Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.015
Κριτικές
11
Like
17.088
Πόντοι
3.796
Οκ με την καθαριότητα έχουν δίκιο...αλλά με τους χοντρούς ή τριχωτούς είναι λάθος ...άμα είναι να πρέπει να χάσω κιλά και να αποτριχωσω όλο μου το κορμί για να πάω να πληρώσω για να γαμησω ε τότε είμαι μεγάλο θύμα ....αλλά και να δεχτώ τον ρατσισμό αυτόν ας το πούν οι κοπέλες πριν το δωμάτιο πως δεν θέλουν τον πελάτη.......τώρα για τις λατινες που λες ....σίγουρα αυτοί που συναναστρέφονταν στην φαβελα ήταν όλοι τους σαν τα μοντέλα της dolce and cabana ...και σίγουρα αυτοί που τις βάζουν να καταπιουν ή χώνουν στον κωλο τα φακελάκια με την κοκαινη είναι όλοι μοντελισιοι
Μαλακία συζήτηση πιάσατε πάλι ,αλλά έχει δύο εκδοχές.
Αν πας απλά για να γαμησεις και να ξεφορτωσεις δεν τίθεται θέμα από την στιγμή που είσαι καθαρός ,απλά ένα μπάνιο σαν άνθρωπος .
Αν όμως πας και θέλεις προγράμματα και τζαναμπετιλικια είσαι υποχρεωμένος να έχεις περάσει καθαριότητα,αποτρίχωση κτλ.
Δεν φτάνει που πάτε και ζητάτε ένα σωρό θέλετε και να πάτε μέσα στην μπιχλα .
Ειδικά εσύ που είσαι γνωστός τρύπιος ,τι να σε κάνει πριν την γλειφοκωλαδα, χωριστρα;
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.521
Like
6.406
Πόντοι
1.056
ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ STUDIO ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΟΙ ΒΡΩΜΟΛΑΤΙΝΕΣ!!!!!!!!!!!
Εν τω μεταξύ η πλειοψηφία τους είναι σαν τα γιουφτακια στον δενδροποταμο....ΣΛΑΒΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΛΑΒΕΣ ...ΕΞΩ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΑΠΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΑΣ
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
2.100
Πόντοι
1.191
Μαλακία συζήτηση πιάσατε πάλι ,αλλά έχει δύο εκδοχές.
Αν πας απλά για να γαμησεις και να ξεφορτωσεις δεν τίθεται θέμα από την στιγμή που είσαι καθαρός ,απλά ένα μπάνιο σαν άνθρωπος .
Αν όμως πας και θέλεις προγράμματα και τζαναμπετιλικια είσαι υποχρεωμένος να έχεις περάσει καθαριότητα,αποτρίχωση κτλ.
Δεν φτάνει που πάτε και ζητάτε ένα σωρό θέλετε και να πάτε μέσα στην μπιχλα .
Ειδικά εσύ που είσαι γνωστός τρύπιος ,τι να σε κάνει πριν την γλειφοκωλαδα, χωριστρα;
We Bare Bears Panda GIF by Cartoon Network
Να ανοίξω σακούλα;
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.521
Like
6.406
Πόντοι
1.056
Μαλακία συζήτηση πιάσατε πάλι ,αλλά έχει δύο εκδοχές.
Αν πας απλά για να γαμησεις και να ξεφορτωσεις δεν τίθεται θέμα από την στιγμή που είσαι καθαρός ,απλά ένα μπάνιο σαν άνθρωπος .
Αν όμως πας και θέλεις προγράμματα και τζαναμπετιλικια είσαι υποχρεωμένος να έχεις περάσει καθαριότητα,αποτρίχωση κτλ.
Δεν φτάνει που πάτε και ζητάτε ένα σωρό θέλετε και να πάτε μέσα στην μπιχλα .
Ειδικά εσύ που είσαι γνωστός τρύπιος ,τι να σε κάνει πριν την γλειφοκωλαδα, χωριστρα;
Δεν ζητάω γλειφωκολαδα σε σπιτάκι ή studio .... σιχαίνομαι να βαλει η άλλη την γλώσσα της στον κωλο μου όταν υπάρχει πιθανότητα πριν να την είχε στο στόμα σου
 

Gaulobarber!

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
10
Like
22
Πόντοι
0
Αυτές τελικά οι κολομβιανες πέρασα τις είδα 3 φορές ,λέω δε μπορεί κάποια θα έχει ένα νορμάλ Κωλο. Στα παρανταιζ 3 διαφορετικές μέρες πέρασα ,όλες με κάτι κώλους τριαξωνικους με φουλ κυτταρίτιδα φουσκωτους σαν μπαλόνια ,και πρόσωπα μετρια απορώ πως καυλώνουν μερικοί....αν καυλώνουν.
Όπως λέει και ο σύντροφός ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑ ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑ
ΦΟΛΕΣ
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.015
Κριτικές
11
Like
17.088
Πόντοι
3.796
Δεν ζητάω γλειφωκολαδα σε σπιτάκι ή studio .... σιχαίνομαι να βαλει η άλλη την γλώσσα της στον κωλο μου όταν υπάρχει πιθανότητα πριν να την είχε στο στόμα σου
Για αυτό μαλλιασε η γλώσσα της Ρίτας .
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361
ΠΕΣΤΑ ΑΔΕΡΦΕΕΕ ΜΟΥ ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑ ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑ ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!! ΦΕΡΤΕ ΠΑΛΙ ΣΤΑ STUDIO ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΔΕΣ ΤΣΕΧΕΣ ΡΟΥΜΑΝΕΣ ΠΟΛΟΝΕΖΕΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΣΛΟΒΑΚΕΣ ΜΟΥΝΑΡΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΑΥΡΕΣ ΤΙΣ ΛΑΤΙΝΕΣ ΤΙΣ ΒΡΟΜΙΑΡΕΣ!!!!!
Φτάνει όμως ρε φίλε κουρασες,φτανει
 

Gaulobarber!

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
10
Like
22
Πόντοι
0
Φτάνει όμως ρε φίλε κουρασες,φτανει
Φίλε να σ πω κάτι?Μπορεί να κούρασε ο φίλος για σένα αλλά και τα λεφτά δεν βγαίνουν εύκολα τα 40αρια(το λιγότερο )και για κάποιον που μπαίνει και δεν ενημερώνεται από κάποιο φορουμ πάει σαν πρόβατο εκεί και τρώει την φωλα.
Οπότε καλύτερα να "κουράζει" κάποιος παρά να δίνει καποιος το μεροκάματο του που βγαίνει δύσκολα στη σημερινή εποχη
 

ΦΑΛΑΠΕΡΔΑ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
343
Like
589
Πόντοι
81
Δεν πρόκειται ξανα να πληρωσω για να γαμησωλατινα.ειχα παρει περσι μια καλη αναμεσα στις 3 στο βιλα ερωτικα. Το μαγαζι εχει ξεφτιλιστει,ο τσατσος ετρωγε στο σαλονι. Επελεξα τη μια με τον καλυτερο κωλο ντουρλα απλα να πατησω ενα γαμησι και να φυγω.
Κρυοφατσες και μονο αυτο,δεν ξερω πως εζουν εξελιχθει σημερα αλλα δεν ξαναπαω ουτε πληρωνω 40 το βιλα ερωτικα για να γαμησω.πριν 3 4 χρονια εφερνε ωραια κομματια και εκανα και καποια καλα γαμησια
 

ΦΑΛΑΠΕΡΔΑ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
343
Like
589
Πόντοι
81
Καλυτερα την κινεζα τσατσα στα 4 και καουμποικη φαση απ το κοτσιδι παρα αυτες
 

ΦΑΛΑΠΕΡΔΑ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
343
Like
589
Πόντοι
81
Και στην αθηνα που ειχα παει ιδια συμπεριφορα ηταν μια νταρντανα κι ενα πετιτ με ωραια βυζακι προστυχομουτρο.οταν τη γυρησα στα 4 μου επιασε τον πουτσο ταχα να τον βαλει μεσα με πιεση προς τα οισω για να πέσει...αμ δεεες μολις καταλαβα την πουτσια εφαγε σφυρι που ακουγοταν ως εξω κι ο τσατσος μου ειπε πιο σιγα με τις κοπελες εδω
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
69
Like
192
Πόντοι
0
Μεσημεριανη βολτιτσα για Ελληνικο αρωμα μπουρδελου.. Πολλα μαγαζια ανοικτα και γενικα λιγη κινηση. Πηγα στα 3 ξυλινα εκει στο χωματοδρομο. Πιτα στα πακια λιαζονταν και ενας γιαγλης με τριφυλλο τσιγαρο εξω απο της Ριτας το σπιτακι μιλουσε στο τηλεφωνο και ρουφουσε τσιγαρλικι ανενοχλητος. Ριτα δν περασα γιατι αν και κανονι οπως λενε εγω δεν εχω χημεια μαζι της. Παω Βενους ηταν η Αλιονα που ηταν στα 3 σπιτακια εκει που ειναι η Νικολ το τραβελοειδες.(για τους πολυ παλιους). Μπηκα με 50 γιατι αυτη ειναι η βασιλισσα του δακτυλωματος. Η κοπελα εχει πεσει παρα πολυ σε αποδοση και εμεινα αχυτος, Βγαινω με το παπαρι σηκωμενο και παω εκει στα ξυλινα που ειναι μια πολυ ψηλη, Και εκει τα ιδια αχυτος αν και η κοπελα αρκετα φιλοτημη, τρελαινομαι λεω παω στην συζηγο. Μπαινω Ειρηνη για σιγουρα πραματα. Πιπα στα ορθια εκει στον διαδρομο στην σιδερενια πορτα που την σερνει και κανει θορυβο, Δεν ηθελα δωματιο και στο πενταλεπτο εχυσα στα βυζια της, σταθερο το μωρακι μου. Αλλα ενιωσα κενος να πω την αληθεια και ειχα χρονο ακομα. Λεω να παω για ενα χαλαρο μαραθωνιο. Χριστινα Αλβανιδα 50+. Μπηκα στο δωματιο μονο πιπα την δινω 50 ευρω και λεω μπορει να αργησω να τελειωσω. Δεν πειραζει λεει μωρο μου μπες. Μιλαμε για 40 λεπτα και παραπανω πιπα μεχρι που την εχυσα στο προσωπο ολο. Αυτα τα ολιγα. Καλη συνεχεια.
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
326
Κριτικές
14
Like
556
Πόντοι
311
Δεν πρόκειται ξανα να πληρωσω για να γαμησωλατινα.ειχα παρει περσι μια καλη αναμεσα στις 3 στο βιλα ερωτικα. Το μαγαζι εχει ξεφτιλιστει,ο τσατσος ετρωγε στο σαλονι. Επελεξα τη μια με τον καλυτερο κωλο ντουρλα απλα να πατησω ενα γαμησι και να φυγω.
Κρυοφατσες και μονο αυτο,δεν ξερω πως εζουν εξελιχθει σημερα αλλα δεν ξαναπαω ουτε πληρωνω 40 το βιλα ερωτικα για να γαμησω.πριν 3 4 χρονια εφερνε ωραια κομματια και εκανα και καποια καλα γαμησια
Τότε ήταν μάλλον μαζί με Venus τώρα που είναι με. paradises έχει γίνει ξεφτίλα..
 

ΦΑΛΑΠΕΡΔΑ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
343
Like
589
Πόντοι
81
Τότε ήταν μάλλον μαζί με Venus τώρα που είναι με. paradises έχει γίνει ξεφτίλα..
Ωραια ξεφτιλισμενα γαμησια με καλα κομματια παλια τωρα γαμησετα.εμπαινα και τσατσα να σου φερει τα ρεστα κι εσυ τον παπαρο καγκελο.
Ηταν ενα μιλφ απο τσεχια που εκανε πιπες και γλυψιμο αρχιδια,εχω καιρο να την δω,τωρα μονο λατινες
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
326
Κριτικές
14
Like
556
Πόντοι
311
Ωραια ξεφτιλισμενα γαμησια με καλα κομματια παλια τωρα γαμησετα.εμπαινα και τσατσα να σου φερει τα ρεστα κι εσυ τον παπαρο καγκελο.
Ηταν ενα μιλφ απο τσεχια που εκανε πιπες και γλυψιμο αρχιδια,εχω καιρο να την δω,τωρα μονο λατινες
Η Αθηνά το είχε αυτό ήθελα να τη ρίξω για παρτουζα μια φορά αλλά δεν, παρότι την είχα πάρει κάνα 2-3 φορές
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
376
Κριτικές
18
Like
714
Πόντοι
311
Μεσημεριανη βολτιτσα για Ελληνικο αρωμα μπουρδελου.. Πολλα μαγαζια ανοικτα και γενικα λιγη κινηση. Πηγα στα 3 ξυλινα εκει στο χωματοδρομο. Πιτα στα πακια λιαζονταν και ενας γιαγλης με τριφυλλο τσιγαρο εξω απο της Ριτας το σπιτακι μιλουσε στο τηλεφωνο και ρουφουσε τσιγαρλικι ανενοχλητος. Ριτα δν περασα γιατι αν και κανονι οπως λενε εγω δεν εχω χημεια μαζι της. Παω Βενους ηταν η Αλιονα που ηταν στα 3 σπιτακια εκει που ειναι η Νικολ το τραβελοειδες.(για τους πολυ παλιους). Μπηκα με 50 γιατι αυτη ειναι η βασιλισσα του δακτυλωματος. Η κοπελα εχει πεσει παρα πολυ σε αποδοση και εμεινα αχυτος, Βγαινω με το παπαρι σηκωμενο και παω εκει στα ξυλινα που ειναι μια πολυ ψηλη, Και εκει τα ιδια αχυτος αν και η κοπελα αρκετα φιλοτημη, τρελαινομαι λεω παω στην συζηγο. Μπαινω Ειρηνη για σιγουρα πραματα. Πιπα στα ορθια εκει στον διαδρομο στην σιδερενια πορτα που την σερνει και κανει θορυβο, Δεν ηθελα δωματιο και στο πενταλεπτο εχυσα στα βυζια της, σταθερο το μωρακι μου. Αλλα ενιωσα κενος να πω την αληθεια και ειχα χρονο ακομα. Λεω να παω για ενα χαλαρο μαραθωνιο. Χριστινα Αλβανιδα 50+. Μπηκα στο δωματιο μονο πιπα την δινω 50 ευρω και λεω μπορει να αργησω να τελειωσω. Δεν πειραζει λεει μωρο μου μπες. Μιλαμε για 40 λεπτα και παραπανω πιπα μεχρι που την εχυσα στο προσωπο ολο. Αυτα τα ολιγα. Καλη συνεχεια.
Αυτή η Χριστίνα που δουλεύει
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
749
Κριτικές
14
Like
1.471
Πόντοι
496
Είναι αυτό που δουλεύει η Έλενα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom