Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (5 μέλη και 28 επισκέπτες)

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.681
Κριτικές
178
Like
40.641
Πόντοι
21.896
επισης περασα παρανταισ στην ελληνιδα ρανια και δεν μπορω βα γραψω κριτικη αφου δεν υπαρχει το μαγαζι στα στουντιο

ειχα να παω με εληνιδα 15-20 χρονια και πηγα τωρα με αυτην
περιπου 30 με σιλικονες ωραια καυλοφατσα αλλα οπως λεγεται----ρωσσικο κομουνιστικο ααξι κινεζικο ηλεκτρικο σκευος και ελληνιδα πιυτανα ειναι το ιδιο
δλδ μετρια πραματα μεσα στο δωματιο
 

anal-lytis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
159
Κριτικές
6
Like
261
Πόντοι
281
Καλησπέρα, γράφω εδώ μιας και δεν υπάρχει ακόμα καταχώρηση στα Studio για τα καινούρια των Βιλλών.
Στοχευμενο πέρασμα από το Paradise2 και την Σάρα ( στο 1 έλεγε δούλευε στο 2 την βρήκα ) όντως έχουν μπερδέψει τα μπούτια τους εκεί όπως κάποιος προανέφερε.
Η Σάρα από την φώτο μου θύμιζε μια Μιλφ που πηδούσα πρόσφατα και μου άρεσε γενικά από τις φώτο στο site, για αυτό και με την πρώτη ευκαιρία πήγα απευθείας.
Όταν πέρασα ήταν ήδη με πελάτη οπότε περίμενα να την δω πρώτα, (αν δεν βλεπόταν δεν θα έμπενα ),συμπαθητική φάτσα όχι κάτι ιδιαίτερο.Είπα θα περάσω με το απλό πρόγραμμα των 40. Ήρθε η κοπέλα μετα από 5 λεπτά, αφού πρώτα έκανε ντουζάκι. Μιλάει πολύ καλά ελληνικά οπότε στην συννενόηση δεν υπάρχει θέμα, κατευθείαν σκουφάκι χωρίς καλά καλά να σηκωθεί και στον στόμα απεθείας να προσπαθεί να το σηκώσει με το προφυλακτικό. Μετά πολλά σηκώνετε, και μου λέει όποτε θες να μου τον βάλεις πες μου. Μετά από λίγο ξεκινάνει το πανηγύρι. Πρώτη στάση αυτή από πάνω, να κοιτάει το ταβάνι ναι δει αν θέλει βαψιμο, ψέφτικες κραυγές και να λέει συνέχεια τι ζέστη έχει σήμερα! Ε λέω αφού ζεστένεται τόσο να την ξαπλώσω να την χτυπάει το κλιματιστικό...μπας και! Πάλι το κεφάλι γυρισμένο αλλού, να μην θέλει να σε βλέπει ένα πράγμα.
Δυνατό σφυροκόπημα φάνηκε να πονάει αλλά δεν είπε τίποτα. Φιλιά δεν αφήνει ούτε για πλάκα, τις έδωσα δυο στον λαιμό και λέει όχι....και έγλυψα και λίγο ρώγα.
Τελευταία στάση στα 4, όπου την ξεσκισα, ( μου θύμισε την πρωην , ο σωματότυπος το μαλί , όλα ) οπότε μετά από λίγη ώρα έφτασε το τέλος όπου όταν κατάλαβε ότι τελειώνω τραβήχτηκε γρήγορα κρατώντας το προφυλακτικό μην έχουμε ατύχημα...ήταν καπως γενικότερα.
δεν ξέρω αν την ξαναπροτιμησω, ίσως μόνο λόγο της ομοιότητας που ανέφερα.
Αυτά από μένα.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
αλλη ειναι αυτην εδω πραγματι κατι σαν φουρειρα , ειναι γλυκο κοριτσι ομορφο ωραιες κραυγουλες στο πηδηγμα στηνεται καλα στο μπουκι σε κοιταει στα ματια αλλα μην περιμενετε παπαδες (αν ανοιξει νημα για το στουντιο χρωσταω κριτικες γι αυτην την Σαρα και την Βεατρικη που ειναι ομορφες μεν αλλα δεν λενε πολλα στο 30αρι ισως) και αυτην καλη δειχνει με το καλο να ερθει
Η Λορετα ειναι πιο ευγενικη και περιποιητικη κατεχει το αθλημα καλυτερα εχει γεματο κωλο οχι ασχημο αλλα πλαδαρο στην αφη , δειχνει και μιλαει σαν Ελληνιδα ...αλλα ειπαμε δεν εχει να γραψεις κριτικες και στο τελος θα ξεχασουμε ολες τις λεπτομεριες .... :hi: :hi: :hi:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565

beeroas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
160
Κριτικές
25
Like
827
Πόντοι
311
Αυτή η Ραίσα στο vis9 τι ρολο βαραει;πηγα χθες και ενας την ειχε σε διπλομπαλο!Επίσης αυτή κατερινα(βίλα ερωτικα) εμφιανισιακα δείχνει πολύ καλό αύριο θα δοκιμαστει.

φίλε τζιμιάδη μακριά από κατερίνα. θα ανεβάσω κριτική. δώσε αλλού τα λεφτά σου.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Λοιπόν να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα γενικά....δεν προτείνω για καμιά κοπέλα να πας ή όχι, λέω πως πέρασα εγώ, τελεία και παύλα ... και έχει την σημασία του γιατί ότι αρέσει έμενα δεν αρέσει οπωσδήποτε σε όλους... ή ότι χαλάει έμενα άλλους όχι, π.χ. με διάσημες κοπέλες του χώρου εγώ δεν πέρασα καλά ...άσε που με κάποιες όπως πχ η Μιρα τις πιο πολλές φορές ήταν σούπερ άλλα κάποιες απογοήτευση, για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις  
 

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Χαιρετώ αγωνιστικά τους συναθλητές....Μετά από πολλά χρόνια έχω την ευκαιρία να κάνω ένα πέρασμα από τα μαγαζιά της Θεσνίκης λογικά μέσα στον Αύγουστο.Όπως πάντα ψάχνω χοντρές και grande βυζιά....Πριν 2-3 χρόνια πέρασα ωραία με τη Νίκη στα τρίδυμα που έιχε αρκετά μεγάλα στήθη (για τα γούστα μου)....Φυσιολογικά θα την ξανατιμήσω...Ρωτάω όμως τους σταθερούς εξερευνητές αν έχει πέσει στην αντίληψή τους χοντρή,gilf,ή σούπερ τεράστια βυζιά....Τις παρατηρήσεις σας λοιπόν εκλεκτοί μου!!!
 

GAMALILEOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
346
Κριτικές
10
Like
366
Πόντοι
311
Χαιρετώ αγωνιστικά τους συναθλητές....Μετά από πολλά χρόνια έχω την ευκαιρία να κάνω ένα πέρασμα από τα μαγαζιά της Θεσνίκης λογικά μέσα στον Αύγουστο.Όπως πάντα ψάχνω χοντρές και grande βυζιά....Πριν 2-3 χρόνια πέρασα ωραία με τη Νίκη στα τρίδυμα που έιχε αρκετά μεγάλα στήθη (για τα γούστα μου)....Φυσιολογικά θα την ξανατιμήσω...Ρωτάω όμως τους σταθερούς εξερευνητές αν έχει πέσει στην αντίληψή τους χοντρή,gilf,ή σούπερ τεράστια βυζιά....Τις παρατηρήσεις σας λοιπόν εκλεκτοί μου!!!
Δοκίμασε την Γαλήνη απο βίλες. Θα περάσεις καλά με τα κανόνια της... Χοντρή δεν είναι, αντιθέτως είναι κανονικών κιλών και μινιατούρα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.681
Κριτικές
178
Like
40.641
Πόντοι
21.896
καλα ..αμα πας μαζι της κοιτα μην κηδεψουμε εσενα ...
γιατι θα σε στειλει αδιαβαστο
με ντοπαρει ο μπουκας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
αληθεια τωρα η μονικα οαν κανει τσιμπουκι βγαζει τη μασελα??
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.681
Κριτικές
178
Like
40.641
Πόντοι
21.896
επισης ενημερωσα τον αντισθενη να βαλει στη λιστα τα παρανταισ στουντιο για να γραφουμε κριτικες και να ειναι μαζεμενες ωστε να μην τρωμε φωλες αλλα ακομα δεν τα καταχωρησε
 

player28

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΡΧΟΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ (ΣΠΙΤΙΑ) ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΗΤΕΡΗ ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΗΝ ΠΙΠΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ?
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Παιδια αυτη τη Ρανια στις Βιλλες την εχει δει κανεις; Λεει τιποτα εμφανισιακα;

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΡΧΟΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ (ΣΠΙΤΙΑ) ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΗΤΕΡΗ ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΗΝ ΠΙΠΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ?

Για πιπα θα πας στη Νατασα στο Free House πρωινη βαρδια
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
834
Κριτικές
3
Like
567
Πόντοι
306
Επιστροφη Αννας στο νικ. Ουρ. 24...
Ειναι στενομουνα κ καλη....
Αξιζει...
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
η αλλη η επιστ
Επιστροφη Αννας στο νικ. Ουρ. 24...
Ειναι στενομουνα κ καλη....
Αξιζει...
η αλλη η επιστροφη που περιμεναμε παλιας καραβανας που ελεγε ο αλ πατσινο εγινε η μπα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom