Νέα

Να την πάρω ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makis-23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 806
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΕΝΑ ΜΟΥΝΙ

Την πάτησες ρε Μάκη
κι ήτανε φυσικό
το πρώτο το μουνάκι
είναι το πιό γλυκό !

Αμα γαμίσεις όμως καμιά εικοσαριά,
ίσως αλλάξεις γνώμη, για όλα τα μουνιά !

Κι ίσως ποτέ δεν θα βρεις
εκείνο το μουνί
που θα τα έχει όλα,...
και κώλο και βρακί !

Με πιάνεις δικέ μου ;

Μελέτησε τους στίχους μου
και δώσε προσοχή
το είπα και στους φίλους μου
"δεν φτάνει ένα μουνί" !!!!

:grin:  
 
OP
OP
M

makis-23

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2014
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Μετα απο  μια παχια - παχια  :bigdick: και εναν μικρό υπνο ευτιχος με ξυπνησαν τα κορναρισματα απο κατι μαλακες
που τσακωνοντουσαν εξω, διαφορετικα θα ξυπνουσα αυριο. :rockon: :rockon:

Τελικα πρεπει να σταματισω να πινω, 3 ουσκακια Κατεβασα το απογευμα και εγινα γκολ, διαβασα τις μαλακιες που ποσταρα
και απορισα με εμενα. φαντασου τι μαλακιες θα ελεγα στην γκομενα (με 6 - 7 ποτα συνολο) και δεν τις θυμαμαι.
 
OP
OP
M

makis-23

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2014
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Τύπε Μάκη, θα σου πω κι εγώ την γνώμη μου....
Ξέχνα τους έρωτες με το κορίτσι, είναι "αλλού" και εσύ είσαι "τρυφερό πόδι" και θα φας τα μούτρα σου, αδιέξοδη κατάσταση με μεγάλο ψυχολογικό κόστος για σένα.
Πήγαινε στον "οίκο" που εργάζεται και πήδα την λυσσαλέα όσες φορές σε βγάζει η τσέπη σου για να σου φύγει το απωθημένο (απλό πρόγραμμα αυτή την φορά....).
Όταν θα πας εκεί, μετά την 2-3 φορά σκας της το παραμύθι ότι γνώρισες ένα τρελό μωρό που γουστάρεις και πάτε για σχέση κλπ και πες της "εσένα μωρό μου γουστάρω μόνο να σε πηδάω". Με αυτό θα κόψεις αντιδράσεις και ίσως....λέω ίσως σου κάτσει κανένα free fuck αν σε γουστάρει η γκόμενα.
Επίσης μην ξαναπάρεις τηλέφωνο και μην ξαναστείλεις μνμ ποτέ.

αυτο δεν ειναι καθολουα σχημη ιδεα, αυριο θα περασω μια βολτα απο το σοι να πληρωθω χαρτζιλικι για τον μηνα , αλλα μου ειχε πει οτι δεν θα δουλευε αυτην την εβδομαδα.

Παντος μεγαλη ηττα, δεν την περιμενα ετσι. Πρεπει να χωνεψω οτι ΤΕΛΟΣ αλλα καπου μεσα μου πιστευω . :-
 

Επισκέπτης
αυτο δεν ειναι καθολουα σχημη ιδεα, αυριο θα περασω μια βολτα απο το σοι να πληρωθω χαρτζιλικι για τον μηνα , αλλα μου ειχε πει οτι δεν θα δουλευε αυτην την εβδομαδα.

Παντος μεγαλη ηττα, δεν την περιμενα ετσι. Πρεπει να χωνεψω οτι ΤΕΛΟΣ αλλα καπου μεσα μου πιστευω . :-
κανε μια ερευνα εδω μεσα και βρες καμμια αλλη λεω εγω μπορει να σου κατσει καλυτερη φαση στη πορεια
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Φαινοταν παρα πολύ καλη κοπέλα, περα απο οτι δεν εχω εμπειρια με τις γυναικες (ασχετα οτι δουλευει ως πουτανα), δεν περιμενα τετοιο φερσιμο
ΤΟυλάχιστον έμαθες την διαφορά πουτανας και καριόλας.Πληρωσες ακριβα βεβαια το μαθημα.Και μην ρωτησεις τι απο τα δυο ειναι η γκομενα!!!



Οταν στα λεγαμε μας εβριζες!!!
 
OP
OP
M

makis-23

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2014
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
κανε μια ερευνα εδω μεσα και βρες καμμια αλλη λεω εγω μπορει να σου κατσει καλυτερη φαση στη πορεια

Σε διαφορα θρεαντ που διαβασα εδω στο μπουδελα οι πιθανοτητες ειναι λίγες, εξαλλου εγω εκεινη θα ηθελα . Αυριο που θα πληρωθω απο το tour στο σοι θα βγαλω ενα μερτικο μεχρι 20 ευρω για κανενα γαμισι στα μεσα του μηνα, μαλλον μπορει να παω απο το δικο της . Ετσι για σπασιμο
 
OP
OP
M

makis-23

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2014
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
ΤΟυλάχιστον έμαθες την διαφορά πουτανας και καριόλας.Πληρωσες ακριβα βεβαια το μαθημα.Και μην ρωτησεις τι απο τα δυο ειναι η γκομενα!!!



Οταν στα λεγαμε μας εβριζες!!!

Εβριζα αυτους που με κοροιδευανε, συγνωμη για το φερσιμο μου εαν σε πρόσβαλα  :- συναγωνιστη.

Αυτη τι ειναι πουτανα η καριολα και ποιες ειναι οι διαφορες; Στο μελλον πως θα μπορω να μυριστω τετοιες για να τις αποφευγω?
 

Επισκέπτης
Σε διαφορα θρεαντ που διαβασα εδω στο μπουδελα οι πιθανοτητες ειναι λίγες, εξαλλου εγω εκεινη θα ηθελα . Αυριο που θα πληρωθω απο το tour στο σοι θα βγαλω ενα μερτικο μεχρι 20 ευρω για κανενα γαμισι στα μεσα του μηνα, μαλλον μπορει να παω απο το δικο της . Ετσι για σπασιμο
με 20 ευρω ? :think:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Εβριζα αυτους που με κοροιδευανε, συγνωμη για το φερσιμο μου εαν σε πρόσβαλα  :- συναγωνιστη.

Αυτη τι ειναι πουτανα η καριολα και ποιες ειναι οι διαφορες; Στο μελλον πως θα μπορω να μυριστω τετοιες για να τις αποφευγω?
Η πουτανα παει με όλους.Η καριόλα πάει με όλους εκτός απο εσένα.  :grin:

Στα είπα ωμά φίλε γιατί σε έκοψα για αγαπουλη και εκείνη για καριολα.Τελικά είχα δίκιο.Κριμα τα 350€ που θα σου έδιναν πολλά γαμήσια αλλά ελπιζω να σου έγινε μάθημα,the hard way.
 
OP
OP
M

makis-23

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2014
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Η πουτανα παει με όλους.Η καριόλα πάει με όλους εκτός απο εσένα.  :grin:

Στα είπα ωμά φίλε γιατί σε έκοψα για αγαπουλη και εκείνη για καριολα.Τελικά είχα δίκιο.Κριμα τα 350€ που θα σου έδιναν πολλά γαμήσια αλλά ελπιζω να σου έγινε μάθημα,the hard way.

Με χτυπησε το μαθηματικο απο το πανεπιστημιο και μπερδευτικα  :think: Αυτη ειναι πουτανα αλλα πηγα μια φορα μαζι της αρα δεν ειναι καριολα (αφου πήγε με εμενα) ειναι και καριολα ? Δυσκολο το αινιγμα ???
 
OP
OP
M

makis-23

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2014
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητε συναγωνιστη Takis μεχρι τοσα μπορω να δωσω αυτο το μηνα , το οτι εδωσα μια φορα 350 ειναι για τι τα μαζευα απο τον Μαιο .
Τωρα αν αποφασισω να παω εκει που δουλευει μαλλον θα θελω παραπανω απο 50 (βαση διαιρεσης) και θα πρεπει να κλαφτω στους μπαρμπαδες και τις θιαδες για το εξτρα.

Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα. :rolleyes:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Ανάθεμα και αν ξέρεις τι αισθάνεσαι φιλαράκο.

Τέλος πάντων υπάρχει κάτι πολύ χειρότερο απο το νσ την καψουρευτείς.

Και αυτό είναι να σε καψουευτεί αυτή.

Πίστεωέ με αυτό δεν το θέλεις ιδίως αν συνεχίσει να κάνει αυτή τη δουλειά.


Το κσλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να ψάξεις να βρεις μια νορμάλ γυναίκα.

τα σέβη μου κύριε
respect-051.gif
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Αν και ρωτησα ξανα χωρις να παρω απαντηση , τι μπορει να συμβει εαν με ερωτευοταν?

θα κοπάναγες το κεφάλι σου στους τοίχους των αδιεξόδων

αν δεν είσαι τρόλ , θα σου έλεγα απλά να τις πάρεις βιωματικά τις απαντήσεις
δεν χρειάζεται να ζητάς συμβουλές...
 
OP
OP
M

makis-23

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2014
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
θα κοπάναγες το κεφάλι σου στους τοίχους των αδιεξόδων

αν δεν είσαι τρόλ , θα σου έλεγα απλά να τις πάρεις βιωματικά τις απαντήσεις
δεν χρειάζεται να ζητάς συμβουλές...

Δεν ρωτω και αφομειωνω σαν σπονγκος, thanks για την απαντηση  :headbang2: :headbang2: :headbang2: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Αγαπητε συναγωνιστη Takis μεχρι τοσα μπορω να δωσω αυτο το μηνα , το οτι εδωσα μια φορα 350 ειναι για τι τα μαζευα απο τον Μαιο .
Τωρα αν αποφασισω να παω εκει που δουλευει μαλλον θα θελω παραπανω απο 50 (βαση διαιρεσης) και θα πρεπει να κλαφτω στους μπαρμπαδες και τις θιαδες για το εξτρα.

Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα. :rolleyes:
φιλε αν καθε φορα παρακαλας τους μπαρμπαδες και τις θειαδες για να γαμησεις τοτε δεν κανεις δουλεια..βρες καμμια κοπελιτσα κι ασε αυτα τα σπορ για αυτους που τα εχουν..χανεις χρονο χρημα και τη διαθεση σου
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Αν και ρωτησα ξανα χωρις να παρω απαντηση , τι μπορει να συμβει εαν με ερωτευοταν?

Ουσιαστικά σου απάντησε παραπάνω ο φίλος rigomortis λακωνικά και ποιητικά.

Τώρα για να μη γράφω σεντόνια και κουράζω τους υπόλοιπους φίλους αν θες λεπτομέρειες κοίταξε το post μου εδώ:


Για να μην παρεξηγηθώ, δεν συμβουλεύω, απλώς παραθέτω εμπειρίες και αφήνω τον άλλο να δουλεψει το κεφάλι του. Διότι όταν ήμουν εγώ νεος οι περισσότεροι με συμβούλευαν να μην προσπαθήσω να κάνω πράγματα στα οποια οι συμβουλάτορες μου απέτυχαν. Μου πήρε καιρό να καταλάβω ότι ο λόγος που το έκαναν αυτό ήταν ο ενδόμυχος φόβος τους ότι αν εγώ τα κατάφερνα σε αυτά που αυτοί απέτυχαν θα έβγαιναν υποδεέστεροί μου. Ουσιαστικά είναι κόμπλεξ των γέρων προς τους νέους αυτό. Μόνο πολύ εκπληρωμένοι άνθρωποι με αυτοπεποίθηση και αρα ακομπλεξάριστοι μπορούν να σου δώσουν ουσιαστικές συμβουλές. Για αυτό και υπάρχουν πολύ λίγοι δάσκαλοι.
Φίλτραρε λοιπον τι ακούς και δούλευε το κεφάλι σου.

Αν θες περισσότερα διάβασε το ''Κήνσορες και θεράποντες'' του Εκο.

ΥΓ Ενας άλλος που του το πρότεινα με ρώτησε αν ο ΕΚΟ είναι η εταιρία ορυκτελάιων, και τον πήρε ο διάολος, το νού σου λοιπον.





 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom