Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

paok01

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2022
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα και συγγνωμη που θετω ενα ασχετο ζητημα ως προς την ουσια της συζήτησης, αλλα θελω τη βοήθεια σας.

Ειμαι 22 ετων και παρθενος.
Σκεφτομαι, λοιπον, να επισκευθω καποιο στουντιο.
Η ερώτησή μου ειναι η εξης:

Κατα τη διάρκεια του sex, οταν ερθει η ωρα να τελειώσω, τελειωνω χωρις κανενα πρόβλημα μεσα στην καποτα, που ειναι μεσα στη γυναικα, ή τραβιεμαι και τελειωνω εξω.
Η λογικη λεει το 2ο.
Στην 1η περίπτωση υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσυνης?

Σας ευχαριστώ για τις τυχόν απαντησεις!
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
435
Κριτικές
2
Like
1.296
Πόντοι
201
Βραδινή επίσκεψη με Nary... Η αποθέωση σχετικά με την εμφάνιση ξεπερνά τα δεδομένα μου.. Μέτρια πράγματα θα έλεγα, μιας και είναι εμφανής τα τραβήγματα στο πρόσωπο όπως και άλλες λεπτομέρειες η οποίες την αγριεύουν.
Στα του αγώνα αρκετά καλό με συμμετοχή και διάθεση, πίπα πολύ καλή (dt με έμφαση στη γύρω περιοχή). Ενώ άργησα, χωρίς το παραμικρό παράπονο για το χρόνο. Ίσως από τα τοπ αυτή τη στιγμή μέσα στο δωμάτιο.
Προφανώς αξίζει, το ότι όμως συγκρίνεται με Λάρα με ξεπερνά επίσης. Ακολουθεί κριτική λίαν συντόμως.
Πλάκα πλάκα φίλε τι γίνετε; Είσαι παλιός στα κόλπα και κάτι παραπάνω θα ξέρεις! Πες μου σε παρακαλώ αν γνωρίζεις ποτέ θα έρθει η Λαρα;
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Παιδια καλησπερα και συγγνωμη που θετω ενα ασχετο ζητημα ως προς την ουσια της συζήτησης, αλλα θελω τη βοήθεια σας.

Ειμαι 22 ετων και παρθενος.
Σκεφτομαι, λοιπον, να επισκευθω καποιο στουντιο.
Η ερώτησή μου ειναι η εξης:

Κατα τη διάρκεια του sex, οταν ερθει η ωρα να τελειώσω, τελειωνω χωρις κανενα πρόβλημα μεσα στην καποτα, που ειναι μεσα στη γυναικα, ή τραβιεμαι και τελειωνω εξω.
Η λογικη λεει το 2ο.
Στην 1η περίπτωση υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσυνης?

Σας ευχαριστώ για τις τυχόν απαντησεις!
Μόνο αν σπάσει το προφυλακτικό υπάρχει περίπτωση να γίνεις πατέρας, αν και αυτές οι κοπέλες μπορεί να περνούν και αντισυλληπτικά χάπια αν χρειαστεί. Είναι απειροελάχιστη η πιθανότητα να γίνεις πατέρας έτσι, και ακόμη και να γινόσουν το πιο πιθανό είναι να μην το μάθεις ποτέ. Οπότε ναι μπορείς να τελειώσεις και μέσα στην κοπέλα αρκεί να είναι με προφυλακτικό.

Φιλική συμβουλή πάντως προσπάθησε να είσαι ήρεμος χωρίς άγχος και να μην σκέφτεσαι τέτοιες βλακείες. Γιατί αν είσαι αγχωμένος όπως οι περισσότεροι την πρώτη φορά μπορεί και να μην τελειώσεις καν λόγω άγχους στον λίγο χρόνο που έχεις.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Παιδια καλησπερα και συγγνωμη που θετω ενα ασχετο ζητημα ως προς την ουσια της συζήτησης, αλλα θελω τη βοήθεια σας.

Ειμαι 22 ετων και παρθενος.
Σκεφτομαι, λοιπον, να επισκευθω καποιο στουντιο.
Η ερώτησή μου ειναι η εξης:

Κατα τη διάρκεια του sex, οταν ερθει η ωρα να τελειώσω, τελειωνω χωρις κανενα πρόβλημα μεσα στην καποτα, που ειναι μεσα στη γυναικα, ή τραβιεμαι και τελειωνω εξω.
Η λογικη λεει το 2ο.
Στην 1η περίπτωση υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσυνης?

Σας ευχαριστώ για τις τυχόν απαντησεις!
Δεν τραβιεσαι εκτός αν έχεις πάρει πρόγραμμα που σου επιτρέπει να τελειώσεις κάπου αλλού.

Όπως είπε και ο tsilimpourditsas από πάνω μην έχεις άγχος. Είναι εύκολο να στο λέμε αλλά όσο θυμάμαι την δική μου πρώτη φορά, τώρα γελάω, τότε ήμουν ένα κινούμενο άγχος.

Επίσης αν πας σε έμπειρη κοπέλα και της πεις ότι είναι η πρώτη σου φορά, λογικά θα σε προσέξει παραπάνω.
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
9
Like
658
Πόντοι
301
Έκανα βόλτα. Είδα την Καρολίνα στο villa erotica. Ενδιαφέρον φανεικε και χαμογελαστή. Αλλά εγώ είχα στο μυαλό μου την Xenia επειδή μου άρεσαν η φώτο της. Παιδιά πάρα πολύ ωραία κοπέλα αλλά τη υπηρεσίες ήταν αυτές πολύ ξενέρωτη απαθής. Το ψιλομετανιωσα
Τελικά άμα η άλλη δε χαμογελάει και λίγο στο σαλόνι θα το κάνει πολύ αγκαρια μέσα. Δε την συνιστώ και ας έχει πολύ καλή εμφάνιση
χενια = κατερινα οτι χειροτερο μεσα στο δωματιο!!!
μακρια παιδια μην την πατησετε!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.964
Κριτικές
62
Like
40.460
Πόντοι
8.530
Παιδια καλησπερα και συγγνωμη που θετω ενα ασχετο ζητημα ως προς την ουσια της συζήτησης, αλλα θελω τη βοήθεια σας.

Ειμαι 22 ετων και παρθενος.
Σκεφτομαι, λοιπον, να επισκευθω καποιο στουντιο.
Η ερώτησή μου ειναι η εξης:

Κατα τη διάρκεια του sex, οταν ερθει η ωρα να τελειώσω, τελειωνω χωρις κανενα πρόβλημα μεσα στην καποτα, που ειναι μεσα στη γυναικα, ή τραβιεμαι και τελειωνω εξω.
Η λογικη λεει το 2ο.
Στην 1η περίπτωση υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσυνης?

Σας ευχαριστώ για τις τυχόν απαντησεις!
Δεν ξέρω αν το ξέρεις αλλά τα προφυλακτικά είναι ασφαλή μόνο κατά 97-99% στην καλύτερη περίπτωση.Αν προκύψει εγκυμοσύνη δεν θα σου ζητήσει συμμετοχή για το ο,τιδηποτε αν είναι επαγγελματίας γιατί θα υπάρχουν πολλοί πιθανοί "μπαμπάδες"...που να ψάχνει τώρα;Βέβαια πιο ασφαλείς περιπτώσεις στο κομμάτι αυτό είναι όσες είναι άνω των 45...άσε που όλο και κάτι θα μάθεις από αυτες .:sunglasses::wink:
Αυτά να τα προσέχεις πιο πολύ σε περίπτωση σεξ με ερασιτεχνη.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.070
Κριτικές
11
Like
17.417
Πόντοι
3.796
Παιδια καλησπερα και συγγνωμη που θετω ενα ασχετο ζητημα ως προς την ουσια της συζήτησης, αλλα θελω τη βοήθεια σας.

Ειμαι 22 ετων και παρθενος.
Σκεφτομαι, λοιπον, να επισκευθω καποιο στουντιο.
Η ερώτησή μου ειναι η εξης:

Κατα τη διάρκεια του sex, οταν ερθει η ωρα να τελειώσω, τελειωνω χωρις κανενα πρόβλημα μεσα στην καποτα, που ειναι μεσα στη γυναικα, ή τραβιεμαι και τελειωνω εξω.
Η λογικη λεει το 2ο.
Στην 1η περίπτωση υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσυνης?

Σας ευχαριστώ για τις τυχόν απαντησεις!
Να κοιτάξεις να πάρεις κάτι μέτριο σε ηλικία,μην βάλεις πρώτη επιλογή την εμφάνιση .
Για πρώτη φορά σε πιτσιρικά η μοντέλο δεν θα περάσεις καλά .κοίτα να διαλέξεις κάτι έμπειρο και χύσε όπου αισθάνεσαι πρώτη σου φορά είναι έτσι και αλλιώς .
 

O_Dikastis

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2022
Μηνύματα
11
Like
12
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα και συγγνωμη που θετω ενα ασχετο ζητημα ως προς την ουσια της συζήτησης, αλλα θελω τη βοήθεια σας.

Ειμαι 22 ετων και παρθενος.
Σκεφτομαι, λοιπον, να επισκευθω καποιο στουντιο.
Η ερώτησή μου ειναι η εξης:

Κατα τη διάρκεια του sex, οταν ερθει η ωρα να τελειώσω, τελειωνω χωρις κανενα πρόβλημα μεσα στην καποτα, που ειναι μεσα στη γυναικα, ή τραβιεμαι και τελειωνω εξω.
Η λογικη λεει το 2ο.
Στην 1η περίπτωση υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσυνης?

Σας ευχαριστώ για τις τυχόν απαντησεις!
Η 1η φορά πολλές φορές είναι και αυτή που σου μένει για αυτό μην σκεφτείς πολλά. Πάνε πέρνα καλά και μην έχεις άγχος
 

xxxJah

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
315
Πόντοι
20
Λοιπόν σήμερα έκανα μια γύρα γλυκούλα στο ίνα και μια λεπτή ψιλή μουναρα με φτιαγμένα φουσκωμένα χίλια Στέλλα στο Hot lady. Πήγα και στο bella dona όπου ήταν η Nastia, λίγο ασχημούλα θα τη χαρακτήριζα. Τελικά κατέληξα στο Bad girls με την Άννα. Ελληνίδα μελαχρινή γύρω στο 165. Η κοπέλα είναι όπως οι φώτο στο site και γενικά με κέρδισε επειδή δε βιάζετε και συμπεριφέρεται ωραία. Και γενικά έτσι όπως μίλησε φαίνεται σαν γυναίκα με δύο πόντους iq λίγο πιο πάνω κάτι που μου άρεσε. Λίγο πιο γυμνασμένη να ήταν όμως. Τη συνιστώ
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
435
Κριτικές
2
Like
1.296
Πόντοι
201
Λοιπόν σήμερα έκανα μια γύρα γλυκούλα στο ίνα και μια λεπτή ψιλή μουναρα με φτιαγμένα φουσκωμένα χίλια Στέλλα στο Hot lady. Πήγα και στο bella dona όπου ήταν η Nastia, λίγο ασχημούλα θα τη χαρακτήριζα. Τελικά κατέληξα στο Bad girls με την Άννα. Ελληνίδα μελαχρινή γύρω στο 165. Η κοπέλα είναι όπως οι φώτο στο site και γενικά με κέρδισε επειδή δε βιάζετε και συμπεριφέρεται ωραία. Και γενικά έτσι όπως μίλησε φαίνεται σαν γυναίκα με δύο πόντους iq λίγο πιο πάνω κάτι που μου άρεσε. Λίγο πιο γυμνασμένη να ήταν όμως. Τη συνιστώ
Πάντως κάνει τίμιο γαμησι η Ναστια! Αν δεν σου άρεσε καθόλου πάω πάσο! Αλλά αν το σκέφτεσαι την προτείνω!
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
102
Κριτικές
22
Like
633
Πόντοι
311
Για τη Σουζάνα να προσθέσω και εγώ ότι ακόμη και στο απλό πρόγραμμα είναι πολύ καλή αρκεί να σου αρέσουν οι mature. Νομίζω πρέπει να είναι γύρω στα 47 πάνω κάτω.
Συμφωνώ με τον συναθλητή … πολύ καλή και άνετη γενικά (αρκεί όπως λέει μα είσαι της φάσης των mature)
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

Warzycha

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
39
Κριτικές
15
Like
267
Πόντοι
290
Καλησπέρα, η Μαρία η Μολδαβή σε ποιο είναι;
Πήγα Κυριακή βράδυ και δεν τη βρήκα. Στο λας βεγκας ήταν η Χριστίνα, η Μανταλένα και η Αλίνα. Υπάρχει και 4ο σπιτάκι;
Πήγα και στο νικηφόρου ουρανού 1β να δω την Άννα από Πολωνία αλλά ήταν μια Βιολέτα μελαχρινή χοντρή.
Τελικά κατέληξα στην Αλεξάνδρα την Κύπρια. Καλή ήταν θα γράψω και κριτική.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.768
Πόντοι
5.646
Καλησπέρα, η Μαρία η Μολδαβή σε ποιο είναι;
Πήγα Κυριακή βράδυ και δεν τη βρήκα. Στο λας βεγκας ήταν η Χριστίνα, η Μανταλένα και η Αλίνα. Υπάρχει και 4ο σπιτάκι;
Πήγα και στο νικηφόρου ουρανού 1β να δω την Άννα από Πολωνία αλλά ήταν μια Βιολέτα μελαχρινή χοντρή.
Τελικά κατέληξα στην Αλεξάνδρα την Κύπρια. Καλή ήταν θα γράψω και κριτική.
H Άννα η Πολωνη μου είπε η τσατσά ότι έφυγε.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.446
Πόντοι
12.525
Δεν ξέρω αν το ξέρεις αλλά τα προφυλακτικά είναι ασφαλή μόνο κατά 97-99% στην καλύτερη περίπτωση.Αν προκύψει εγκυμοσύνη δεν θα σου ζητήσει συμμετοχή για το ο,τιδηποτε αν είναι επαγγελματίας γιατί θα υπάρχουν πολλοί πιθανοί "μπαμπάδες"...που να ψάχνει τώρα;Βέβαια πιο ασφαλείς περιπτώσεις στο κομμάτι αυτό είναι όσες είναι άνω των 45...άσε που όλο και κάτι θα μάθεις από αυτες .:sunglasses::wink:
Αυτά να τα προσέχεις πιο πολύ σε περίπτωση σεξ με ερασιτεχνη.
Εγώ πάντως από τότε που έσπασε η καποτα με τη Ρωσίδα Σάρα στο Μάντζαρου, λίγο καιρό μετά σταμάτησε και λέγανε οι τσατσαδες ότι είναι έγκυος...
Από τότε το θυμάμαι αυτό το περιστατικό :grin:
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
351
Κριτικές
3
Like
815
Πόντοι
361
Καλησπέρα, η Μαρία η Μολδαβή σε ποιο είναι;
Πήγα Κυριακή βράδυ και δεν τη βρήκα. Στο λας βεγκας ήταν η Χριστίνα, η Μανταλένα και η Αλίνα. Υπάρχει και 4ο σπιτάκι;
Πήγα και στο νικηφόρου ουρανού 1β να δω την Άννα από Πολωνία αλλά ήταν μια Βιολέτα μελαχρινή χοντρή.
Τελικά κατέληξα στην Αλεξάνδρα την Κύπρια. Καλή ήταν θα γράψω και κριτική.
Για πες για Αλεξάνδρα ,δε την έχω δει από κοντά αλλά έχω διαβάσει καλουτσικες κριτικές!! Όντως έχει κολαρα;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.964
Κριτικές
62
Like
40.460
Πόντοι
8.530
Εγώ πάντως από τότε που έσπασε η καποτα με τη Ρωσίδα Σάρα στο Μάντζαρου, λίγο καιρό μετά σταμάτησε και λέγανε οι τσατσαδες ότι είναι έγκυος...
Από τότε το θυμάμαι αυτό το περιστατικό :grin:
Aπο την στιγμή που δεν σε ήρθε κάνα μπουγιουρντι για πάνες ,γάλατα κτλ.εισαι αθώος....
Πάντως θα ήθελα να κάνω παιδί ( αγόρι κατά προτίμηση)με κοπέλα του χώρου και να γινόταν αθλητής...όλο το γήπεδο να βρίζει την μάνα του και τον ίδιο με τα γνωστά συνθήματα και εγώ δακρυζοντας από συγκίνηση και περηφάνεια να τους λέω:"Ναι ρε ....η μάνα του ασκεί το αρχαιότερο επάγγελμα και ο γιος μου ΣΑΣ ΕΣΚΙΣΕ!!!"
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
435
Κριτικές
2
Like
1.296
Πόντοι
201
Για πες για Αλεξάνδρα ,δε την έχω δει από κοντά αλλά έχω διαβάσει καλουτσικες κριτικές!! Όντως έχει κολαρα;
Με Κ κεφάλαιο φίλε! Είναι τούρλα ο κωλος της αλλά όχι πλαδαρός! Κοιτάει ταβάνι και πολύ ωραία υφή το δέρμα της!
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.974
Κριτικές
10
Like
4.825
Πόντοι
4.895
Εγώ πάντως από τότε που έσπασε η καποτα με τη Ρωσίδα Σάρα στο Μάντζαρου, λίγο καιρό μετά σταμάτησε και λέγανε οι τσατσαδες ότι είναι έγκυος...
Από τότε το θυμάμαι αυτό το περιστατικό :grin:
Μαλάκα κάποτε είχαμε Σάρα κτλ..και τώρα οι μισές δεν έχουν δόντια.
Δεν περιγράφω άλλο!
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
757
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Εγώ πάντως από τότε που έσπασε η καποτα με τη Ρωσίδα Σάρα στο Μάντζαρου, λίγο καιρό μετά σταμάτησε και λέγανε οι τσατσαδες ότι είναι έγκυος...
Από τότε το θυμάμαι αυτό το περιστατικό :grin:
Μου έχει τύχει το ίδιο μια φορά, σπάει η καποτα και χύνω μέσα. Έπαθα σοκ...και μου λέει η κοπέλα....σιγά δεν έγινε τίποτα, πολύ λίγο ήταν το σπέρμα. Φυσικά έκανα ότι εξέταση υπάρχει σχετικά με αφροδίσια. Βέβαια την αμαρτία μου να την πω... Το ευχαριστήθηκα! Ήταν τέλειο να χύνεις μέσα σε μουνι χωρίς καποτα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.964
Κριτικές
62
Like
40.460
Πόντοι
8.530
Μου έχει τύχει το ίδιο μια φορά, σπάει η καποτα και χύνω μέσα. Έπαθα σοκ...και μου λέει η κοπέλα....σιγά δεν έγινε τίποτα, πολύ λίγο ήταν το σπέρμα. Φυσικά έκανα ότι εξέταση υπάρχει σχετικά με αφροδίσια. Βέβαια την αμαρτία μου να την πω... Το ευχαριστήθηκα! Ήταν τέλειο να χύνεις μέσα σε μουνι χωρίς καποτα.
Kαι μια σταγόνα να έβγαζες ήταν αρκετή για να μεινει έγκυος....η ασχετοσυνη είναι συχνότατα επικίνδυνη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom