Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Pleasurechaser

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
0

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.172
Κριτικές
293
Like
9.316
Πόντοι
12.525
Είμαι βυζολάγνος , αλλά αυτη η Φρίντα πως σας αρέσει; Παλτό μέσα στο δωμάτιο...
5 κριτικές με μέσο όρο 7,8 στη διάθεση/συμμετοχή στο Venus...
6 κριτικές με μέσο όρο 7,7 στη διάθεση/συμμετοχή στα Vegas...

Συνυπολογίζοντας και τη δική μου εμπειρία μόνο παλτό δεν τη λες τη Φρίντα
 

Pleasurechaser

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
0
5 κριτικές με μέσο όρο 7,8 στη διάθεση/συμμετοχή στο Venus...
6 κριτικές με μέσο όρο 7,7 στη διάθεση/συμμετοχή στα Vegas...

Συνυπολογίζοντας και τη δική μου εμπειρία μόνο παλτό δεν τη λες τη Φρίντα
Σιτεμένη σίγουρα τη λες όμως....κοντα στα 50.

Μία φορά που δοκίμασα (έφαγα πρόλογο από τα βυζια που μοστραρισε, αλλα και αυτα χωρις σουτιεν απογοήτευση) ήταν βιαστική , μπορεί να μην υπήρχε χημεία, μπορεί να έτυχε, μπορεί να μην ήταν καλα, δεν ξέρω. Το θέμα είναι ότι εκλαψα το 30αρι...
 
Τελευταία τροποποίηση:

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
72
Like
158
Πόντοι
0
Εγω που ειχα παει μαζι της παλια ηταν τιμια.Ουτε τοπ ουτε κακη.
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361
Δοκιμή πρώτη φορά με Μπιάνκα με απλό τριαντάρι στη Π.Ερημίτη στα καινούρια. Απο Ρωσία είπε η κορασίδα , ωραίο , δροσερό μωρό με καλό κορμί,ψηλά πόδια,μικρό αλλα υπαρκτό στήθος και έκφυλο πρόσωπο. Μέσα στο δωμάτιο θερμή και με λογάκια ερεθιστικά μίσα στα Ελληνικά και μισά στα Ρώσικα. Απο μένα είναι ναι για μια δοκιμή. Μπόνους η σπούτνικ κωλάρα της...
Τι ώρα πηγές φίλε μου?
 

Gaulobarber!

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
10
Like
22
Πόντοι
0
Είπα να δοκιμάσω τη ζιζελ από τις βίλες, βραδυνή νομίζω στο light ήταν ,αφού άκουσα καλές κριτικές είπα να πάρω το απλο 40αρι μπας και φάμε καμία φωλα και τα κλαίμε μετά ...χτυπάω κουδούνι ανοίγει ,μπαίνω μέσα δε βλέπω τσα2 ,βγαίνει το κεφαλάκι της από τον τοίχο ...Μ λέει ερχομαι μωρό μου..(οπα λέω δε βλέπω βαρεμάρα).
Με το που με. πιανει το χερι να.με.καλοσορισει την λέω ζιζελαρα αν μπορείς γυμνό αλλιώς δε μπορώ να δρασω,Μ λέει με μαγκιορικο ύφος αν είσαι καθαρός από κάτω θα το δούμε αυτό.
Με το που μπαίνει μέσα κάθεται στο κρεββάτι και αρχίζει να με χαϊδεύει το πουλάκι γίνεται πύραυλος και αρχίζει τη διαστημικη πίπα ακαποτη χωρίς σταματημό πάνω κάτω κομπρεσέρ χαζεψα μούδιασα.Με βάζει το σκούφο αριστοτεχνικά.
Κάναμε 2 στάσεις στα 4 και ιεραποστολικό .στα 4 είναι ο κόσμος όλος !!!αν και κατέβαζε το κολαρι της προς τα κάτω (δε ξέρω γιατί )
Στη συνέχεια γύρισε ανάποδα όπου τελικά έχυσα μέσα στο σκούφο βλέποντας τα σιλικονατα βυζια της
Επίλογος .μάγκες για 40 ευρώ τζάμπα το δίνει η κοπέλα είναι μουναρος και μαγκάκι και προπάντων καθαρη μεσα στα αρώματα.
2)αν είσαι καθαρός ,και περιποίμενος δε.μυριζεις υδροτιλες και κτλ αν ξηγηθεις από την αρχή το σκέφτονται πλέον
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.961
Κριτικές
9
Like
3.277
Πόντοι
456

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
731
Like
3.846
Πόντοι
446
γραφει "Υπηρεσιες Ιεροδουλης"; Πριν λιγα χρονια ειχα βρει μεσα στο δωματιο μια αποδειξη (!),την φωτογραφισα.Δειξε μας την αποδειξη σου τυπε
Και κάπως έτσι κλείνουν σπίτια! Εκτός και εάν πεις ότι έδωσες την κάρτα σου στον ελεύθερο κολλητό που έχουμε όλοι ( και δεν τον γουστάρει καθόλου η γυναίκα μας ) και δίνουμε στεγνά εάν παιχτεί μαλακία!
 

A_tsotsoroglou

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2023
Μηνύματα
35
Like
44
Πόντοι
0
Σπ
γραφει "Υπηρεσιες Ιεροδουλης"; Πριν λιγα χρονια ειχα βρει μεσα στο δωματιο μια αποδειξη (!),την φωτογραφισα.Δειξε μας την αποδειξη σου τυπε
Απόδειξη, αν ζητήσεις πάντα σου δίνουν, τουλάχιστον οι νόμιμες που υποχρεούνται από τον νόμο να έχουν ταμειακή μηχανή, και ναι πάνω στην απόδειξη γράφει "υπηρεσίες ιερόδουλου".
Το ερώτημα είναι αν πλέον υπάρχει συσκευή POS , οπότε η κάρτα είναι υποχρεωτική ! και φυσικά οι συνέπειες για τους παντρεμένους, αν η σύζυγος δεί τις χρεώσεις της κάρτας....
Εννοείται βέβαια ότι πληρώνουμε μετρητοίς και φεύγουμε βιαστικά...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
22
Like
6.551
Πόντοι
2.646
γραφει "Υπηρεσιες Ιεροδουλης"; Πριν λιγα χρονια ειχα βρει μεσα στο δωματιο μια αποδειξη (!),την φωτογραφισα.Δειξε μας την αποδειξη σου τυπε
Την εδωσα στην λογιστρια συναδελφε
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
22
Like
6.551
Πόντοι
2.646
Σπ

Απόδειξη, αν ζητήσεις πάντα σου δίνουν, τουλάχιστον οι νόμιμες που υποχρεούνται από τον νόμο να έχουν ταμειακή μηχανή, και ναι πάνω στην απόδειξη γράφει "υπηρεσίες ιερόδουλου".
Το ερώτημα είναι αν πλέον υπάρχει συσκευή POS , οπότε η κάρτα είναι υποχρεωτική ! και φυσικά οι συνέπειες για τους παντρεμένους, αν η σύζυγος δεί τις χρεώσεις της κάρτας....
Εννοείται βέβαια ότι πληρώνουμε μετρητοίς και φεύγουμε βιαστικά...
Διαφωνω, καλυτερα να το μαθει η γυναικα μας, παρα να κινειται μαυρο χρημα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
22
Like
6.551
Πόντοι
2.646
Έχω γράψει σε κάποιο μήνυμα ονομαστικά με ποιές κοπέλες έχω περάσει καλά άμα ανατρέξεις πολλές σελίδες πίσω....
Τρεχεις τον συναδελφο,συναδελφε; θα μπορουσες πολυ απλα να του το πεις.
 

Akisssssss

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
36
Like
38
Πόντοι
0
Τα Νεα της ΕΒΔΟΜΑΔΟΣ...Η....((.. Ασχημινα...))....η Αλβανιδα με τα Στραβά Δόντια...και τα πρησμένα Ματια....που βάζει 5 αρώματα να μην βγαίνει Η ΜΟΣΧΟ ΜΥΡΩΔΟ αλβανιλα...((...Ναι εκει μπροστα απο το pimp...))...έχει βάλει Μπλοκ...στους ΛΑΘΡΟ...ΠΑΚΙΣΤΑΝΟ ΚΑΥΛΙΑΡΗΔΕΣ....ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΒΓΗΚΕ .....ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.....όχι οτι καθάρισε εντελώς....η Μυρωδιά απο τους ΠΑΚΙ ...Δεν φεύγει εύκολα....αλοιμονο σ αυτους που κολλησανε....
 

Συνημμένα

  • IMG_20240326_215347.jpg
    IMG_20240326_215347.jpg
    140,2 KB · Εμφανίσεις: 24

georgeflorinios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
109
Κριτικές
6
Like
165
Πόντοι
281

Ιζαμπέλα στα las vegas , νέα άφιξη (?) βλέπε "βρες κορίτσια com". 'Eχει κανείς εμπειρία?​

 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
747
Κριτικές
14
Like
1.471
Πόντοι
496
Κανένας γνώμη για Κατερίνα δίπλα από το playboy;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
22
Like
6.551
Πόντοι
2.646

Enzino

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παλικάρια καλησπέρα.
Δεν έχω επισκεφθεί ποτέ μπουρδελο ή στούντιο, μονάχα μια φορά σαν φοιτητές κάναμε μπουρδελοτσαρκα και πηδηξε ένας απ την παρέα. Κατά τ άλλα μόνο σε στριπ-clubs.

Τώρα για τα 35ά μου Γενέθλια θέλω να με κάνω δώρο ενα τρίο με δύο κοπέλες κι αν βρω ακόμα και με 3 κοπέλες.

Μένω εξωτερικό και θα έρθω για τα γενέθλια μου στη Θεσσαλονίκη για γονείς κτλ.
Πού μπορώ να βρω αυτό που ζητάω?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom