Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (1 μέλη και 33 επισκέπτες)

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Παίδες καμια καλή κωλαρα προς ερημίτη αχελλωου τέλος ουρανου έχει τίποτα?
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
55
Like
216
Πόντοι
20
Παίδες καμια καλή κωλαρα προς ερημίτη αχελλωου τέλος ουρανου έχει τίποτα?
Την Παρασκευή είχα δει ένα πολύ καλό, με κωλαρα στην Π Ερημιτη, εκεί που δουλεύει κανονικά η Μπιάνκα, πήγα σήμερα αλλά δεν ήταν.
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Την Παρασκευή είχα δει ένα πολύ καλό, με κωλαρα στην Π Ερημιτη, εκεί που δουλεύει κανονικά η Μπιάνκα, πήγα σήμερα αλλά δεν ήταν.
Δεν ξέρω ποιο είναι αυτο Της Μπιάνκα αλλά ευχαριστώ
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
55
Like
216
Πόντοι
20

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
435
Κριτικές
2
Like
1.296
Πόντοι
201
Χαιρετώ το νιμα! Επίσκεψη χθες στη Χρυσα στα τρίδυμα! Μάγκες πολύ καλό! Όσοι είστε βυζολαγνοι, έχει μπόλικο βυζι φυσικό, σε συνδυασμό με λεπτή σιλουέτα, και είναι και κοντοπουτανο! Στον αγώνα πολύ τίμια! Ωραίο τσιμπουκι βαθύ και ρουφάει και αρχιδια! Φιλία στην αρχή πεταχτά αλλά στη συνέχεια με γλώσσα! Τρεις στάσεις, στο καουμπόικο κάρφωμα έδωσε ρεστα, ακολούθησε ντογκι απλά καλό, και τελείωσα με το πατροπαράδοτο ιεραποστολικό όπου σφυροκόπησα μέχρι να χυσω
 

Pleasurechaser

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
0
Παίδες καμια καλή κωλαρα προς ερημίτη αχελλωου τέλος ουρανου έχει τίποτα?
Σαντρα


Χαιρετώ το νιμα! Επίσκεψη χθες στη Χρυσα στα τρίδυμα! Μάγκες πολύ καλό! Όσοι είστε βυζολαγνοι, έχει μπόλικο βυζι φυσικό, σε συνδυασμό με λεπτή σιλουέτα, και είναι και κοντοπουτανο! Στον αγώνα πολύ τίμια! Ωραίο τσιμπουκι βαθύ και ρουφάει και αρχιδια! Φιλία στην αρχή πεταχτά αλλά στη συνέχεια με γλώσσα! Τρεις στάσεις, στο καουμπόικο κάρφωμα έδωσε ρεστα, ακολούθησε ντογκι απλά καλό, και τελείωσα με το πατροπαράδοτο ιεραποστολικό όπου σφυροκόπησα μέχρι να χυσω
Σε ποια βαρδια είναι φίλος;
 

Midnight24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2024
Μηνύματα
29
Κριτικές
5
Like
246
Πόντοι
280
γραφει "Υπηρεσιες Ιεροδουλης"; Πριν λιγα χρονια ειχα βρει μεσα στο δωματιο μια αποδειξη (!),την φωτογραφισα.Δειξε μας την αποδειξη σου τυπε
τι λετε ρε σοβαρα; γραφει υπηρεσιες ιεροδουλης; Αυτα αξιζει να τα κανουμε συλλογη οχι να τα κρυβουμε χαχαχα
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.563
Like
6.491
Πόντοι
1.056
Έχει κανείς εμπειρία από Αλίκη black angels με τα τατουάζ ?????? γράφουν στο σάιτ τους στα σχόλια πως είναι φουλ υποτακτική και δέχεται σκληρή μεταχείριση
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.291
Πόντοι
456
Έχει κανείς εμπειρία από Αλίκη black angels με τα τατουάζ ?????? γράφουν στο σάιτ τους στα σχόλια πως είναι φουλ υποτακτική και δέχεται σκληρή μεταχείριση
ΜΜΜΜ...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τι λετε ρε σοβαρα; γραφει υπηρεσιες ιεροδουλης; Αυτα αξιζει να τα κανουμε συλλογη οχι να τα κρυβουμε χαχαχα
Θελετε να την δειτε;
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.119
Κριτικές
53
Like
3.972
Πόντοι
6.050
Χαιρετώ το νιμα! Επίσκεψη χθες στη Χρυσα στα τρίδυμα! Μάγκες πολύ καλό! Όσοι είστε βυζολαγνοι, έχει μπόλικο βυζι φυσικό, σε συνδυασμό με λεπτή σιλουέτα, και είναι και κοντοπουτανο! Στον αγώνα πολύ τίμια! Ωραίο τσιμπουκι βαθύ και ρουφάει και αρχιδια! Φιλία στην αρχή πεταχτά αλλά στη συνέχεια με γλώσσα! Τρεις στάσεις, στο καουμπόικο κάρφωμα έδωσε ρεστα, ακολούθησε ντογκι απλά καλό, και τελείωσα με το πατροπαράδοτο ιεραποστολικό όπου σφυροκόπησα μέχρι να χυσω
αφηνει παιχνιδια με τα βυζια η ειναι αργα απαλα και μα μου;
 

Enzino

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παλικάρια καλησπέρα.
Έκανα ποστ αλλά μέχρι να περάσει υπό έγκριση δυστυχώς ξεχάστηκε.

Δεν έχω επισκεφθεί ποτέ μπουρδελο ή στούντιο, μονάχα μια φορά σαν φοιτητές κάναμε μπουρδελοτσαρκα και πηδηξε ένας απ την παρέα. Κατά τ άλλα μόνο σε στριπ-clubs.

Τώρα για τα 35ά μου Γενέθλια θέλω να με κάνω δώρο ενα τρίο με δύο κοπέλες κι αν βρω ακόμα και με 3 κοπέλες.

Μένω εξωτερικό και θα έρθω για τα γενέθλια μου στη Θεσσαλονίκη για γονείς κτλ.
Πού μπορώ να βρω αυτό που ζητάω?
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
435
Κριτικές
2
Like
1.296
Πόντοι
201
αφηνει παιχνιδια με τα βυζια η ειναι αργα απαλα και μα μου;
Την ώρα που ήμουν σε αναμονή μπήκανε κι άλλοι γαμπροί στο τσαρδι, και ρωτούσανε διαφορά, ρώτησαν και για το ωράριο και τους είπε η τσατσα ότι ερχόμαστε με την κοπέλα 10-10:30 μέχρι τις 6 το πρωί! Δεν είχε γκρίνια με τα βυζια πάντως τα χούφτωσα και τα πιπίλισα μια χαρα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Παλικάρια καλησπέρα.
Έκανα ποστ αλλά μέχρι να περάσει υπό έγκριση δυστυχώς ξεχάστηκε.

Δεν έχω επισκεφθεί ποτέ μπουρδελο ή στούντιο, μονάχα μια φορά σαν φοιτητές κάναμε μπουρδελοτσαρκα και πηδηξε ένας απ την παρέα. Κατά τ άλλα μόνο σε στριπ-clubs.

Τώρα για τα 35ά μου Γενέθλια θέλω να με κάνω δώρο ενα τρίο με δύο κοπέλες κι αν βρω ακόμα και με 3 κοπέλες.

Μένω εξωτερικό και θα έρθω για τα γενέθλια μου στη Θεσσαλονίκη για γονείς κτλ.
Πού μπορώ να βρω αυτό που ζητάω?
Γυρνα ολα τα στουντιο της πολης..οπου βγουνε δυο κοπελες κανουν τριο.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.918
Κριτικές
48
Like
5.300
Πόντοι
5.646
Παλικάρια καλησπέρα.
Έκανα ποστ αλλά μέχρι να περάσει υπό έγκριση δυστυχώς ξεχάστηκε.

Δεν έχω επισκεφθεί ποτέ μπουρδελο ή στούντιο, μονάχα μια φορά σαν φοιτητές κάναμε μπουρδελοτσαρκα και πηδηξε ένας απ την παρέα. Κατά τ άλλα μόνο σε στριπ-clubs.

Τώρα για τα 35ά μου Γενέθλια θέλω να με κάνω δώρο ενα τρίο με δύο κοπέλες κι αν βρω ακόμα και με 3 κοπέλες.

Μένω εξωτερικό και θα έρθω για τα γενέθλια μου στη Θεσσαλονίκη για γονείς κτλ.
Πού μπορώ να βρω αυτό που ζητάω?
πάνε στο venus, αν εχει 2 κοπέλες, πες τες, και εξήγησε τες τι θέλεις ντόμπρα και παλικαρίσια!!!
Καλό βόλι!!!!
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Την Παρασκευή είχα δει ένα πολύ καλό, με κωλαρα στην Π Ερημιτη, εκεί που δουλεύει κανονικά η Μπιάνκα, πήγα σήμερα αλλά δεν ήταν.
Δεν ξέρω ποιο είναι αυτο Της Μπιάνκα αλλά ευζ
Σαντρα



Σε ποια βαρδια είναι φίλος;
Η Σάντρα για μένα δεν μου φαίνεται ότι έχει κωλαρα. Για μένα παντως . Ευχαριστώ
 

Mamadoo

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2024
Μηνύματα
13
Like
384
Πόντοι
20
Έχει ένα χρόνο και βάλε που σταμάτησε η μελισσα και ακόμα έχω μελαγχολία
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
349
Like
595
Πόντοι
81
Εχει παρει κανενας την αλικη? Λεει bdsm προγραμματα που δεν με αφορουν . Βυζακι 0 αλλα ωραιο πατο στις φωτος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom