Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (2 μέλη και 52 επισκέπτες)

xxxJah

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
315
Πόντοι
20
Έκανα βόλτα. Είδα την Καρολίνα στο villa erotica. Ενδιαφέρον φανεικε και χαμογελαστή. Αλλά εγώ είχα στο μυαλό μου την Xenia επειδή μου άρεσαν η φώτο της. Παιδιά πάρα πολύ ωραία κοπέλα αλλά τη υπηρεσίες ήταν αυτές πολύ ξενέρωτη απαθής. Το ψιλομετανιωσα
Τελικά άμα η άλλη δε χαμογελάει και λίγο στο σαλόνι θα το κάνει πολύ αγκαρια μέσα. Δε την συνιστώ και ας έχει πολύ καλή εμφάνιση
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.078
Κριτικές
11
Like
17.469
Πόντοι
3.796
Έκανα βόλτα. Είδα την Καρολίνα στο villa erotica. Ενδιαφέρον φανεικε και χαμογελαστή. Αλλά εγώ είχα στο μυαλό μου την Xenia επειδή μου άρεσαν η φώτο της. Παιδιά πάρα πολύ ωραία κοπέλα αλλά τη υπηρεσίες ήταν αυτές πολύ ξενέρωτη απαθής. Το ψιλομετανιωσα
Τελικά άμα η άλλη δε χαμογελάει και λίγο στο σαλόνι θα το κάνει πολύ αγκαρια μέσα. Δε την συνιστώ και ας έχει πολύ καλή εμφάνιση
Πω φίλε και εχθές έβλεπα τις φωτό της και πέρασε από το μυαλό μου να πάω να το εγκαινιασω ...
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.002
Like
4.312
Πόντοι
456
Τα venus κ το βιλλα εροτικα είναι απλά αρπαχτές. Εκτος απο Ριτα, Σουζανα κ Βλαντα. Ολες οι υπόλοιπες είναι χασιμο χρόνου κ κύριος χρήματος. Ασε που η βλαντα δεν βλέπεται πλέον σε πιάνει μια αναγουλα από τους πατσάδες κ την κυτταρίτιδα. Σουζανα κ Ριτα κρατάνε ακόμα η Ριτα λιγο παραπάνω αλλά μιλάμε για γυναίκες 45+. Καλα ειναι για μια στο τόσο για αλλαγή για όποιον θέλει mature γυναίκα με καλές υπηρεσίες.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
12
Like
3.242
Πόντοι
746
Τα venus κ το βιλλα εροτικα είναι απλά αρπαχτές. Εκτος απο Ριτα, Σουζανα κ Βλαντα. Ολες οι υπόλοιπες είναι χασιμο χρόνου κ κύριος χρήματος. Ασε που η βλαντα δεν βλέπεται πλέον σε πιάνει μια αναγουλα από τους πατσάδες κ την κυτταρίτιδα. Σουζανα κ Ριτα κρατάνε ακόμα η Ριτα λιγο παραπάνω αλλά μιλάμε για γυναίκες 45+. Καλα ειναι για μια στο τόσο για αλλαγή για όποιον θέλει mature γυναίκα με καλές υπηρεσίες.
Κ η Βλαντα ηταν η επομενη που ηθελα να παω. Τετοια εμφανιση; Τοσο πραγμα;
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Κ η Βλαντα ηταν η επομενη που ηθελα να παω. Τετοια εμφανιση; Τοσο πραγμα;
Καλή είναι φίλε να πας! Έχει ωραίο σώμα απλά είναι χαλαρό το δέρμα λόγο ηλικίας! Αλλά έχει πολύ καλή απόδοση μέσα και φοβερό τσιμπουκι βαθύ! Κορυφαία στάση αυτή στα 4 στήνεται πολύ ωραία!
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.002
Like
4.312
Πόντοι
456
Καλή είναι φίλε να πας! Έχει ωραίο σώμα απλά είναι χαλαρό το δέρμα λόγο ηλικίας! Αλλά έχει πολύ καλή απόδοση μέσα και φοβερό τσιμπουκι βαθύ! Κορυφαία στάση αυτή στα 4 στήνεται πολύ ωραία!
Αν την δεις στο φως στο βιλλα εροτικα θα πεις αλλά. Ωραιο σωμα δεν έχει παχιά σαν θείτσα 50αρα κ κυτταρυτιδα κ πολυ χαλαρή. Φτιαγμένη πάντα. Αλλά ναι οκ τσιμπουκαρα κανει
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Αν την δεις στο φως στο βιλλα εροτικα θα πεις αλλά. Ωραιο σωμα δεν έχει παχιά σαν θείτσα 50αρα κ κυτταρυτιδα κ πολυ χαλαρή. Φτιαγμένη πάντα. Αλλά ναι οκ τσιμπουκαρα κανει
Φίλε αυτά είναι γούστα! Όπως είπες εσυ την γνώμη σου ειπα και γώ! Δεν είναι θεόμουνο ουτε πιτσιρικα αλλά τα λεφτά της κατ εμε τα αξίζει, και βγάζει γούστα σε σχέση με πιτσιρίκες κομοδίνα!
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.002
Like
4.312
Πόντοι
456
Φίλε αυτά είναι γούστα! Όπως είπες εσυ την γνώμη σου ειπα και γώ! Δεν είναι θεόμουνο ουτε πιτσιρικα αλλά τα λεφτά της κατ εμε τα αξίζει, και βγάζει γούστα σε σχέση με πιτσιρίκες κομοδίνα!
Δεν διαφωνώ για υπηρεσίες απλά το ωραιο σωμα είναι καθαρά υποκειμενικό κ απέχει πολύ από την αντικειμενική άποψη του συνόλου. Αυτά. Μην ασχοληθούμε άλλο με την Βλαντα στο νημα.
 

Stadarh

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
64
Like
82
Πόντοι
0
Οι τιμές γενικά στα μπουρδέλα venus villa erotica και σε όλα πόσο πάνε είμαι μικρός σε ηλικία και δεν έχω ξαναπάει και σκέφτομαι να κάνω την αρχή απλά θέλω να είμαι ενημερωμένος
 

xxxJah

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
315
Πόντοι
20
Για Καρολίνα τι λέτε παιδιά την είδα πολύ χαμογελαστή και κεφάτοι στο σαλόνι. Καμία εμπηρια κανένας;
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Για τη Σουζάνα να προσθέσω και εγώ ότι ακόμη και στο απλό πρόγραμμα είναι πολύ καλή αρκεί να σου αρέσουν οι mature. Νομίζω πρέπει να είναι γύρω στα 47 πάνω κάτω.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.312
Πόντοι
10.647
Ξαναπληρωσα την μαυρομαλα Μπεατρις στο παρανταιζ, και αυτη την φορα την επεξεργαστικα περισοτερο απο οτι την πρωτη φορα, η κοπελα εχει ωραια φατσουλα, ελληνικα ελαχιστα, συννεονηση στα Αγγλικα, μικρο βυζακι, μονο απο πανω οταν ανεβαινει κρεμαει καλα το βυζακι της, και τα μειον ειναι απο την μεση και κατω εχει ανομοιομορφο σωμα, μπουτια χοντρα, αλλα εχει κωλαρα.!! Την εβαλα μπρουμυτα και πραγματικα ο κωλος της προεξηχε.!! καποιους θα τους ξενισει αυτη η εικονα, καποιους θα τους εξιταρει. Στα του αγωνα το γκομενακι δεν προσπαθει οσο πρεπει, πληρωσα 69, η πιπα της μετρια, το μουνακι της πεντακαθαρο, αφησε δαχτυλα, στο σεξ δεν συμετεχει.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Δεν διαφωνώ για υπηρεσίες απλά το ωραιο σωμα είναι καθαρά υποκειμενικό κ απέχει πολύ από την αντικειμενική άποψη του συνόλου. Αυτά. Μην ασχοληθούμε άλλο με την Βλαντα στο νημα.
Ναι φίλε μου συμφωνώ! Και κυτταρίτιδα έχει και ραγάδες έχει! Όπως είπες φαίνεται ότι είναι θεία! Δεν προσπαθώ να την βγάλω ούτε πιτσιρικά ούτε μοντέλο! Απλά ότι αξίζει μια επίσκεψη!
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
1.051
Πόντοι
361
Δοκιμάστηκε η Τίνα (αναφορά της στο φαιντ γκερλς).

Δεκτική σε δάχτυλα, γλωσσόφιλα, άνετη στον χρόνο, και άφησε και CIM.
Στα μείον ασχημούλα, και λίγη κοιλίτσα ή οποία ήταν και κάπως πλαδαρή.

Με μέγιστο το 10 ο βαθμός της 6 - 6,5
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Οι τιμές γενικά στα μπουρδέλα venus villa erotica και σε όλα πόσο πάνε είμαι μικρός σε ηλικία και δεν έχω ξαναπάει και σκέφτομαι να κάνω την αρχή απλά θέλω να είμαι ενημερωμένος
Έχει κάποια που ξεκινάνε από 30 και τα αλλά που ξεκινάνε από 40! Για να μάθεις τι γίνετε και να μπεις στο κλίμα μιας και είσαι μικρός πρέπει να τα περπατήσεις λίγο! Να δεις και από κοντά τις κοπέλες για να πάρεις μια γενική εικόνα και να αρχίσεις να επιλέγεις στόχους! Κάποιες επισκέψεις θα είναι αποτυχημένες πιστεύω,τουλάχιστον στην αρχη! Αλλά εδώ οι γνώμες θα σε βοηθήσουν κάπως για το τι κάνει η κάθε κοπέλα μέσα! Διάβασε και κάμποσες σελίδες πριν να βγάλεις τα συμπεράσματα σου, κάνε επίσκεψη να δεις και την εμφάνιση και οποία σου αρέσει γαμα! Καλή αρχή και με προσοχή!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.763
Κριτικές
6
Like
3.434
Πόντοι
736
Έκανα βόλτα. Είδα την Καρολίνα στο villa erotica. Ενδιαφέρον φανεικε και χαμογελαστή. Αλλά εγώ είχα στο μυαλό μου την Xenia επειδή μου άρεσαν η φώτο της. Παιδιά πάρα πολύ ωραία κοπέλα αλλά τη υπηρεσίες ήταν αυτές πολύ ξενέρωτη απαθής. Το ψιλομετανιωσα
Τελικά άμα η άλλη δε χαμογελάει και λίγο στο σαλόνι θα το κάνει πολύ αγκαρια μέσα. Δε την συνιστώ και ας έχει πολύ καλή εμφάνιση
Αυτή η xenia μήπως είναι η Κατερίνα ; Γιατί με το που βγάλανε την Κατερίνα απο το site έβαλαν αμέσως μετα την xenia , και επίσης ψιλομοιάζουν και στις φωτογραφίες στο σώμα τουλάχιστον αφού πρόσωπο δεν δείχνει η καινούργια. Και απο οτι φαίνεται μοιάζουν και στις υπηρεσίες αν πρόκειται για διαφορετικές κοπέλες :P
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Αυτή η xenia μήπως είναι η Κατερίνα ; Γιατί με το που βγάλανε την Κατερίνα απο το site έβαλαν αμέσως μετα την xenia , και επίσης ψιλομοιάζουν και στις φωτογραφίες στο σώμα τουλάχιστον αφού πρόσωπο δεν δείχνει η καινούργια. Και απο οτι φαίνεται μοιάζουν και στις υπηρεσίες αν πρόκειται για διαφορετικές κοπέλες :P
Da!Stay away!
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
Βραδινή επίσκεψη με Nary... Η αποθέωση σχετικά με την εμφάνιση ξεπερνά τα δεδομένα μου.. Μέτρια πράγματα θα έλεγα, μιας και είναι εμφανής τα τραβήγματα στο πρόσωπο όπως και άλλες λεπτομέρειες η οποίες την αγριεύουν.
Στα του αγώνα αρκετά καλό με συμμετοχή και διάθεση, πίπα πολύ καλή (dt με έμφαση στη γύρω περιοχή). Ενώ άργησα, χωρίς το παραμικρό παράπονο για το χρόνο. Ίσως από τα τοπ αυτή τη στιγμή μέσα στο δωμάτιο.
Προφανώς αξίζει, το ότι όμως συγκρίνεται με Λάρα με ξεπερνά επίσης. Ακολουθεί κριτική λίαν συντόμως.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.078
Κριτικές
11
Like
17.469
Πόντοι
3.796
Εγώ πάντως για μεσημέρι Κυριακής,πήγα στη Ρίτα σήμερα ,καθώς δεν έχω σκοπό να βγω βράδυ .ωραία πράγματα ,δεν έχει και κόσμο τέτοιες ώρες ..σε υπηρεσίες είναι γνωστές δεν θα γράψω λεπτομέρειες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom