Νέα

Ο καθηγητής και η καθηγήτρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KWSTAS22C
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 331
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Καλα βρε Καριολη.....εγραψες ενα σεντονι για να φτασεις στο θεμα???Πες κατευθειαν οτι κατεβηκες στην Συγγρου μωρη Τρελλη .....ο Αλλος... ο Μανωλακης κατεβηκε στον παραδρομο και πλακωθηκε στα τσιμπουκια για να μαζεψει χρηματα να απελευθερωσει την γυναικα του απο τους απαγωγεις...Αυτος εγινε Θυσια για την Αγαπη...!!!
Εσυ ????γιατι κατεβηκες ??Παλιο-υλιστη...!!!!
Μωρη τρελλη....ποσες φορες ειδες τον Αστερισμο της Παρθενου....πηγες να κατσεις στην Καρεκλα???
υσ.τον εσπασες τον δονητη ....!!!!
Εσυ έκατσες πανω στο δονητή και τον έσπασες. αδερφαρα
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Εσυ έκατσες πανω στο δονητή και τον έσπασες. αδερφαρα
Μωρη Τρελο-καμπερο.......το εσπασες το εργαλειο απο τις καυλες σου...Αποτιστη!!!!!!
υσ.ετσι χαιδευω το μουνακι της Σοφιας
6BD.gif
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Το αιδοίο της γυναίκας μου μόνο εγώ το χαϊδεύω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αδερφαρα ποτισμενη
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Μωρη Τρελο-καμπερο.......το εσπασες το εργαλειο απο τις καυλες σου...Αποτιστη!!!!!!
υσ.ετσι χαιδευω το μουνακι της Σοφιας
6BD.gif
Το αιδοίο της γυναίκας μου μόνο εγώ το χαϊδεύω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αδερφαρα ποτισμενη
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Το αιδοίο της γυναίκας μου μόνο εγώ το χαϊδεύω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αδερφαρα ποτισμενη
Ελα Κωστα...να μιλησουμε και λιγο σοβαρα και μετα ξαναβριζομαστε.....Με τον Αθανασιου...τι γινεται??κατι ψιλοακουστηκε....
 

Tso kai lo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
67
Like
318
Πόντοι
20
Κώστα ζεις ή ψάχνεις την γυναίκα σου στον ξάδερφο τον Κώστα σ χωριο
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Μια μέρα μια μαθήτρια μου μου ζήτησε να κάνουμε άλλη ώρα μάθημα απ' το συνηθισμένο . Συνήθως κάναμε 5:30 με 7 τώρα μου ζήτησε να έρθω αργά αν γίνετε στις 8 γιατί φέτος ήταν τρίτη και είχε πιο πολλά φροντιστήρια. Έτσι πήγα στις 8 . Όπως μπήκα στην είσοδο της πολυκατοικίας ένας σχετικά πιτσιρικάς με ένα γνώριμο στυλ και πολύ λέτσος είχε μπεί μέσα στην πολυκατοικία πριν από εμένα και πήγαινε προς το ασανσέρ. Στο ένα χέρι το τσιγάρο και στο άλλο το κινητό μιλούσε με κάποιον . Εγώ όταν τον άκουσα να μιλάει κατάλαβα ότι ήταν ο αλητάμπουρας ο Σάκης. Ενώ τον άκουσα που μιλούσε στο κινητό ενώ δεν κατάλαβε ότι ήταν κάποιος πίσω του .

- Ναι ρε μαλάκα εννοείτε ότι πήρα λιπαντικό . Τι μόνο καπότες θα 'πέρνα. Σοκαριστηκά και ψιλογέλασα. Λέω ωρε ο λέτσος είναι κι αδερφάρα . Και το έπαιζε και μάγκας στις γυναίκες. Και ήτανε αδελφή τελικά. Απ' ότι κατάλαβα στο τηλέφωνο μιλούσε με άντρα άρα δε θέλει και πολύ μυαλό. Τελικά πήγε βιαστικά απ' τις σκάλες. Ενώ εγώ πήγα απ' το ασανσέρ. Μόλις ανέβηκα χτύπησε το κινητό μου. Ήταν η γυναίκα μου.
- Έλα αγάπη μου.
Ενώ δεν την άκουγα καλά έκανε παύσεις.

- Αχ έλα μωρό μου... θ αργήσω σήμερα... καμιά ώρα να ξέρεις.

- Γιατί αγάπη μου;

- Το πρόγραμμα είναι... πολύ... φορτωμένο.. Μη με περιμένεις.... φάε...

- Εντάξει τι να παραγγείλω για σένα;
της είπα και αυτή μου είπε

- Μμμ τίποτα με κέρασαν.. κάτι... πίτες ... με λουκάνικο.. φιλάκια ματσ μουτσ.
Μου είπε και την ώρα που πήγα να της ανταποδώσω τα φιλάκια άκουσα απ' τον πάνω όροφο που το παρτάλι ο Σάκης άνοιγε την πόρτα απ' το διαμέρισμα. Και ακούστηκαν φωνές και γελοία και όταν της έστελνα φιλιά και γώ ακούγονταν οι φωνές και τα γελοία από πάνω και μετά το έκλεισε. Και δεν πρόλαβα καν να της πω πόσο την αγαπάω. Έτσι πήγα στο διαμέρισμα της μαθήτριας μου ενώ μου έκανε εντύπωση που ο Σάκης έμενε εδώ. Πως και δεν τον είχα πετύχει παλαιότερα. Αλλά μετά σκέφτηκα μπορεί να μην έμενε να ήταν κάποιου φίλου του. Ή να μετακόμισε πρόσφατα .Έτσι μπήκα για μάθημα. Στην αρχή το μάθημα κυλούσε πολύ καλά ενώ ήμασταν μόνοι μας στο σπίτι οι γονείς της μαθήτριας μου έλειπαν. Έτσι είχε πολύ ησυχία. Μετά από κανά δεκάλεπτο όμως αρχίσαμε να ακούμε βογκητά και αναστεναγμούς . Αυτό μου θύμισε την άλλη φορά πέρυσι στην άλλη πολυκατοικία. Η αλήθεια είναι εκτός από εκείνη τη μια φορά πέρυσι που άκουσα δεν είχα ξανά ακούσει ποτέ ξανά για μήνες. Σήμερα όμως έτυχε να είμαι τόσο άτυχος που άκουσα πάλι. Να ήταν η αδελφή ο Σάκης από πάνω αποκλείεται δεν άκουγα μόνο αντρικά βογκητά αλλά και γυναικείους αναστεναγμούς. Ενώ είχε αρχίσει να παίζει και μια άθλια μουσική δυνατά. Σύντομα οι αναστεναγμοί άρχισαν να δυναμώνουν ενώ άρχισαν να ακούγονται και σφαλιάρες και προστυχιές πάλι όπως.
- Ω ρε τι ξεκωλιάρα είσαι εσύ!
Τι κωλάρα έχεις!
- Πω ρε βυζάρες!
- Τι πουτάνα είσαι εσύ!

Και άλλα τέτοια. Ενώ μετά άκουγα τους αναστεναγμούς της γυναίκας να γίνονται πνιχτά βογκητά και κάποιος ακούστηκε σε μια φάση να λέει - Ωωχχχ έτσι ρούφα τον όλον πουτάνα! καταπιόλα έτσι!

- Ωχ το ρουφάς τέλεια.
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Δεν ήταν καθόλου εύκολο να κάνουμε μάθημα έτσι. Αλλά αναγκαστικά το ανεχτήκαμε. Τελικά μετά από μία ώρα τα βογγητά σταμάτησαν επιτέλους. Ενώ και η μουσική χαμήλωσε. Έτσι το τελευταίο μισάωρο κάναμε ήσυχα μάθημα. Εξαιτίας της φασαρίας δεν μπορούσαμε φυσικά να συγκεντρωθούμε και έτσι το μάθημα πήγε πίσω. Έτσι αναγκαστικά έκατσα λίγο παραπάνω για να τελειώσουμε το μάθημα. Και μετά έφυγα. Δεν πρόλαβα να βγω απ το διαμέρισμα και πάλι άρχισαν να ακούγονται δυνατά βογγητά. Εγώ έφυγα αρκετά εκνευρισμένος που το μάθημα έμεινε πίσω και εγώ έχασα κι άλλο απ' τον περιορισμένο χρόνο μου εξαιτίας κάποιον ανώμαλων. Τελικά μπήκα στο αμάξι και έφυγα για το σπίτι. Ενώ σκεφτόμουν τι να παραγγείλω για φαγητό ώστε να αρέσει και σε εμένα και στη γυναίκα μου
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
247
Like
823
Πόντοι
81
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Τελικά γύρισα σπίτι παρήγγειλα φαγητό. Είχε πάει 9 και κάτι, περίμενα λίγο μέχρι τις 10 παρα τη γυναίκα μου. Αλλά είδα ότι αργουσε και έφαγα μόνος. Τελικά έκατσα στην τηλεόραση και χαζευα μέχρι να γυρίσει. Όπως χαζευα με πηρε ο υπνος. Τελικά σε μια φάση άκουσα την πορτα να ανοίγει και ξυπνησα. Είδα την ώρα ήταν 10 και μησι. - αντε βρε αγάπη μου που είσαι; γιατί άργησες τόσο;
- αφου σου είπα βρε Ζαχαρία ότι θα...αργήσω... Υπήρχε μεγάλος.. φόρτος και σήμερα... Έφαγες;
- ναι έφαγα πήρα και για εσένα.
- α όχι δεν πειναω έφαγα εκεί. Πάω να κάνω ένα μπανάκι γιατί είμαι πτωμα .
Και αφου έκανε μπάνιο έπεσε ξερή για υπνο
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Τελικά αφού με δέχτηκαν στο σχολείο της γυναίκας μου θα επιανα δουλειά την άλλη Δευτέρα. Την προηγουμενη παρασκευη πηγα να την παρω απ το σχολείο.Το σχολείο της ήταν πολυ μακριά απ το δικό μου. Είχα πολυ καιρό να έρθω απ το σχολείο της απο τότε που είχε αρχίσει να δουλεύει εδώ . Πήγα στο γραφείο των καθηγητών να ρωτήσω που είναι η γυναίκα μου . Το κτήριο ήταν τεράστιο και είχε κυρίως αγόρια μιας και ήταν επαγγελματικό λύκειο . Αφού βρήκα το γραφείο, χτύπησα την πόρτα και μπήκα.
Είδα έναν κύριο σχετικά μεγάλης ηλικίας με γκρίζα μαλλιά και λίγα γενια και αρκετά περιττά κιλά .Ήταν ο διευθυντής.Φαινόταν κάπως ιδρωμένος και λίγο σαν να είχε κοκκινήσει το προσωπό του. Σαν να έσκαβε ήταν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κάτι που δεν ταίριαζε με την τεμπελια που τον διακατέχει.Γιατί μόλις μπήκα ήταν αραχτός στο γραφείο του και έγερνε πίσω στην καρέκλα ενώ είχε τα χέρια του πίσω απ το κεφάλι του και βογκούσε μονολογώντας
- ωωχχχχ τι κα....
Εγώ τον ρώτησα
- ε συγγνώμη μια ερώτηση ήθελα να κανω;

Εκείνος ξαφνιαστηκε και έκατσε κανονικά στην καρέκλα του. Και μου είπε

- Σας παρακαλώ κύριε! Πως μπένετε έτσι μέσα! Χτυπήστε και καμιά πόρτα πρώτα.Εδώ είναι γραφείο!
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
- ναι συγγνώμη. Ε ξέρετε ψάχνω τι γυναίκα μου είναι καθηγήτρια εδώ.

- καθηγήτρια ; ποια ειναι η γυναίκα σας ;

-η Σοφία

- ω ! Σοβαρά; η κυρία Σοφία !

- ε ναι τι παθατε ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

- χα τιποτα τιποτα....
Καταπληκτική καθηγήτρια και πολυ...εργατική με ...ιδιαίτερα...πλούσιο...εσωτερικό...κόσμο...καιιι... Η καλυτερη...φιλόλογος.

- ναι το ξερω είναι πολυ καλη.

-ωχ ναι έχει ....πολλές...εεε ....γλωσσολογικες....ικανότητες.

- μήπως ξέρετε σε ποια αίθουσα είναι ; ηρθα να την παρω.

- Εεεεε ναι.. Ξέρετε... Θα αργήσει λίγο.
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
- ναι το ξερω ήρθα μησί ώρα νωρίτερα. Σε μησί ώρα δεν τελειώνει το μάθημα;

- οχι... το τμήμα που έχει μάθημα έγραφε διαγώνισμα και ....τελείωσαν όλοι νωρίτερα. Και έτσι την έστειλα σε μια...εξωτερική δουλειά.

- α θα αργήσει δηλαδή;

- εεεε...όχι ....πολυ αν θέλετε να την περιμένετε ...Καλύτερα πηγαίνεται στον κάτω όροφο...στην αίθουσα....που είναι στο βάθος του διαδρόμου....ωχ...τέρμα αριστερα.

- Τι πάθατε ; είστε καλά;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

- Ε ναι ναι! Μια χαρά. Πηγαίνεται μόλις έρθει θα της πω να έρθει να σας βρεί.

-Εντάξει ευχαριστώ.
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Έτσι πήγα εκεί που μου ειπε ο διευθυντής. Αλλά αφού ήταν σε εξωτερική δουλειά έκανα μια βόλτα στο σχολείο πριν πάω στην αίθουσα να την περιμένω. Έτσι είδα λίγο και τον εργασιακό της χώρο που σε λίγο θα εργαζόμουν και γω.. Το κτήριο ήταν παλιό και σε κακή κατάσταση.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τελικά μετά από κανα μισάωρο ήρθε η γυναίκα μου και με βρήκε.
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Εν τω μεταξύ σήμερα η γυναίκα μου ήταν ντυμένη πολύ σέξυ για καθηγήτρια. Τα ρούχα της ήταν σκουρόχρωμα όπως σχεδόν κάθε φορά. Και έδιναν έτσι ένα σοβαρό τόνο.Όμως απ την άλλη αυτή η μαύρη φούστα που φορούσε ήταν αρκετά κοντή αρκετά πάνω απ το γόνατο και αποκάλυπτε σε μεγάλο βαθμό τα υπέροχα πόδια της. Ενώ ήταν τόσο στενή που έπαιρνε το σχήμα τον καλλίγραμμων γλουτών της.Και ειδικά αυτή η καφέ μπλούζα ήταν αρκετά ανοιχτή επάνω με ένα πολύ ανοιχτό ντεκολτέ.Και σαν να μην έφτανε αυτό ήταν αρκετά εφαρμοστή ,σε σημείο τα πλούσια και πανέμορφα στήθη της να τονίζονται ακόμα περισσότερο .Όμως έτσι όπως με αγκάλιασε και με φίλησε τα πλούσια στήθη της ζουλίχτηκαν πάνω μου και σε συνδυασμό με το ανοιχτό ντεκολτέ κατευθείαν μου ανέβασε τη διάθεση
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Αφού επιασα δουλειά στο σχολείο της δεν είχα τις ίδιες ώρες έτσι αυξησα λίγο τα άτομα που έκανα ιδιαίτερα. Όμως δυστυχώς το ίδιο έκανε και η γυναίκα μου.Κάτι με το οποίο δεν συμφωνούσα.Οχι μόνο λόγω του περιορισμένου χρόνου που δεν είχαμε καθόλου ελεύθερο χρόνο για εμάς. Αλλά και για τις επιλογές της. Κάποιες φορές οι μαθητές ήταν υπερβολικά ανεπιδεκτοι και δεν ήταν καλή ιδέα να τους αναλάβει. Όμως η γυναίκα μου δεν με άκουσε. Πίστευε ότι όλοι οι μαθητές με τα κατάλληλα ερεθίσματα μπορούν να γίνουν μελετηροι και καλοί μαθητές. Μια από τις περιπτώσεις που διαφωνούσα κάθετα και δεν ήθελα να αναλάβει ήταν αυτός ενας αλυτάμπουρας ο αποστολής . Όμως η γυναίκα μου δεν με άκουσε και τον ανέλαβε.
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Κι όμως βγήκα ψεύτης μιας και απο τότε που τον ανέλαβε η γυναίκα μου έγινε άλλος άνθρωπος. Δεν περίμενα ότι ένας τέτοιος χαρακτήρας θα γινόταν ξαφνικά τόσο μελετηρός. Οχι απλώς δεν έχανε μάθημα αλλά ζητούσε κάποιες φορές να κάνουν και παραπάνω ώρες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αφού οι μέρες περνούσαν και γω προσπαθούσα να προσαρμοστώ.Κάτι που δεν ήταν εύκολο. Ήταν ένα σχολείο με πολύ δύσκολα παιδιά .Πραγματικά θαύμαζα τη γυναίκα μου. Πως κατάφερνε και επικρατούσε πάντα ησυχία στις τάξεις που έκανε μάθημα. Ήταν καταπληκτική καθηγήτρια.

Ένα απόγευμα γύρισα νωρίτερα από ένα ιδιαίτερο που είχα.
Στο σπίτι είχε ησυχία. Κανονικά συνήθως τέτοια ώρα η γυναίκα μου είχε μάθημα.Δεν είχα ιδέα αν είχε τελειώσει ή με ποιόν έκανε μάθημα. Είχε τόσα ιδιαίτερα πλέον που είχα χάσει την μπάλα
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Τα άτομα που έκανε ήταν απο διαφορετικά σχολεία κάποιες φορές. Εκείνη τη μέρα πεινούσα πολύ ήμουν μυστικός όλη μέρα.Πήγα στην κουζίνα να τσιμπήσω κάτι.
Όπως έψαχνα άκουσα να μιλάνε, και σε μια φάση άκουσα την γυναίκα μου να λέει
-αχ! Πω πω ! Δεν το πιστεύω !
Με έκπληξη και απορία σαν να ξαφνιάστηκε. Πήγα κοντά πλησίασα την κλειστή πόρτα του δωματίου. Τώρα δεν άκουγα τίποτα. Μετά απο λίγα δευτερόλεπτα άκουσα αυτόν να λέει - ωχ δεν αντέχω άλλο! ... κυρία. Νομίζω το βλέπετε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μετά άκουσα τη γυναίκα μου να λέει - Η..αλήθεια ..είναι..ότι.......Βλέπω ότι είναι πολυ μεγάλη και.....
-ωχχχχ (ακουστηκε αυτός σαν να βογγηξε) ενώ η γυναίκα μου συνέχισε
... είναι και πολυ σκληρή η .... προσπάθεια ... σου.....
- Αυτό δεν είναι τίποτα... Τώρα... Βλέπετε.... ;
 
OP
OP
K

KWSTAS22C

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
120
Like
73
Πόντοι
1
Ενώ η γυναίκα μου είπε


- Ουάου!! Πω πω!
Και αυτός της είπε -Βλέπετε ; και ξέρετε πόσο πονάω ;
-Πόσο;
- παραπολύ... Αλλά... Φταίτε και... σείς σε αυτό...
- Εγώ; μα γιατί ;
- Γιατί έχετε πολύ ...πλούσιο ....εσωτερικό κόσμο και δυσκολεύομαι να αφομοιώσω όλα όσα μου... δείχνετε....Γι αυτό πονάω τόσο.
Ενώ η γυναίκα μου του είπε.
- Πονάς...πολύ;.....
Και αυτός της είπε
- ωχ ναι! Ναι πολύ ! Παρα πολυ!
- Είναι πολύ....σκληρή .. η... Προσπάθεια...σου .... Γι αυτό.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ενώ μετά απο λίγο αυτός άρχισε να αγγομαχαει αργά αργά - ωχ ωχ! χαίρομαι... Ωχ που .. Το λέτε εσείς.
- μμμ μα δεν είναι κάτι που κρύβεται..μια τόσο μεγάλη......
προσπάθεια . ...

- ωχ ξέρετε.. όμως.. η μεγάλη προσπάθεια φέρνει και... πολύ μεγάλη... κούραση... κυρία....
- α μα φυσικά.... το γνωρίζω... αυτό....
- και η μεγάλη κούραση μου έφερε και μεγάλο πόνο..γι αυτό.. χρειάζομαι λίγη ...βοήθεια..από.. εσάς...
-μμμ θα πρέπει να ..σου...πονάει πολύ για να κάνεις έτσι ε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom