Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (4 μέλη και 19 επισκέπτες)

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
410
Κριτικές
7
Like
1.008
Πόντοι
361
λοιπόν ερώτηση

ποια κοπέλα στα μπουρδέλα ή σε μαζατζιδικο θεωρείτε οτι ειναι η καλύτερη στο dirty talking (οσες δεν μιλάνε ελληνικα τις αποκλέιουμε ηδη) ψάχνω μια κοπέλα που θα με κάνει να χύσω με αυτα που λέει
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21
λοιπόν ερώτηση

ποια κοπέλα στα μπουρδέλα ή σε μαζατζιδικο θεωρείτε οτι ειναι η καλύτερη στο dirty talking (οσες δεν μιλάνε ελληνικα τις αποκλέιουμε ηδη) ψάχνω μια κοπέλα που θα με κάνει να χύσω με αυτα που λέει
Η Αφροδίτη απ το παρανταις
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21
Γάμα με, είμαι μουνάρα; Αυτά τα λέει όταν τη γαμάς;
 

Papatzhs69

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
212
Like
582
Πόντοι
81
Η Αφροδίτη απ το παρανταις
ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ η συγκεκριμενη δουλευε στο Κρυσταλ και τον επαιρνε κανονικα μεσα στο δωματιο!
Οποιος την προλαβε με 100 εκανε δουλιτσα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
73
Like
192
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια. Μια μαυρομαλλα με πολυ εντονα μπλε ματια η οποια πρεπει να δουλευει στη Ερημιτη πρωι την ξερεις κανεις? Θα τρακερναμε παραλιγο εκει περα, μαλλον σχολουσε και εγω πηγαινα εκεινη την ωρα. Φρενο αποτομο εκει στην στροφη που ανοιξαν τα καινουργια που παρκαρουν οι νταλικες, μου βγαζει εξω την γλωσα της και μου γελαει . Δεν την ξερω και θελω οπωσδηποτε να τις μαθω τον Κ.Ο.Κ.... ευχαριστω.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.128
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
Καλησπερα παιδια. Μια μαυρομαλλα με πολυ εντονα μπλε ματια η οποια πρεπει να δουλευει στη Ερημιτη πρωι την ξερεις κανεις? Θα τρακερναμε παραλιγο εκει περα, μαλλον σχολουσε και εγω πηγαινα εκεινη την ωρα. Φρενο αποτομο εκει στην στροφη που ανοιξαν τα καινουργια που παρκαρουν οι νταλικες, μου βγαζει εξω την γλωσα της και μου γελαει . Δεν την ξερω και θελω οπωσδηποτε να τις μαθω τον Κ.Ο.Κ.... ευχαριστω.
απ την περιγραφη μαλλον την Ελενα την ρουμανα θα λες
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
48
Like
3.038
Πόντοι
5.271
Περιεργο ειναι να ζητανε εξτρα λεφτα για μια σταση και μεσα στο δωματιο.
Τοσα χρονια δεν μου εχει τυχη κατι παρομοιο και πιστεψε με εχω ακουσει πολλα.
Και όμως συνέβη!!αυτο έγραψα κ εγώ!!και δεν κομήτης μέλος να πεις πως έχω εμπάθεια η είμαι βαλτός !εγραψα απλά τι συνέβη …
 

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
246
Like
198
Πόντοι
1
μαγκες αυτη η ιζαμπελλα στο las vegas το πρωτο πως ειναι μεσα???
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
442
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Καλησπερα ! τις προηγουμενες μερες περασα με γαληνη! εψαχνα κατι με μεγαλα βυζια!
Επαθα ενα σοκ οταν την αντικρισα μετα απο τοσο καιρο!
ενα γιουβαρλακι εγινε και αυτη! κριμα γιατι στα νιατα της ηταν ωραιο μωρο με βυζαρες! τωρα ενα βαρελακι με βυζαρες!
Εγώ την τιμάω που και που! Για τα βυζια ξεκάθαρα, αλλά και ότι τον τρώει χωρίς γκρίνιες!
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
442
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
κριμα και την εχω στην λιστα.. λεω οποτε κατσει να την παρω και αυτην για το παλμαρε.
Πάρτη να! Για μια φορά αξίζει! Σε εμφάνιση και υπηρεσίες καλή είναι! Αν είναι στις καλές της θα περάσεις ωραία!
 

giamaris8

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
5
Like
18
Πόντοι
0

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.475
Κριτικές
62
Like
41.212
Πόντοι
8.530
Ποιοι φύλακες??...
Ίσα ίσα που φέτος εγώ είδα πρώτη φορά να γυρνάνε περιπολικά στην περιοχή και δε το θεωρώ τυχαίο σε σχέση με τους γύφτους.Καλα κάνουν...
Η τσατσά χθες βγήκε τους κοιτούσε, λογικά τους έβλεπε και στην κάμερα τόση ώρα σταματημένους μπροστά στην πόρτα του στούντιο ακριβώς .
Ε πάρε τηλέφωνο την αστυνομία,πες βλέπω περίεργες κινήσεις σε αμάξι με γύφτους.
Μόνο που θα εμφανιστεί το περιπολικό θα τους δεις να εξαφανίζονται όλοι μαζί.
Εγώ από το χειμώνα τα έγραφα,αν συνεχιστεί έτσι η δουλειά, νορμάλ άνθρωπος στη νυχτερινή μπουρδελοτσαρκα δε θα μείνει.
Έτσι κι αλλιώς γυναίκες δεν υπάρχουν,οι 9 στις 10 τσατσάδες είναι για το ψυχιατρείο και στην ουσία σε διώχνουν με τη συμπεριφορά τους, τώρα έχουμε και τους γύφτους μόνιμους έξω από τα σπίτια
Ελπιζω μόνο να μην φτάσουμε στο σημείο να περνάμε πάνω από τζάνκια μέσα στην ντάγκλα όταν βγαίνουμε για τσαρκα όπως συμβαίνει στην Φυλής στο Άθενς Σίτυ.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.910
Πόντοι
3.346

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
662
Πόντοι
901

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom