Νέα

Να λέμε στα κορίτσια ποιοί είμαστε;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Lorry

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2018
Μηνύματα
154
Κριτικές
2
Like
135
Πόντοι
1
φύλαγε τα ρούχα σου για να έχεις τα μισά..δεν έχεις ακούσει συναγωνιστές εδώ μέσα να λένε ότι εκεί που ήταν, με την γυναίκα τούς την κοπέλα τούς έσκασε μην από κοπέλα και του έλεγε,χάθηκες καιρό έχουμε να τα πούμε,,τότε τι κάνεις μου λες

Εμένα μου έστειλε μήνυμα Εσκορτ εκ Ουγγαρίας για να μου πει οτι θα είναι Ελλάδα τις τάδε ημερομηνίες. Δεν είχα σχέση τότε οπότε δεν με πολυ ένοιαξε αλλά κατάλαβα οτι γίνεται εύκολα η μαλακία και από τότε έχω δεύτερο νουμερο για αυτές τις περιπτώσεις
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
φύλαγε τα ρούχα σου για να έχεις τα μισά..δεν έχεις ακούσει συναγωνιστές εδώ μέσα να λένε ότι εκεί που ήταν, με την γυναίκα τούς την κοπέλα τούς έσκασε μην από κοπέλα και του έλεγε,χάθηκες καιρό έχουμε να τα πούμε,,τότε τι κάνεις μου λες

δεν αφηνω γκομενες να μου ψαχουλεύουν τα κινητα
 

ΝΤΟΎΣΑΝ ΜΠΑΣΚΕΒΙΤΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
9
Like
1.503
Πόντοι
496
Εμένα μου έστειλε μήνυμα Εσκορτ εκ Ουγγαρίας για να μου πει οτι θα είναι Ελλάδα τις τάδε ημερομηνίες. Δεν είχα σχέση τότε οπότε δεν με πολυ ένοιαξε αλλά κατάλαβα οτι γίνεται εύκολα η μαλακία και από τότε έχω δεύτερο νουμερο για αυτές τις περιπτώσεις
ακριβώς τυπε Καλά κάνεις, δεν αργεί να γίνει η μαλάκια, και στο κάτω κάτω ένα πορνοτηλεφονο δεν χάλασε κανέναν
 

ΝΤΟΎΣΑΝ ΜΠΑΣΚΕΒΙΤΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
9
Like
1.503
Πόντοι
496

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
ακριβώς τυπε Καλά κάνεις, δεν αργεί να γίνει η μαλάκια, και στο κάτω κάτω ένα πορνοτηλεφονο δεν χάλασε κανέναν
Η μαλακία θα γίνει πάντα στην πιο ακατάλληλη στιγμή. ΝΟΜΟΣ. Όσοι είναι ή υπήρξαν παντρεμένοι με καταλαβαίνουν...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.751
Κριτικές
1
Like
29.436
Πόντοι
8.006

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Εμένα μου έστειλε μήνυμα Εσκορτ εκ Ουγγαρίας για να μου πει οτι θα είναι Ελλάδα τις τάδε ημερομηνίες. Δεν είχα σχέση τότε οπότε δεν με πολυ ένοιαξε αλλά κατάλαβα οτι γίνεται εύκολα η μαλακία και από τότε έχω δεύτερο νουμερο για αυτές τις περιπτώσεις
οι μλκες σπανιζουν τυπε
Λογικο είναι να αε ψάχνουν τα ορνεα αυτα....
Θέλει προσοχή
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.751
Κριτικές
1
Like
29.436
Πόντοι
8.006
Δλδ άμα πεις το νικ σου τι θα γίνει;;;
Πως θα βρει στοιχεία για σένα;
Το πολύ πολύ να σου στείλει κανένα πμ μέσα στο μπου.Ασε που θα σκεφτεί να κάνει  κανένα καλό γαμησι για να ανεβάσεις καλή κριτική ώστε να πάνε καλύτερα οι δουλειές της.Σχεδον σε όλα τα ραντεβού με ρωτάνε οι γκομενες που βρηκα το γραφείο η το τηλ τους και τους λέω από το μπου,η αμέσως επόμενη ερώτηση είναι πως λέγεσαι εκεί.
Ρε τι εχουν παθει καποιοι και τρεμουν ετσι? Τι νομιζουν, οτι θα τους εκβιαζουν για να τους παρουν το πολο δεκαετιας?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.743
Κριτικές
6
Like
3.401
Πόντοι
736
Θυμάμαι ένα σκηνικό που είχε γραφτεί στο φόρουμ εδώ για Θεσσαλονίκη , που δεν την είχε πει ο άλλος το Νικ του αλλά επειδή διάβασε ή κοπέλα την κριτική τον κατάλαβε , και επειδή ήταν αρνητική ή κριτική την επόμενη φορά που τον πέτυχε του είπε εσύ δεν περνάς. Όχι ότι είχε σκοπό να ξαναπεράσει ο τύπος από ότι θυμάμαι. Μάλλον βόλτα ήταν μαζί με άλλους από ότι θυμάμαι.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Τυποι οταν λετε στην κοπελα οτι ειμαι ο ταδε στο bou παλιο μελος με τα τοσα χιλαδες μηνυματα μετα φουσκωνετε σαν παγονι  πιστευοντας οτι την εντυπωσιασατε :think: :S :S :S  

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.751
Κριτικές
1
Like
29.436
Πόντοι
8.006
Τυποι οταν λετε στην κοπελα οτι ειμαι ο ταδε στο bou παλιο μελος με τα τοσα χιλαδες μηνυματα μετα φουσκωνετε σαν παγονι  πιστευοντας οτι την εντυπωσιάσατε :think: :S :S :S 

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τύπε δεν εχουν ολα τα νικς την ιδια βαρυτητα
 

Trapshooter

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2015
Μηνύματα
857
Κριτικές
12
Like
9.867
Πόντοι
1.336
Είναι άνευ αντικειμένου το ερώτημα, μιας και άμα η κοπέλα διαβάζει στα ελληνικά (ή της διαβάζουν)  την κριτική καταλαβαίνει αμέσως ποιος είναι ο πελάτης. Εγώ ποτέ δεν ανέφερα κάτι σε κοπέλα και όμως μια τσα2 (studio) ενώ έφευγα, αφού ρώτησε το κλασσικό ‘αν πέρασα καλά’, μου ζήτησε να γράψω κάτι υπέρ της κοπέλας. Άρα ???
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Τύπε δεν εχουν ολα τα νικς την ιδια βαρυτητα

Βαρυτητα για τα κοριτσια του χωρου εχουνε αλλα πραγματα τυπε. :S :S :S

beautiful-louis-vuitton-money-pretty-Favim.com-3345330.jpg
 

Επισκέπτης
Αν και νέος στο άθλημα και παντρεμένος από πάνω το πρώτο πράγμα που εκανα ήταν να παρω κοσμοκαρτα και και να κανω καινούργιο λογαριασμό εμειλ. Οποιοσ δεν το κανει είναι μαλακας η γουσταρει να παιζει με την φωτια!
 

LanciaRallye037

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
773
Κριτικές
42
Like
2.605
Πόντοι
5.196
Προσωπικά, δεν λέω κάτι, εκτός κι αν το φέρει η κουβέντα. Είναι και οι κοπέλες που δίνουν τηλ με πμ, οπότε γνωρίζουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom