Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Επίσκεψη χτες στην Σοφία (ΡΕΝΤ ΝΤΑΙΑΜΟΝΤ). Μπορεί να μην είναι το τοπ μοντελ που ονειρευόμαστε αλλά μέσα στο δωμάτιο είναι πολύ περιποιητική. Φροντίζει να ικανοποιεί τον πελάτη και όπως είπε και η ίδια θέλει να την ξαναεπισκέπτονται οι πελάτες της. Στα συν το ωραίο σώμα της η καθαριότητα και η προθυμία της. Στα πλην το οτι δεν είναι καμιά πιτσιρίκα (για κάποιους μπορεί να είναι επιθυμητό αυτό) και φαίνεται αυτό στο πρόσωπο. Πάντως για μένα αξίζει να την επισκευθεί κάποιος.
Ετσι ειναι
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.097
Κριτικές
89
Like
10.550
Πόντοι
25.015
Ρε τσομπανιδες στο γνωστο σιτε εχει φωτος της αμαρυλλις τι ψαχνεται απο αλλου
 

chucky66

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
138
Like
32
Πόντοι
1
Παιδες αυτη η Αγγελικη δηλωμενη ελλεεινιδα κοντοπουτανη ξανθια που δουλευει κυριως πρωινα στο Μιν-Νικ.ουρανου(λευκο) μηπως ειναι η πρωην Καρολινα αλβανιδα με προυπηρεσια πριν απο λιγους μηνες σε Las vegas και Venus angels?Ετσι μου φανηκε τις προαλλες που την ειδα......
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.290
Κριτικές
169
Like
8.406
Πόντοι
10.326
Παιδες αυτη η Αγγελικη δηλωμενη ελλεεινιδα κοντοπουτανη ξανθια που δουλευει κυριως πρωινα στο Μιν-Νικ.ουρανου(λευκο) μηπως ειναι η πρωην Καρολινα αλβανιδα με προυπηρεσια πριν απο λιγους μηνες σε Las vegas και Venus angels?Ετσι μου φανηκε τις προαλλες που την ειδα......
οχι καμια σχεση! Το μαλλακι της Αγγελικουλας ειναι πλεον ροζε! :boobies: :grin:
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
885
Κριτικές
20
Like
1.255
Πόντοι
1.076
Παιδες αυτη η Αγγελικη δηλωμενη ελλεεινιδα κοντοπουτανη ξανθια που δουλευει κυριως πρωινα στο Μιν-Νικ.ουρανου(λευκο) μηπως ειναι η πρωην Καρολινα αλβανιδα με προυπηρεσια πριν απο λιγους μηνες σε Las vegas και Venus angels?Ετσι μου φανηκε τις προαλλες που την ειδα......
οχι φιλε δεν ειναι αυτη η καρολινα εφυγε.
 

kikas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
295
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
ΜΙνοταύρου 12, νεο μωρό εδώ και δύο μέρες στην βραδινή βάρδια!

Βερόνικα !
Σκέτη καύλα!
Κωλαράκι για τρελά μπατσούδια αφράτο αλλα όχι πεσμένο!
ΔΥάρι βυζάκι (και ίσως λιγο παραπάνω) και πρόσωπο καυλερό! Πίπα αψογη και ιδιαίτερα ευγενική και κυρίως δέν βαριέται!
Της εκανα ερωτα εχθές το βράδυ!
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
ΜΙνοταύρου 12, νεο μωρό εδώ και δύο μέρες στην βραδινή βάρδια!

Βερόνικα !
Σκέτη καύλα!
Κωλαράκι για τρελά μπατσούδια αφράτο αλλα όχι πεσμένο!
ΔΥάρι βυζάκι (και ίσως λιγο παραπάνω) και πρόσωπο καυλερό! Πίπα αψογη και ιδιαίτερα ευγενική και κυρίως δέν βαριέται!
Της εκανα ερωτα εχθές το βράδυ!
ηλικια περιπου? εθνικότης ? μαλλι? γραφεις που γραφεις μη βαριεσαι....
 

kikas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
295
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
γυρω στα 25 με 30.
Ουκρανέζα
Μαλλί ξανθό.

ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΟΝΤΩΣ
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
γυρω στα 25 με 30.
Ουκρανέζα
Μαλλί ξανθό.

ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΟΝΤΩΣ
+1

Κάστορα αν θες ενημέρωσε και εσύ για καμία,γράψε καμιά κριτική και άσε τις υποδείξεις.

Δεν έχεις φτάσει ακόμα σε αυτό το σημείο.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
+1

Κάστορα αν θες ενημέρωσε και εσύ για καμία,γράψε καμιά κριτική και άσε τις υποδείξεις.

Δεν έχεις φτάσει ακόμα σε αυτό το σημείο.
Δεν υποδεικνύω τιποτα απλα αφου εγραψε ας τα εγραφε ολα , εχω δωσει πληροφοριες για πολλες...δεν με ενδιαφερει σε ποιο σημειο θα φτασω στο site, ειμαι ενα απλο μελος που ζητησε περαιτερω ενημερωση ...δεν ορμηξα ποτε σε κανενα ....τωρα εσυ γιατι μας βαζεις χερι δεν ξερω ....δες το
 

houdin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
12
Like
429
Πόντοι
291
Ανίχνευση προχτές στα αμαρτωλά λημέρια της πόλης. Είχα στόχο την Κατερίνα από  βίλλα αλλά τελικά αφού περιπλανήθηκα ανάμεσα σε Ραϊσα (VIS9), Αλίσα  (free house) και Κατερίνα (βίλλα) κατέληξα σε κάτι νέο, την Βανέσα από Ουκρανία στο Μινωταύρου με Νικηφόρου. Και τελικά δεν το μετάνιωσα. Μελαχρινή ωραίο σώμα και πρόσωπο 25 χρονών είχε πολύ όρεξη και καλή συμμετοχή. Έχω γράψει και κριτική.
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
116
Like
2
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους
πολυ γρηγορο περσμα απο τα σπιτακια πριν λιγη ωρα,η αληθεια ειναι οτι ααπεχω αρκετο καιρο απο το αθλημα οποτε δε μπορω να δωσω και ιδαιτερεσ λεπτομερειες
μπηκα bad girls ηταν η νικολ ομορφη κοπελα αλλα οι κριτικες αδιαφορες
villa prive μια μελαχρινη κοπελιτσα,δε κρατησα ονομα,ψιλη ψιλονταρντανε φαση με κωλαρα,αρκετα ευγενικη και χαμογελαστη,οση ωρα περιμενα η τσατσα μου επιασε κουβεντα για τον σεισμο στη κω
στα τριδυμα στο 1 μια που εμοιαζε με μια που ειχε η πανια στα παρατραγουδα η γυναικα μαραντονα πως λεγοταν δε θυμαμαι-αληθεια αυτες ποιος τισ γαμαει???
στο 2 μια ουκρανη συμφωνα με τα λεγομενα της τσατσας λεπτη μελαχρινη καρε μαλλι-κ δω δε θυμαμαι ονομα αδιαφορη
στο 3 μια τσεχα κ καλα αδιαφορη τελειως κ δψ δε κρατησα ονομα
μπηκα στο πρασινο που ηταν η ελενα η μελαχρινη,ειχα περασει μαζι της πριν κανενα χρονο με αρκετα καλες εντυπωσεις,εβαλε κ βυζακι αν προσεξα καλα,εχει πολυ καυλοφατσα η ρουφιανα,ετοιμος ημουννα μπω αλλα κ ο χρονος ηταν πολυ περιορισμενος και τα φραγκα δεν παιζουν
διπλα απο το πετρου ερημιτη το καινουργιο που εχει γινει η μιρα,πολυ ομορφη γυναικα αλλα πολυ κρυα μεσα
και καταληγουμε-εκει που για αυτο το πραγμα γινεται τοσος προλογος στο λας βεγκας το πρωτο το γωνιακο μπαινω κ βγαινει ενα ψιλο μελαχρινο μωρο ονομα ουτε κ εκει κρατησα απλα εκει τα ειδα κιολας ολα,τι μωρο ηταν αυτο ρε παιδια???εχασα το φως μου αληθεια, μπορει καποιος να μ πει το ονομα της κοπελας και γενικα πως ειναι στο δωματιο??
ημουν σιγουρος οτι θα ξαναπηγαινα ελενα ρουμανα στο πρασινο αλλα τωρα αλλαζουν τα πραγματα!!!!!
δεν ειναι κ η πιο καλη περιγραφη το ξερω αλλα σιγουρα στο μελλον θα προσπαθησω να θυμαμαι ονοματα κ περισσοτερες λεπτομερειες
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Ρε παιδιά η ιωάννα που είναι τώρα στο Βεγκας βράδυ,είναι αυτή που ήταν παλαιότερα στο Godiva? Του Μπουξου? Η είναι άλλη; Γιατί την θυμάμαι πιο κοντή,λεπτή και τσαχπίνα ενώ αυτή που είδα έχει πιο νταρντανιστικο κωλο.Γιατι Ιωάννα τη λένε και αυτή αν είναι όντως άλλη
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
397
Κριτικές
3
Like
431
Πόντοι
21
καλησπερα σε ολους
πολυ γρηγορο περσμα απο τα σπιτακια πριν λιγη ωρα,η αληθεια ειναι οτι ααπεχω αρκετο καιρο απο το αθλημα οποτε δε μπορω να δωσω και ιδαιτερεσ λεπτομερειες
μπηκα bad girls ηταν η νικολ ομορφη κοπελα αλλα οι κριτικες αδιαφορες
villa prive μια μελαχρινη κοπελιτσα,δε κρατησα ονομα,ψιλη ψιλονταρντανε φαση με κωλαρα,αρκετα ευγενικη και χαμογελαστη,οση ωρα περιμενα η τσατσα μου επιασε κουβεντα για τον σεισμο στη κω
στα τριδυμα στο 1 μια που εμοιαζε με μια που ειχε η πανια στα παρατραγουδα η γυναικα μαραντονα πως λεγοταν δε θυμαμαι-αληθεια αυτες ποιος τισ γαμαει???
στο 2 μια ουκρανη συμφωνα με τα λεγομενα της τσατσας λεπτη μελαχρινη καρε μαλλι-κ δω δε θυμαμαι ονομα αδιαφορη
στο 3 μια τσεχα κ καλα αδιαφορη τελειως κ δψ δε κρατησα ονομα
μπηκα στο πρασινο που ηταν η ελενα η μελαχρινη,ειχα περασει μαζι της πριν κανενα χρονο με αρκετα καλες εντυπωσεις,εβαλε κ βυζακι αν προσεξα καλα,εχει πολυ καυλοφατσα η ρουφιανα,ετοιμος ημουννα μπω αλλα κ ο χρονος ηταν πολυ περιορισμενος και τα φραγκα δεν παιζουν
διπλα απο το πετρου ερημιτη το καινουργιο που εχει γινει η μιρα,πολυ ομορφη γυναικα αλλα πολυ κρυα μεσα
και καταληγουμε-εκει που για αυτο το πραγμα γινεται τοσος προλογος στο λας βεγκας το πρωτο το γωνιακο μπαινω κ βγαινει ενα ψιλο μελαχρινο μωρο ονομα ουτε κ εκει κρατησα απλα εκει τα ειδα κιολας ολα,τι μωρο ηταν αυτο ρε παιδια???εχασα το φως μου αληθεια, μπορει καποιος να μ πει το ονομα της κοπελας και γενικα πως ειναι στο δωματιο??
ημουν σιγουρος οτι θα ξαναπηγαινα ελενα ρουμανα στο πρασινο αλλα τωρα αλλαζουν τα πραγματα!!!!!
δεν ειναι κ η πιο καλη περιγραφη το ξερω αλλα σιγουρα στο μελλον θα προσπαθησω να θυμαμαι ονοματα κ περισσοτερες λεπτομερειες

Μάλλον λες την Αφροδίτη την Ελληνίδα η οποία είναι εντυπωσιακή, αλλά εγώ διαβάζοντας τις κριτικές δεν μπήκα ποτέ
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
116
Like
2
Πόντοι
1
Μάλλον λες την Αφροδίτη την Ελληνίδα η οποία είναι εντυπωσιακή, αλλά εγώ διαβάζοντας τις κριτικές δεν μπήκα ποτέ

ελα ρε φιλε χαλια μεσα??πω μεγαλη μαλακια γιατι ειναι παρα πολυ εντυπωσιακη κ ομορφη γυναικα
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Ρε παιδιά η ιωάννα που είναι τώρα στο Βεγκας βράδυ,είναι αυτή που ήταν παλαιότερα στο Godiva? Του Μπουξου? Η είναι άλλη; Γιατί την θυμάμαι πιο κοντή,λεπτή και τσαχπίνα ενώ αυτή που είδα έχει πιο νταρντανιστικο κωλο.Γιατι Ιωάννα τη λένε και αυτή αν είναι όντως άλλη
Αυτη ειναι αλλα χαλασε παρα πολλη εμφανησιακα
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
ελα ρε φιλε χαλια μεσα??πω μεγαλη μαλακια γιατι ειναι παρα πολυ εντυπωσιακη κ ομορφη γυναικα
μπηκα εγω παλιοτερα οταν ελεγε οτι ηταν Κυπρια ....μετριοτης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom