Νέα

Νέα πιάτσα στα ΚΤΕΛ Κηφισού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα apolonas1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 106K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
αφού περνάς από εκεί , θα ξέρεις κάτι παραπάνω :sunglasses:
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Sτην πιάτσα αυτή 300 μέτρα μετά τα κτελ αράζουν κάτι κομμάτια (στο ρεύμα προς Λαμία πάντα). Ανάμεσα τους και ένα μιλφ καστανό ( ή μελαχρινό) κοντο.. Το εχει δοκιμάσει κανείς; Λέει τπτ;
 

chris4wd

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
η λεγομενη πιάτσα υπάρχει χρονια τώρα πίπα μουνί 30e με καποτά πάντα, κόλο δεν δίνει καμια, η κορασίδες είναι  βουλγάρες που ανάλογα τις εποχές μια χάνονται μια εφανίζονται, τελευταία έχω δοκιμάσει ένα άλογο που παρουσιάζεται με το όνομα θοδώρα μέτρια πράματα, αυτά από εμενα.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Πέρασμα πριν από λίγο από την πιάτσα του Κηφισού...

Τρία τα τεμάχια εκ των οποίων το ένα,ξανθό μικρόσωμο πιπίνι,με όμορφο πρόσωπο (αλλά με χαρακτηριστική φάτσα "εγώ είμαι και καμμία άλλη!) και με ωραίο-σχετικά αδύνατο-κορμί δεν το πρόλαβα καθώς το "φόρτωνε" συναγωνιστής.
(Πάντως φορούσε καυλωτικό λευκό μίνι φορεματάκι!)  :cum:

Οι άλλες δύο...

Η Άννα...
Ψηλή,μελαχροινή,με θηλυκό-πονηρό πρόσωπο και με ωραίο αδύνατο σώμα...
Ευδιάθετη και χαμογελαστή-γενικώς όμορφη παρουσία...  :erection:

Η επόμενη ήταν η γνωστή Σύλβια,με ξανθό κοντό-σχεδόν καρέ-μαλλί,κάπως αλλαγμένη,πιο ζουμερή απ'ότι στο παρελθόν...
Γλυκό πρόσωπο,σκιστά μάτια κάπου,κάτι δεν μου κόλλαγε καλά στην γενική εμφάνισή της...

Και οι τρεις κοπέλες παίρνουν 30 ευρώ για...δράση (δίχως κώλος και ακάποτα στοματικά) μέσα σε αυτοκίνητο ή και στα όρθια σε παρακείμενο στενάκι ενώ δουλεύουν ως τη 1:30 το βράδυ.
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Ρε Dude, αυτά όλα που περιγράφεις τράβελοι δεν είναι στην περιοχή?
Κάθε φορά που έχω κοντοσταθεί να κόψω κίνηση (περνώντας) έχω φρικάρει με το θέαμα.
Λάθος εντύπωση έχω?
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ρε Dude, αυτά όλα που περιγράφεις τράβελοι δεν είναι στην περιοχή?
Κάθε φορά που έχω κοντοσταθεί να κόψω κίνηση (περνώντας) έχω φρικάρει με το θέαμα.
Λάθος εντύπωση έχω?

Λίγο πιο κάτω από τα ΚΤΕΛ και ακριβώς πριν από τη Λένορμαν νωρίς πιατσάρουν οι εν λόγω γυναίκες-η Σύλβια για παράδειγμα είναι η γνωστή από Διδύμου 18.

Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι και οι τρεις, αν και έδειχναν να είναι(και να δουλεύουν) ανεξάρτητα η μία από την άλλη, μού ανέφεραν ότι βρίσκονται εκεί ως τη 1:30 τα μεσάνυχτα.

Μήπως λοιπόν οι συγκεκριμένες βγαίνουν νωρίτερα, την κάνουν εκείνη την ώρα και κατόπιν βγαίνουν τα μεταλλαγμένα;

Ενδεικτικά σήμερα η ώρα που πέρασα ήταν  γύρω στις 21:45 αλλά ομόλογω πως πολύ αργά  έχω αρκετό καιρό να περάσω από εκεί για να τσεκάρω για μεταλλαγμένα τα οποία όντως παλαιότερα πιατσάρανε  τριγύρω.
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Λίγο πιο κάτω από τα ΚΤΕΛ και ακριβώς πριν από τη Λένορμαν νωρίς πιατσάρουν οι εν λόγω γυναίκες-η Σύλβια για παράδειγμα είναι η γνωστή από Διδύμου 18.

Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι και οι τρεις, αν και έδειχναν να είναι(και να δουλεύουν) ανεξάρτητα η μία από την άλλη, μού ανέφεραν ότι βρίσκονται εκεί ως τη 1:30 τα μεσάνυχτα.

Μήπως λοιπόν οι συγκεκριμένες βγαίνουν νωρίτερα, την κάνουν εκείνη την ώρα και κατόπιν βγαίνουν τα μεταλλαγμένα;

Ενδεικτικά σήμερα η ώρα που πέρασα ήταν  γύρω στις 21:45 αλλά ομόλογω πως πολύ αργά  έχω αρκετό καιρό να περάσω από εκεί για να τσεκάρω για μεταλλαγμένα τα οποία όντως παλαιότερα πιατσάρανε  τριγύρω.
Ναι φιλε μετα απο αυτες βγαινουν οι X-MEN στα Κτελ
 
OP
OP
apolonas1

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
Ρε Dude, αυτά όλα που περιγράφεις τράβελοι δεν είναι στην περιοχή?
Κάθε φορά που έχω κοντοσταθεί να κόψω κίνηση (περνώντας) έχω φρικάρει με το θέαμα.
Λάθος εντύπωση έχω?
τα τραβέλια που λές είναι οπως έρχεσαι απο αθηνα προς κόρινθο επι της καβάλας πριν στριψεις δεξια γαι τα κτελ..Ο ντουντε λέει αφου στρίψεις και περάσεις τα κτελ ψωρίς να μπείς στον κηφισο στον παράδρομο δεξια μετά απο 300 μετρα απο την εισοδο των λεωφορείων
 

ObserverG

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2015
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα, αναγνωριστική βόλτα εχθές στη πιάτσα μετά τα ΚΤΕΛ.
Την ώρα που πέρασα ήταν μόνο δύο κοπέλες μία μελαχρινή και μία ξανθιά.....Η δεύτερη ΤΟΥΜΝΠΑΝΟ -τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα- πολλοί θα τη βρούν chumpy αλλά περί ορέξεως....!

Τιμή 30 ευρώ στο αμάξι πίπα με καπότα και sex -εννοείται- εκτός αυτοκινήτου  :dancing: :dancing: :dancing: λόγο ζέστης.....

Η κοπέλα κοντό ξανθό μαλλί, βυζί τορμπίλη και κολάρα απίστευτη με ταττού δύο πιστόλια στα καλομέρια και δύο μάτια ποιό κάτω!!!!!!

Θα την ξαναεπισκευτώ πάντως σίγουρα γιατί με τρέλαναν οι τορμπίλες της.....

Οι κοπέλες είναι εκεί συνήθως μέχρι της 01:30!!!!!

ΑΥΤΑ.....!
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Πέρασα από κει απόψε περί τις 12, αλλά δυστυχώς ήμουν πάνω στη γέφυρα και με μηχανή. Έβλεπα δηλαδή αλλά από μακριά.
Ήταν δυο ξανθιές.
 

Διαγραμμένο μέλος 77983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
703
Πόντοι
366
Καλησπέρα, αναγνωριστική βόλτα εχθές στη πιάτσα μετά τα ΚΤΕΛ.
Την ώρα που πέρασα ήταν μόνο δύο κοπέλες μία μελαχρινή και μία ξανθιά.....Η δεύτερη ΤΟΥΜΝΠΑΝΟ -τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα- πολλοί θα τη βρούν chumpy αλλά περί ορέξεως....!

Τιμή 30 ευρώ στο αμάξι πίπα με καπότα και sex -εννοείται- εκτός αυτοκινήτου  :dancing: :dancing: :dancing: λόγο ζέστης.....

Η κοπέλα κοντό ξανθό μαλλί, βυζί τορμπίλη και κολάρα απίστευτη με ταττού δύο πιστόλια στα καλομέρια και δύο μάτια ποιό κάτω!!!!!!

Θα την ξαναεπισκευτώ πάντως σίγουρα γιατί με τρέλαναν οι τορμπίλες της.....

Οι κοπέλες είναι εκεί συνήθως μέχρι της 01:30!!!!!

ΑΥΤΑ.....!
αν δεν εχεις αμαξι τι γινεται?
 

ObserverG

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2015
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα φίλε μου, αν δεν έχεις αμάξι να σου πω την αλήθεια δε ξέρω τι παίζει, αλλά εκεί που πας με τη κοπελιά είναι λίγο μακριά με τα πόδια και δε νομίζω να θέλει να το πάει και ποδαράτο....Εκτός και αν έχει κανένα σοκάκι ποιό μέσα και πηγαίνει για ένα σα όρθια!!!! Πάντως θα ρωτήσω την άλλη φορά που θα πάω και θα γράψω!!!!
 

ObserverG

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2015
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
ε που θα την γαμήσεις ρε φίλε?θα την β'αλεις να κρατάει κόντρα στον κορμό του δέντρου και θα σπρώχνεις? :grin:

κοίτα να σου πω, με τη κρίση που λογικά έχει το επάγγελμα δε θα τους χαλάσει να τη σπρώχνεις στο παράδρομο του Κηφισου!!!!!    :2funny: :2funny: :2funny:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
ἕλεγα μηπως παιζει τιποτα στο ορθιο σε κανα στενο

το βραδυ στα ορθια στα στενα απο πισω ανετα ... αλλα εκει ειναι γαμησετα και να σε σφαξουν κανεις δεν θα παρει χαμπαρι. επικινδυνο σπορ
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom