Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (2 μέλη και 33 επισκέπτες)

yellowsnow

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα, η Γιουλι απο το paradise λεει τιποτα;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Αν δεν είναι πρωταπριλιά,είσαι ο τυχερός του μηνα απλά .
Βέβαια τέτοιες εμπειρίες όταν γράφονται δημόσια , προβλέπεται χαλάστρα από συναγωνιστές πριν προλάβεις να πας σήμερα .
Ήδη βλέπω συναγωνιστή να της λέει..
-καλα τον @Karaman 7 τον κερασες κώλο , γλωσσοφιλα και άλλα πολλά ,άσε που σήμερα θα τον κεράσεις και στο απλό ..η δικιά μας η πουτσα τι έχει ;έλα ,έλα γύρνα να σου τον καρφώσω και εγώ με 30 ευρα στον κωλο και θα σου γράψω και καλή κριτική .
Τι πρωταπριλια, εδω πηρα σοκολατακια τυπου Αγιου βαλεντινου με καρδουλες κοκοψια κτλ, και 9 τριανταφυλλα (ακα του κωλου τα 9μερα) κοκκινα απο Ζελο, εχω δαγκωσει την λαμαρινα λεμε....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλή Πρωταπριλιά να έχουμε!!
σσσσσσσσσσσσ....
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
351
Κριτικές
3
Like
810
Πόντοι
361
Τι πρωταπριλια, εδω πηρα σοκολατακια τυπου Αγιου βαλεντινου με καρδουλες κοκοψια κτλ, και 9 τριανταφυλλα (ακα του κωλου τα 9μερα) κοκκινα απο Ζελο, εχω δαγκωσει την λαμαρινα λεμε....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


σσσσσσσσσσσσ....
Julieta best komodino
ever !!!
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
747
Κριτικές
14
Like
1.471
Πόντοι
496
Ενδιαφέρον ερώτημα....
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
747
Κριτικές
14
Like
1.471
Πόντοι
496
Κάποιος συναγωνιστής είπε ότι σταμάτησε η ανία, στη θέση της ξέρει κανένας ποια είναι;
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361
Ρε φίλε αν δεν σαρεσει η φασολάδα εσένα,εσυ την τρως??γιατί να μπω σε μπάζα κ χοντροκολες για να τραβήξω μαλάκια στο τέλος?
Ένας νορμάλ άνθρωπος μπαίνει σε κάποια που τελοσπαντον του κάνει κούκου! Το ότι δεν μπήκα κάπου μέσα είναι θέμα χρόνου για να κάνω ανάρτηση .3 μέρες είμαι γραμμένος και τις 3 πήγα στις καλλονές..μαλακια μου
Άλλο λέω φίλε λες ότι έκανες 3 αναρτήσεις εγώ βλέπω μόνο ανάρτηση που λες για χοντρό καλές δεν βλέπω αναρτήσεις που να λες ότι πέρασες με κάποια και τι έγινε στο δωμάτιο..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πέτα και εσυ 100αρι και να φας ΦΟΛΑΡΑΑΑΑ και ξαναμιλάμε...
Ρε φίλε τι λες τώρα έχω φάει φόλα το έχω γράψει έχω περάσει καλά το έχω γράψει, εσείς περάσατε με καμία η απλά μακριά και μακρια
 

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.008
Πόντοι
81
Βγήκα βράδυ στα μαγαζιά μετά από πάρα πολλά χρόνια και η κατάσταση ήταν μάλλον απογοητευτική. Οι περισσότερες κοντές (ακόμη και με τα 20ποντα) και τίγκα στα τατουάζ.

Κατέληξα στο Godiva, αφού πρώτα ο φίλος μου μπήκε σε ένα από τα καινούργια στην Ερημίτη (το δεύτερο στα δεξιά, όπως μπαίνεις από Ρωξάνης) σε ένα πανέμορφο ψηλό κοριτσάκι. Στο Godiva ήταν η Μπέλα, που η τσατσά είπε στον φίλο μου ότι βγαίνει από το Ισαμπέλα και είναι Ιταλίδα. Όμορφο σώμα, μικρομεσαίου μεγέθους και πολύ απαλά βυζάκια, 22 χρονών, κατάφερε να με κάνει να τελειώσω παρά τα ξίδια που είχαν προηγηθεί. Η τσατσά, που χαλαρά θα της την έπεφτα αν την πετύχαινα σε κανένα μπαρ, μας είπε ότι μπορούσαμε να μπούμε και για παρτούζα. Απάντησα ότι ιδανική παρτούζα θα ήταν 2 με 2, μήπως και κάτσει κατάσταση και την πάρουμε και αυτήν, αλλά το απέφυγε ευγενικά.
 

Pleasurechaser

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
0
Εχει ξαναγραφτεί αλλά να θυμισω ότι μια αρκετά καλή επιλογή είναι η Σαντρα....
 

Fantomas81

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2024
Μηνύματα
33
Like
202
Πόντοι
20
Είμαι βυζολάγνος , αλλά αυτη η Φρίντα πως σας αρέσει; Παλτό μέσα στο δωμάτιο...
Καλά λέει ο αδερφός.πολυ πατσαβούρα ψωλαρπαχτρα.αν δεν δούλευε σε μπουρδέλα δεν θα τη γάμου σε κάνεις.
 

k8oulou

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
30
Like
168
Πόντοι
0
Δοκιμή πρώτη φορά με Μπιάνκα με απλό τριαντάρι στη Π.Ερημίτη στα καινούρια. Απο Ρωσία είπε η κορασίδα , ωραίο , δροσερό μωρό με καλό κορμί,ψηλά πόδια,μικρό αλλα υπαρκτό στήθος και έκφυλο πρόσωπο. Μέσα στο δωμάτιο θερμή και με λογάκια ερεθιστικά μίσα στα Ελληνικά και μισά στα Ρώσικα. Απο μένα είναι ναι για μια δοκιμή. Μπόνους η σπούτνικ κωλάρα της...
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
2.099
Πόντοι
1.191
Δοκιμή πρώτη φορά με Μπιάνκα με απλό τριαντάρι στη Π.Ερημίτη στα καινούρια. Απο Ρωσία είπε η κορασίδα , ωραίο , δροσερό μωρό με καλό κορμί,ψηλά πόδια,μικρό αλλα υπαρκτό στήθος και έκφυλο πρόσωπο. Μέσα στο δωμάτιο θερμή και με λογάκια ερεθιστικά μίσα στα Ελληνικά και μισά στα Ρώσικα. Απο μένα είναι ναι για μια δοκιμή. Μπόνους η σπούτνικ κωλάρα της...
Αυτή είναι η ανορεξική που δούλευε στην Φρίξου η άλλη;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μάγκες από σήμερα πληρώνουμε μόνο με POS, πλήρωσε κάποιος με την πιστωτική του κάρτα ;
Ναι, μου έδωσαν και απόδειξη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom