Νέα

Να την πάρω ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makis-23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 806
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

supervans13

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
254
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
1
ρε μακαρε ακομα με τη τανα ασχολεισαι?γαμα μια αλλη τανα η ασχολησου με καμια γκομενα
 
OP
OP
M

makis-23

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2014
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
ρε μακαρε ακομα με τη τανα ασχολεισαι?γαμα μια αλλη τανα η ασχολησου με καμια γκομενα

Φαινοταν παρα πολύ καλη κοπέλα, περα απο οτι δεν εχω εμπειρια με τις γυναικες (ασχετα οτι δουλευει ως πουτανα), δεν περιμενα τετοιο φερσιμο
 

supervans13

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
254
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
1
αμα συνεχισεις ετσι σε βλεπω να σε κανει αλοιφη κ να τησ δινεις ολεσ τισ οικονομιες σ  :2funny:
 

Επισκέπτης
Καλησπερα συναγονιστες και τυποι

Λοιπον , βρηκα το θαρρος και καλεσα 2 φορές :

την πρωτη την καλεσα και χτυπησε μερικες φορες και το εκλεισε,
την δευτερη μετα απο μερικα λεπτα το εκλεισε στο 3 χτυπημα

ΣΚ@ΤΑ !!!!  :- :- :- :- Ισως να μην ξαναπαρω η να περιμένω ?
τωρα μην ξαναπαρεις..αν γουσταρει θα βρει τροπο να σε παρει η ιδια...φιλε μου κανε πετρα τη καρδια πλεον και παρτο αποφαση καιρος ν ακολουθησεις αλλο δρομο.
 

supervans13

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
254
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
1
Φαινοταν παρα πολύ καλη κοπέλα, περα απο οτι δεν εχω εμπειρια με τις γυναικες (ασχετα οτι δουλευει ως πουτανα), δεν περιμενα τετοιο φερσιμο
ρ μακη λεφτα για να πηδιεται παιρνει.τι μπορει να σκεφτεται?
 

supervans13

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
254
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
1
εγω παντωσ απτη εμπειρια μ σ λεω αυτο. αυτεσ οι γυναικεσ οταν κ εαν παντρευτουν η κανουν σχεση 8ελουν αντρα -χορηγο οι 9 στισ 10 οποτε το πραγμα απτην αρχη ειναι υποπτο για μενα
 
OP
OP
M

makis-23

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2014
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
τωρα μην ξαναπαρεις..αν γουσταρει θα βρει τροπο να σε παρει η ιδια...φιλε μου κανε πετρα τη καρδια πλεον και παρτο αποφαση καιρος ν ακολουθησεις αλλο δρομο.

Σε ευχαριστώ φιλε μου Τακη , θα προσπαθησω
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Λειπουν οι δικοι μου και εχω ξεκινησει να πινω :rockon: :rockon:
Κανε αυτο που ςου πε ο γιατρος. Πιες, ντυσου ομορφα και ορμα στο χωρο τηε να της κανεις μανουρα θα την εντυπωσιασεις και δεν θα σε θεωρει μαμουχαλο.
Ορμα!!!!
 
OP
OP
M

makis-23

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2014
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
τυπε σκασε μυτη στο στουντιο που δουλευει

Μηπως θα ειναι μαλακια ? εξαλλουν αν και μου ειχε πει την προηγουμενη εβδομαδα οτι θα δουλευε και αυτην στον στουντιο. Το σαββατο μου ειπε οτι τελικα αυτην την εβδομαδα δεν θα δουλεψει. Παραξενα πραγματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom