Νέα

Ακου νεε!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 154
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.684
Κριτικές
8
Like
24.187
Πόντοι
6.336
ωραια εκφραση. ερωτευτηκα αυτο που αντιπροσωπευει.

Ο και καλά Σουηδός δηλαδή ε?Σουηδία έχεις πάει ποτέ?Μαγκρεμπηδες και λοιποί Αφρικανοί έχουν καβαντζωσει τις ξαταξανθες Σουηδέζες.Και ΙταλοΕλληνοβαλκανιοι επίσης.
Σουηδία η πιο "κατακερματισμένη" νορδική κοινωνία.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.684
Κριτικές
8
Like
24.187
Πόντοι
6.336
να ξερετε αυτοι που γαμανε γελανε με εσας τους αγαμητους μπαρμπες που λετε πωπω ντροπη και ξερογλειφεστε

Αυτοί που γαμανε είναι τουμπεκηδες και αμίλητοι συνήθως.Αυτοι που λένε πολλά τελικα  :jerking:... :grin:

Προσωπικά δεν με έχεις ενοχλήσει αλλά ρε τυπε κάθε μέρα γράφεις μαλακίες.
Σορυ,αλλά δεν άντεξα. :grin:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.140
Like
25.816
Πόντοι
5.506
Ο και καλά Σουηδός δηλαδή ε?Σουηδία έχεις πάει ποτέ?Μαγκρεμπηδες και λοιποί Αφρικανοί έχουν καβαντζωσει τις ξαταξανθες Σουηδέζες.Και ΙταλοΕλληνοβαλκανιοι επίσης.
Σουηδία η πιο "κατακερματισμένη" νορδική κοινωνία.
πουτσα ναναι και οτι ναναι για τον πορδεν τυπε...δεν μασαει...ρουφαει
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.684
Κριτικές
8
Like
24.187
Πόντοι
6.336
πουτσα ναναι και οτι ναναι για τον πορδεν τυπε...δεν μασαει...ρουφαει

Τύπε τα γούστα του καθενός αποδεκτά.Απλα να μην μας σπάνε τα αρχιδια όπως ο συγκεκριμένος.
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Αλλο ενα θρυλικο Threadακι .... προβλεπω να παιχτουν επικες απαντησεις και σχολια ΚΑΙ ΕΔΩ..... αν και ηδη απο οτι το ριξα μια ματια εχει επικο υλικο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
σε βλεπω πολυ ψηλα στην μαλακια.
Το δεν εχουν τα αλλα πρωτευοντα βαλανο το εκανες εχουν μικροτερη βαλανο.
Το οτι εχουν μικροτερους ορχεις, ενω οι χιμπατζήδες και οι μπονομπο εχουν μεγαλυτερους ορχεις πως σκεφτεσαι να το μπαλωσεις;
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Μου φαίνεται η εδώ το θρεντ έχει γίνει όπως το όνομα του σαιτ?  :think:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Επισης το οτι οι γυναικες ειναι πιο πολυγαμικες να υπενθυμίσω δεν μπαλωνεται με τιποτα.
Προσωπικα ξερω πολλες γυναικες που εχουν περασει τα τριαντα παρθενες και δεν το θεωρουν προβλημα. Αντρα δεν εχω γνωρισει ακομη να περασε τα τριαντα παρθενος και τα σεξουαλικα μας οι αντρες τα συζηταμε με πολλους φιλους και λιγες γκομενες.
 

mpleastakos

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
54
Πόντοι
0
ωραιο σκηνικο. δεν ξερω αν στις μερες μας παρτουζονονται τοσο ευκολα οι γυναικες, αλλα με εναν ξενο/ξενη ο καθενας μας την πεφτει πιο ευκολα γιατι πολυ απλαα δεν θα τον/την ξαναδει
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Επισης το οτι οι γυναικες ειναι πιο πολυγαμικες να υπενθυμίσω δεν μπαλωνεται με τιποτα.
Προσωπικα ξερω πολλες γυναικες που εχουν περασει τα τριαντα παρθενες και δεν το θεωρουν προβλημα. Αντρα δεν εχω γνωρισει ακομη να περασε τα τριαντα παρθενος και τα σεξουαλικα μας οι αντρες τα συζηταμε με πολλους φιλους και λιγες γκομενες.
ξέρω έναν τύπο που έχει περάσει τα 30 ακόμη παρθένος και πάει που και που σε κολομπαρα μόνο χουφτώνει. Έχει ψυχολογικό αυτός με. Το σεξ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ξέρω έναν τύπο που έχει περάσει τα 30 ακόμη παρθένος και πάει που και που σε κολομπαρα μόνο χουφτώνει. Έχει ψυχολογικό αυτός με. Το σεξ
εγω ξερω 2 μαριες, 2 ελενες, 1 νοπη, 1 αννα, 1 παναγιωτα, 1 ευαγγελια, 1 καιτη και υποψιάζομαι άλλες 10 τουλάχιστον 30ρες συναδελφισες από σχολεια που δουλεψα.
μιλαμε για τελειως διαφορετικα ποσοστα σε αγαμια, μονογαμια, ολιγογαμια στις γυναικες
 

Επισκέπτης
εγω ξερω 2 μαριες, 2 ελενες, 1 νοπη, 1 αννα, 1 παναγιωτα, 1 ευαγγελια, 1 καιτη και υποψιάζομαι άλλες 10 τουλάχιστον 30ρες συναδελφισες από σχολεια που δουλεψα.
μιλαμε για τελειως διαφορετικα ποσοστα σε αγαμια, μονογαμια, ολιγογαμια στις γυναικες
Τη Φιονα ξεχασες.
 

nikath13

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2015
Μηνύματα
134
Like
0
Πόντοι
1
δυσκολο το κοβω να της πεταξε ετσι στα ισια παμε για παρτουζα νεω οτι και ειχαν γνωριστει και αη αλλαη να δεχτηκε ετσι στο χαλαρο
 

Επισκέπτης
Μονο για το μεγεθος των ορχεων εκανα λαθος. Ειμαστε μεσαιου μεγεθος, αναμεσα στους χιμπατζηδες που τα θηλυκα ειναι multimale και τους γοριλες που ταθηλυκα ειναι single male.

Ωστοσο κανενα απο αυτα τα ειδη δεν εχει τοσο μεγαλο πεος και μανιταροειδη βαλανο. Ειδικα του γοριλα με τα πιστα χαρεμια ειναι τοσο δα πουτσακι.

Οι επιστημονες λενε οτι τοσο το μεγεθος των ορχεων οσο και το σχημα/μεγεθος του πεους σχετιζονται με τον ανταγωνισμο του σπερματος. Προφανως δεν υπαρχει λογος να ειναι και τα δυο adaptatio στο μαξ. Μην ξεχνατε οτι η φυση κανει οικονομια και δεν φτιαχνει τιποτα σε πλεονασμα.

Εγω λεω οτι επειδη την εποχη των κυνηγων-τροφοσυλλεκτων τα γαμισια πεφταν ταυτοχρονα σε γλεντια που εκαναν οι προγονοι μας και οχι σποραδικα οπως στους πιθηκους, το σπερμα ηταν φρεσκο, και ηταν πιο αποτελεσματικο να το βγαλεις απο τον κολπο με δυνατες πουτσιες παρα να εχεις πολλα και δραστηρια σπερματοζωαρια.

Με αλλα λογια αυτος που ειχε μεγαλη πουτσα και γαμουσε δυνατα γκαστρωνε περισσοτερες απο αυτον με τα μεγαλα αρχιδια. Ο πρωιμος πολιτισμος επηρεασε την εξελιξη μας.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μονο για το μεγεθος των ορχεων εκανα λαθος. Ειμαστε μεσαιου μεγεθος, αναμεσα στους χιμπατζηδες που τα θηλυκα ειναι multimale και τους γοριλες που ταθηλυκα ειναι single male.

Ωστοσο κανενα απο αυτα τα ειδη δεν εχει τοσο μεγαλο πεος και μανιταροειδη βαλανο. Ειδικα του γοριλα με τα πιστα χαρεμια ειναι τοσο δα πουτσακι.

Οι επιστημονες λενε οτι τοσο το μεγεθος των ορχεων οσο και το σχημα/μεγεθος του πεους σχετιζονται με τον ανταγωνισμο του σπερματος. Προφανως δεν υπαρχει λογος να ειναι και τα δυο adaptatio στο μαξ. Μην ξεχνατε οτι η φυση κανει οικονομια και δεν φτιαχνει τιποτα σε πλεονασμα.

Εγω λεω οτι επειδη την εποχη των κυνηγων-τροφοσυλλεκτων τα γαμισια πεφταν ταυτοχρονα σε γλεντια που εκαναν οι προγονοι μας και οχι σποραδικα οπως στα πρωτευοντα, το σπερμα ηταν φρεσκο, και ηταν πιο αποτελεσματικο να το βγαλεις απο τον κολπο με δυνατες πουτσιες παρα να εχεις πολλα και δραστηρια σπερματοζωαρια.

Με αλλα λογια αυτος που ειχε μεγαλη πουτσα και γαμουσε δυνατα γκαστρωνε περισσοτερες απο αυτον με τα μεγαλα αρχιδια. Ο πρωιμος πολιτισμος επηρεασε την εξελιξη μας.
οχι μαλακά ειπες ειμαστε οι μοναδικοί με βαλανο πεους στα πρωτευοντα και με τους μεγαλυτερους ορχεις.

Και τα δυο στα δυο που ειπες μαλακίες ήταν μην τα αλλαζεις, κοψε τις πουστιες. 
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Η γυναικα ειναι πιο πολυγαμικη απ τον αντρα. Αυτος ειναι ο λογος που ειμαστε το μοναδικο πρωτευον που α) εχει βαλανο, β) μεγαλους ορχεις.
να το ξανα μαλακα. Και το α και το β λαθος ειναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom