της κυρίας Σοφίας.
- τι βοήθεια;
- ε να μου πει τη γνώμη της και να μου πεί και τι νούμερο να πάρω γιατί δεν ξέρω απο γυναικεία νούμερα.
- μην ανησυχείς θα σε βοηθήσω
- μα βρε αγάπη μου δεν είναι καλύτερα να τον βοηθήσει μια πωλητήρια.
- ναι της είπα αλλά όπως φαίνεται είναι καινούργια και δεν έχει ιδέα.Ενω η κύρια Σοφη φαίνεται πως είναι άνθρωπος που ξέρει απο ωραίο ντύσιμο είναι πάντα τόσο καλοντυμένη στην πένα.
- σ ευχαριστώ.μην αγχώνεσαι θα σε βοηθήσω. Κοίτα δεν πειράζει που δεν έχεις νουμερο.Μπορεις να μου περιγράψεις λίγο το ύψος και τα κιλά της και θα τη βρούμε την άκρη.
- ε να είναι περιπου 1,65 .
- α δε το πιστευω στο υψος μου.
- ναι είναι περίπου στο ίδιο υψος.και είναι αδύνατη αλλά όχι κοκαλιάρα γύρω στα 55 κιλά. Έχει ωραίο καλιγραμο σώμα με πολυ ωραίες καμπύλες. Έχει μακριά καστανα μαλλιά.
- εντάξει ξέρουμε αρκετά νομίζω ότι αυτό θα είναι το σωστό νούμερο απ αυτά που κρατάς.Αυτός κρατούσε τρεις μπλούζες και η γυναίκα μου του έδειξε τη μια
- δεν είμαι σίγουρος φοβάμαι ότι θα τη στενεύει.
- 55 κιλά δεν είπες είναι;ε αυτή θα της κάνει.
- δεν ξέρω.ξερετε είναι αδύνατη αλλά ...έχει μεγάλα βυζιά.
Η γυναίκα μου ψηλό ντράπηκε και κρατήθηκε να μην γελάσει με τους άξεστος τρόπους του.
Ενώ εγώ ξεροβηξα αυστηρά για να τον κάνω να σημαζευτει.
- Σάκη σε παρακαλώ πως εκφράζεσαι έτσι; του είπε η Σοφη
- ε αφού έχει τι να πω; και του είπα εγώ για να βγάλω τη γυναίκα μου απ τη δύσκολη θέση
- θα μπορούσες να το πεις πιο ευγενικά ότι έχει πλούσιο στήθος.
- αχ μπράβο μωρό μου είσαι πραγματικός κυριος. Μου είπε η γυναίκα μου και μου έδωσε ένα φιλί στο στόμα. Εγώ ντράπηκα λίγο γιατί ξαφνιάστηκα που με φίλησε αλλά είδα ότι και το τσογλάνι ξαφνιάστηκε και μάλλον ζήλεψε που με φίλησε . Γιατί όσο μιλούσαν την έτρωγε με τα μάτια την γυναίκα μου και όλο τα βυζιά της κοιτούσε. Ενώ μετά η γυναίκα μου του είπε.
- εντάξει Σάκη μήπως ξέρεις τι νούμερο σουτιέν φοράει;
- ναι φοράει τέσσερα νομίζω.
- α τέλεια ίδιο νούμερο με εμένα. Εντάξει τότε θα πάρεις αυτήν εδώ και θα της είναι μια χαρά.
-Και λίγο μεγαλύτερη να είναι δεν πειράζει .Είπε αυτός.
και η γυναίκα μου του είπε
- εννοείται καλύτερα μεγαλύτερη παρα μικρότερη.
- εντάξει ευχαριστώ, γειά σας. Μας χαιρέτησε και αφού έφυγε η γυναίκα μου δοκίμασε και μερικά ρούχα ακόμα και πήρε και κανα δυο εσώρουχα.Μολις τα είδα καυλωσα. κάτι σουτιέν που έκρυβαν μόνο ρόγα και κάτι στρινγκ κορδόνια.Μετά φύγαμε.
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
- ω την κυρία Σοφία !
- ε ναι τι παθατε ;
- χα τιποτα τιποτα....
Εξαριρετη καθηγήτρια και πολυ εργατική.
Η καλυτερη φιλόλογος.
- ναι το ξερω είναι πολυ καλη.
- έχει πολλές γλωσσολογικες ικανότητες.
- μήπως ξέρετε σε ποια αίθουσα είναι ; ηρθα να την παρω.
- Εεεεε ναι.. Ξέρετε... Θα αργήσει λίγο...
- ναι το ξερω ήρθα νησί ώρα νωρίτερα. Σε μησί ώρα δεν τελειώνει το μάθημα;
- οχι... το τμήμα που έχει μάθημα έγραφε διαγώνισμα και τελείωσαν όλοι νωρίτερα. Και έτσι την έστειλα σε μια εξωτερική δουλειά.
- α θα αργήσει δηλαδή;
- ε Οχι πολυ αν θέλετε να την περιμενετε εδώ στην παρακατω αίθουσα. Και μόλις έρθει θα της πω να έρθει να σας βρει.
-Εντάξει ευχαριστώ.



Έτσι πήγα εκεί που μου ειπε ο υποδιευθυντής. Η Σόφη σήμερα θα τελείωνε στις 12 . Η ώρα ήταν 11:40 ήταν ώρα μαθήματος . Είχαμε συμφωνήσει να περάσω κατά της 12 να την πάρω. Αλλά τελείωσα νωρίτερα. Έτσι είδα λίγο και τον εργασιακό της χώρο. Το κτήριο ήταν παλιό και σε κακή κατάσταση. Δεν της ταίριαζε τέτοιο σχολείο. Ενω παντού έβλεπες μαθητές που έμοιαζαν χούλιγκαν. Ακριβώς το στυλ που σιχαινόμουν απο παιδί αλυταμπουρες.Την ίδια γνώμη είχε και η γυναίκα μου. Αλλά δεν ήταν τόσο αυστηρή όσο εγώ. Αλλά είχε μια ψυχραιμία μια ηρεμία πάντα. Και κατάφερνε να ηρεμεί τα πνεύματα στην τάξη χωρίς να φωνάζει συνεχώς. Πάντως αυτό το σχολείο δεν της ταίριαζε.Η γυναίκα μου ήταν μορφωμένη γυναίκα και τις ταίριαζε καλύτερα ένα σχολείο με καλύτερους μαθητές με πιο ανεβασμένο επίπεδο γνώσεων. Όπου και να κοιτούσα έβλεπα αλυτάμπουρες να καπνίζουν . Ακομα και εν ώρα μαθήματος πολλοι απο αυτους κάθονταν έξω στην πισω πλευρα του προαυλιου τους έβλεπα απ το παραθυρο και καποιοι κάθονταν έξω απο τις τάξεις τους. Ποτέ δεν κατάλαβα τι έβρισκαν τα κορίτσια σε αυτούς τους τύπους .Όμως πάντα είχαν τις πιο ωραίες κοπέλες στα χρόνια μου. Ήταν το σάπιο μηχανάκι που είχαν κάποιοι ή το τσιγάρο που καπνίζανε ; Ποτέ δεν κατάλαβα. Πάντα πείραζαν τα κορίτσια με χυδαίο τρόπο. Ενώ πάντα μείωναν και το έπαιζαν μάγκες σε ήσυχα παιδία και καλους μαθητές όπως ήμουν εγώ στο σχολείο. Ευτυχώς όμως τώρα τα πράγματα άλλαξαν εγώ μεγάλωσα έγινα καθηγητής. Και η γυναίκα μου το ίδιο, έτσι δεν είμαστε ίσα και όμοια μαζί τους. Και μόνο που είμαστε καθηγητές μας σέβονται. Ή έστω μας φοβούνται. Ξέρουν ότι θα υπάρξουν συνέπειες αν μου κάνουν τον μάνγκα ή αν αντί μιλήσουν στον καθηγητή ή την καθηγήτρια τους. Όσο σκεφτόμουν αυτά στην αίθουσα που μου είπε ο υποδιευθυντής. Είχα αφαιρεθεί στις σκέψεις μου.
ρε φιλε ολες αυτες ειναι αχρηστες πληροφοριες που απλα κουραζουν
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
ενώ πλησίασα προς το δοκιμαστήριο μήπως και δοκίμαζε κανα ρούχο. - Σοφη ; μετά όντως άκουσα τη φωνή της μέσα απ το παραβάν - ναι μωρό μου εδώ είμαι !περίμενε βγαίνω σε λίγο.
- δοκιμάζεις ;
- ναι ναι ! δοκιμάζω. ... Εε ..μωρό μου ; μου κάνεις μια χάρη; μου είπε ναζιάρικα.
- φυσικά
- μωρε νομίζω ξέχασα κάτω την τσάντα μου...πας να ρίξεις μια μάτια να δεις αν είναι εκεί..κοίτα και στο ταμείο;
- εντάξει πάω . Κατέβηκα ξανά κάτω να ψάξω αλλά δε την βρήκα. Έψαξα παντου. Ξανανεβαίνοντας την είδα να μιλάει με τον βλάκα τον Σάκη. Εγώ είπα στη γυναίκα μου για να τους διακόψω και να τη βοηθήσω να ξεφύγει.
- αγάπη μου δε τη βρήκα
- εντάξει μωρό μου την βρήκα εδώ ήταν τελικά . Και κοίτα και ποιόν πέτυχα εδώ τον μαθητή μου τον Σάκη. Δεν είναι απίστευτο;
Εγώ έμεινα - μαθητής σου; μα αυτός ήταν στο δικό μου σχολείο πριν λίγο καιρό.
- αλήθεια; γνωρίζεστε ;

περυσι είχε μηνει στην ίδια τάξη και αφου φέτος έφυγε σκέφτηκα ότι τα είχε παρατησει είχα υποθέσει
- δεν ήξερα ότι ξεκίνησες παλι σε άλλο σχολείο.Και πως κι απο δω ;του είπα
- να ήρθα να διαλέξω ένα δώρο για την κοπέλα μου. Και ζήτησα τη βοήθεια της κυρίας Σοφίας.
- τι βοήθεια;
- ε να μου πει τη γνώμη της και να μου πεί και τι νούμερο να πάρω γιατί δεν ξέρω απο γυναικεία νούμερα.
- μην ανησυχείς θα σε βοηθήσω
- μα βρε αγάπη μου δεν είναι καλύτερα να τον βοηθήσει μια πωλητήρια.
- ναι της είπα αλλά όπως φαίνεται είναι καινούργια και δεν έχει ιδέα.Ενω η κύρια Σοφη φαίνεται πως είναι άνθρωπος που ξέρει απο ωραίο ντύσιμο είναι πάντα τόσο καλοντυμένη στην πένα.
- σ ευχαριστώ.μην αγχώνεσαι θα σε βοηθήσω. Κοίτα δεν πειράζει που δεν έχεις νουμερο.Μπορεις να μου περιγράψεις λίγο το ύψος και τα κιλά της και θα τη βρούμε την άκρη.
- ε να είναι περιπου 1,65 .
- α δε το πιστευω στο υψος μου.
- ναι είναι περίπου στο ίδιο υψος.και είναι αδύνατη αλλά όχι κοκαλιάρα γύρω στα 55 κιλά. Έχει ωραίο καλιγραμο σώμα με πολυ ωραίες καμπύλες. Έχει μακριά καστανα μαλλιά.
- εντάξει ξέρουμε αρκετά νομίζω ότι αυτό θα είναι το σωστό νούμερο απ αυτά που κρατάς.Αυτός κρατούσε τρεις μπλούζες και η γυναίκα μου του έδειξε τη μια
- δεν είμαι σίγουρος φοβάμαι ότι θα τη στενεύει.
- 55 κιλά δεν είπες είναι;ε αυτή θα της κάνει.
- δεν ξέρω.ξερετε είναι αδύνατη αλλά ...έχει μεγάλα βυζιά.
Η γυναίκα μου ψηλό ντράπηκε και κρατήθηκε να μην γελάσει με τους άξεστος τρόπους του.
Ενώ εγώ ξεροβηξα αυστηρά για να τον κάνω να σημαζευτει.
- Σάκη σε παρακαλώ πως εκφράζεσαι έτσι; του είπε η Σοφη
- ε αφού έχει τι να πω; και του είπα εγώ για να βγάλω τη γυναίκα μου απ τη δύσκολη θέση
- θα μπορούσες να το πεις πιο ευγενικά ότι έχει πλούσιο στήθος.
- αχ μπράβο μωρό μου είσαι πραγματικός κυριος. Μου είπε η γυναίκα μου και μου έδωσε ένα φιλί στο στόμα. Εγώ ντράπηκα λίγο γιατί ξαφνιάστηκα που με φίλησε αλλά είδα ότι και το τσογλάνι ξαφνιάστηκε και μάλλον ζήλεψε που με φίλησε . Γιατί όσο μιλούσαν την έτρωγε με τα μάτια την γυναίκα μου και όλο τα βυζιά της κοιτούσε. Ενώ μετά η γυναίκα μου του είπε.
- εντάξει Σάκη μήπως ξέρεις τι νούμερο σουτιέν φοράει;
- ναι φοράει τέσσερα νομίζω.
- α τέλεια ίδιο νούμερο με εμένα. Εντάξει τότε θα πάρεις αυτήν εδώ και θα της είναι μια χαρά.
-Και λίγο μεγαλύτερη να είναι δεν πειράζει .Είπε αυτός.
και η γυναίκα μου του είπε
- εννοείται καλύτερα μεγαλύτερη παρα μικρότερη.
- εντάξει ευχαριστώ, γειά σας. Μας χαιρέτησε και αφού έφυγε η γυναίκα μου δοκίμασε και μερικά ρούχα ακόμα και πήρε και κανα δυο εσώρουχα.Μολις τα είδα καυλωσα. κάτι σουτιέν που έκρυβαν μόνο ρόγα και κάτι στρινγκ κορδόνια.Μετά φύγαμε.
πες μας κατευθειαν ρε κωστα γτ θα γεννησουμε σε λιγο... στην πηδηξε ο Σακης;;; που θες ν καταληξεις;;;;
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Μάστορα σε δημόσιο σχολείο δεν είσαι; Δεν φεύγεις έτσι απλά .
Ούτε μπορούν να σε απολύσουν έτσι απλα.
Εδω δεν του εχουν παρει το πτυχιο για τοσα ορθογραφικά λαθη, για ενα τσαμπουκα με τον μαθητη θα τον απολυσουν?
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Τι ανωμαλια ειναι αυτη η μαλακια
Του καταγαμανε τη γυναικα, αυτος δε βλεπει, ουτε μας περιγραφει τιποτα
Που σκατα το παει ο ποιητης
Ειναι το σασπενς τυπε. Και ο Χιτσκοκ σου εδειχνε στην μπανιερα να τρεχει αιμα, δεν σου εδειχνε τις μαχαιριες.
Χιτσκοκικος ο Σουγκαρ Κωστας…
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Σκέφτεται τη συνέχεια παιδιά ησυχιααα. Είδατε τι καλός καθηγητής που είμαι
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Η φετινή χρονιά όμως για εμενα ήταν απ την αρχή καταστροφική. Γιατί στην αρχή της χρονιάς συνέβη βέβαια πολυ δυσάρεστο περιστατικο με ένα μαθητή. Στην τρίτη λυκείου. Από παλια ήταν πολυ αυθαδης αλλά φετος είχε παραγινει . Έμπαινε στην τάξη οπότε ήθελε. Έφευγε οπότε ήθελε πριν τελειώσει το μάθημα. Μια μέρα δεν άντεξα και τον πηγα στον διευθυντή και ζήτησα την αποβολή του. Ο διευθυντής δεν ήθελε να τον αποβάλει τον αληταμπουρα τον Σάκη. Γιατί οι γονείς του ήταν μάλλον λεφτάδες ή δεν ξέρω και γω τι; εγώ ήμουν όμως εξοργισμένος και επεμενα να αποβληθεί. Τελικά ο διευθυντής τον έστειλε σπιτι του για εκείνη τη μέρα. Την επόμενη μέρα ήρθε κανονικά. Την πρωτη ώρα ήταν πολυ ήσυχος. Μάλιστα ειχε κάτσει και στο πρωτο θρανίο και είχε έρθει πρωτος σημερα στην τάξη. Πριν χτυπήσει το κουδούνι πηγα στην τάξη και τον βρηκα μόνο του εκεί. Θα του έτριξαν τα δόντια και οι γονείς του σκέφτηκα. Όπως άρχισε το μάθημα σε μια δόση πηγα να κάτσω στην καρέκλα και ξαφνικά έπεσα κάτω. Το ποδι της καρέκλας είχε σπάσει. Όλοι σχεδόν έσκασαν στα γελοία. Είδα το ποδι της καρέκλας ήταν πριονισμενο. Σηκώθηκα εξοργισμένος και ρωτουσα ποιος το έκανε και αν δεν το πουν θα φανε όλοι αποβολή. Μετά θυμήθηκα ότι το χαϊβάνι ήταν μόνος το πρωι στην τάξη. Δεν άντεξα πηγα προς το μέρος του και του είπα να ανοίξει την τσάντα του. Αυτός δεν το έκανε. Τότε άνοιξα εγώ την τσάντα του ενώ αυτός προσπαθουσε να με εμποδίσει. Ανοίγοντας την τσάντα βρηκα μέσα ένα πριονακι. Τον ηλίθιο σκέφτηκα ουτε πεντάχρονο να ήταν. Μόλις πηηα να βγαλω το πριονακι απ την τσάντα με έσπρωξε ο ηλίθιος. Και έπεσα κάτω ενώ πηρε την τσάντα. Εγώ σηκώθηκα και αυτός μου όρμησε και αρχίσαμε να πλακωνομαστε. Μου έριξε μια μπουνιά υπουλα όπως προσπαθουσα να τον ακινητοποιησω και έπεσα κάτω. Όμως ξανά σηκώθηκα και πιαστηκαμε στα χέρια ξανά. Μέσα στη φασαρία ήρθε ο διευθυντής και ένας καθηγητής ακομα και μας σταμάτησαν. Ο διευθυντής αφου του είπα τι έγινε φαινόταν έξαλλος και με τους δυο μας. Τελικά φώναξε τους γονείς του. Την επόμενη μέρα ο διευθυντής με φώναξε στο γραφείο μου είπε ότι ο Σάκης το κωλοπαιδι θα φυγει απ το σχολείο. Εγώ χάρηκα. Όμως μετά μου είπε ότι η συμπεριφορά μου ήταν απαράδεκτη που πιαστικα στα χέρια με μαθητή και με απελησε. Τρελάθηκα με αυτό δεν μπορουσα να το πιστεψω. Ήταν ανένδοτος. Έφυγα με συνοπτικες διαδικασίες. Για ένα κωλοπαιδι έμεινα χωρίς δουλειά.
Καλα βρε Καριολη.....εγραψες ενα σεντονι για να φτασεις στο θεμα???Πες κατευθειαν οτι κατεβηκες στην Συγγρου μωρη Τρελλη .....ο Αλλος... ο Μανωλακης κατεβηκε στον παραδρομο και πλακωθηκε στα τσιμπουκια για να μαζεψει χρηματα να απελευθερωσει την γυναικα του απο τους απαγωγεις...Αυτος εγινε Θυσια για την Αγαπη...!!!
Εσυ ????γιατι κατεβηκες ??Παλιο-υλιστη...!!!!
Μωρη τρελλη....ποσες φορες ειδες τον Αστερισμο της Παρθενου....πηγες να κατσεις στην Καρεκλα???
υσ.τον εσπασες τον δονητη ....!!!!
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Σε ιδιωτικό ήμουν. Το ίδιο και η γυναίκα μου
Μωρη Αποτιστη....!!!!!σε ιδιωτικο ησουν???
roda-tsanta.jpg
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
ενώ πλησίασα προς το δοκιμαστήριο μήπως και δοκίμαζε κανα ρούχο. - Σοφη ; μετά όντως άκουσα τη φωνή της μέσα απ το παραβάν - ναι μωρό μου εδώ είμαι !περίμενε βγαίνω σε λίγο.
- δοκιμάζεις ;
- ναι ναι ! δοκιμάζω. ... Εε ..μωρό μου ; μου κάνεις μια χάρη; μου είπε ναζιάρικα.
- φυσικά
- μωρε νομίζω ξέχασα κάτω την τσάντα μου...πας να ρίξεις μια μάτια να δεις αν είναι εκεί..κοίτα και στο ταμείο;
- εντάξει πάω . Κατέβηκα ξανά κάτω να ψάξω αλλά δε την βρήκα. Έψαξα παντου. Ξανανεβαίνοντας την είδα να μιλάει με τον βλάκα τον Σάκη. Εγώ είπα στη γυναίκα μου για να τους διακόψω και να τη βοηθήσω να ξεφύγει.
- αγάπη μου δε τη βρήκα
- εντάξει μωρό μου την βρήκα εδώ ήταν τελικά . Και κοίτα και ποιόν πέτυχα εδώ τον μαθητή μου τον Σάκη. Δεν είναι απίστευτο;
Εγώ έμεινα - μαθητής σου; μα αυτός ήταν στο δικό μου σχολείο πριν λίγο καιρό.
- αλήθεια; γνωρίζεστε ;

περυσι είχε μηνει στην ίδια τάξη και αφου φέτος έφυγε σκέφτηκα ότι τα είχε παρατησει είχα υποθέσει
- δεν ήξερα ότι ξεκίνησες παλι σε άλλο σχολείο.Και πως κι απο δω ;του είπα
- να ήρθα να διαλέξω ένα δώρο για την κοπέλα μου. Και ζήτησα τη βοήθεια της κυρίας Σοφίας.
- τι βοήθεια;
- ε να μου πει τη γνώμη της και να μου πεί και τι νούμερο να πάρω γιατί δεν ξέρω απο γυναικεία νούμερα.
- μην ανησυχείς θα σε βοηθήσω
- μα βρε αγάπη μου δεν είναι καλύτερα να τον βοηθήσει μια πωλητήρια.
- ναι της είπα αλλά όπως φαίνεται είναι καινούργια και δεν έχει ιδέα.Ενω η κύρια Σοφη φαίνεται πως είναι άνθρωπος που ξέρει απο ωραίο ντύσιμο είναι πάντα τόσο καλοντυμένη στην πένα.
- σ ευχαριστώ.μην αγχώνεσαι θα σε βοηθήσω. Κοίτα δεν πειράζει που δεν έχεις νουμερο.Μπορεις να μου περιγράψεις λίγο το ύψος και τα κιλά της και θα τη βρούμε την άκρη.
- ε να είναι περιπου 1,65 .
- α δε το πιστευω στο υψος μου.
- ναι είναι περίπου στο ίδιο υψος.και είναι αδύνατη αλλά όχι κοκαλιάρα γύρω στα 55 κιλά. Έχει ωραίο καλιγραμο σώμα με πολυ ωραίες καμπύλες. Έχει μακριά καστανα μαλλιά.
- εντάξει ξέρουμε αρκετά νομίζω ότι αυτό θα είναι το σωστό νούμερο απ αυτά που κρατάς.Αυτός κρατούσε τρεις μπλούζες και η γυναίκα μου του έδειξε τη μια
- δεν είμαι σίγουρος φοβάμαι ότι θα τη στενεύει.
- 55 κιλά δεν είπες είναι;ε αυτή θα της κάνει.
- δεν ξέρω.ξερετε είναι αδύνατη αλλά ...έχει μεγάλα βυζιά.
Η γυναίκα μου ψηλό ντράπηκε και κρατήθηκε να μην γελάσει με τους άξεστος τρόπους του.
Ενώ εγώ ξεροβηξα αυστηρά για να τον κάνω να σημαζευτει.
- Σάκη σε παρακαλώ πως εκφράζεσαι έτσι; του είπε η Σοφη
- ε αφού έχει τι να πω; και του είπα εγώ για να βγάλω τη γυναίκα μου απ τη δύσκολη θέση
- θα μπορούσες να το πεις πιο ευγενικά ότι έχει πλούσιο στήθος.
- αχ μπράβο μωρό μου είσαι πραγματικός κυριος. Μου είπε η γυναίκα μου και μου έδωσε ένα φιλί στο στόμα. Εγώ ντράπηκα λίγο γιατί ξαφνιάστηκα που με φίλησε αλλά είδα ότι και το τσογλάνι ξαφνιάστηκε και μάλλον ζήλεψε που με φίλησε . Γιατί όσο μιλούσαν την έτρωγε με τα μάτια την γυναίκα μου και όλο τα βυζιά της κοιτούσε. Ενώ μετά η γυναίκα μου του είπε.
- εντάξει Σάκη μήπως ξέρεις τι νούμερο σουτιέν φοράει;
- ναι φοράει τέσσερα νομίζω.
- α τέλεια ίδιο νούμερο με εμένα. Εντάξει τότε θα πάρεις αυτήν εδώ και θα της είναι μια χαρά.
-Και λίγο μεγαλύτερη να είναι δεν πειράζει .Είπε αυτός.
και η γυναίκα μου του είπε
- εννοείται καλύτερα μεγαλύτερη παρα μικρότερη.
- εντάξει ευχαριστώ, γειά σας. Μας χαιρέτησε και αφού έφυγε η γυναίκα μου δοκίμασε και μερικά ρούχα ακόμα και πήρε και κανα δυο εσώρουχα.Μολις τα είδα καυλωσα. κάτι σουτιέν που έκρυβαν μόνο ρόγα και κάτι στρινγκ κορδόνια.Μετά φύγαμε.
- εννοείται καλύτερα μεγαλύτερη παρα μικρότερη.
Eτσι σε Θελω.....να σου αρεσουν τα μεγαλα μεγεθη....να το ευχαριστιεσαι ....μωρη Αναφτρα!!!!
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
ενώ πλησίασα προς το δοκιμαστήριο μήπως και δοκίμαζε κανα ρούχο. - Σοφη ; μετά όντως άκουσα τη φωνή της μέσα απ το παραβάν - ναι μωρό μου εδώ είμαι !περίμενε βγαίνω σε λίγο.
- δοκιμάζεις ;
- ναι ναι ! δοκιμάζω. ... Εε ..μωρό μου ; μου κάνεις μια χάρη; μου είπε ναζιάρικα.
- φυσικά
- μωρε νομίζω ξέχασα κάτω την τσάντα μου...πας να ρίξεις μια μάτια να δεις αν είναι εκεί..κοίτα και στο ταμείο;
- εντάξει πάω . Κατέβηκα ξανά κάτω να ψάξω αλλά δε την βρήκα. Έψαξα παντου. Ξανανεβαίνοντας την είδα να μιλάει με τον βλάκα τον Σάκη. Εγώ είπα στη γυναίκα μου για να τους διακόψω και να τη βοηθήσω να ξεφύγει.
- αγάπη μου δε τη βρήκα
- εντάξει μωρό μου την βρήκα εδώ ήταν τελικά . Και κοίτα και ποιόν πέτυχα εδώ τον μαθητή μου τον Σάκη. Δεν είναι απίστευτο;
Εγώ έμεινα - μαθητής σου; μα αυτός ήταν στο δικό μου σχολείο πριν λίγο καιρό.
- αλήθεια; γνωρίζεστε ;

περυσι είχε μηνει στην ίδια τάξη και αφου φέτος έφυγε σκέφτηκα ότι τα είχε παρατησει είχα υποθέσει
- δεν ήξερα ότι ξεκίνησες παλι σε άλλο σχολείο.Και πως κι απο δω ;του είπα
- να ήρθα να διαλέξω ένα δώρο για την κοπέλα μου. Και ζήτησα τη βοήθεια της κυρίας Σοφίας.
- τι βοήθεια;
- ε να μου πει τη γνώμη της και να μου πεί και τι νούμερο να πάρω γιατί δεν ξέρω απο γυναικεία νούμερα.
- μην ανησυχείς θα σε βοηθήσω
- μα βρε αγάπη μου δεν είναι καλύτερα να τον βοηθήσει μια πωλητήρια.
- ναι της είπα αλλά όπως φαίνεται είναι καινούργια και δεν έχει ιδέα.Ενω η κύρια Σοφη φαίνεται πως είναι άνθρωπος που ξέρει απο ωραίο ντύσιμο είναι πάντα τόσο καλοντυμένη στην πένα.
- σ ευχαριστώ.μην αγχώνεσαι θα σε βοηθήσω. Κοίτα δεν πειράζει που δεν έχεις νουμερο.Μπορεις να μου περιγράψεις λίγο το ύψος και τα κιλά της και θα τη βρούμε την άκρη.
- ε να είναι περιπου 1,65 .
- α δε το πιστευω στο υψος μου.
- ναι είναι περίπου στο ίδιο υψος.και είναι αδύνατη αλλά όχι κοκαλιάρα γύρω στα 55 κιλά. Έχει ωραίο καλιγραμο σώμα με πολυ ωραίες καμπύλες. Έχει μακριά καστανα μαλλιά.
- εντάξει ξέρουμε αρκετά νομίζω ότι αυτό θα είναι το σωστό νούμερο απ αυτά που κρατάς.Αυτός κρατούσε τρεις μπλούζες και η γυναίκα μου του έδειξε τη μια
- δεν είμαι σίγουρος φοβάμαι ότι θα τη στενεύει.
- 55 κιλά δεν είπες είναι;ε αυτή θα της κάνει.
- δεν ξέρω.ξερετε είναι αδύνατη αλλά ...έχει μεγάλα βυζιά.
Η γυναίκα μου ψηλό ντράπηκε και κρατήθηκε να μην γελάσει με τους άξεστος τρόπους του.
Ενώ εγώ ξεροβηξα αυστηρά για να τον κάνω να σημαζευτει.
- Σάκη σε παρακαλώ πως εκφράζεσαι έτσι; του είπε η Σοφη
- ε αφού έχει τι να πω; και του είπα εγώ για να βγάλω τη γυναίκα μου απ τη δύσκολη θέση
- θα μπορούσες να το πεις πιο ευγενικά ότι έχει πλούσιο στήθος.
- αχ μπράβο μωρό μου είσαι πραγματικός κυριος. Μου είπε η γυναίκα μου και μου έδωσε ένα φιλί στο στόμα. Εγώ ντράπηκα λίγο γιατί ξαφνιάστηκα που με φίλησε αλλά είδα ότι και το τσογλάνι ξαφνιάστηκε και μάλλον ζήλεψε που με φίλησε . Γιατί όσο μιλούσαν την έτρωγε με τα μάτια την γυναίκα μου και όλο τα βυζιά της κοιτούσε. Ενώ μετά η γυναίκα μου του είπε.
- εντάξει Σάκη μήπως ξέρεις τι νούμερο σουτιέν φοράει;
- ναι φοράει τέσσερα νομίζω.
- α τέλεια ίδιο νούμερο με εμένα. Εντάξει τότε θα πάρεις αυτήν εδώ και θα της είναι μια χαρά.
-Και λίγο μεγαλύτερη να είναι δεν πειράζει .Είπε αυτός.
και η γυναίκα μου του είπε
- εννοείται καλύτερα μεγαλύτερη παρα μικρότερη.
- εντάξει ευχαριστώ, γειά σας. Μας χαιρέτησε και αφού έφυγε η γυναίκα μου δοκίμασε και μερικά ρούχα ακόμα και πήρε και κανα δυο εσώρουχα.Μολις τα είδα καυλωσα. κάτι σουτιέν που έκρυβαν μόνο ρόγα και κάτι στρινγκ κορδόνια.Μετά φύγαμε.
Μαλακα!!!Παντρεμενη που αγοραζει καινουργια βρακια ειναι για τον Γαμια της βρε...!!!!!και οχι για τον αντρα της....Κοροιδο...!!!!!με την κυλοτα την χιλιοφορεμενη θα παει???Τσιγγουνη...!!!!εσυ επρεπε να της τα αγοραζεις ..δωρακι για τα γενεθλια της...!!!!Παλιο-λαμογιο μπανιστηρτζη.......!!!!!
images.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom