Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Τζαμπα χαρηκα δλδ!!!!!!κριμα δε πειραζει...θα καταληξω μαλλον στην ελενα
ξερεις φιλε να σου πω ... εγω λεω να δοκιμασεις , αν και σπανια εχει τυχει με κοπελες που καποιοι γκρινιαζαν να περασω καλα, η αποψη μας δεν ειναι και ευαγγελιο , εσυ μπορει να περασεις καλα , μπορει να ταιριαξεις , αλλωστε οταν μας αρεσει πολυ μια γυναικα ισως να αρκει ....
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Καλημέρα σύντροφοι. Επειδή τελευταία φορά που πήγα σε μπουρδέλο ήταν αρχές δεκαετίας 90, και είχα πληρώσει , αν θυμάμαι καλά, 1.500 δρχ. λέω να το ξανατολμήσω. Για κάντε καμιά καλή πρόταση για απόψε το βράδυ.
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
116
Like
2
Πόντοι
1
ξερεις φιλε να σου πω ... εγω λεω να δοκιμασεις , αν και σπανια εχει τυχει με κοπελες που καποιοι γκρινιαζαν να περασω καλα, η αποψη μας δεν ειναι και ευαγγελιο , εσυ μπορει να περασεις καλα , μπορει να ταιριαξεις , αλλωστε οταν μας αρεσει πολυ μια γυναικα ισως να αρκει ....
Επειδη κ γω οποτε δοκιμασα κοπελες με αρνητικες κριτικες απο συναδελφους την πατησα δε ξερω αμα θα παρω το ρισκο,ενταξει ειναι ομορφη γυναικα αλλα δε φτανει μονο αυτο,μπορει να ξαναπαω ελενη γιατι ειχα περασει σχετικα καλα την προηγουμενη φορα
Εχεις να προτεινεις κ καμια αλλη;;
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Επειδη κ γω οποτε δοκιμασα κοπελες με αρνητικες κριτικες απο συναδελφους την πατησα δε ξερω αμα θα παρω το ρισκο,ενταξει ειναι ομορφη γυναικα αλλα δε φτανει μονο αυτο,μπορει να ξαναπαω ελενη γιατι ειχα περασει σχετικα καλα την προηγουμενη φορα
Εχεις να προτεινεις κ καμια αλλη;;
λειπω φιλε εδω και κανα 10ημερο δεν ξερω τι παιζει...
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
:think:
ΜΙνοταύρου 12, νεο μωρό εδώ και δύο μέρες στην βραδινή βάρδια!

Βερόνικα !
Σκέτη καύλα!
Κωλαράκι για τρελά μπατσούδια αφράτο αλλα όχι πεσμένο!
ΔΥάρι βυζάκι (και ίσως λιγο παραπάνω) και πρόσωπο καυλερό! Πίπα αψογη και ιδιαίτερα ευγενική και κυρίως δέν βαριέται!
Της εκανα ερωτα εχθές το βράδυ!
kikas
ΜΙνοταύρου 12, νεο μωρό εδώ και δύο μέρες στην βραδινή βάρδια!

Βερόνικα !
Σκέτη καύλα!
Κωλαράκι για τρελά μπατσούδια αφράτο αλλα όχι πεσμένο!
ΔΥάρι βυζάκι (και ίσως λιγο παραπάνω) και πρόσωπο καυλερό! Πίπα αψογη και ιδιαίτερα ευγενική και κυρίως δέν βαριέται!
Της εκανα ερωτα εχθές το βράδυ!
Κίκας?  :think: Είσαι καλά κίκας  :think:
 

houdin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
12
Like
429
Πόντοι
291
Επίσκεψη στην Τζεσυ χτες στο παρανταις.
Μπορεί να είναι λίγο κοντούλα, λίγο κοκκαλιάρα, λίγο άβυζη αλλά στο κρεβάτι είναι πύραυλος. Συμμετέχει και με το παραπάνω, δεν βαριέται και δείχνει ότι θέλει να περάσεις καλά. Είχα ακούσει καλά λόγια και πράγματι είναι πολύ καλό παιδί...
Τελικά η κοπέλα που έχει κάποιες ατέλειες, όπως σε ύψος ή σε πιασίματα κτλ κτλ, γενικά αποδεικνύεται ότι έχει περισσότερη ενέργεια και ενδιαφέρον για τον πελάτη της. Ενώ το σούπερ μοντέλο (πχ. Έλενα από Φρίξου 15)δεν θα ζοριστεί και πολύ για να σε ικανοποιήσει και θα είναι όλο μη και μη. Κοιτάει να περάσει το 10λεπτο να σηκωθεί να φύγει. Άρα μην ψαρώνετε από εμφάνιση...
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Επίσκεψη στην Τζεσυ χτες στο παρανταις.
Μπορεί να είναι λίγο κοντούλα, λίγο κοκκαλιάρα, λίγο άβυζη αλλά στο κρεβάτι είναι πύραυλος. Συμμετέχει και με το παραπάνω, δεν βαριέται και δείχνει ότι θέλει να περάσεις καλά. Είχα ακούσει καλά λόγια και πράγματι είναι πολύ καλό παιδί...
Τελικά η κοπέλα που έχει κάποιες ατέλειες, όπως σε ύψος ή σε πιασίματα κτλ κτλ, γενικά αποδεικνύεται ότι έχει περισσότερη ενέργεια και ενδιαφέρον για τον πελάτη της. Ενώ το σούπερ μοντέλο (πχ. Έλενα από Φρίξου 15)δεν θα ζοριστεί και πολύ για να σε ικανοποιήσει και θα είναι όλο μη και μη. Κοιτάει να περάσει το 10λεπτο να σηκωθεί να φύγει. Άρα μην ψαρώνετε από εμφάνιση...

Ναι φίλε αλλά δεν θα κυνηγάμε και τις άσχημες. :cheesy:
Δεν είναι λίγα τα ασχημούλια κομοδινάκια που κυκλοφορούν.
 

houdin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
12
Like
429
Πόντοι
291
Ναι φίλε αλλά δεν θα κυνηγάμε και τις άσχημες. :cheesy:
Δεν είναι λίγα τα ασχημούλια κομοδινάκια που κυκλοφορούν.
Ισχύει αυτό που λες, αλλά καμιά φορά ψάχνοντας το τέλειο νιμου χάνεις τις άριστες υπηρεσίες μιας όχι και τόσο εντυπωσιακής κοπέλας που θα ιδρώσει την φανελα για πάρτυ σου!
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Σήμερα το πρωί γυρνώντνας από τις διακοπές έκανα μια στάση για μια τσάρκα στην άδεια θεσσαλονικη.
Πέρασα στη μινωταύρου 16 με μια Αθηνά νομίζω ελληνίδα είπε
από πειραιά... (δεν ξέρω αν αληθεύει).
Αν και δεν ήταν η πιο όμορφη της βάρδιας εκέινη την ώρα μου έκανε καλή προσφορά με φουλ πρόγραμμα
και 2 εκτονώσεις στα 70 ευρώ... (προφανώς λόγω έλλειψης κόσμου).
Υπάρχουν θετικά και αρνητικά από την συνάντηση αυτή. Το ότι την βρήκα να κάθετε με τις πιτζάμες ας πούμε
δεν είναι και ότι καλύτερο αλλά ας όψετε η προσφορά!!  :2funny: :2funny:
Το σώμα της όχι ότι καλύτερο αλλά η κοπέλα πολύ εξυπηρετική  έκανε τα πάντα (ακά πίπα πρωκτικό και τελείωμα στις βυζάρες της) κάτι που με εντυπωσίασε θετικά. Οπότε αν την ξαναπετύχω κάποια στιγμη όταν βρεθώ πάλι θεσσαλονίκη θα την επισκεφθώ και
πάλι. Βεβια η βόλτα είχε και μια στιχομυθία για γέλια στο ξύλινο δίπλα.
Εκεί όπου μπήκα είδα την κοπέλα, καλή ήταν και ενώ ψηνόμουν για δοκιμή λέω θα κάνω μια βόλτα και θα έρθω,
μου απαντάει η τσατσα εσύ όλο βόλτες κάνεις και ποτέ δεν περνάς...  :happy: :happy:
Εν τω μεταξύ εγώ επειδή δεν είμαι από θεσσαλονίκη ζήτημα να έρχομαι εκεί 1 φορά το 3μηνο και πάλι δεν πηγαίνω συνέχεια
σε αυτά τα μαγαζιά μιας και όποτε βρίσκω ευκαιρία πάω σε κάποιο μασατζίδικο. Τώρα πως αυτή με θυμόταν ένας θεός ξέρει!!
Αυτά και ελπίζω να μη κούρασα!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.198
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
Σήμερα το πρωί γυρνώντνας από τις διακοπές έκανα μια στάση για μια τσάρκα στην άδεια θεσσαλονικη.
Πέρασα στη μινωταύρου 16 με μια Αθηνά νομίζω ελληνίδα είπε
από πειραιά... (δεν ξέρω αν αληθεύει).
Αν και δεν ήταν η πιο όμορφη της βάρδιας εκέινη την ώρα μου έκανε καλή προσφορά με φουλ πρόγραμμα
και 2 εκτονώσεις στα 70 ευρώ... (προφανώς λόγω έλλειψης κόσμου).
Υπάρχουν θετικά και αρνητικά από την συνάντηση αυτή. Το ότι την βρήκα να κάθετε με τις πιτζάμες ας πούμε
δεν είναι και ότι καλύτερο αλλά ας όψετε η προσφορά!!  :2funny: :2funny:
Το σώμα της όχι ότι καλύτερο αλλά η κοπέλα πολύ εξυπηρετική  έκανε τα πάντα (ακά πίπα πρωκτικό και τελείωμα στις βυζάρες της) κάτι που με εντυπωσίασε θετικά. Οπότε αν την ξαναπετύχω κάποια στιγμη όταν βρεθώ πάλι θεσσαλονίκη θα την επισκεφθώ και
πάλι. Βεβια η βόλτα είχε και μια στιχομυθία για γέλια στο ξύλινο δίπλα.
Εκεί όπου μπήκα είδα την κοπέλα, καλή ήταν και ενώ ψηνόμουν για δοκιμή λέω θα κάνω μια βόλτα και θα έρθω,
μου απαντάει η τσατσα εσύ όλο βόλτες κάνεις και ποτέ δεν περνάς...  :happy: :happy:
Εν τω μεταξύ εγώ επειδή δεν είμαι από θεσσαλονίκη ζήτημα να έρχομαι εκεί 1 φορά το 3μηνο και πάλι δεν πηγαίνω συνέχεια
σε αυτά τα μαγαζιά μιας και όποτε βρίσκω ευκαιρία πάω σε κάποιο μασατζίδικο. Τώρα πως αυτή με θυμόταν ένας θεός ξέρει!!
Αυτά και ελπίζω να μη κούρασα!
Αυτη τη μαλακια τη λενε σε πολλους οι χαζοβιολες οι τσατσογριες γαμα τες μη πτοεισε
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Αυτη τη μαλακια τη λενε σε πολλους οι χαζοβιολες οι τσατσογριες γαμα τες μη πτοεισε

Απλά με ξενέρωσε η ηλίθια κι ενώ είχα σκοπό να γυρίσω για να δοκιμάσω την κοπέλα απλά
δεν το έκανα!!  :2funny: :2funny:
Κατά τα άλλα δεν πτοούμε!!  :hi:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.225
Πόντοι
3.820
Ποου στο διάολο είναι η μιρελα γαμωωωω
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.225
Πόντοι
3.820
Αυτή η Ραίσα στο vis9 τι ρολο βαραει;πηγα χθες και ενας την ειχε σε διπλομπαλο!Επίσης αυτή κατερινα(βίλα ερωτικα) εμφιανισιακα δείχνει πολύ καλό αύριο θα δοκιμαστει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: houdin

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Mικρη τσαρκα χθες το βραδυ μετα απο αρκετο καιρο. Πολυς κοσμος τσαρκαρε και οι τσατσαδες εμπαιναν σε σχιζοφρενικο επεισοδιο αν δεν περνουσες.

Μινωταυτου 3 => μια καινουργια ουκρανεζα ονοματι Ολια. Μελαχρινη, αδυνατη, γενικα πολυ ωραιο μωρο.
Ερημιτη 5 => η Καρινα η μικρη μου ειπε η τσατσα αλλα δεν την ειδα.
Venus => Κοντο, ξανθο μωρακι με τις βυζαρες της σε κοινη θεα. Το πορνοενστικτο μου λεει οτι παιζει να ειναι καλη περιπτωση. Ο τσατσος πραγματικα απαραδεκτος, καθως εφευγα και οταν εφτασα στην πορτα με εβρισε. Σκεφτηκα να κανω σκηνικο αλλα λεω τελικα δεν γαμιεται, για να περασω καλα ηρθα.
Las Vegas το μεσα δεξια η Μανταλενα καπως ετσι την ειπε η τσατσα αλλα δεν την ειδα και στο πρωτο η Αφροδιτη που απο αποσταση εχει πολυ ψαρωτικη εμφανιση κι ετσι περασα. Στο δωματιο το απολυτο τιποτα, πεταμενα λεφτα.  :huh:
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
4.793
Πόντοι
5.646
Η Αφροδιτη στο Vegas είναι μεγάλη απάτη!Stay away!
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Λοιπον για την Ολια Μινοταυρου , πηγα στις αρχες....πολυ ψαρωμενη και σφιγμενη ...ομορφη αλλα με το ζορι τα παντα τοτε , ψιλογκρινιαζε στα ουκρανικα , τωρα δεν ξερω
 
  • Like
Αντιδράσεις: foxio

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
4.793
Πόντοι
5.646
Καλύτερα γράψε τις 3-4 που αξίζουν και όχι μια μια τις απάτες  ;)
Σε αυτες που θα γράψω ότι αξίζουν είμαι πελάτης με ότι αυτό συνεπάγεται:Νατάσσα η πουτσαρινα στο free house,Mιρα στο Π.Ερημιτη 2Α,Έλενα στο Ν.Ουρανού 24,Αντριάνα στο Ν.Ουρανού 28 (έφυγε), Νικολ η βυζαρου στην Π.Ερημιτη.Επίσης καλές είναι η Αφροδίτη στην Κωλετη, η Έφη στο Φριξου 15. (Δεν δουλεύει τωρα),η Μαρία κ η Τζένη στο Vegas.
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Σε αυτες που θα γράψω ότι αξίζουν είμαι πελάτης με ότι αυτό συνεπάγεται:Νατάσσα η πουτσαρινα στο free house,Mιρα στο Π.Ερημιτη 2Α,Έλενα στο Ν.Ουρανού 24,Αντριάνα στο Ν.Ουρανού 28 (έφυγε), Νικολ η βυζαρου στην Π.Ερημιτη.Επίσης καλές είναι η Αφροδίτη στην Κωλετη, η Έφη στο Φριξου 15. (Δεν δουλεύει τωρα),η Μαρία κ η Τζένη στο Vegas.


δεν μας ενδιέφερει κύριε τι κάνετε και με ποιες ...
ορίστε μας

ΜΟΝΙΚΑ και ξερο ψωμί
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom