Νέα

Νέα πιάτσα στα ΚΤΕΛ Κηφισού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα apolonas1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 106K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Με το που μπουν στο αμαξι φευγει sms παντα. Υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα για traf, αλλα τις βλεπω πολυ προσεγμενες και σνομπ, σαν να μη τους ενδιαφερει να εχουν πελατες.
Εαν κανεις το λαθος και τους πεις πως εχεις 20 αντι για 30 δε, με το ζορι θα σου προτεινουν τσιμπουσι και θα σε ξεπεταξουν στο 5 λεπτο.
Το σημειο ειναι 5 παραλληλοι δρομοι πιο πισω, σε χωρο που μοιαζει parking αλλα στεγαζονται εταιρειες, κλεισμενο καλα με μαντροτοιχο. Φυσικα, σε οριζοντια σειρα θα βρειτε παρατεταγμενο και κανενα αλλο αμαξι οταν φτασετε. Η κοπελα θα σας πει να μη φοβαστε γιατι ειναι η φιλη της με πελατη :-)
Απο τις συμπεριφορες τους, δεν τις εχω κοψει να τρωνε ναρκωτικα (τουλαχιστον κατα την ωρα εργασιας).

Πιο πολυ για προθερμανση τις κοβω να βγαινουν. Δεν τις εχει παρει το ματι μου σε καποιο στριπ μαγαζι, αλλα μαλλον βαρανε ημιαπασχοληση στα ΚΤΕΛ και 8ωρο σε κανενα στριπτιτζαδικο.
Anyway, χαμενα λευτα ειναι, οπως και ο τραβελος 300 μετρα πιο κατω (παραδρομο, πριν το ΜΕΤΡΟ)
 

karavidas

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ενα μεταλλαγμενο που κανει πιατσα αργα,μετα τα κτελ,με ενα μαζντα μξ-5,υπαρχει ακομα?
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
ενα μεταλλαγμενο που κανει πιατσα αργα,μετα τα κτελ,με ενα μαζντα μξ-5,υπαρχει ακομα?

Εχω πανω απο χρονο να την πετυχω αλλα η αληθεια ειναι πως δεν εχω περασει τοσο αργα απο εκει.
Συνηθως εβγαινε αρκετα αργα και καθοταν ως τις 5, 5+. Κορμαρα.
Στο ιδιο σημειο βγαινουν παντως. Απλα αυτες ειναι με τα ποδια και αραζουν σε ενα στυλο κοντα στο πεζοδρομιο ή στη σταση.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Ειναι καλα κομματια :huh:
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Ειναι καλα κομματια :huh:

2-3 ανω του μετριου και τα υπολοιπα μετρια.
Σταματα μιλα τους μια φορα και θα καταλαβεις.
Και σουπερ μουνια να ηταν, η συμπεριφορα τους δειχνει ποσο ξεπετα ειναι.
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
μόνο πίπα προσφέρεται?σε τι τιμή? δυο φορές που έχω περάσει η μία ξανθιά φαινόταν αρκετά δυνατό από σώμα τουλάχιστον και μια μελαχρινή καλή φαινόταν ..έχει δοκιμάσει κανένας?
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
μόνο πίπα προσφέρεται?σε τι τιμή? δυο φορές που έχω περάσει η μία ξανθιά φαινόταν αρκετά δυνατό από σώμα τουλάχιστον και μια μελαχρινή καλή φαινόταν ..έχει δοκιμάσει κανένας?

σκατιλα τυπε. 30 γαμησι, 20 πιπα
 

lakiskiss

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
249
Κριτικές
6
Like
290
Πόντοι
1
καλημερα.
χτες κατα τις 10 που περασα ηταν μια ξανθια τουμπανο, η γνωστη μελαχροινη με τις βυζαρες,
και μονο του πιο κατο ενα μελαχροινο κοντοπου..νο με καυτο λευκο σορτσακι κ μαυρο μακρυ μαλλι.
ξερουμε κατι (που θα τι βρουμε αλλου αν δουλευει σε κανα μπουρδελο κλπ)
ευχαριστω
 

kulubus

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2015
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Την Δευτέρα κατά της 9 παρά γυρίζοντας από την δουλεία πέρασα από τα ΚΤΕΛ Κηφισού ήταν η γνωστή ξανθιά τύμπανο , χθες δεν ήταν εκεί .
 

Konstantinos32

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2016
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
33
Πόντοι
0
Κανένα νέο από τον κηφισσο δεν έχουμε?? Ακόμη κάνουν πιάτσα τα ίδια τεμάχια??
 

CAZODURO36

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
65
Like
2
Πόντοι
0
μόνο πίπα προσφέρεται?σε τι τιμή? δυο φορές που έχω περάσει η μία ξανθιά φαινόταν αρκετά δυνατό από σώμα τουλάχιστον και μια μελαχρινή καλή φαινόταν ..έχει δοκιμάσει κανένας?
ειναι μουναρες αλλα στο αυτοκινητο  βγαινει ξεπετα , ειναι ρουμανες και μαλιστα αδερφες η προσπαθεια για αλλο χωρο απετυχε
 

TheStranger

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Εγω μια φορα που ειχα ρωτησει για πλακα το 13 μου ειχε πει μια τσουποτη μαυρομαλα 150ε και ξενοδοχειο...

Το τραβελι με το MX-5 ειναι πλεον στην εξοδο για μπουρναζι ενω το τραβελι με το Golf GTI ειναι λιγο πιο πανω απεναντι απο τον ΟΠΑΠ (πως τα κοιτατε ετσι οπως ειναι καν δεν μπορω να το καταλαβω).
 

shadowfox

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2016
Μηνύματα
135
Κριτικές
9
Like
306
Πόντοι
281
Ξερει κανεις τι παιζει απο τιμες με τα κοριτσια?
τις βλεπω συχνα εκει αλλα το υφος τους με ξενερωνει
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Εγω μια φορα που ειχα ρωτησει για πλακα το 13 μου ειχε πει μια τσουποτη μαυρομαλα 150ε και ξενοδοχειο...

Το τραβελι με το MX-5 ειναι πλεον στην εξοδο για μπουρναζι ενω το τραβελι με το Golf GTI ειναι λιγο πιο πανω απεναντι απο τον ΟΠΑΠ (πως τα κοιτατε ετσι οπως ειναι καν δεν μπορω να το καταλαβω).

Οταν λες στην εξοδο για μπουρναζι; Στο ρευμα προς πειραια;
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Την Δευτέρα κατά της 9 παρά γυρίζοντας από την δουλεία πέρασα από τα ΚΤΕΛ Κηφισού ήταν η γνωστή ξανθιά τύμπανο , χθες δεν ήταν εκεί .

Ρε σεις, έχω περάσει 1-2 φορές πρόσφατα από εκεί και... μόνο κάτι κεραμιδόγατους είδα! Ψυχή δεν υπήρχε! Που ακριβώς αράζουν? ΕΠΙ της Κηφισού στο ύψος των ΚΤΕΛ ή μέσα στο στενό?
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.991
Πόντοι
1.206
Ρε σεις, έχω περάσει 1-2 φορές πρόσφατα από εκεί και... μόνο κάτι κεραμιδόγατους είδα! Ψυχή δεν υπήρχε! Που ακριβώς αράζουν? ΕΠΙ της Κηφισού στο ύψος των ΚΤΕΛ ή μέσα στο στενό?
Τι ώρα πέρασες ρε παίχτη; Μετά τα ΚΤΕΛ Κηφισού είναι, πάνω στον κηφισο όχι σε στενό, εκτός αν εκείνη την στιγμή που πέρασες είχαν δουλειά  :fuck2:
 

sfentonas198333

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες καλησπερα.Σημερα 20/5 κατα τις 9.00 αραζαν εκει στο σημειο 3 γκομενες.οι 2 ορθιες στην κολονα και 1 πιο γεματουλα 5 μετρα πιο περα στο σκαλακι καθιστη με κινητο και ακουστικα ,δεν πολυκοιταγε τα αμαξια...οι ορθιες 1 μαυρομαλλα 1 ξανθια ωραιες μουναρες και προκλητικο ντυσιμο δυνατο...συζηταγαν μεταξυ τους...κανω δευτερο περασμα να τσιμπησω καμμια μετα απο 10 λεπτα..εξαφανισμενες απο το ποστο οι ορθιες και η αλλη αραζε εκει ακομα..ξανακανω γυρα απο πισω απο τα ΚΤΕΛ και πετυχαινω την μαυρομαλλα να βγαινει απο αμαξι εκει διπλα στο στενακι μπροστα.η ξανθια αφαντη.Ημουν περαστος και δεν ξανασχοληθηκα...
 

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Πέρναγα χτες το βραδυ απο το σημειο και λανθασμένα θυμόμουν ότι η πιάτσα με τις γυναίκες είναι μέχρι τις 2:30 και οχι μέχρι τη 1:30 που είναι κανονικά.Δεν είδα καμία αρχικά αλλα πριν φύγω είδα σε ενα στενό μέσα "μία" από μακρία και ξαναέκανα το γύρο γιατί μου φάνηκε και καλο  :uglystupid:
Μόλις γύρισα μου φώναξε πλησίασα με το αμάξι και δυστυχώς ήταν τρανσφόρμερ..Την έκανα με ελαφρά.
 

prionis13

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
εγκριση περιμενω να γραψω κριτικες....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom