Νέα

Να την πάρω ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makis-23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 806
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
M

makis-23

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2014
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Κανε αυτο που ςου πε ο γιατρος. Πιες, ντυσου ομορφα και ορμα στο χωρο τηε να της κανεις μανουρα θα την εντυπωσιασεις και δεν θα σε θεωρει μαμουχαλο.
Ορμα!!!!

θα παω τοτε απο την αλλη εβδομαδα, ας φαω και ξυλο , δεν γαμιεται  :smitten: :smitten:
 

supervans13

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
254
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
1
Εχεις δικιο αλλα καμια δουλεια δεν ειναι ντροπη , της το συγχωρω  :cum:
εγω στο λεω αυτο για να καταλαβεις το τροπο σκεψης που μπορει να εχει.δεν ειναι ντροπη αλλα εχει καποιεσ Α συνηθειες κ μια Β νοοτροπια πολυ διαφορετικη απο τη δικη σ.κ εαν εισαι αβγαλτος οπωσ λεσ μου φενεται ακομα πιο υποπτο
 
OP
OP
M

makis-23

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2014
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
εγω στο λεω αυτο για να καταλαβεις το τροπο σκεψης που μπορει να εχει.δεν ειναι ντροπη αλλα εχει καποιεσ Α συνηθειες κ μια Β νοοτροπια πολυ διαφορετικη απο τη δικη σ.κ εαν εισαι αβγαλτος οπωσ λεσ μου φενεται ακομα πιο υποπτο

Με ενδιαφερει πολύ αυτο που εγραψες και σε ευχαριστω, τι σου φαινεται πιο υποπτο μπορεις να βοηθισεις λιγο?
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
πνιξε το πονο σου στα μουνοχυματα της επομενης κ στα παπαρια σου η παλια τυπε
 

Επισκέπτης
θα παω τοτε απο την αλλη εβδομαδα, ας φαω και ξυλο , δεν γαμιεται  :smitten: :smitten:
Μακη μην ακους αλλους  γιατρους αλλα εμενα..κοψε και περιμενε..αν δεν παρει μη πας πουθενα..υπαρχουν κι αλλου πορτοκαλιες που κανουνε λεμονια
 

isznogoudtd

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλα ρε συναγωνηστες, τσιπα επανω σας? λοιπον αδερφε, μην ακους τιποτα απο εδω μεσα (αν οντως ισχυει η ολη κατασταση) απλα αν την γουσταρεις μην της το δειξεις και προς θεου οταν θα βγαινετε μην κυνηγας να πηδηξεις, απλα περνα ωραια οπως θα περναγες με μια κοπελα που μολις γνωρισες και θες να κανεις κατι ωραιο! αν το χειριστης σωστα ολα οκ! πιστεψε με ειχα παρομοια εμπειρια στην κυπρο με λευκορωσιδα!  
 

supervans13

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
254
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
1
ρε μακη δεν σε ξερω κιολας.το πι8ανοτερο παντωσ ειναι οτι σε ειδε ετσι αβγαλτο κ αμα φυσας κ λιγο το χρημα κ φαινοταν απτα ρουχα σ, αυτη 8ελει στη καλυτερη περιπτωση για σενα να τη πηδασ ,να τη καψουρευτεισ κ να σ μασαει χρημα.στη χειροτερη δεν ξερω.
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
θα παω τοτε απο την αλλη εβδομαδα, ας φαω και ξυλο , δεν γαμιεται  :smitten: :smitten:
Σημερσ ρε παιχτη. Μην το αναβαλεις. Την αλλη βδομαδσ θα ειναι αργα. Ιθα εχει βρει νεο κοτοπουλο για μαδημα.
Ορμα!!!
 

supervans13

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
254
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
1
Καλα ρε συναγωνηστες, τσιπα επανω σας? λοιπον αδερφε, μην ακους τιποτα απο εδω μεσα (αν οντως ισχυει η ολη κατασταση) απλα αν την γουσταρεις μην της το δειξεις και προς θεου οταν θα βγαινετε μην κυνηγας να πηδηξεις, απλα περνα ωραια οπως θα περναγες με μια κοπελα που μολις γνωρισες και θες να κανεις κατι ωραιο! αν το χειριστης σωστα ολα οκ! πιστεψε με ειχα παρομοια εμπειρια στην κυπρο με λευκορωσιδα!  
τετοιες λαλακιες πειτε του  :2funny:
 

Freexxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Τύπε Μάκη, θα σου πω κι εγώ την γνώμη μου....
Ξέχνα τους έρωτες με το κορίτσι, είναι "αλλού" και εσύ είσαι "τρυφερό πόδι" και θα φας τα μούτρα σου, αδιέξοδη κατάσταση με μεγάλο ψυχολογικό κόστος για σένα.
Πήγαινε στον "οίκο" που εργάζεται και πήδα την λυσσαλέα όσες φορές σε βγάζει η τσέπη σου για να σου φύγει το απωθημένο (απλό πρόγραμμα αυτή την φορά....).
Όταν θα πας εκεί, μετά την 2-3 φορά σκας της το παραμύθι ότι γνώρισες ένα τρελό μωρό που γουστάρεις και πάτε για σχέση κλπ και πες της "εσένα μωρό μου γουστάρω μόνο να σε πηδάω". Με αυτό θα κόψεις αντιδράσεις και ίσως....λέω ίσως σου κάτσει κανένα free fuck αν σε γουστάρει η γκόμενα.
Επίσης μην ξαναπάρεις τηλέφωνο και μην ξαναστείλεις μνμ ποτέ.
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.423
Πόντοι
216
Καλημερα συναγωνιστες.

Με λύπη διαβαζω τα σχολια σας και απορω , μα καλά νομίζεται οτι άλλη όρεξη δεν ειχα πεμπτη βράδυ να κάθομαι να ψαχνω
στο google για να σας βρω για να κάτσω να τρολλάρω;

To θεμα το ξεκίνησα οχι για να περάσει η ώρα αλλα ουτε και για να μου "χαιδεψουν" τα αυτια. Εαν ήθελα χαιδεμα
θα εγραφα σε ενα αλλο φορουμ με σχεσεις που βρήκα αλλά εκει ειναι όλα εμετικα γεμάτο με καρδούλες και μπαλονακια.


Το θέμα το ξεκίνησα για να με συμβουλεψουν οι πραγματικοι μπερμπαντιδες και οι πραγματικά "περπατημένοι" γιατι
γενικά μου φάνηκε, και ακομα μου φαινεται, υποπτο το γεγονός για πουτανα να μου ζητα επαφες. Για ποιο λογο το θέτω
με αυτον τον τρόπο; γιατι διαβασα ιστοριες απιστευτες. Ο άλλος γνωρισε μια σε μπαρ και την αλλη μερα ξυπνησε στην μπανέρα
γεματη παγo με ένα νεφρο , ο άλλος εγινε "τροπετο" , ο άλλος εβγαινε με την αλλη που ηταν ντιλερ και τους τσιμπησανε και τους δυο
ενω ο άλλος βγηκε εφαγε ξυλο και του κλεψανε αμαξι , πορτοφολι και κινητα κτλ κτλ κτλ.

Οι συμβουλές απο τύπους που περιμένουν το Σαββατο πρώι για να πανε να γαμισουν με δεκα ευρω εκει που γαμανε οι πακιστανοι να μου λειπουν!

Και αφου για κάποιους τρολλάρω να σας πω τα εξης :

Τα 350Ευρω :   Κατα αρχας ο πατέρας μου δεν εχει δουλεια και καθε μηνα "ζω" με το χαρτζιλικι της γιαγιας μου και των θειων μου το οποιο
ειναι 100 ευρω το μηνα, για καποιον που εχει να βγει για καφε απο τον μαιο και δεν χαλα λεφτα σε PC games τοτε τα 350 μαζευονται !

Το "studio" : Αφου αποφασισα να γαμησω πηρα μια εφημερίδα και κάλεσα νουμερα στα οποια ο κωδικός περιοχης ειναι κοντινός σε εμενα, στο πρωτο
τηλεφωνο , οταν τους εξηγισα οτι θελω να γαμισω πρωτη φορα και θελω κατι special μου απαντησαν οτι δεν κάνουν τετοια και κανουν μονο μασαζ.
Στο δευτερο τηλεφωνο ομως ηταν πολύ θετικοι σε αυτο και μαλιστα ηταν ευγενεστατοι.
Οπως καταλαβατε δεν ειχα καμια οραξη να τρεχω στα πατησια να γαμισω αλβανεζες και γυφτισες , κυκλοφορουν αρωστιες !


To διαβασμα : Οταν μπαινεις στο πανεπιστημιο την πρώτη χρονια της κρίσης και εαν σου "κοβει" λιγο παραπανω τοτε πρεπει να τελιωσεις με αριστα
διοτι μετα δεν θα βρεις δουλεια με καμια δυναμη ! Ολοι στην ηλικια μου ειναι ανεργοι διοτι ολοι ζητουν την μανα τους και τον πατερα τους.
οπότε ΝΑΙ εκατσα και ελιωσα στο μαθημα και τους εγραψα ολους στα αρχιδια μου .

Tο πρώτο Γαμησι : Τι να κάνουμε ρε συναγωνιστες, δεν γαμησαμε όλοι την νοσοκομα μας στο μαιευτίριο την πρώτη εβδομαδα της ζωης μας,
καποιοι διαλέξαμενα απεχουμε απο την τρέλα της ηλίκιας για να παρουμε ενα κολόχαρτο και να γίνουμε ανθρωποι για να μπορουμε να γαμάμε
στα 40 μας οποιο μουνι θελουμε και οχι μουνια του δεκαευρου και μετα να γραφουμε σχολια του στιλ : Ηταν επιπλο, δεν φυλαγε στο στομα,
δεν με πιπονε σωστα.
ΑΜΑ εισαι ΧΑΛΙΑΣ ρε τυπε με την μπυροκοιλια πως να σε γουσταρει η πουτανα ?? Εσυ που κράζεις θα γαμουσες ενα Μπαζο !!!!!
Ρε τυπε θα πας να γαμήσεις μια γαμοτσιχλα μασας για να μην βρωμας ?? Σόβρακο άλλαξες για να μην βρωμα η πουτσα σου ΤΥΡΙ ??
... μετα φταιει η καθε πουτανα "επιπλο" η ο καθε πιτσιρίκος που "τρολλάρει" .


Για την ορθογραφία : λοιπον μαλάκες , μου ειχαν πριξει τα αρχιδια 15 χρόνια σε σχολειο και πανεπιστιμιο για την ορθογραφια, το μουνι να γράφεται με γιωτα
και ο πουτσος με ομικρον . Να πατε να γαμηθειτε ΡΕ ! Εαν θελετε να το παιξετε καθηγητες της Ελληνικης γλωσσας να πατε στο "cosmopolit@n" που κοροιδευτε.


Μικρός ειμαι ....μαλάκας δεν είμαι (ακομα)

οπως εγραψε και καποιος ποιο πάνω μακαρι να ψοφισω , στο γαμισι .12 ώρες για το ραντευου  :rockon: :rockon:

Tυπε δεν ξηγιεσαι ομορφα ....με το καλημερα στο site και μπινελικια , τελικα δεν εισαι φιλοs μαs .....!!!!!!!  :2funny: :2funny:
 

akhs3pgr

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2014
Μηνύματα
285
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε Μακη ή Πανο ή Φανη  :2funny: (ή όπως αλλιώς σε λένε ) άστη δεν αξίζει

Να εδώ κορίτσι για σπίτι


(και με αποδείξεις)   :pipa2:   :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom