Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.288
Πόντοι
10.647
Την Τριτη ειχα παει στην Καταλινα για τελευταια καταθεση του 2023, η οποια στευθηκε ακρως επιτυχημενη σε βαθμο να νωμιζω οτι ηταν η ολοκληρωση μιας πετιχυμενης χρονιας....
Χτες βραδυ μετα απο εξοδο και βλεποντας ολα αυτα τα ξεκολακια που κυκλοφορανε εξω, παραφερθηκα και κυλισα ξανα στους δρομους της πληρωμενης ιδωνης, μπενω βλεπω προγραμμα την Καρολινα που ρωτησα ποιο πανω, να δουλευει, αν και τα σχολια δεν ηταν ευθαριντικα, ειπα μια δοκιμη με ενα καλο μωρακι να κλεισει η χρονια....
Τωρα πως βρεθηκα παλι μεσα στο δωματιο με την Καταλινα, δεν εξηγιτε.... προγραμμα 100€ με κωλο στα 30λεπτα.... το πηρα ποιο πολυ λογο χρονου, και οχι για τον κωλο, μιας και δεν με συγγινει και δεν εχω πληρωσει σχεδον ποτε για προγραμμα με κωλο, ....αν και στα 120€ παιζει 2 φορες, το ειχα παρει την προηγουμενη φορα, αλλα στο 2ο γυρο μεχρι να τελειωσω με ειχε ξεσκισει το μωρο....!!! Αλλα χτες δεν υπολογιζα..... .....εεεεε αυτο ηταν η καυλα εκατσε μεσα 35+++ λεπτα μετα απο χτυπημα της τσατσας στο 30λεπτο, απο τα 35 λεπτα τα 30....πηδιομασταν.!!!!!!!! 1η φορα μου εχει τυχει αυτο, χυσιμο, αλλαγη καποτας, πλυσιμο, συνεχεια....ΤΡΕΝΟΟΟΟ.!!!!!! και το κερασακι πηρα και το κολαρακι της.!! :rockon: με παροτρυνση της καυλας, μιας και δεν ηθελα....αυτο το μωρο δεν ξερω χτες ηταν ψοφιο για γαμισι.!!! Και φευγοντας....παλι παραμιλουσα.... που να ηταν καμια μουναρα....πρεπει να την κοψω ομως γιατι κατανταει επικηνδυνο μονοπατι...!!!! :sunglasses:

Καλη χρονια Χυστες να εχουμε, με πετυχημενες καταθεσεις, και σας αφηνω με ενα τραγουδακι απο τον Αρχοντα....!!!!!!!!!:rockon::cry:

 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
Η νίνα από Σερβία είναι ωραίο κομμάτι, έχω πάει δύο φορές μαζί της αλλά δε μπορώ να τελειώσω, το αιδοίο της πρέπει να έχει φάει πολλά χιλιόμετρα,θέλω να τη δοκιμάσω ξανά και να προσπαθήσω να τελειώσω,φαίνεται η καισαρική τομή της, έχει ένα παιδί που μεγαλωνει, είναι και μαμά αλλά μου βγάζει απίστευτη καβλα οπότε τη βλεπω..
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
την παρασκευή πέρσι έπεσα σε μοναδικό γεγονός ήταν μαλών μετά τις 12βραδη μπήκα στο las vegas 1 και η τσατσά αρνιόταν σε ενα συναγωνιστή το να δώσει λεφτά για τζακούζι παροτι ήταν σίγουρος και του άρεσε το νεαρό εκείνη δεν ήθελε άκου να δεις μας το λέει η τσα2 οτι η κοπέλα είναι ξεπέτα το χάλι μαύρο κόντεψα να την βρισο ασχημα
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
και πότε στο διαλο θα ανανεωθεί λίστα με τα στουδιο έχουμε τα μισά που είναι κλειστά και μισά δεν είναι μέσα αλλά το hot stars είναι μέσα και poison δεν, τι παίζει πως να γράψεις κριτική
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
πέρασα το Σάββατο με Ina στο poison 10.00 και κάτι πρωί ωραία φάνηκε και βαριόμουν να κάνω βόλτα μιας και ήταν νωρίς και δεν είχα χρόνω.. δεν μετάνιωσα που μπήκα έριξα 50αρι για ακα πίπα αν και πιπα ήταν βάθη δεν με ενθουσίασε άλλα όταν ανέβηκε πάνω μου το στενό μουνάκι της με έστειλε στο ουρανό σε 5 λεπτά άδειασα στο σκούφο κάτι που δεν περίμενα
 

parmeniwn81

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
229
Like
304
Πόντοι
21
Καλή χρονιά σε όλους. Παίδες μια αδύνατη στο γωνιακό της Ν ουρανού Μπιανκα την έχει πάρει κάποιος; πολύ αδύνατη σκινυ
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Τι φάση αυτό το σαιτ ρε παιδιά έχει τη Νάταλι ακόμα σαν εσκορτ
Παλίο είναι ...απο τον Μάρτιο του 23.....Αν πάντως καίγεσαι να την βρείς χτύπα κανενα τηλ. και ρώτα Μπορεί να έχουν λεπτομέρειες. Πιθανολογώ πως ειναι πακέτο με Τζούλια και τις υπόλοιπες της αλυσίδας που δουλεύαν και ως εσκορτ.....
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
την παρασκευή πέρσι έπεσα σε μοναδικό γεγονός ήταν μαλών μετά τις 12βραδη μπήκα στο las vegas 1 και η τσατσά αρνιόταν σε ενα συναγωνιστή το να δώσει λεφτά για τζακούζι παροτι ήταν σίγουρος και του άρεσε το νεαρό εκείνη δεν ήθελε άκου να δεις μας το λέει η τσα2 οτι η κοπέλα είναι ξεπέτα το χάλι μαύρο κόντεψα να την βρισο ασχημα
Αδερφέ ,βάλε καμία τελεία και παρ'το απο την αρχή.......Αμφιβάλω αν μπορεί να καταλάβει κανείς τι έχεις γράψει.....

Καλή χρονιά και καλά γαμησια......
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
387
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Καλη χρονια μάγκες είδε κανείς τη σολ του παρανταις ?

Παρανταις φέρε πισω ανναμπελλλλ
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.922
Κριτικές
63
Like
7.454
Πόντοι
4.766
Την Τριτη ειχα παει στην Καταλινα για τελευταια καταθεση του 2023, η οποια στευθηκε ακρως επιτυχημενη σε βαθμο να νωμιζω οτι ηταν η ολοκληρωση μιας πετιχυμενης χρονιας....
Χτες βραδυ μετα απο εξοδο και βλεποντας ολα αυτα τα ξεκολακια που κυκλοφορανε εξω, παραφερθηκα και κυλισα ξανα στους δρομους της πληρωμενης ιδωνης, μπενω βλεπω προγραμμα την Καρολινα που ρωτησα ποιο πανω, να δουλευει, αν και τα σχολια δεν ηταν ευθαριντικα, ειπα μια δοκιμη με ενα καλο μωρακι να κλεισει η χρονια....
Τωρα πως βρεθηκα παλι μεσα στο δωματιο με την Καταλινα, δεν εξηγιτε.... προγραμμα 100€ με κωλο στα 30λεπτα.... το πηρα ποιο πολυ λογο χρονου, και οχι για τον κωλο, μιας και δεν με συγγινει και δεν εχω πληρωσει σχεδον ποτε για προγραμμα με κωλο, ....αν και στα 120€ παιζει 2 φορες, το ειχα παρει την προηγουμενη φορα, αλλα στο 2ο γυρο μεχρι να τελειωσω με ειχε ξεσκισει το μωρο....!!! Αλλα χτες δεν υπολογιζα..... .....εεεεε αυτο ηταν η καυλα εκατσε μεσα 35+++ λεπτα μετα απο χτυπημα της τσατσας στο 30λεπτο, απο τα 35 λεπτα τα 30....πηδιομασταν.!!!!!!!! 1η φορα μου εχει τυχει αυτο, χυσιμο, αλλαγη καποτας, πλυσιμο, συνεχεια....ΤΡΕΝΟΟΟΟ.!!!!!! και το κερασακι πηρα και το κολαρακι της.!! :rockon: με παροτρυνση της καυλας, μιας και δεν ηθελα....αυτο το μωρο δεν ξερω χτες ηταν ψοφιο για γαμισι.!!! Και φευγοντας....παλι παραμιλουσα.... που να ηταν καμια μουναρα....πρεπει να την κοψω ομως γιατι κατανταει επικηνδυνο μονοπατι...!!!! :sunglasses:

Καλη χρονια Χυστες να εχουμε, με πετυχημενες καταθεσεις, και σας αφηνω με ενα τραγουδακι απο τον Αρχοντα....!!!!!!!!!:rockon::cry:

Καλή χρονιά φίλε @kassler ... Δηλαδή εδώ κατάλαβες τι πάει να πει ο ποιητής :think:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Καλή χρονιά φίλε @kassler ... Δηλαδή εδώ κατάλαβες τι πάει να πει ο ποιητής :think:
Όχι φίλε μου, μάλλον ο karamanθα πρέπει να ήταν ντιρλα /σκνιπα /λιώμα /λάσπη /γκάιντα /κομμάτια ή αλλιώς όπως μπορούμε να το εκφράσουμε με την πλούσια γλώσσα μας.......
Γιατί και εγώ δεν κατάλαβα πως από την Καρολίνα.... Πηδηξει και μεταφορικά και κυριολεκτικά (σ) την Κατάλινα....
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
883
Κριτικές
20
Like
1.253
Πόντοι
1.076

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.288
Πόντοι
10.647
Όχι φίλε μου, μάλλον ο karamanθα πρέπει να ήταν ντιρλα /σκνιπα /λιώμα /λάσπη /γκάιντα /κομμάτια ή αλλιώς όπως μπορούμε να το εκφράσουμε με την πλούσια γλώσσα μας.......
Γιατί και εγώ δεν κατάλαβα πως από την Καρολίνα.... Πηδηξει και μεταφορικά και κυριολεκτικά (σ) την Κατάλινα....

Μαρεσεις.!!!! .....μαρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι.!!!! :grin:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.960
Κριτικές
178
Like
39.586
Πόντοι
21.896
Mia Νικόλ 28αρα περίπου ξανθιά με σιλικονατα βυζιά που συστήνετε ως Ελληνίδα χωρίς να κάνει ακαποτο τσιμπούκι και είναι στο σπιτάκι το μικρό πλάι από το σπίτι με τα φίδια κάποτε στη Νικηφόρου Ουρανού Πέτρου ερημίτη στο χώμα που έχει από έξω ....την έχει πάρει κανείς; αξίζει ή πατάτα;
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Mia Νικόλ 28αρα περίπου ξανθιά με σιλικονατα βυζιά που συστήνετε ως Ελληνίδα χωρίς να κάνει ακαποτο τσιμπούκι και είναι στο σπιτάκι το μικρό πλάι από το σπίτι με τα φίδια κάποτε στη Νικηφόρου Ουρανού Πέτρου ερημίτη στο χώμα που έχει από έξω ....την έχει πάρει κανείς; αξίζει ή πατάτα;
Αν μιλάς για αυτή με το κοντό μαλλί και τα ωραία χείλη..... Καλή είναι για μια φορά....... Δεν ξέρω αν τα σιλικονατα είναι καινούρια...... Γιατί με σιλικονατα δεν ήταν.....
Αν φυσικά μιλάμε για αυτήν που ήταν στο ξύλινο ακριβώς δίπλα από το βενους που ήταν και είναι πιθανόν ακόμη κλειστό (φίδια).
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Αν μιλάς για αυτή με το κοντό μαλλί και τα ωραία χείλη..... Καλή είναι για μια φορά....... Δεν ξέρω αν τα σιλικονατα είναι καινούρια...... Γιατί με σιλικονατα δεν ήταν.....
Αν φυσικά μιλάμε για αυτήν που ήταν στο ξύλινο ακριβώς δίπλα από το βενους που ήταν και είναι πιθανόν ακόμη κλειστό (φίδια).

Αυτή νομίζω ήταν....
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.960
Κριτικές
178
Like
39.586
Πόντοι
21.896

Αυτή νομίζω ήταν....
Oxi δεν είμαι αυτη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom