Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (2 μέλη και 39 επισκέπτες)

Anomalakis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2014
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
και η Αφροδίτη σιγά σιγά θα μετακομίσει στο καινούργιο σπίτι της αλυσίδας στο Νικ.ουρανου 1β...

Τώρα για την επιστροφή που λέω κάντε λίγη υπομονή μην εκτεθουμε κιόλας...αν δεν έχει ήδη ξεκινήσει δηλαδή.
Μιλάμε για παλιά αγαπημένη φίρμα πρώτης γραμμής για πολλά χρόνια

Αφρο απο παλια κολλητες με Εφη,και ακομα και τον τελευταιο χρονο που σταματησε η Εφαρα ειχαν επαφες.
Σορρυ για την ανυπομονησια αλ,αλλα μονο για την εφη μπορει να σου ειπε η αφρο,και αν ισχυσει αυτο θα τον εχω απο τωρα σηκωμενο και θα βαλω κανα 100αρι ευρω στην ακρη για τα θεικα κωλομαγουλα της εφης.
Ελα σοβαρα τωρα,πες ποια εννοεις,ουτος η αλλως μας λες οτι ειναι με καθε επιφυλαξη,δεν θα σε κατηγορησουμε κιολας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tmac1

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
και η Αφροδίτη σιγά σιγά θα μετακομίσει στο καινούργιο σπίτι της αλυσίδας στο Νικ.ουρανου 1β...

Τώρα για την επιστροφή που λέω κάντε λίγη υπομονή μην εκτεθουμε κιόλας...αν δεν έχει ήδη ξεκινήσει δηλαδή.
Μιλάμε για παλιά αγαπημένη φίρμα πρώτης γραμμής για πολλά χρόνια
Θα προτιμούσα επιστοφή παλιάς αγαπημένης φίρμας πρώτης γραμμής που δούλεψε  για 3-4 μήνες  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
168
Κριτικές
6
Like
210
Πόντοι
281
Στο Paradise 2 αν θυμαμαι καλα δουλευει ενα υπεροχο μωρο,απο Τσεχια ειπε ερχεται (να χαμε  να λεγαμε)την οποια λενε Αμαριλις.20 ετων κοριτσαρος...ΟΡΜΑΤΕ παιδες,Ο-ΡΜΑ-ΤΕ.
Σημερα παρα την βροχη γινοταν λαικο προσκυνημα στο σαλονι.
 

beeroas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
160
Κριτικές
25
Like
827
Πόντοι
311
σε βόλτα που έκανα λίγη ώρα πριν είδα στο villa erotica (αυτό επί της νικηφόρου ουρανου) ένα νοστιμο καυλάκι ονόματι Λίζα. Δεν είδα κριτικές με αυ΄το το όνομα σε κανένα από τα 2 σπίτια. την έχει πάρει κανείς? καστανόξανθη με ωραία φυσικά βυζιά. τατουάζ δεν έιδα.
 

katalanos3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
502
Like
1.221
Πόντοι
206
Ο ένας με την Αμαριλίς, ο άλλος με την Λίζα! Είχατε δεν είχατε μας καβλώσατε νυχτιάτικα!  :erection:
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
834
Κριτικές
3
Like
567
Πόντοι
306
ρε παιδια μπηκα στο Ladies ειδα κ' στα 2 Paradise, Αμαρυλης πουθενα!!!
ειστε σιγουροι οτι δουλευει εκει;;;  :think: :think: :think: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

katalanos3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
502
Like
1.221
Πόντοι
206
ρε παιδια μπηκα στο Ladies ειδα κ' στα 2 Paradise, Αμαρυλης πουθενα!!!
ειστε σιγουροι οτι δουλευει εκει;;;  :think: :think: :think: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Στην προηγούμενη σελίδα και κάποιος άλλος φίλος έγραψε ότι την επισκέφτηκε στο paradise. Ένα τηλεφώνημα θα μας λύσει την απορία.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
4.793
Πόντοι
5.646
ρε παιδια μπηκα στο Ladies ειδα κ' στα 2 Paradise, Αμαρυλης πουθενα!!!
ειστε σιγουροι οτι δουλευει εκει;;;  :think: :think: :think: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Ναι δουλεύει!Απλώς έχουν μπερδέψει τα μπούτια τους εκεί στο site.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
σε βόλτα που έκανα λίγη ώρα πριν είδα στο villa erotica (αυτό επί της νικηφόρου ουρανου) ένα νοστιμο καυλάκι ονόματι Λίζα. Δεν είδα κριτικές με αυ΄το το όνομα σε κανένα από τα 2 σπίτια. την έχει πάρει κανείς? καστανόξανθη με ωραία φυσικά βυζιά. τατουάζ δεν έιδα.
σορρυ την ειδα ...δεν μου αρεσε...γουστα ειναι
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
μηπως Σαρα και Αμαρυλις ειναι το ιδιο και το αυτο;;
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Δηλαδη;;;
Δουλευει σενα απο τα paradise????

Ναι στο πρώτο οπού και την επισκέφτηκα δουλεύει βράδυ, ο τσάτσος πολύ φιλικός με ενημέρωσε ότι είναι πολύ καινούργια και δεν έχει ενημερωθεί το σιτε. Την Σάρα δεν την γνωρίζω αλλά από τις φωτογραφίες στο σίτε σίγουρα δεν πρόκειται για το ίδιο πρόσωπο. Το εν λόγω πιπίνι είναι άπαιχτο με πολύ καλή διάθεση που δεν σταματάει όταν μπει στο δωμάτιο. Δεν φτάνει στις υπηρεσίες τα τοπ του χώρου αλλά σίγουρα δεν είναι σαν το παλτό την Πάρις. Τα γούστα μου κλίνουν προς μιλφ αλλά το μικρό αυτό  είναι από τις περιπτώσεις που μου σηκώνεται με την σκέψη της
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Αυτή την ώρα εκτός από τη θεία μονικα έχει καμία άλλη milf?
 

wall

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα..η μονικα σε ποιο ειναι?
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
834
Κριτικές
3
Like
567
Πόντοι
306
Ναι στο πρώτο οπού και την επισκέφτηκα δουλεύει βράδυ, ο τσάτσος πολύ φιλικός με ενημέρωσε ότι είναι πολύ καινούργια και δεν έχει ενημερωθεί το σιτε. Την Σάρα δεν την γνωρίζω αλλά από τις φωτογραφίες στο σίτε σίγουρα δεν πρόκειται για το ίδιο πρόσωπο. Το εν λόγω πιπίνι είναι άπαιχτο με πολύ καλή διάθεση που δεν σταματάει όταν μπει στο δωμάτιο. Δεν φτάνει στις υπηρεσίες τα τοπ του χώρου αλλά σίγουρα δεν είναι σαν το παλτό την Πάρις. Τα γούστα μου κλίνουν προς μιλφ αλλά το μικρό αυτό  είναι από τις περιπτώσεις που μου σηκώνεται με την σκέψη της

οκ, να 'σαι καλα...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
καλησπερα..η μονικα σε ποιο ειναι?

Πότε θα ξεκινήσεις να μας γράφεις και τις εμπειρίες σου,καλές οι ερωτήσεις αλλά πρέπει να δώσεις και συ καμία γνωμη-ιδέα σε μας...
 
  • Like
Αντιδράσεις: houdin

wall

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Δεκτη η παρατηρηση ειμαι μολις λιγες μερες εδω κ εχω μονο ερωτησεις!η αληθεια ειναι οτι δεν εχω ακομα για να γραψω κατι.οι εμπειριες μου ειναι πολυ πισω σαν τις ιστοριες του στρατου ενα πραμα!ειμαι χρονια τελειως εκτος.εχω μεινει στην εποχη τσαρινας στο ερως,μονικα π.ερημιτη,χρηστινα ρουμανα οταν δεν ηξερε ουτε καλημερα,καρμεν,αντριαννα ισπανιδα..ειπα σημερα να την κανω αλλα κολησα για μονικα.μου καρφωθηκε μια ντανιελα βιζιτα αλλα ακομα δεν εχω βρει τηλ..ειμαι αισιοδοξος ομως ακομα ηλιο εχει εξω
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Δεκτη η παρατηρηση ειμαι μολις λιγες μερες εδω κ εχω μονο ερωτησεις!η αληθεια ειναι οτι δεν εχω ακομα για να γραψω κατι.οι εμπειριες μου ειναι πολυ πισω σαν τις ιστοριες του στρατου ενα πραμα!ειμαι χρονια τελειως εκτος.εχω μεινει στην εποχη τσαρινας στο ερως,μονικα π.ερημιτη,χρηστινα ρουμανα οταν δεν ηξερε ουτε καλημερα,καρμεν,αντριαννα ισπανιδα..ειπα σημερα να την κανω αλλα κολησα για μονικα.μου καρφωθηκε μια ντανιελα βιζιτα αλλα ακομα δεν εχω βρει τηλ..ειμαι αισιοδοξος ομως ακομα ηλιο εχει εξω

Ελπίζω να μείνεις και να γίνεις δυνατός παίχτης,η Ντανιελα ζητάει 150€/ώρα την ώρα που στα μπουρδελα (Όταν δουλευε)δεν άξιζε Ούτε για 30€.καλυτερα διέγραψε την από το κεφάλι σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom