Νέα

Νικολέττα Ράλλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα apostolou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

monimaprostuxos

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2017
Μηνύματα
215
Like
22
Πόντοι
1
για γλυψιμο και δαγκωμα ειναι οι βυζομπαλαρες της καυλιαρας
 

ledis7

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
314
Like
418
Πόντοι
21
Μουφες είναι αυτα ρε σεις... Οπως ενας αλλος το περασμένο καλοκαίρι που ελεγε οτι θα ποσταρει γυμνη φωτο της Ράλλη και ζηταγε μετα σε αντάλλαγμα να του στείλουν πρωτα γυμνες φωτο της γκομενας μας ξερω γω...  :jerking:
 

vas1717

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Όντως υπάρχουν αλλα όχι κάπου δημόσια. Τις εχω δει αλλα δεν μου τις εστειλαν. Με ασπρομαυρο φίλτρο, για οσους ξέρουν για ποιες μιλαω.
Όποιος θέλει να με πιστέψει, ας με πιστέψει.
 

Hountalas

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2011
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Ναι ισχύει αυτό για τις ασπρόμαυρες φώτο.Δεν θυμάμαι να φαίνεται κάτι ομως ρε τύποι η τα κρατάει η έχει υποστεί επεξεργασία η φώτο και τα κρύβουν δεν θυμάμαι.Με έναν τύπο όρθιοι δεν είναι η φωτο?
 

HanSolo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
139
Πόντοι
280
Για σκίσιμο τρελό.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.689
Like
14.893
Πόντοι
3.656
Μουφες είναι αυτα ρε σεις... Οπως ενας αλλος το περασμένο καλοκαίρι που ελεγε οτι θα ποσταρει γυμνη φωτο της Ράλλη και ζηταγε μετα σε αντάλλαγμα να του στείλουν πρωτα γυμνες φωτο της γκομενας μας ξερω γω...  :jerking:


τυπε και εσυ ηταν αναγκη να του στειλεις πραγματικες φωτο του τυπου;    :S :S :S
ας εστελνες μια ψευτικη απο αυτες που βαζουν οι τυποι στο θρεντ με τις γκομενες τους    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

ledis7

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
314
Like
418
Πόντοι
21
τυπε και εσυ ηταν αναγκη να του στειλεις πραγματικες φωτο του τυπου;    :S :S :S
ας εστελνες μια ψευτικη απο αυτες που βαζουν οι τυποι στο θρεντ με τις γκομενες τους    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

Αυτο ακριβως εκανα τυπε μου...  :grin: Και παλι δεν εστειλε μετα, ουτε απανταγε. Μπορει να τις ειχε ηδη "τιμησει" στο εν λογω θρεντ  :headbaning1:
 

kvent6

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2014
Μηνύματα
256
Like
60
Πόντοι
1
γιατί αν κάποιος έχει τέτοιες φώτο να μην τις ανεβάζει εδώ ?
 

Επισκέπτης
:tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:
URL]]
 

Thodoris7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Και ομως μαγκες, παιζουν γυμνες τις φωτο. Ουτε εγω το πιστευα μεχρι που μου εδειξαν μια. Ωραιο βυζι με καβλομενη ρωγα  :takethis:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom