Νέα

Να λέμε στα κορίτσια ποιοί είμαστε;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.661
Like
20.403
Πόντοι
5.006
Δινω παντα ενα ψευτικο ονομα, Αχαχουχας, Παιχτουρας, ραοπαο, αναλογα τα βιτσια που θα ζητησω.

μονο το ονομα του κμαν μην δωσεις, γιατι θα σου ζητανε ταξίδια στην σαντορινη για να πηδηξεις... :S
 

Siklar

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
16
Like
116
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην μπουρδελοπαρέα και στην ενδιαφέρουσα συζήτηση...
Η αλήθεια είναι ότι και εμένα με ρώτησε τσατσά για το σάιτ και αν έχω λογαριασμό και γράφω κριτικές... και πιστεύω ότι είναι επιδειξη δύναμης η εξουσίας το να πείς στην κοπέλα η στην τσατσά ότι είσαι μέλος και γράφεις κριτικές... Είναι κάατι σαν εκβιασμός η απειλή αν το θέλετε... Εγω προσωπικά δεν θα το ξανακάνω.
 

Επισκέπτης
μονο το ονομα του κμαν μην δωσεις, γιατι θα σου ζητανε ταξίδια στην σαντορινη για να πηδηξεις... :S
Δεν εισαι ουτε μια τριχα απο τα σπυριαρικα αρχιδια του! Αντε πες του το στα μουτρα του αν τολμας.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Καλησπέρα στην μπουρδελοπαρέα και στην ενδιαφέρουσα συζήτηση...
Η αλήθεια είναι ότι και εμένα με ρώτησε τσατσά για το σάιτ και αν έχω λογαριασμό και γράφω κριτικές... και πιστεύω ότι είναι επιδειξη δύναμης η εξουσίας το να πείς στην κοπέλα η στην τσατσά ότι είσαι μέλος και γράφεις κριτικές... Είναι κάατι σαν εκβιασμός η απειλή αν το θέλετε... Εγω προσωπικά δεν θα το ξανακάνω.

Οι περισσοτερες κριτικες παντως που ανεβαινουνε τυπε καθημερινα στην 1η σελιδα μιλανε για ξεπετες και μετρια πραγματα.
Αν συμπεριλαβουμε και τις προμοτορικες ψευτικες κριτικες τοτε μολις το 10-15% περναει καλα....αν ο εκβιασμος και η απειλη επιανε θα επρεπε τα πραγματα να ειναι αντιστροφα.  :S :S :S

 

Επισκέπτης
Οι περισσοτερες κριτικες παντως που ανεβαινουνε τυπε καθημερινα στην 1η σελιδα μιλανε για ξεπετες και μετρια πραγματα.
Αν συμπεριλαβουμε και τις προμοτορικες ψευτικες κριτικες τοτε μολις το 10-15% περναει καλα....αν ο εκβιασμος και η απειλη επιανε θα επρεπε τα πραγματα να ειναι αντιστροφα.  :S :S :S
καποιοι προμοτορες πληρωνονται σε ειδος. Πχ. μοντελιαλυσιδα υπαρχει ατομο που καθεται 25 λεπτα στο δωματιο και η πουτανα καθεται μαζι του μετα το χυσιμο για γουτσου γουτσου.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.661
Like
20.403
Πόντοι
5.006

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.064
Like
1.935
Πόντοι
216
Ο κμαν ειναι για λυπηση...καλα για σενα δεν το συζηταω, εισαι αορατος..
τυπε ακουγεται οτι ο δοπας πηγαινε και παρουσιαζοτανε σα γασπαρης και ζηταγε φιστινγκ και στραπον :S
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.127
Πόντοι
39.662
[size=20pt]"Να λέμε στα κορίτσια ποιοί είμαστε;; "[/size]


Ναι λες και ολες διαβαζουν το σαητ, οι περισσοτερες δεν γνωριζουν καν την υπαρξη του.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
καποιοι προμοτορες πληρωνονται σε ειδος. Πχ. μοντελιαλυσιδα υπαρχει ατομο που καθεται 25 λεπτα στο δωματιο και η πουτανα καθεται μαζι του μετα το χυσιμο για γουτσου γουτσου.

δωσε χειροπιαστα παραδειγματα αν εχεις αποδειξεις μην αναφερεσαι ετσι αοριστα, πες ο ταδε ειναι προμοτορας και πληρωνεται σε ειδος για να γραφει καλες κριτικες. να εχουμε το νου μας και εμεις οι υπολοιποι
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
εμενα παντως μια φορα που με ρωτησα μια τσατσα της ειπα οτι παρακολουθουσα χρονια το σαη χωρις να εχω γινει μελος
 

billkar007

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2018
Μηνύματα
390
Like
361
Πόντοι
21
:hmm: :hmm: δλδ στα outcall τι θα λεμε ¨ειναι το σπιτι της πεθερας μου ?¨ :think:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.944
Πόντοι
3.496
Δεν νομιζω οτι βοηθαει.. Γιατι θα τις κανει πιο συνεσταλμενες στο δωματιο αυτη η πληροφορια.. Και αν υπηρχε μια στις εκατο περιπτωση για ρομαντζαδα, απλα δεν θα γινει, φοβουμενες μην βγουν ον λάιν για το τι κανουν..
Μια φορα παλιοτερα με ειχε ρωτησει ψαρωτικα η τζουλια η ρωσοφιλανδεζα αν γραφω στο σαιτ, πριν γινω μελος. Και της απαντησα οχι, και με κοιταζε καχυποπτα. :rolleyes:
 

pantelos2017

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2017
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
0
Οι περισσότερες κοπέλες διαβάζουνε το Bou και μάλιστα φίλοι τους ή γκόμενοι τους γράφουνε θετικές κριτικές ως πελάτες ή επεμβαίνουνε σε συζητήσεις.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.443
Πόντοι
8.006

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom