Νέα

Νέα πιάτσα στα ΚΤΕΛ Κηφισού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα apolonas1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 106K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sfentonas198333

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες χθες 24/5 δευτερα προς τριτη και κατα τις 12.30 μηχανες ΔΙΑΣ αραγμενες και απο γκομενες τιποτα στο σημειο....παρακατω στο πρωτο στενακι και καμμια 30αρια μετρα μεσα 3 γκομενες ακουμπισμενες πανω σε αμαξι συζηταγανε...ντυσιμο πουτανε.....ακομα παρακατω στην γωνια πριν το φαναρι μια μονη της ξανθια πιατσαριζε σε μουλωχτη φαση.....
 

Leonoso

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2011
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια τι τιμες παιζοντε εκει
Καθώς επισης είναι εμπιστο σημείο ή μπορει να μας την πεσει κανεις και να μας φανε??
 

Leonoso

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2011
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
[quote author=antonis kanakakis  link=topic=175055.msg6979436#msg6979436 date=1463611894]
η μελαχρινή είναι η Άννα, ρουμάνα με πολύ καύλα κορμί, ξεπέτα, στο χοτέλ 100. την πήρα παρόλο που το ύφος της μου τα είπε όλα. στο χοτέλ έκανε πως έχυσε, μεγάλη αρτίστα ομολογουμένως. δεν το μετάνιωσα γιατί καταχάρηκα το κορμί της. 1 ώρα πάντως έκατσε χωρίς βιασύνες. η μία ξανθιά από τις δύο που είναι εκεί (όχι η ψηλή) είναι αδελφή της, 18 χρονών.
[/quote]

και πόσα έδωσες για μια ωρα??
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Πέρασμα χθες κατα τις 22:30, μελαχροινό έκφυλο με σωματάρα. 30 στο αμάξι. Δυνατό μωρό αλλά αν δεν ρίξουν τις τιμές.. δύσκολο..
 

Noname

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
0
και πόσα έδωσες για μια ωρα??
    100€+το ξενοδοχειο για δυο γυρους(μια ωρα) παιρνει φιλε και ειναι οπως τα περιγραφει ο φιλος kanalakis.Ωραιο σωμα,ειδικα το στηθος της,αλλα απο υπηρεσιες λιγα πραγματα και φαση ψιλοξεπετα.
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
περασμα σημερα κατα τις 3.30 ηταν μονο μια ξανθια καθοταν πανο σε ενα cabrio αμαξι ..ηταν και χαλια :headbang:
 

SG27

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
49
Like
4
Πόντοι
0
Εδω και καιρο εχω μπανισει πολυ ενδιαφερον τεμαχιο απο την Κωνσταντινουπολεως στο Περιστερι οπως στριβουμε στην Κηφισσου δεξια στην καθοδο προς πειραια, ακριβως διπλα στα Lidl. Δεν σταματησα για Info αλλα φαινεται πολυ μπομπα.
 

shadowfox

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2016
Μηνύματα
135
Κριτικές
9
Like
306
Πόντοι
281
περνουσα χθες και ειδα μια ξανθια και μια μελαχρινη με κοντο πρασινο? φορεματακι τουμπανο μου φανηκε. ξερει κανεις τι τιμες ζητανε?
 

panos95

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
7
Like
47
Πόντοι
1
περνουσα χθες και ειδα μια ξανθια και μια μελαχρινη με κοντο πρασινο? φορεματακι τουμπανο μου φανηκε. ξερει κανεις τι τιμες ζητανε?
20 πιπα 30 φακου.. ποιο καλη η μελαχρινη και η αλλη δεν ειναι χαλια αλλα ποιο καλη η μελαχρινη
 

shadowfox

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2016
Μηνύματα
135
Κριτικές
9
Like
306
Πόντοι
281
φιλε οι τιμες ειναι μεσα στο αμαξι ή παιζει ξενοδοχειο?
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Εδω και καιρο εχω μπανισει πολυ ενδιαφερον τεμαχιο απο την Κωνσταντινουπολεως στο Περιστερι οπως στριβουμε στην Κηφισσου δεξια στην καθοδο προς πειραια, ακριβως διπλα στα Lidl. Δεν σταματησα για Info αλλα φαινεται πολυ μπομπα.
;
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Εδω και καιρο εχω μπανισει πολυ ενδιαφερον τεμαχιο απο την Κωνσταντινουπολεως στο Περιστερι οπως στριβουμε στην Κηφισσου δεξια στην καθοδο προς πειραια, ακριβως διπλα στα Lidl. Δεν σταματησα για Info αλλα φαινεται πολυ μπομπα.
Τι ώρα το πέτυχες;γυναίκα ή τρανσφορμερ??
 

Gamopolu

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα. ενα πολυ δυνατο μωρο με ονομα Χριστινα το εχει δει κανενας τελευταια?Ξανθο γυρω στο 175 με τακουνια
 

SG27

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
49
Like
4
Πόντοι
0
Τι ώρα το πέτυχες;γυναίκα ή τρανσφορμερ??

Κανονικοτατη γυναικα. Ηταν την Παρασκευη γυρω στις 11.30 με 12. Στεκοταν ακριβως διπλα απο τη σταση του λεωφορειου, μαλιστα μου εκανε εντυπωση γιατι στην σταση περιμενε κοσμος και αυτη στεκοταν 3 μετρα πιο περα σαν να μην τρεχει μια.
 

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Πέρασμα χτες το βράδυ από την πιάτσα παρούσες μια μελαχρινή και μια ξανθιά.Πήρα την ξάνθια που όπως φάνηκε έχει κωλάρα με τατουάζ ακριβώς από πάνω και στητό βυζί όχι πολύ μεγάλο αλλά σωστό. Κόστος 30 ευρώ.
 

nikolakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
229
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
1
υπηρεσιες??και που σε πηγε??
 

tallman

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Πέρασμα χτες το βράδυ από την πιάτσα παρούσες μια μελαχρινή και μια ξανθιά.Πήρα την ξάνθια που όπως φάνηκε έχει κωλάρα με τατουάζ ακριβώς από πάνω και στητό βυζί όχι πολύ μεγάλο αλλά σωστό. Κόστος 30 ευρώ.

Επιβεβαιωνω και εγω το ξανθομελαχρινο διδυμο χθες βραδυ περι τις 12.30. Η μελαχρινη ( Αννουλα το ονομα της ) , κορμι δυνατο, τατου αρκετα, στηθος εξαιρετικο, προσωπο καβλέ. Ζητούσε 30 € για φυσαρμονικα με σκουφακι και σεξακι στο αμαξι. Η ξανθια καθοταν 10 μετρα πιο διπλα στο καθισμα της στασης του αστικου λεωφορειου, εδειχνε ευσωμη και στιβαρη. Ηταν καθαρα τσαρκουλα γιατι ημουνα ηδη χορτατος απο το σπιτι της κοπελιας μου οποτε δεν ψωνισα για να εχω αποψη στο πεδιο της μαχης.
 

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Επιβεβαιωνω και εγω το ξανθομελαχρινο διδυμο χθες βραδυ περι τις 12.30. Η μελαχρινη ( Αννουλα το ονομα της ) , κορμι δυνατο, τατου αρκετα, στηθος εξαιρετικο, προσωπο καβλέ. Ζητούσε 30 € για φυσαρμονικα με σκουφακι και σεξακι στο αμαξι. Η ξανθια καθοταν 10 μετρα πιο διπλα στο καθισμα της στασης του αστικου λεωφορειου, εδειχνε ευσωμη και στιβαρη. Ηταν καθαρα τσαρκουλα γιατι ημουνα ηδη χορτατος απο το σπιτι της κοπελιας μου οποτε δεν ψωνισα για να εχω αποψη στο πεδιο της μαχης.

Μαλλον δεν θα λεμε για την ιδια ξανθια αυτη που λεω εγω ηταν λεπτη.
 

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
υπηρεσιες??και που σε πηγε??

Σε μια καβατζα που τους πανε ολους απο οτι καταλαβα εκει κοντα απλα καλο ειναι να σταματησεις λιγο πριν τις κοπελες γιατι χρειαζεται να στριψεις δεξια στο δρομο αλλιως θα χρειαστει να κανεις λιγο κυκλο.
Απο υπηρεσιες πιπα με καποτα και σεξ.
 

nikolakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
229
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
1
καταλαβα...σεξ μεσα στο αμαξι..και φαινετια πολυ καλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom