Νέα

Ο καθηγητής και η καθηγήτρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KWSTAS22C
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 331
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.333
Like
467
Πόντοι
36
Φιλε συγνωμη που θα στο πω αλλα εχω την υποψια πως η γυναικα σου ξενογαμιεται
και δεν τον πειράζει γιατ'ι ο άνθρωπος είναι <open mind> ..... αν κοιτάξεις δυτικότερα πολλά ζευγάρια βιώνουν ανάλογες εμπειρίες και δεν εχουν μετανιώσει ......
 

gappag

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
120
Like
19
Πόντοι
1
Καλησπέρα Κώστα, Ζαχαρία ή Δημήτρη ή Θάνο. Επειδή έχω μια δουλίτσα με την πρώην αύριο πρωί, θα συνεχιστεί η ιστορία?
Ήρεμα ρωτάω...
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.362
Πόντοι
736
Καλησπέρα Κώστα, Ζαχαρία ή Δημήτρη ή Θάνο. Επειδή έχω μια δουλίτσα με την πρώην αύριο πρωί, θα συνεχιστεί η ιστορία?
Ήρεμα ρωτάω...
χχαχαχαχαχαχα, φιλε τι μου θυμισες! Αξεχαστο Ρετιρε
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
931
Like
2.975
Πόντοι
446
13 σελιδες για να μας πεις οτι παρτουζωσαν την γυναικα σου...ποσο μαλακας εισαι?? και εγω ειμαι ακομα πιο μαλακας που καθησα και διαβασα αυτες τις ΠΑΠΑΡΙΕΣ

Παντως αμα σε φτιαχνει η ιδεα του να παρτουζωνουν την γυναικα σου, μπορω να σε βοηθησω να κανεις την φαντασιωση σου πραγματικοτητα :fuck1::fuck1:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Τοτε είδα την Σοφία να βγαίνει απο το ασανσέρ , εγώ την είδα προφίλ αυτή κάτι έγγραφε στο κινητό και δεν με είδε . Και πριν προλάβει να με δει έτρεξα πίσω της και της έκλεισα τα μάτια με τα χέρια μου.

- αχ σιγά...μ..
Αυτή έκλεισε το κινητό .Ενώ εγώ την αγκάλιασα και της είπα
-έκπληξη !
- μ μωρό μου;! Δεν το πιστεύω!
- αγάπη μου και συ εδώ κάνεις μάθημα
. - ναι μωρό μου.εδω
- δεν ήξερα ότι έκανες και συ εδώ.σε ποιον κάνεις ;
- σε δυο μαθήτριες τις τρίτης ασε εσυ ;
- και γω σε μια μαθήτρια της δευτέρας. Έλα θα σε πάω με τ αμάξι και θα φύγω σφαίρα για το επόμενο μάθημα.
- α όχι αστο μωρό μου θα πάω με τα πόδια γιατί πρέπει να κάνω και κάτι ψώνια.
- έλα θα σε πάω εγώ εδώ κοντά δεν είναι ;
- οχι όχι ασε θα πάω με τα πόδια να περπατήσω και λίγο. - Εντάξει αγάπη μου θα τα πούμε στο σπίτι . Έτσι έφυγα βιαστικός για το επόμενο μάθημα αφήνοντας πίσω τη γυναίκα μου που είχε βγάλει το καθρεφτάκι της και σιαχνοταν.Την κοίταξα όπως έφευγα απο μακριά. Ακόμα και απο απόσταση φαινόταν πολυ σέξι με αυτό το κλασατο και σέξι ντύσιμο της, με αυτή τη μαύρη στενή μίνι φούστα που έφτανε δέκα πόντους πάνω απ το γόνατο και απο πάνω με μια γκρι μπλούζα με αρκετά ανοιχτό ντεκολτέ που όμως δεν φαινόταν μέχρι που έφτανε το άνοιγμα γιατί το έκρυβε χαμηλά μια ζακετουλα λίγο πιο ανοιχτόχρωμη απο πάνω που αγκάλιαζε ωραία τους ώμους της. Κρύβοντας με δυσκολία τα τιραντάκια της μπλούζας της. Με καύλωσε και στο δρόμο σκεφτόμουν τι ωραία θα ήταν να μην είχα κι άλλο μάθημα σήμερα και να πήγαινα σπίτι με τη γυναίκα μου. Αλλά δεν πειράζει γιατί αύριο ήταν Παρασκευή οπότε θα χαλαρώναμε το Σαββατοκύριακο και θα είχαμε τότε περισσότερο χρόνο.
Καλημερα Φιλε Κωστα...της εκλεισες τα ματια με τα χερια????ΤΣΑ....!!!!Ποιος ειναι???φιλικα στο λεω.....αν δεν εισαι 20χρονος εν δυναμει ερωτικος συγγραφεας πρεπει να εισαι ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Μιας άγνωστης που έμενε στην πολυκατοικια
Βρε Ψυχακια ολοι σου λενε οτι τον αρπαζει η γυναικα σου και εσυ επιμενεις οτι ειναι Αθωα και Παρθενα...Δεξου το και προχωρα....δεν μπορεις να αλλαξεις οτι εχει συμβει.....τι ξεροκεφαλια ειναι αυτη....
υσ.εμενα δεν μου βγαζεις απο το μυαλο οτι εισαι γυναικα και για τον Α η Β λογο γραφεις και καυλωνεις....
951_1000.gif
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056

Συνημμένα

  • LinedVibrantIrrawaddydolphin-size_restricted.gif
    LinedVibrantIrrawaddydolphin-size_restricted.gif
    2,7 MB · Εμφανίσεις: 64
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Καλημερα Φιλε Κωστα...της εκλεισες τα ματια με τα χερια????ΤΣΑ....!!!!Ποιος ειναι???φιλικα στο λεω.....αν δεν εισαι 20χρονος εν δυναμει ερωτικος συγγραφεας πρεπει να εισαι ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ.
Γιατί;
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Βρε Ψυχακια ολοι σου λενε οτι τον αρπαζει η γυναικα σου και εσυ επιμενεις οτι ειναι Αθωα και Παρθενα...Δεξου το και προχωρα....δεν μπορεις να αλλαξεις οτι εχει συμβει.....τι ξεροκεφαλια ειναι αυτη....
υσ.εμενα δεν μου βγαζεις απο το μυαλο οτι εισαι γυναικα και για τον Α η Β λογο γραφεις και καυλωνεις....
951_1000.gif
Οχι άντρας ειμαι. Και η γυναίκα μου τον αρπάζει αλλά μόνο από εμένα
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Είσαι μπούστης
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η περίοδος των εξετάσεων ήταν εξαντλητική και για τους δυο μας και ιδιαίτερα για την Σοφία που είχε και δυο ιδιαίτερα παραπάνω απο εμένα. Τελικά επιτέλους ήρθε το καλοκαίρι και θα κάναμε τις διακοπές που μας άξιζαν. Είχα κλείσει δυο εβδομάδες διακοπές σε ένα καλό ξενοδοχείο με τη θάλασσα δίπλα. Εγώ χαλάρωσα γρήγορα και η διάθεση μου για σεξ επανήλθε απ τη δεύτερη μερα κιόλας. Αλλά η Σοφία ακόμα δεν είχε συνέλθει. Όμως ευτυχώς μετα απο δυό τρείς μέρες άρχισε να συνέρχεται .Οι διακοπές μας βοήθησαν σε γενικές γραμμές να βρούμε λίγο τους εαυτούς μας . Στις διακοπές μπορεί να μην κάναμε πολύ σέξ αλλά σίγουρα ξεκουραστήκαμε και χαλαρώσαμε. Και είχαμε και λίγες καλές στιγμές οι δυό μας σαν ζευγάρι.Στο σεξ κάναμε στην αρχή κλασικά αυτή ανάσκελα απο κατω και εγώ απο πάνω . Εκεί ήταν λίγο πιο χλιαρή . Όμως μετα κάποιες φορές έπαιρνε πρωτοβουλίες .Και δοκιμάζαμε διάφορες στάσης.Μια που της άρεσε και τα έδινε όλα τελευταία ήταν όταν εγώ ήμουν ξαπλωμένος ανάσκελα και αυτή ήταν απο πάνω με γυρισμένη την πλάτη σε εμένα. Καβαλούσε το πουλί μου και πηδούσε πάνω του σαν τρελή. Εγώ δεν μπορούσα να κρατηθώ πάνω απο πέντε λεπτά σε τέτοιο ρυθμό. Έτσι έχυνα και μετα μου ζήταγε σαν τρελή να τη γλείφω. Της έγλειφα το μουνάκι με τις ώρες. Είχα καταλάβει ότι όλο αυτόν τον καιρό αποχής απ το σεξ λόγο δουλειάς της είχε δημιουργήσει μεγάλη στέρηση σεξουαλική.Και τώρα της έβγαινε απότομα και επιθετικά. Ενώ και όταν γυρίσαμε σπίτι είχαμε φυσικά πολυ καιρό διακοπές ακόμα. Όσο περνούσε ο καιρός έβλεπα ότι όταν ήταν αυτή απο πάνω μου ήθελε όλο και πιο γρήγορα και ανέβαζε συνέχεια το ρυθμό. Μια μέρα γύρισα απ το σουπερ μάρκετ και κάτι δουλειές που είχα και την έπιασα στην κρεβατοκάμαρα να αυτοικανοποιήτε με ένα δονητή. Δεν είχα ιδέα ότι είχε πάρει δονητή. Και μου είπε - αχ μωρό μου γύρισες;.....θα μου κάνεις παρέα;...έτσι όπως την είδα με τα σέξι εσώρουχα της να παίζει με το δονητη. Εννοείται πως καύλωσα και έβγαλα αμέσως τα ρούχα μου και ξάπλωσα μαζί της.Σε μια φάση της έβγαλα το δονητή και μπήκα μέσα της.Το μουνάκι της ήταν καυτό και αυτό με καύλωσε κι άλλο. Μέσα σε λιγότερο απο 5 λεπτά είχα τελειώσει. Μετα μου ζήτησε να της βάλω το δονητή ξανά στο μουνάκι και να της γλείφω την κλειτορίδα. Έτσι όπως την έγλειφα αυτή άρχισε να βγάζει και να βάζει το δονητή πολυ γρήγορα μέσα έξω στο μουνάκι της.Το μουνάκι της Σοφίας ήταν αρκετά στενό και σφιχτό για αυτό το δονητή που ήταν αρκετά χοντρός και μεγάλος.Ήταν μεγαλύτερος απ το πουλί μου γύρω στους 15 πόντους και πολυ πιο χοντρός. Όσο περνούσε ο καιρός τα σεξουαλικά μας παιχνίδια εξελίσσονταν. Και τώρα η Σοφία είχε πάρει κι άλλους δονητές και τους χρησιμοποιούσε όλο και πιο συχνά στο κρεβάτι και μαζί μου όχι μόνη της μόνο. Συνήθως ξεκινούσαμε να το κάνουμε μαζί κανονικά εγώ έβαζα το πουλί μου μέσα της μέχρι να τελειώσω ενώ αυτή τελείωνε κάποιες φορές αργότερα όταν έβαζε το δονητή μέσα της και εγώ την έγλειφα . Και αυτή με καθοδηγούσε πως και που ακριβώς να της γλείφω το μουνάκι .Είχα γίνει εξπερτ ,ειδικά στο γλύψιμο.Την έγλειφα τουλάχιστον 15 λεπτά με το δονητή στο μουνάκι της και πολλές φορές και αφού έβγαζα το δονητή απο μέσα της.Μου έλεγε - μμ αχ μπράβο μωράκι μου είσαι πολυ καλός στο γλείψιμο. Μετα απο αρκετό καιρό διακοπές και ενώ σιγά σιγά πλησίαζε ο Σεπτέμβριος εγώ ένιωθα μια μελαγχολία που θα γυρνούσαμε στην εξαντλητική μας ρουτίνα στις δουλειές. .
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.507
Κριτικές
20
Like
22.742
Πόντοι
8.346
Είσαι μπούστης
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η περίοδος των εξετάσεων ήταν εξαντλητική και για τους δυο μας και ιδιαίτερα για την Σοφία που είχε και δυο ιδιαίτερα παραπάνω απο εμένα. Τελικά επιτέλους ήρθε το καλοκαίρι και θα κάναμε τις διακοπές που μας άξιζαν. Είχα κλείσει δυο εβδομάδες διακοπές σε ένα καλό ξενοδοχείο με τη θάλασσα δίπλα. Εγώ χαλάρωσα γρήγορα και η διάθεση μου για σεξ επανήλθε απ τη δεύτερη μερα κιόλας. Αλλά η Σοφία ακόμα δεν είχε συνέλθει. Όμως ευτυχώς μετα απο δυό τρείς μέρες άρχισε να συνέρχεται .Οι διακοπές μας βοήθησαν σε γενικές γραμμές να βρούμε λίγο τους εαυτούς μας . Στις διακοπές μπορεί να μην κάναμε πολύ σέξ αλλά σίγουρα ξεκουραστήκαμε και χαλαρώσαμε. Και είχαμε και λίγες καλές στιγμές οι δυό μας σαν ζευγάρι.Στο σεξ κάναμε στην αρχή κλασικά αυτή ανάσκελα απο κατω και εγώ απο πάνω . Εκεί ήταν λίγο πιο χλιαρή . Όμως μετα κάποιες φορές έπαιρνε πρωτοβουλίες .Και δοκιμάζαμε διάφορες στάσης.Μια που της άρεσε και τα έδινε όλα τελευταία ήταν όταν εγώ ήμουν ξαπλωμένος ανάσκελα και αυτή ήταν απο πάνω με γυρισμένη την πλάτη σε εμένα. Καβαλούσε το πουλί μου και πηδούσε πάνω του σαν τρελή. Εγώ δεν μπορούσα να κρατηθώ πάνω απο πέντε λεπτά σε τέτοιο ρυθμό. Έτσι έχυνα και μετα μου ζήταγε σαν τρελή να τη γλείφω. Της έγλειφα το μουνάκι με τις ώρες. Είχα καταλάβει ότι όλο αυτόν τον καιρό αποχής απ το σεξ λόγο δουλειάς της είχε δημιουργήσει μεγάλη στέρηση σεξουαλική.Και τώρα της έβγαινε απότομα και επιθετικά. Ενώ και όταν γυρίσαμε σπίτι είχαμε φυσικά πολυ καιρό διακοπές ακόμα. Όσο περνούσε ο καιρός έβλεπα ότι όταν ήταν αυτή απο πάνω μου ήθελε όλο και πιο γρήγορα και ανέβαζε συνέχεια το ρυθμό. Μια μέρα γύρισα απ το σουπερ μάρκετ και κάτι δουλειές που είχα και την έπιασα στην κρεβατοκάμαρα να αυτοικανοποιήτε με ένα δονητή. Δεν είχα ιδέα ότι είχε πάρει δονητή. Και μου είπε - αχ μωρό μου γύρισες;.....θα μου κάνεις παρέα;...έτσι όπως την είδα με τα σέξι εσώρουχα της να παίζει με το δονητη. Εννοείται πως καύλωσα και έβγαλα αμέσως τα ρούχα μου και ξάπλωσα μαζί της.Σε μια φάση της έβγαλα το δονητή και μπήκα μέσα της.Το μουνάκι της ήταν καυτό και αυτό με καύλωσε κι άλλο. Μέσα σε λιγότερο απο 5 λεπτά είχα τελειώσει. Μετα μου ζήτησε να της βάλω το δονητή ξανά στο μουνάκι και να της γλείφω την κλειτορίδα. Έτσι όπως την έγλειφα αυτή άρχισε να βγάζει και να βάζει το δονητή πολυ γρήγορα μέσα έξω στο μουνάκι της.Το μουνάκι της Σοφίας ήταν αρκετά στενό και σφιχτό για αυτό το δονητή που ήταν αρκετά χοντρός και μεγάλος.Ήταν μεγαλύτερος απ το πουλί μου γύρω στους 15 πόντους και πολυ πιο χοντρός. Όσο περνούσε ο καιρός τα σεξουαλικά μας παιχνίδια εξελίσσονταν. Και τώρα η Σοφία είχε πάρει κι άλλους δονητές και τους χρησιμοποιούσε όλο και πιο συχνά στο κρεβάτι και μαζί μου όχι μόνη της μόνο. Συνήθως ξεκινούσαμε να το κάνουμε μαζί κανονικά εγώ έβαζα το πουλί μου μέσα της μέχρι να τελειώσω ενώ αυτή τελείωνε κάποιες φορές αργότερα όταν έβαζε το δονητή μέσα της και εγώ την έγλειφα . Και αυτή με καθοδηγούσε πως και που ακριβώς να της γλείφω το μουνάκι .Είχα γίνει εξπερτ ,ειδικά στο γλύψιμο.Την έγλειφα τουλάχιστον 15 λεπτά με το δονητή στο μουνάκι της και πολλές φορές και αφού έβγαζα το δονητή απο μέσα της.Μου έλεγε - μμ αχ μπράβο μωράκι μου είσαι πολυ καλός στο γλείψιμο. Μετα απο αρκετό καιρό διακοπές και ενώ σιγά σιγά πλησίαζε ο Σεπτέμβριος εγώ ένιωθα μια μελαγχολία που θα γυρνούσαμε στην εξαντλητική μας ρουτίνα στις δουλειές. .
Τι μαλακίες γράφεις ρε τρομπα
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Είσαι μπούστης
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η περίοδος των εξετάσεων ήταν εξαντλητική και για τους δυο μας και ιδιαίτερα για την Σοφία που είχε και δυο ιδιαίτερα παραπάνω απο εμένα. Τελικά επιτέλους ήρθε το καλοκαίρι και θα κάναμε τις διακοπές που μας άξιζαν. Είχα κλείσει δυο εβδομάδες διακοπές σε ένα καλό ξενοδοχείο με τη θάλασσα δίπλα. Εγώ χαλάρωσα γρήγορα και η διάθεση μου για σεξ επανήλθε απ τη δεύτερη μερα κιόλας. Αλλά η Σοφία ακόμα δεν είχε συνέλθει. Όμως ευτυχώς μετα απο δυό τρείς μέρες άρχισε να συνέρχεται .Οι διακοπές μας βοήθησαν σε γενικές γραμμές να βρούμε λίγο τους εαυτούς μας . Στις διακοπές μπορεί να μην κάναμε πολύ σέξ αλλά σίγουρα ξεκουραστήκαμε και χαλαρώσαμε. Και είχαμε και λίγες καλές στιγμές οι δυό μας σαν ζευγάρι.Στο σεξ κάναμε στην αρχή κλασικά αυτή ανάσκελα απο κατω και εγώ απο πάνω . Εκεί ήταν λίγο πιο χλιαρή . Όμως μετα κάποιες φορές έπαιρνε πρωτοβουλίες .Και δοκιμάζαμε διάφορες στάσης.Μια που της άρεσε και τα έδινε όλα τελευταία ήταν όταν εγώ ήμουν ξαπλωμένος ανάσκελα και αυτή ήταν απο πάνω με γυρισμένη την πλάτη σε εμένα. Καβαλούσε το πουλί μου και πηδούσε πάνω του σαν τρελή. Εγώ δεν μπορούσα να κρατηθώ πάνω απο πέντε λεπτά σε τέτοιο ρυθμό. Έτσι έχυνα και μετα μου ζήταγε σαν τρελή να τη γλείφω. Της έγλειφα το μουνάκι με τις ώρες. Είχα καταλάβει ότι όλο αυτόν τον καιρό αποχής απ το σεξ λόγο δουλειάς της είχε δημιουργήσει μεγάλη στέρηση σεξουαλική.Και τώρα της έβγαινε απότομα και επιθετικά. Ενώ και όταν γυρίσαμε σπίτι είχαμε φυσικά πολυ καιρό διακοπές ακόμα. Όσο περνούσε ο καιρός έβλεπα ότι όταν ήταν αυτή απο πάνω μου ήθελε όλο και πιο γρήγορα και ανέβαζε συνέχεια το ρυθμό. Μια μέρα γύρισα απ το σουπερ μάρκετ και κάτι δουλειές που είχα και την έπιασα στην κρεβατοκάμαρα να αυτοικανοποιήτε με ένα δονητή. Δεν είχα ιδέα ότι είχε πάρει δονητή. Και μου είπε - αχ μωρό μου γύρισες;.....θα μου κάνεις παρέα;...έτσι όπως την είδα με τα σέξι εσώρουχα της να παίζει με το δονητη. Εννοείται πως καύλωσα και έβγαλα αμέσως τα ρούχα μου και ξάπλωσα μαζί της.Σε μια φάση της έβγαλα το δονητή και μπήκα μέσα της.Το μουνάκι της ήταν καυτό και αυτό με καύλωσε κι άλλο. Μέσα σε λιγότερο απο 5 λεπτά είχα τελειώσει. Μετα μου ζήτησε να της βάλω το δονητή ξανά στο μουνάκι και να της γλείφω την κλειτορίδα. Έτσι όπως την έγλειφα αυτή άρχισε να βγάζει και να βάζει το δονητή πολυ γρήγορα μέσα έξω στο μουνάκι της.Το μουνάκι της Σοφίας ήταν αρκετά στενό και σφιχτό για αυτό το δονητή που ήταν αρκετά χοντρός και μεγάλος.Ήταν μεγαλύτερος απ το πουλί μου γύρω στους 15 πόντους και πολυ πιο χοντρός. Όσο περνούσε ο καιρός τα σεξουαλικά μας παιχνίδια εξελίσσονταν. Και τώρα η Σοφία είχε πάρει κι άλλους δονητές και τους χρησιμοποιούσε όλο και πιο συχνά στο κρεβάτι και μαζί μου όχι μόνη της μόνο. Συνήθως ξεκινούσαμε να το κάνουμε μαζί κανονικά εγώ έβαζα το πουλί μου μέσα της μέχρι να τελειώσω ενώ αυτή τελείωνε κάποιες φορές αργότερα όταν έβαζε το δονητή μέσα της και εγώ την έγλειφα . Και αυτή με καθοδηγούσε πως και που ακριβώς να της γλείφω το μουνάκι .Είχα γίνει εξπερτ ,ειδικά στο γλύψιμο.Την έγλειφα τουλάχιστον 15 λεπτά με το δονητή στο μουνάκι της και πολλές φορές και αφού έβγαζα το δονητή απο μέσα της.Μου έλεγε - μμ αχ μπράβο μωράκι μου είσαι πολυ καλός στο γλείψιμο. Μετα απο αρκετό καιρό διακοπές και ενώ σιγά σιγά πλησίαζε ο Σεπτέμβριος εγώ ένιωθα μια μελαγχολία που θα γυρνούσαμε στην εξαντλητική μας ρουτίνα στις δουλειές. .
"χρησιμοποιούσε όλο και πιο συχνά στο κρεβάτι και μαζί μου"........στα ελεγα Φιλε Κωστα....οτι θα στον "φορεσει".....το Σοφακι ειναι βαθια πληγη....ειναι ανωμαλιαρα με την καλη εννοια...γουσταρει να γαμιεται τρελλα....θα σε μεταμορφωσει σε Σκλαβακι στο αψε-σβησε.....σου δινει και οδηγιες πως να γλυφεις.....θα στον φορεσει και θα βαλεις τα κλαματα....και θα σε ρωτησει "γιατι κλαις μωρο μου?''και εσυ θα της πεις "κλαιω γιατι δεν ηξερα τι χανω τοσο καιρο...!!!!''
Αν θες να τον αρπαξεις...αρπαξε τον τουλαχιστον Παλικαρισια...Αντρικια....δεν ειναι κακο.....ο πρωτος εισαι η ο τελευταιος στο φιναλε.....????
Οι αλλοι βεβαια θα σε κραξουν αλλα αστους να λενε....εσυ να κανεις το κεφι σου...."στο φαι και στο Γαμιση ο Θεος δεν κανει Κριση".......εγω θα σε καμαρωνω σαν Φιλαρακι σου.....και θα σου τραγουδαω"Θαρρος η ζωη μας θελειειειειειεεει τραβα μπρος και μη σε μελει.......""
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Δε θα μου φορέσει τιποτα. Εγώ της το βάζω
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Δε θα μου φορέσει τιποτα. Εγώ της το βάζω
Tην Καλημερα μου Φιλε Κωστα....(.ειδες τι ευγενικα σου μιλαω)....το ποιος φοραει παντελονια το εχουμε καταλαβει απο τα λεγομενα σου....εσυ τα γραφεις....και τα γραφεις και περιγραφικα.... εισαι υπακουο σκλαβακι....εκεινη σε καβαλαει,εκεινη αγοραζει διαφορα παιχνιδια να εμπλουτιζει την μιζερη ερωτικη σας ζωη,εκεινη σου δινει οδηγιες για το πως θα της γλυψεις ....εκεινη σε στελνει στο syper-market να αγοραζεις προιοντα και καθεται και καλοπιζει την μουναρα της .....ολα εκεινη μωρη μουχλα....
Ενταξει..ολοι εχουμε υπαρξει Μαλακες στην ζωη μας.....αλλα καπου βαλαμε ορια.....εσυ τι κανεις ???
Καθεσαι και εκτελεις.....σε λιγο θα βαζεις πλυντηριο....θα της πλενεις και θα κρεμας τα κυλοτακια της στα μανταλακια..θα τα σιδερωνεις...θα βαζεις σιδερο...θα καθαριζεις το σπιτι .....ΜΑΛΑΚΑ!!!!!!!και ενταξει βρε ΜΑΛΑΚΑ να ειναι αρρωστη.....αλλα να ειναι στα καλα της και να κανεις την Φιλλιπινεζα!!!!
βαλτην ΚΑΤΩ να την ξεμουνιασεις....οπου την πετυχαινεις να της τον χωνεις....βαθια και σκληρα...θα της αρεσει και αστην να γκρινιαζει.....αυτος ειναι ο ρολος σου βρε ΜΑΛΑΚΑ!!!!!!να ικανοποιεις τις καυλες της.....για ολα τα υπολοιπα θα φροντιζει εκεινη.....
Αλλα τα θελει ο Κωλαρακος σου.....
Βαλε τα ορια σου με ομορφο και ευγενικο τροπο......θα εισαι Ευγενικος και τζεντλεμαν αλλα στο κρεββατι θα εισαι ο Γαμιας της.....πιστεψε με...θα της αρεσει!!!!!!
υσ.εμενα δεν μου βγαζεις απο το μυαλο οτι εισαι μια παθιασμενη γυναικα..ανικανοποιητη βεβαια....και σε καυλωνει να γραφεις ιστοριες.....
a2ecfe9b-2899-4548-a45f-089ba9e05447.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom