Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (4 μέλη και 36 επισκέπτες)

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
772
Κριτικές
14
Like
1.504
Πόντοι
496
Συμφωνώ μαζί σου. Πιστεύω ότι μάλλον ήξερε ότι έχει κάποιο πρόβλημα και δεν μπορεί να κάνει παιδί γιατι πολύ αναισθησία με αυτό που έγινε.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Ήρθα μια βόλτα με σκοπό να το δώσω κάπου. Παρκαρα και παρακολουθώ ότι το hot lady είναι με τεράστια διαφορά το στούντιο με τον περισσότερο κόσμο να μπαινοβγαίνει. Οι άλλοι μαγαζατορες δε το βλέπουν αυτό να φέρουν γκόμενες σα τη Στέλλα και καλύτερες; Δηλαδή από μπάζα πλέον φτάσαμε να μετράμε ξεδοντιαρες, ημαρτον
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.757
Πόντοι
3.796
Συμφωνώ μαζί σου. Πιστεύω ότι μάλλον ήξερε ότι έχει κάποιο πρόβλημα και δεν μπορεί να κάνει παιδί γιατι πολύ αναισθησία με αυτό που έγινε.
Δεν είναι αυτό φίλε μου ,έχει πολλές κοπέλες ,όχι μόνο πουτανες που δεν ξέρουν ούτε τα βασικά .
Μην ξεγελιέσαι από την δουλειά που κάνουν η άμα τους αρέσει να γαμιουνται .
Πολλές δεν έχουν γνώση σε βασικά πράγματα
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
Ήρθα μια βόλτα με σκοπό να το δώσω κάπου. Παρκαρα και παρακολουθώ ότι το hot lady είναι με τεράστια διαφορά το στούντιο με τον περισσότερο κόσμο να μπαινοβγαίνει. Οι άλλοι μαγαζατορες δε το βλέπουν αυτό να φέρουν γκόμενες σα τη Στέλλα και καλύτερες; Δηλαδή από μπάζα πλέον φτάσαμε να μετράμε ξεδοντιαρες, ημαρτον
την πήδηξες;
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Την πήδηξα. Δυστυχώς μου αρέσει πάρα πολύ σαν γκόμενα και περνάω καλά μαζί της, αλλά το στούντιο είναι χαμηλά σε ποιότητα σε σχέση με τα αλλα που χρεώνουν 40αρια. Το σεντόνι κολλάει ολόκληρο από την πολύ χρήση τόσο που σιχαίνομαι τον εαυτό μου φεύγοντας και έτρεχα καρφωτος για μπάνιο.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
Σημερινή βόλτα, αλλά ήταν λαϊκή απογευματινή. Τι κακός χαμός ήταν αυτός; Οι περισσότερες κοπέλες ήταν στο δωμάτιο, μόνο σε 2 περίμενα αλλά χωρίς να ενθουσιαστώ.
Τελικά πέρασα με την Σουζάνα ή Σούζι στο Μινωταύρου, το παλιό το Venus Angels, αν και στον επόμενο η τσατσά την κοπέλα την σύστησε ως Βερόνικα...
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
Την πήδηξα. Δυστυχώς μου αρέσει πάρα πολύ σαν γκόμενα και περνάω καλά μαζί της, αλλά το στούντιο είναι χαμηλά σε ποιότητα σε σχέση με τα αλλα που χρεώνουν 40αρια. Το σεντόνι κολλάει ολόκληρο από την πολύ χρήση τόσο που σιχαίνομαι τον εαυτό μου φεύγοντας και έτρεχα καρφωτος για μπάνιο.
αφού περνάς καλά μαζί της, ήρωας.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.664
Κριτικές
62
Like
41.477
Πόντοι
8.530
Δεν είναι αυτό φίλε μου ,έχει πολλές κοπέλες ,όχι μόνο πουτανες που δεν ξέρουν ούτε τα βασικά .
Μην ξεγελιέσαι από την δουλειά που κάνουν η άμα τους αρέσει να γαμιουνται .
Πολλές δεν έχουν γνώση σε βασικά πράγματα
Εγώ πάω σε μια στον Βαρδάρη...τον προηγούμενο αιώνα,επί δραχμής...ρωτάω αν η κοπέλα "κάνει πρωκτικό"... Η απάντηση που παίρνω είναι "Τι είναι αυτό";Ξαναθετω την ερώτηση λέγοντας"από τον κωλο"..."Α,όχι..."...Ευτυχώς έγινα κατανοητός.Ισως αυτή η καγκουροτσατσα να νόμιζε ότι ότι ήμουν κανένας καθηγητής Πανεπιστημίου με αυτό που είπα.Καλα να είναι όπου και να είναι....!
 

Warzycha

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
39
Κριτικές
15
Like
270
Πόντοι
290
Για πες για Αλεξάνδρα ,δε την έχω δει από κοντά αλλά έχω διαβάσει καλουτσικες κριτικές!! Όντως έχει κολαρα
Κωλάρα, βυζιά ωραία όχι πολύ μεγάλα της λείπουν όμως μερικά δόντια. Πολύ καλή για όσους γουστάρουν καμπύλες χωρίς να έχει κοιλιά.
Ανέβασα κριτική στο bad girls.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.757
Πόντοι
3.796
Σημερινή βόλτα, αλλά ήταν λαϊκή απογευματινή. Τι κακός χαμός ήταν αυτός; Οι περισσότερες κοπέλες ήταν στο δωμάτιο, μόνο σε 2 περίμενα αλλά χωρίς να ενθουσιαστώ.
Τελικά πέρασα με την Σουζάνα ή Σούζι στο Μινωταύρου, το παλιό το Venus Angels, αν και στον επόμενο η τσατσά την κοπέλα την σύστησε ως Βερόνικα...
Φίλε ..μπερδεύτηκες ! Έχει τρεις κοπέλες το ίδρυμα! Χαχαχα..αφού εσύ καπαρωσες την Σουζάνα στον πίσω από εσένα έδειξε την Βερόνικα ! Όλες μαζί ίδια βάρδια δουλεύουν .άμα δεν βιαζοσουν να μπεις δωμάτιο θα σου τις έδειχνε πρώτα όλες και θα διάλεγες .τσατσά έχει ,ο Τσάτσος είναι στο venus 2
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
αφού περνάς καλά μαζί της, ήρωας.
Δεν έχω δει αρνητικές αναφορές για τη συγκεκριμένη, εκτός κι αν θεωρείς ότι πρέπει όλες να κάνουν γλωσσοφιλα και ακαποτα και δε ξέρω τι άλλο "βρώμικο". Για την εμφάνιση της για μένα είναι πολύ ευχάριστη και συμμετέχει μια χαρά, ίσως να είναι και θέμα χημείας
 

Bboytt

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
41
Like
176
Πόντοι
0
Καλησπερα.
Πηγα για ριτα κατευθειαν. Με το που μπαινει στο ιδρυμα κατα τις 20:15
Μετα απο 10 λεπτα παω.
Λεει εχει προγραμμα 1μιση ωρα
Μη εχοντας καπου αλλου να παω εφοσον η λιλιανα ηταν κλειστη
Επισκεφτηκα στελλα hot lady.
Ενταξει αντικειμενικα κουκλαρα. Σωμα πολυ ωραιο. Βυζι δεν εχει αλλα το συνολο πολυ καλο.
Λεω ας παμε για μια ξεπετα.
Και ομως παιδια ειχΑμε και προκαταρκτικα και πολυ καλη πιπα. ΕνΛλαγη στασεων και δυσφορια γιατι ηθελε και αλλο.
Δε το περιμενα.
Μπραβο.
Τιμιο 40 αρι δεδομενου των συνθηκων.
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
742
Like
900
Πόντοι
86
Ασχετο το σχολιο μου αλλα οταν διαβαζω κριτικες απο Αθηναιους γαμιαδες των €10 και των €20 ευρω, πιυ διαμαρτυρωνται κιολας, ειναι για γελια οι μαγκες-ουτε απεξω η πουτσα να περασει δεν αξιζει και αυτοι γραφουνε κριτικες να σωσουνε συναδελφους απο τυχον χασουρα στα 10 και 20 ευρω….τι να πεις…οδηγοι και ψηφοφοροι γυρω μας παντου..
Κορόιδα Θεσσαλονίκης έχω γαμησει τα καλύτερα μουνάκια με μόλις 10 ευρώ σαν φοιτητής
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
Δεν έχω δει αρνητικές αναφορές για τη συγκεκριμένη, εκτός κι αν θεωρείς ότι πρέπει όλες να κάνουν γλωσσοφιλα και ακαποτα και δε ξέρω τι άλλο "βρώμικο". Για την εμφάνιση της για μένα είναι πολύ ευχάριστη και συμμετέχει μια χαρά, ίσως να είναι και θέμα χημείας
καταρχάς μη βάζεις λόγια στα αναγραφόμενα μου, με τις υποθέσεις και τις θεωρίες σου. Στις κριτικές δε βάζω ποτέ "προσωπικά ενδιαφέροντα" ως κριτήριο- ο καθένας με ότι τον ανεβάζει.
Από τις 10 αναφορές οι 9 είναι κάτω του μέσου όρου. εσύ πως γίνεται να μη διάβασες ούτε μία αρνητική απορώ;
Εμφάνιση γούστα είναι αυτά, κορμί από τα πιο δυνατά της πιάτσας (από μέση και κάτω) χωρίς να ξέρει όμως να το χρησιμοποιεί.
Η συγκεκριμένη πέρα από αγενέστατη, δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο στο κρεβάτι για να σου τρέχουν τα σάλια. Ο καθένας όμως με τις εμπειρίες του, αν περνάς καλά και σου πείρε τα μυαλά εύγε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
καταρχάς μη βάζεις λόγια στα αναγραφόμενα μου, με τις υποθέσεις και τις θεωρίες σου. Στις κριτικές δε βάζω ποτέ "προσωπικά ενδιαφέροντα" ως κριτήριο- ο καθένας με ότι τον ανεβάζει.
Από τις 10 αναφορές οι 9 είναι κάτω του μέσου όρου. εσύ πως γίνεται να μη διάβασες ούτε μία αρνητική απορώ;
Εμφάνιση γούστα είναι αυτά, κορμί από τα πιο δυνατά της πιάτσας (από μέση και κάτω) χωρίς να ξέρει όμως να το χρησιμοποιεί.
Η συγκεκριμένη πέρα από αγενέστατη, δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο στο κρεβάτι για να σου τρέχουν τα σάλια. Ο καθένας όμως με τις εμπειρίες του, αν περνάς καλά και σου πείρε τα μυαλά εύγε.
Ρε φίλε εσύ είπες ότι αν περνάω καλά είμαι ήρωας. Στις κριτικές που διάβασα δεν είδα κάνεις να τη λέει αγενεστατη. Εμένα προσωπικά και ευχάριστη κουβέντα μου κάνει, και πειραγματα, και ότι ζήτησα να κάνουμε το κάναμε. Από εκεί και πέρα εγώ δε πάω εκεί ούτε να γλύψω το κοινόχρηστο μουνι, ούτε να βάλω δάχτυλα, ούτε κάτι το extreme. Αν αυτά είναι το ζητουμενο σου δεκτό αλλά συνήθως αυτά τα βρώμικα κόλπα τα κάνουν τα μπάζα για να αναπληρώσουν το μειονέκτημα τους.
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.576
Like
17.314
Πόντοι
3.556
Εγώ πάω σε μια στον Βαρδάρη...τον προηγούμενο αιώνα,επί δραχμής...ρωτάω αν η κοπέλα "κάνει πρωκτικό"... Η απάντηση που παίρνω είναι "Τι είναι αυτό";Ξαναθετω την ερώτηση λέγοντας"από τον κωλο"..."Α,όχι..."...Ευτυχώς έγινα κατανοητός.Ισως αυτή η καγκουροτσατσα να νόμιζε ότι ότι ήμουν κανένας καθηγητής Πανεπιστημίου με αυτό που είπα.Καλα να είναι όπου και να είναι....!
Έχεις κάτι διανοουμενιστικο, αλλά αυτά δεν είναι για τα στουδιος..
Άσε που η τσατσά μπορεί να ακούσε αντί για πρωκτικό, τρωκτικό...
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.576
Like
17.314
Πόντοι
3.556
.. αλλά συνήθως αυτά τα βρώμικα κόλπα τα κάνουν τα μπάζα για να αναπληρώσουν το μειονέκτημα τους.
Δεν είναι απαραίτητο να είναι μπάζα .. δε σιχαίνονται και έχουν διαφορετική άποψη (από την συνηθισμένη ) για τη μετάδοση ΣΜΝ..
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
Ρε φίλε εσύ είπες ότι αν περνάω καλά είμαι ήρωας. Στις κριτικές που διάβασα δεν είδα κάνεις να τη λέει αγενεστατη. Εμένα προσωπικά και ευχάριστη κουβέντα μου κάνει, και πειραγματα, και ότι ζήτησα να κάνουμε το κάναμε. Από εκεί και πέρα εγώ δε πάω εκεί ούτε να γλύψω το κοινόχρηστο μουνι, ούτε να βάλω δάχτυλα, ούτε κάτι το extreme. Αν αυτά είναι το ζητουμενο σου δεκτό αλλά συνήθως αυτά τα βρώμικα κόλπα τα κάνουν τα μπάζα για να αναπληρώσουν το μειονέκτημα τους.
Που ακριβός έχεις διαβάσει ότι το ζητούμενο είναι οι παραπάνω "υπηρεσίες" που αναφέρεσαι; ή είσαι εκτός τόπου και χρόνου ή διαβάζεις άλλο νήμα.

Επίσης ο καθένας πάει για το λόγο του, ο άλλος γιατί του αρέσει το "βρώμικο", άλλος γιατί του αρέσει να τον πηδάνε, άλλος του αρέσουν τα απαλά και ρομαντικά,... Υπάρχουν 1002 γούστα, λογαριασμό δε θα δώσει κανένας γιατί πηγαίνει, ούτε είσαι σε θέση να κρίνεις επειδή δε ταιριάζουν στις αρεσκείες σου.

Όταν μάθεις να διαβάζεις και να ερμηνεύεις σωστά τα αναγραφόμενα τα ξαναλέμε. έως τότε εύγε και εις ανώτερα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom