Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (6 μέλη και 24 επισκέπτες)

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
59
Like
224
Πόντοι
20
Φίλε μου καταλαβαίνω αυτό που λες απλά αγχωθηκα πολύ. Αλλα μέλη εδώ στο bou μου είπαν ότι δεν κολλάει τόσο εύκολα από σπάσιμο και λίγο με καθησύχασαν . Εσυ τι γνώμη έχεις ;
Αδερφέ εγώ προσωπικά θα πήγαινα σε δερματολόγο να μου πει την γνώμη του και δεν θα βασιζόμουν στο τι λέει ο ένας κ άλλος στο Ίντερνετ. Όπως και να έχει πάντως πρέπει να κάνεις εξετάσεις για ΣΜΝ. Λογικά θα είσαι κομπλέ.
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
214
Like
357
Πόντοι
21
επειδη έχω καιρο να κατέβω και θέλω να κατέβω,εκτός απο τα gold studios και το paradise σε όλα τα υπόλοιπα το απλο ειναι 30€??
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
214
Like
357
Πόντοι
21
τελικά κατέβηκα πήγα στην καρολίνα στο red night,πέρασα τέλεια με 40€ απλό,άρχισα με βυζογλύψιμο και φιλιά σε στήθος και πρόσωπο,καβλώσαμε και οι δύο,μου πήρε μια πίπα αξέχαστη,ίσως η καλύτερη στην πορνοκαριέρα μου,δεν με πόνεσε καθόλου,μετά καθισε στο κρεββάτι ανάσκελα και την πήδηξα με ιεραποστολικό,έβγαζε καβλωτικές κραυγές ώσπου τελείωσα,έχει ωραίο και γλυκό πρόσωπο,το μόνο αρνητικό οτί δε ξέρει Ελληνικά μόνο αγγλικά,μακάρι να μείνει στο μύλο μέχρι να βγει στη σύνταξη,θα ξαναπήγαινα σίγουρα,ίσως οι καλύτερες αυτή τη στιγμή μαζί με την αλίνα την ρουμάνα.
 

Ninja Gr

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
67
Like
233
Πόντοι
20
Παλικάρια μια βοήθεια ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. Την προηγούμενη Πέμπτη πήγαμε με 2 φιλαράκια studio paradise.μπήκα στην σελεστε από Κολομβία απίστευτο μωρο. Έλεγχα συχνά την καποτα μην τυχόν σπάσει. Εν τέλη έσπασε η καποτα και το κατάλαβα πρέπει να ήταν σπασμένη γύρω στα 20 δευτερόλεπτα την ρώτησα την ίδια αν έχει κάτι και αν είναι καθαρή μου είπε ότι δρν έχει τίποτα. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΠΛΗΡΟΥΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΤΗΡΟΥΝ ΤΑ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΑ.ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝΑΓΡΑΦΟΥΝ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
Φιλαράκι έχει τύχει να μου σπάσει και μένα η Καποτά σε παρακμιακό μπουρδέλο της επαρχίας όταν ήμουν πιτσιρικάς. Θυμάμαι εκείνη την χρυσή πορνοεποχη που ακόμα και στα επαρχιακά μπουρδέλα και κωλομπαρα υπήρχαν μουναρες. Αχχχχ τυχεροί όσοι μπουρδελιαρηδες ζήσαμε εκείνα τα χρόνια. Τέλος πάντων είχα πηδήξει μια μαύρη γαζέλα έσπασε η Καποτά και δεν πήραμε χαμπάρι ένα 20 λεπτό την πηδούσα γυμνό και στο τέλος της τα πέταξα κ μέσα.Σηκωθηκε πάνω ήταν ψύχραιμη αν και έσταζαν από το μουνι της πάνω στα μαύρα μποτάκια της τα ψωλοχυματα. Τα φιλαράκια που με περίμεναν στο σαλόνι μου είπαν τι έπαθε αυτή βγήκε τρέχοντας και πήγε στο μπάνιο ενώ σκούπιζε το μουνι της . Εκείνη την στιγμή ήμουν πολύ άνετος νομίζω ότι η κοπέλα είχε το θέμα στην τελική. Κατά την επιστροφη στο σπίτι οι μαλακές οι φίλοι μου με αγχωσαν που με έλεγαν μπορεί να κόλλησες κάτι. Θυμάμαι που σταμάτησα στην μέση του δρόμου πήγα μπροστά από το αμάξι με αναμμένα τα φώτα και έριξα ένα μπουκάλι νερό πάνω στον πουτσο μου για να τον ξεπλύνω χαχα και είπα όλα καλά τώρα..χαχα μη μασάς ρε
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
Φιλαράκι έχει τύχει να μου σπάσει και μένα η Καποτά σε παρακμιακό μπουρδέλο της επαρχίας όταν ήμουν πιτσιρικάς. Θυμάμαι εκείνη την χρυσή πορνοεποχη που ακόμα και στα επαρχιακά μπουρδέλα και κωλομπαρα υπήρχαν μουναρες. Αχχχχ τυχεροί όσοι μπουρδελιαρηδες ζήσαμε εκείνα τα χρόνια. Τέλος πάντων είχα πηδήξει μια μαύρη γαζέλα έσπασε η Καποτά και δεν πήραμε χαμπάρι ένα 20 λεπτό την πηδούσα γυμνό και στο τέλος της τα πέταξα κ μέσα.Σηκωθηκε πάνω ήταν ψύχραιμη αν και έσταζαν από το μουνι της πάνω στα μαύρα μποτάκια της τα ψωλοχυματα. Τα φιλαράκια που με περίμεναν στο σαλόνι μου είπαν τι έπαθε αυτή βγήκε τρέχοντας και πήγε στο μπάνιο ενώ σκούπιζε το μουνι της . Εκείνη την στιγμή ήμουν πολύ άνετος νομίζω ότι η κοπέλα είχε το θέμα στην τελική. Κατά την επιστροφη στο σπίτι οι μαλακές οι φίλοι μου με αγχωσαν που με έλεγαν μπορεί να κόλλησες κάτι. Θυμάμαι που σταμάτησα στην μέση του δρόμου πήγα μπροστά από το αμάξι με αναμμένα τα φώτα και έριξα ένα μπουκάλι νερό πάνω στον πουτσο μου για να τον ξεπλύνω χαχα και είπα όλα καλά τώρα..χαχα μη μασάς ρε
Μόνο το aids με αγχώνει που από ουι μου είπαν κολλάει πολύ δύσκολα όλα τα αλλά στα αρχιδια μου ! Ισχύει ότι κολλάει όντως δύσκολα και θέλει αρκετές επαφές και τα λοιπά ; Ξέρεις ;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.199
Κριτικές
293
Like
9.528
Πόντοι
12.525
Μόνο το aids με αγχώνει που από ουι μου είπαν κολλάει πολύ δύσκολα όλα τα αλλά στα αρχιδια μου ! Ισχύει ότι κολλάει όντως δύσκολα και θέλει αρκετές επαφές και τα λοιπά ; Ξέρεις ;
Άστο μην ασχολείσαι άλλο, απλά το ξεχνάς...
Άμα μπλέξεις με γιατρούς όλο και κάτι θα σου βρουν.
 

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
73
Like
158
Πόντοι
0
Μόνο το aids με αγχώνει που από ουι μου είπαν κολλάει πολύ δύσκολα όλα τα αλλά στα αρχιδια μου ! Ισχύει ότι κολλάει όντως δύσκολα και θέλει αρκετές επαφές και τα λοιπά ; Ξέρεις ;
0.04% αν θυμάμαι καλά
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.916
Πόντοι
3.346
Μην εμπιστεύεσαι τίποτα! Για να ηρεμήσεις πάνε κάνε ΑΜΕΣΑ εξετάσεις για όλα τα ΣΜΝ σε ένα Διαγνωστικό Κέντρο! Νομίζω για το AIDS θα πρέπει να επαναλάβεις την εξέταση σε κάποιες μέρες θα σου πουν (λειτουργεί με "παράθυρα"). Παλιά ήταν μετά το πρώτο το δεύτερο σε 25 μέρες και το τελευταίο σε 6 μήνες αλλά μπορεί να σου λένε για 100% πιο άμεσα. Μην ανησυχείς πάντως οι πιθανότητες να κολλήσεις κάτι σοβαρό όπως AIDS ακόμη και από μολυσμένη γυναίκα από κολπικό σεξ είναι 0,01-0,02 %. Μην ακούς κανένα βλάκα εδώ μέσα ότι άλλο και να σου πει!
Ναι ρε κτηνιατρε οτι πεις :confused: δηλαδη εμεις που κανουμε εξετασεις και εχουμε μιλησει για αυτο το θεμα αρκετες φορες με αφροδισιολογους μας λενε ψεματα;;

Σε αυτην που πηγαινω.. κοντα στα 40 η γυναικα, με σπουδες και μεταπτυχιακα εξωτερικο, ενα απο τα καλυτερα ιατρια στην πολη..συνεχεια ομιλιες σε Ελλαδα και εξωτερικο.

Μου ειπε ξεκαθαρα.. αν εχεις παει με επαγγελματια χωρις προφυλαξεις, αμεσως στις επομενες 72 ωρες πρεπει να παρεις την αγωγη (κοκτειλ φαρμακων) κατα του AIDS για να μην περασει ο ιος στο dna Κοινος τι σου λενε οι γιατροι, εφοσον το εκανες μην το αφηνεις στην τυχη, παρε τα φαρμακα για να ελαχιστοποιησης τις πιθανοτητες ασχετα αν αυτη που πηγες ειναι φορεας η οχι.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.916
Πόντοι
3.346
Μόνο το aids με αγχώνει που από ουι μου είπαν κολλάει πολύ δύσκολα όλα τα αλλά στα αρχιδια μου ! Ισχύει ότι κολλάει όντως δύσκολα και θέλει αρκετές επαφές και τα λοιπά ; Ξέρεις ;
Γιατι ολα τ'αλλα στα @@ σου;; σκεφτεσαι να γινεις Στρατηγος;; :confused:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.916
Πόντοι
3.346
επειδη έχω καιρο να κατέβω και θέλω να κατέβω,εκτός απο τα gold studios και το paradise σε όλα τα υπόλοιπα το απλο ειναι 30€??
Αφου εχεις καιρο να κατεβεις και θελεις να κατεβεις.. ευκαιρια να τα γυρισεις ολα και πιστευω θα βρεις αρκετα 30αρια..
νομιζω μερικα στα βεγκας και τριδυμα ξεκινανε με τοσο, και φριξου θα βρεις και καποια νικηφορου.
 

tzamelin

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
39
Like
76
Πόντοι
0
Παλικάρια τώρα που η Έλενα - Ραισα δουλεύει στα σπιτάκια ξέρετε αν έκοψε τις βίζιτες;; Αν οχι και κάποιος έχει τηλ να συννενοηθώ θα το εκτιμούσα δεόντως!!
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Παλικάρια μια βοήθεια ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. Την προηγούμενη Πέμπτη πήγαμε με 2 φιλαράκια studio paradise.μπήκα στην σελεστε από Κολομβία απίστευτο μωρο. Έλεγχα συχνά την καποτα μην τυχόν σπάσει. Εν τέλη έσπασε η καποτα και το κατάλαβα πρέπει να ήταν σπασμένη γύρω στα 20 δευτερόλεπτα την ρώτησα την ίδια αν έχει κάτι και αν είναι καθαρή μου είπε ότι δρν έχει τίποτα. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΠΛΗΡΟΥΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΤΗΡΟΥΝ ΤΑ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΑ.ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝΑΓΡΑΦΟΥΝ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
Γτ δεν ζήτησες τα χαρτιά της κοπέλας να σου φύγει η απορία και κάθεσαι και γράφεις εδώ μέσα δηλαδή άμα σου πω εγώ ότι δεν κόλλησες τίποτα θα ησυχάσεις ; Η άμα δεις τα χαρτιά της κοπέλας ότι είναι οκ για να σου φύγει το ανχος! Και απλά κανείς μια εξετάσει για σμν
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
Γτ δεν ζήτησες τα χαρτιά της κοπέλας να σου φύγει η απορία και κάθεσαι και γράφεις εδώ μέσα δηλαδή άμα σου πω εγώ ότι δεν κόλλησες τίποτα θα ησυχάσεις ; Η άμα δεις τα χαρτιά της κοπέλας ότι είναι οκ για να σου φύγει το ανχος! Και απλά κανείς μια εξετάσει για σμν
Πανικοβλήθηκα ρε φίλε εκείνη τη ώρα και απλά έφυγα
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Πανικοβλήθηκα ρε φίλε εκείνη τη ώρα και απλά έφυγα
Πάνε ζητά χαρτιά να σου φύγει το ανχος και όλα καλά! Είναι τόσο απλά τα πράγματα! Τώρα που ηρέμησες και είσαι στα καλά σου πάνε στον οίκο που έγινε αυτό και πες θέλω να δω τα χαρτιά της κοπέλας που έγινε το συμβάν!την σοβαρή αρρώστια δύσκολα της αρπάζεις με τόσο gel που βαζουν και τόσο ανοιχτός που είναι ο κόλπος της κοπέλας διότι περνάνε τρένα κάθε μέρα όποτε η τριβή μειώνετε κατά πολύ! Τώρα κάνα κονδύλωμα κάνα μύκητα η κάνα παράσημο όπως έχουμε γράψει σελίδες ποιο πίσω αν είσαι ενεργός σεξουαλικα και αλλάζεις γυναίκες γενικος είναι μεγαλύτερες η πιθανότητες να έχεις κάτι και να μην το ξέρεις! Καλή χρόνια !
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
214
Like
357
Πόντοι
21
πηγα κατα τις 6 το απογευμα εχθές και αρκετά σπιτάκια ήταν κλειστά,πηγα να δω μετα απο πολυ καιρο στο freehouse δουλευε μονο η λιλιάνα απο προσωπο δε λεει πολλά,σε μια φάση είπα να περάσω γιατί πολλοί συναγωνιστές εδώ μεσα εχουν πει καλα λογια γι αυτήν τελικα με κερδισε η καρολινα στο red night,κανονικά τετοιες μερες πρεπει να δουλευουν όλα τα σπιτάκια,αυτό σημαίνει οτι έχει πέσει η κινηση πολύ,ξέρω γιατι έχει σπάσει η κίνηση αλλά θα το αναλύσω λίγο πιο μετά....καλή χρονιά καλά μπουρδελογαμήσια να έχουμε!!!!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.182
Κριτικές
35
Like
4.513
Πόντοι
2.046
Μόνο το aids με αγχώνει που από ουι μου είπαν κολλάει πολύ δύσκολα όλα τα αλλά στα αρχιδια μου ! Ισχύει ότι κολλάει όντως δύσκολα και θέλει αρκετές επαφές και τα λοιπά ; Ξέρεις ;
Ελπιζω να εκανες διαθηκη τυπε :priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
364
Πόντοι
21
Η ειρήνη η Ρουμάνα στο προτελευταίο(26) επέστρεψε;; Γιατί δεν δούλευε κάποιες μέρες την προηγούμενη βδομαδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom