Νέα

Να λέμε στα κορίτσια ποιοί είμαστε;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dracoumel

Ανώτατος
Εγγρ.
29 Ιουν 2012
Μηνύματα
810
Κριτικές
104
Like
5.357
Πόντοι
17.436
Η ανωνυμία είναι το καλύτερο πράγμα......
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
εγω παντως δε χρειαζεται να πω καν το ονομα μου
χτυπαω το κουδουνι του στουδιο και μου ανοιγει την πορτα η υπηρεσια λεγοντας "καλως το πουλακι μας"
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.336
Κριτικές
16
Like
13.427
Πόντοι
5.577
οταν μιλας viber φιλε εχουν το τηλεφωνο σου τι να το κανουν το fb... ποσο χαζος πρεπει να εισαι για να εχεις βαλει το τηλεφωνο σου στο fb... θα πρεπει να εισαι πολυ γκαντεμης για να σε βρει πουτανα ετσι....

Τυπε χαζη να πεις τη μανα σου, και να μαθεις να μη βριζεις σε καθεστως ανωνυμιας αλλα οταν εχεις τον αλλον μπροστα σου αν εχεις αρχιδακια, μαλλον δεν εχεις 
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
1.028
Πόντοι
1.011
Εγώ πάντως πήγα να πιάσω ενα στανταράκι που επειδή είχα γράψει ένα αρνητικό της, μου γύρισε μπουμερανγκ.Δεν ξέρεις τί θα διαβάσει το καθε κορίτσι και πού θα σκαλώσει.Καθε εμπόδιο για καλό παντως, τετοιες φάσεις σε σπρωχνουν να ψαχτείς.
 
OP
OP
Ο

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.802
Κριτικές
125
Like
21.640
Πόντοι
28.900
Να λέμε στα κορίτσια ποιοί είμαστε;;;

Η απάντηση είναι: ΟΧΙ  :sunglasses:

ΥΓ: Μάγκες μην ξεχνάτε ότι έχουμε να κάνουμε με ΠΟΡΝΕΙΑ: ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ → ΣΩΜΑΤΕΜΠΟΡΟΙ → ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΜΑΦΙΑ... :ak: :ak: :ak: :ak:

#Το νού σας... :hi:

Αδερφέ δεν εννοώ τα πραγματικά μας στοιχεία αλλά το ψευδώνυμο που έχουμε εδώ στο site.
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.002
Like
9.836
Πόντοι
1.406
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
Δίνε και alex71, εχω μαθει οτι το κανουν αρκετοι θλιβεροι για να περνανε καλα
xaxxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxxaxaxaxxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxa
χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχ ΔΗΛΑΔΗ.....παει καποιος στα κοριτσια και λεει αλεξ 71
και αυτα απαντανε ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ ΚΑΒΛΑ και γινονται μουσι να της ξυρισεις?
αχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχ
παναθεμα σε πουστη ,κλαιω απο τα γελια.......χαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχ
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Υπάρχουν πολλοί τσόγλανοι πάντως που λένε αλλουνού όνομα... >:(
 

Επισκέπτης
Λες δηλαδή, "Καλησπέρα, είμαι ο αχαχούχας και ήρθα να σας γαμήσω";
Αναλογως ποιον παριστανω. Αν ειμαι Αλεξ71 προτεινω χειραψια στην κοπελα και της λεω γεια σας με λενε Αλεξανδρο.

Οταν κανω παιχτουρα καθομαι με πλαφ στον καναπε και λεω ειμαι ο παιχτουρας απο το ιντερνετ.

Αλλες φορες ανοιγω κινητο στο δωματιο και δειχνω στην κοπελα προφιλ. Δεμ το ψαχνει καμια περισσοτερο.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.743
Κριτικές
6
Like
3.401
Πόντοι
736
Εμένα πάλι ποτέ δεν έτυχε να με ρωτήσουν ποιο είναι το Νικ μου , μόνο μια φορά με είχε ρωτήσει μια αν γράφω κριτικές και είχα πει ότι δεν γράφω. Και έχει τύχει αρκετές φορές να με ρωτήσει η τσατσά αν ξέρω την κοπέλα και να την λέω ότι την ξέρω από το ίντερνετ. Επίσης αν κάποιος θέλει να διατηρήσει την ανωνυμία του μπορεί να πει ότι παρακολουθεί χρόνια το σάιτ αλλά δεν γράφτηκε ακόμη :P
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
φύλαγε τα ρούχα σου για να έχεις τα μισά..δεν έχεις ακούσει συναγωνιστές εδώ μέσα να λένε ότι εκεί που ήταν, με την γυναίκα τούς την κοπέλα τούς έσκασε μην από κοπέλα και του έλεγε,χάθηκες καιρό έχουμε να τα πούμε,,τότε τι κάνεις μου λες
εχει γινει όχι από πουτανα αλλα από παλια γκομενα και το αποτέλεσμα ηταν φυσικα καλο.
σε εχει στα ωπα ωπα η τωρινη γιατι βλεπει ότι μετρας στις πρωην οποτε εχει ανταγωνισμο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αν είσαι παντρεμένος όμως, και σού σκάσει μην όταν είσαι με την γυναίκα σού, να δω τι θα τής πεις τότε; ;
και παντρεμένος εγινε εσκασαν μηνυματα και τηλεφωνα από παλιες γκομενες, ξιγιεσαι σπαθι και δεν μπορει να σου πει τιποτα. δεν είναι δικη σου αμαρτια που σε θυμηθηκε μια παλια γκομενα μετα από μηνες ή χρονια. ισα ισα σου δινει αξια και το ότι σε σκέφτονται και το ότι δεν το κρυβεις από την συζυγο ή τωρινη γκομενα σου
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τυποι οταν λετε στην κοπελα οτι ειμαι ο ταδε στο bou παλιο μελος με τα τοσα χιλαδες μηνυματα μετα φουσκωνετε σαν παγονι  πιστευοντας οτι την εντυπωσιασατε :think: :S :S :S 

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
για αυτό το λενε ρα χαζουλι?
για να μην είναι μαλακισμενη στις υπηρεσίες της το λενε γιατι εκκρεμει μια δυσαρεστη κριτικη που θα την βαλει στην θεση της
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Είναι άνευ αντικειμένου το ερώτημα, μιας και άμα η κοπέλα διαβάζει στα ελληνικά (ή της διαβάζουν)  την κριτική καταλαβαίνει αμέσως ποιος είναι ο πελάτης. Εγώ ποτέ δεν ανέφερα κάτι σε κοπέλα και όμως μια τσα2 (studio) ενώ έφευγα, αφού ρώτησε το κλασσικό ‘αν πέρασα καλά’, μου ζήτησε να γράψω κάτι υπέρ της κοπέλας. Άρα ???
δεν ισχυει.
μιλουσα με πουτανα και της λεω το και το γραφτηκε από έναν που σε γαμησε από τον κωλο την παρασκευη το βραδυ και ακουγοταν από το σαλονι το και το.

δεν μπορεσει να θυμηθεί και ηταν κυριακη δυο μερες μετα.

ε λεει καμμια 10ρια την πηραν από το κωλο και εκεινο το βραδυ πως να θυμαται
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Αν και νέος στο άθλημα και παντρεμένος από πάνω το πρώτο πράγμα που εκανα ήταν να παρω κοσμοκαρτα και και να κανω καινούργιο λογαριασμό εμειλ. Οποιοσ δεν το κανει είναι μαλακας η γουσταρει να παιζει με την φωτια!
γιατι δεν παιρνεις απλα ένα διαζυγιο να ξεμπερδεύεις για παντα από το να ζεις μεσα στον φοβο?
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Στην Θεσσαλονικη λεω οτι ειμαι ο Picker και γαμαω με 10ε αλλα πρεπει να κανω γρηγορα 5λεπτο, το λεω οταν βιαζομαι, διαφορετικα λεω οτι ειμαι ο giasou και με 9.99ε γαμαω με το πασο μου, εγγυημενα πραγματα  :fuck2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom