Νέα

Νέα πιάτσα στα ΚΤΕΛ Κηφισού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα apolonas1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 106K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
apolonas1

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
το βραδυ στα ορθια στα στενα απο πισω ανετα ... αλλα εκει ειναι γαμησετα και να σε σφαξουν κανεις δεν θα παρει χαμπαρι. επικινδυνο σπορ
εγω προπερυσι που γαμούσα το στυλιαρι γκαλίνα με πηγαινε σε ένα αδιεξοδο απο πίσω απόλυτη ερημια!εννοειται ότι γαμούσα με τις πόρτες κλειδωμένες αλλα όπως λεει και το ποίημα και πάλι φοβον είχα.....
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
εκει μονο μεσα στο αμαξι, οχι σε αδιεξοδο και με ασφαλειες κατεβασμενες και παραθυρα κλειστα ... πολυ γαμησετα το μερος
 

spyros21athens

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
855
Πόντοι
81
μολις ειχα παει να παρω ενα φιλο απ τα κτελ και περασα απ το σημειο χωρις να ξερω οτι κανουν πιατσα...μια ερωτηση...που τις πατε συνηθως με το αμαξι ?
 

Διαγραμμένο μέλος 77983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
703
Πόντοι
366
μολις ειχα παει να παρω ενα φιλο απ τα κτελ και περασα απ το σημειο χωρις να ξερω οτι κανουν πιατσα...μια ερωτηση...που τις πατε συνηθως με το αμαξι ?
ειχε πιατσα τετοια ωρα
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
μολις ειχα παει να παρω ενα φιλο απ τα κτελ και περασα απ το σημειο χωρις να ξερω οτι κανουν πιατσα...μια ερωτηση...που τις πατε συνηθως με το αμαξι ?

3 το μεσημερι,15αυγουστου ... ειδες κοριτσια ; ;
 

spyros21athens

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
855
Πόντοι
81
Οχι παιδιά σορρυ λάθος σύνταξη.. 10 και μιση ήτανε Πέμπτη βράδυ
 

SG27

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
49
Like
4
Πόντοι
0
Χτες ηταν ενα καινουργιο παντως. Χανθο μπομπατο.
Παντως οι συγκεκριμενες της συγκεκριμένης πιατσας αν και μουναρες,  έχουν ενα σπαστικο ντεκαβλε υφακι ρε παιδι μου. Και καλα ελα τωρα και χαρη σου κανουμε που στεκομαστε εδω...Για να μην μιλησω για συμπεριφορα, με τα ακουστικα στα αυτια, να μην ακουνε τι τους λες, ξινισμενο υφακι, το τσιγαρακι και να κοιτανε τον ουρανο...Ετσι κανει πιατσα και η κουτση Μαρια...Τωρα θα μου πεις τα αυτοκινητα κανουν ουρες εκει περα, πως να μην εχουν παρει αερα?
 

jmtms51

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
23
Κριτικές
27
Like
6
Πόντοι
10
Τη Συλβια την ξανθια με τα τατουαζ την ειχα παρει καποτε σε ενα στουντιο της κων/πολεως ενω παραλληλα εβγαινε και μετα τα κτελ. πλεον μονο στην πιατσα τη βρισκουμε?
 

ObserverG

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2015
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Πάντως μιλάμε για απίστευτη κολάρα η γκόμενα!!!!
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Τωρα το απογευμα ηταν μια κατω απ τη γεφυρα κ σφυριζε αδιαφορα... Κάνοντας τσιγαρο

Ξανθια πολλα χιλιομετρα αλλα φακαμπλ
 

jmtms51

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
23
Κριτικές
27
Like
6
Πόντοι
10
και ωραιο γαμησι, αλλα επειδη δεν ειμαι του ορθιου λεω μπας και δουλευει και πουθενα
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
και ωραιο γαμησι, αλλα επειδη δεν ειμαι του ορθιου λεω μπας και δουλευει και πουθενα
οι τιμές είναι αυτές που έχουν αναφερθεί λίγο πιο πίσω 30ε?? η σίλβια που λέτε έχει κοντα μαλιά?γιατι μία με κοντά μαλιά που είδα εγώ μου φάνηκε λίγο γεματούλα..μία με μακριά ήταν αρκετά καλή..
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

Εστω οτι ειμαι στον παραδρομο, με κατευθυνση προς ΒΠ.
Τις βλεπω πριν, ή μετα τα ΚΤΕΛ?

Και κατι αλλο: Δεν παρεχεται υπηρεσια πιπας (χωρις γαμησι)??
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
μετα στα 100 μέτρα ..
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
301
μενανδρου και σατωβριανδου τωρα 5.30 το πρωι  :pipa2: :pipa2:ενα πιπινι αδυνατο
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Ρε μάγκες οι τύπισσες στην εν λόγω πιάτσα τι ρόλο ακριβώς βαράνε;;; Δεν πλησιάζουν καν προς τα αυτοκίνητα αλλά κάθονται λίγο πιο μέσα μαζεμένες και συζητάνε.... Εντωμεταξύ έχουν και σνομπ υφάκι  :2funny:
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Ρε μάγκες οι τύπισσες στην εν λόγω πιάτσα τι ρόλο ακριβώς βαράνε;;; Δεν πλησιάζουν καν προς τα αυτοκίνητα αλλά κάθονται λίγο πιο μέσα μαζεμένες και συζητάνε.... Εντωμεταξύ έχουν και σνομπ υφάκι  :2funny:

Οντως. Για τον μπεο εντελως.
Ειχα παρει μια μαυρομαλλα δυο φορες στο αμαξι για ποδομαλακια και χυσιμο στα ποδια το χειμωνα.
Προχθες περασα και μου λεει δεν με χυνουν εμενα στα ποδια μου.. Δεν θελω.

΄Η πολλα ναρκωτικα τρωνε ή ζουνε ακομη στις χωρες τους και δεν εχουν καταλαβει τί παιζει στην Ελλαδα του 2015.
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Οι τύπισσες είναι σα να μην υπάρχουνε, καλύτερα να σηκωθούν να φύγουν μπας και έρθει τπτ καλύτερο, μου έχει κάνει εντύπωση επειδή περνάω συχνά και έχω δει τι παίζει στο σημείο...
Απαράδεκτη η συμπεριφορά τους και το ύφος τους λες και κάνουνε καταναγκαστικά έργα. Εκτός και αν έχουν βρει μαλάκες που τους τα σκάνε χοντρα αλλά και πάλι έχω τις αμφιβολίες μου για τις συγκεκριμμενες παίζει να παίρνουν τπτ όντως...
 

Επισκέπτης
κατι περιεργο παιζει με τις κοπελες εκει.
Η τραφικινκ η δουλευουν από χομπι...
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.443
Πόντοι
506
μπορει δυστυχως οι συγκεκριμενες να ειναι χρηστες ουσιων αλλα περα απο αυτο πιστευω οπως ειπε και ο vlahander οτι παιζει να ειναι θυματα τραφικινκ.δυσυτυχως δε μπορουμε να ειμαστε σθγουροι αλλα αν ειναι αυτο το θεμα θαηταν καλο να δειξουμε λιγη κατανοιση
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom