Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

wall

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Μαλλον για αλλη λεμε..αυτη που λεω ειναι με αρκετα χρονακια και αρκετα κιλακια απ οτι διαβασα αλλα απο σερβις πυραυλος..ρουμανα αν δεν κανω λαθος που τα κανει ολα..
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Καλησπερα παλικαρια. Ερωτηση, εκεινη η Ελενα η ομορφη στο Φριξου 15 υπαρχει ακομα; οταν δουλευε νομιζω πρωινη ηταν. Επισης ξερει κανεις αν ειναι κυριακη η Τσαρινα; Ψαχνω κατι για σημερα αλλα απο το αλλο site τιποτα δε μου κανει κλικ..
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
36
Like
4.440
Πόντοι
2.846
Καλησπερα παλικαρια. Ερωτηση, εκεινη η Ελενα η ομορφη στο Φριξου 15 υπαρχει ακομα; οταν δουλευε νομιζω πρωινη ηταν. Επισης ξερει κανεις αν ειναι κυριακη η Τσαρινα; Ψαχνω κατι για σημερα αλλα απο το αλλο site τιποτα δε μου κανει κλικ..
η τσαρινα πρεπη να ειναι κανονικα.γιατι εχθεσ περασα μαζι τησ σουπερ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: yorkie

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Εχει κανεις τηλεφωνο απο το free house για επιβεβαιωση; Δεν ειναι στο αλλο thred με τα τηλεφωνα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Μηπως η Αμαρυλις ειναι μετονομαζομενη Μπεατρις.???  :think:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Μηπως η Αμαρυλις ειναι μετονομαζομενη Μπεατρις.???  :think:
οχι ωραιο κοριτσακι, περασα την ειδα , αλλα η τσατσα ελεγε εκεινη την ωρα σε καποιον ''γυμνο 80 ευρω'' και εκανα μεταβολη παραυτα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
οχι ωραιο κοριτσακι, περασα την ειδα , αλλα η τσατσα ελεγε εκεινη την ωρα σε καποιον ''γυμνο 80 ευρω'' και εκανα μεταβολη παραυτα

Βυζακι εχει.?? Αν ειναι να παω να την περασω εναν στα γρηγορα, γιατι δεν δουλευει καμια καλη της προκοπης, στο προγραμμα που ειδα, αλλιως πρεπει να τσαρκαρω να βρω καμια να μου γυαλισει...  :grin:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Βυζακι εχει.?? Αν ειναι να παω να την περασω εναν στα γρηγορα, γιατι δεν δουλευει καμια καλη της προκοπης, στο προγραμμα που ειδα, αλλιως πρεπει να τσαρκαρω να βρω καμια να μου γυαλισει...  :grin:
μπαα απο οσο προλαβα να δω ενα σγουρομαλικο στεγνο ομορφο πιπινι ...αν ψαχνεις βυζαρες αστο
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
ααα περιμενε η Αλλη στο βιλλα ερωτικα εδειχνε για καλο βυζι ...αλλα ειναι πιο γεματη αλλα για μενα οχι τοσο ομορφη ...
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
168
Κριτικές
6
Like
210
Πόντοι
281
Βυζακι εχει.?? Αν ειναι να παω να την περασω εναν στα γρηγορα, γιατι δεν δουλευει καμια καλη της προκοπης, στο προγραμμα που ειδα, αλλιως πρεπει να τσαρκαρω να βρω καμια να μου γυαλισει...  :grin:

Βυζακι δεν εχει αλλα εχει ολο το υπολιπο πακετο.Πολυ καλη ειναι.Ωραιο πιπινακι.Παντως καθε μερα γινεται λαικο προσκυνημα.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.417
Πόντοι
11.585
Πηγα τελικα στην Αμαρυλις, πιπινακι 20 ετων, δηλωνει Τσεχα, μιλαει καλα ελληνικα και εχει μια περηφερεια που ξεχωριζει απο την μεση και το μικρο κωλαρακι της, προσωπακι πολυ ομορφο για τα γουστα μου, βυζι οντως μικρο με το ζορι γεμιζει η χουφτα, απο κορμι για την υλικια της ειναι μουνακι στο πιατο, ντυμενο κανει μπαμ, αλλα γυμνο ειναι ενα κοινο γκομενακι. Στα του αγωνα μετρια πραγματα, ελαχιστα προκαταρτικα, η πιπα της πολυ καλη θα ελεγα, το εχει σε αυτο το τομεα, στο γαμισι πανω θελει και αλλο δουλεμα, εχει τα πιστευτα βογγυτα, αλλα εως εκει...θελει και αλλη δουλεια η μικρη....
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Καλησπερα συναδελφοι! να ενημερωσω οτι η αντριαννα απο νικηφορου ουρανου 28 απο τι με ειπε η ιδια,εχθες ηταν η τελευταια της φορα και οτι σταματαει οριστικα.Θα παει στην πατριδα της να κανει καποια αλλη δουλεια.Περασα μαζι της αν και δεν γνωριζα οτι ηταν το τελευταιο της βραδυ εδω (μου το ειπε στο τελος)και να πω την αληθεια το ψιλο μετανειωσα γιατι δεν ηταν οσο καλη ηταν της αλλες φορρες.Στα αλλα εντυπωση με εκανε μια καινουργια στο λας βεγκας,στην θεση της τζενης ηταν..τωρα δεν θυμαμαι ονομα..ξεκινουσε απο μ  :grin: η ιωαννα διπλα παρατηρησα οτι εβαλε λιγα κιλα και ψιλο χαλασε την εμφανιση της.Στα φριξου ειδα αρκετες πιτσιρικες απο ρουμανια,μαλλον παρεα της φερανε.
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
168
Κριτικές
6
Like
210
Πόντοι
281

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Πηγα τελικα στην Αμαρυλις, πιπινακι 20 ετων, δηλωνει Τσεχα, μιλαει καλα ελληνικα και εχει μια περηφερεια που ξεχωριζει απο την μεση και το μικρο κωλαρακι της, προσωπακι πολυ ομορφο για τα γουστα μου, βυζι οντως μικρο με το ζορι γεμιζει η χουφτα, απο κορμι για την υλικια της ειναι μουνακι στο πιατο, ντυμενο κανει μπαμ, αλλα γυμνο ειναι ενα κοινο γκομενακι. Στα του αγωνα μετρια πραγματα, ελαχιστα προκαταρτικα, η πιπα της πολυ καλη θα ελεγα, το εχει σε αυτο το τομεα, στο γαμισι πανω θελει και αλλο δουλεμα, εχει τα πιστευτα βογγυτα, αλλα εως εκει...θελει και αλλη δουλεια η μικρη....

Δεν ξέρω αν τελικά είναι η ίδια,πάντως η παρακάτω Αμαρυλλίς λίγο πριν φύγει από την Αθήνα,έλεγε πως θα πήγαινε στη Θεσσαλονίκη για να δουλέψει.

 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.311
Κριτικές
169
Like
8.501
Πόντοι
10.326

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
168
Κριτικές
6
Like
210
Πόντοι
281
Δεν ξέρω αν τελικά είναι η ίδια,πάντως η παρακάτω Αμαρυλλίς λίγο πριν φύγει από την Αθήνα,έλεγε πως θα πήγαινε στη Θεσσαλονίκη για να δουλέψει.


Η δικια μας εχει ενα βλεμα λες και βλεπεις την Φουρειρα,τετοιο στυλακι.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Δεν ξέρω αν τελικά είναι η ίδια,πάντως η παρακάτω Αμαρυλλίς λίγο πριν φύγει από την Αθήνα,έλεγε πως θα πήγαινε στη Θεσσαλονίκη για να δουλέψει.

αλλη ειναι αυτην εδω πραγματι κατι σαν φουρειρα , ειναι γλυκο κοριτσι ομορφο ωραιες κραυγουλες στο πηδηγμα στηνεται καλα στο μπουκι σε κοιταει στα ματια αλλα μην περιμενετε παπαδες (αν ανοιξει νημα για το στουντιο χρωσταω κριτικες γι αυτην την Σαρα και την Βεατρικη που ειναι ομορφες μεν αλλα δεν λενε πολλα στο 30αρι ισως) και αυτην καλη δειχνει με το καλο να ερθει
 

houdin

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
12
Like
429
Πόντοι
291
Επίσκεψη χτες στην Σοφία (ΡΕΝΤ ΝΤΑΙΑΜΟΝΤ). Μπορεί να μην είναι το τοπ μοντελ που ονειρευόμαστε αλλά μέσα στο δωμάτιο είναι πολύ περιποιητική. Φροντίζει να ικανοποιεί τον πελάτη και όπως είπε και η ίδια θέλει να την ξαναεπισκέπτονται οι πελάτες της. Στα συν το ωραίο σώμα της η καθαριότητα και η προθυμία της. Στα πλην το οτι δεν είναι καμιά πιτσιρίκα (για κάποιους μπορεί να είναι επιθυμητό αυτό) και φαίνεται αυτό στο πρόσωπο. Πάντως για μένα αξίζει να την επισκευθεί κάποιος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom